Reklama

pátek 29. září 2017

Sorry, ale v 81 letech - je to normální ?


Jiří Baťa
29. 9. 2017
Smrt populárního herce Jana Třísky je jistě smutnou událostí zvláště, je-li skon obestřen řadou nejasností. Přímá svědkyně, jistá paní Jitka v souvislosti s pádem muže do Vltavy řekla, že ji zaujal starší člověk, který seděl zídce Karlova mostu směrem k řece opřen o jedno ze sousoší. Svědkyně učinila dotaz na pana Třísku, zda je vše v pořádku, na což jí bylo odpovězeno, že ano. Navíc mu ještě doporučila, že by bylo lepší, kdyby si nohy dal na druhou stranu, směrem dovnitř mostu. On jí odpověděl, že takhle je mu tam dobře. Netušila však, že jde o pana Třísku. Už sama skutečnost, že starý člověk sedí na zídce mostu není běžné a vyvolává otázku, proč mu v tom někdo nezabránil. Vlastně chtěl zabránit, protože i člen ochranky Karlova mostu jej vyzval, aby ze zídky sousoší slezl, což prý pan Tříska učinil. Co bylo dál, je už velký otazník?

Jedno je však jisté, že není normální, aby na zídku mostu vedle sochy sousoší svatých vylezl člověk, notabene člověk starý. Pravda, na některých místech v Praze se odehrávají různé „nenormální“ pozoruhodnosti, proto exces, resp. letitý rituál pana Třísky nemusel vzbudit až tak mimořádnou pozornost, i když jak již zmíněno, v tomto případě pozornosti neušel. Nicméně pan Tříska, jakkoli byl prý na svá léta fyzicky zdatný, měl své roky, bylo mu téměř 81 let. Ve vší úctě k panu Třískovi se ptám, zda je normální, aby takto starý člověk, vylezl na zídku Karlova mostu a opřen o sousoší rozjímal... o čem asi?

Lze pochopit, že někteří lidé, mezi které patřil i herec Jan Tříska, vyznávají nějaké tradiční rituály, které by např. měly vést ke zdaru a štěstí v jejich práci, jak zmínil Jiří Mádl. Nicméně u člověka v letech, v jakých byl Jan Tříska, byl jeho rituál dost riskantní a nebezpečný. Pokud pan Tříska tento zřejmý fakt nerespektoval, své schopnosti a síly přecenil, pak to nelze chápat jinak, než že jeho jednání bylo svým způsobem labilní, narušené a neadekvátní jeho stáří a vědomě riskoval. Chtělo by se říct, že toto jednání se mu zřejmě stalo osudným. Bohužel není známo a objasněno, z jakých důvodů či za jakých okolností do Vltavy spadl, pakliže na radu člena ochranky mostu ze zídky slezl na vozovku mostu.

Jak k nešťastnému pádu herce Jana Třísky do Vltavy došlo se zřejmě nikdy s naprostou jistotou nezjistí a zůstane jen u dohadů a domněnek. Na 100 procent nelze také vyloučit, že to moha být vražda a že jej do Vltavy někdo úmyslně shodil, protože spadnout jen tak z ničeho nic z vozovky mostu přes zídku do Vltavy, je jen málo pravděpodobné. Zbývá ještě možnost sebevraždy, kterou však jeho známí naprosto vylučují. Tragedie Jana Třísky má tedy tři neobjasněné, nepotvrzené či nevyvrácené možnosti. První je již zmíněná nešťastná náhoda, které svým způsobem (jednáním) šel pan Tříska sám naproti, druhá možnost je , že do Vltavy spadl úmyslně s cílem ukončit svůj život a šlo tedy o sebevraždu, třetí je sice málo pravděpodobná, nicméně zatím rovněž nevyloučená, že mu do Vltavy někdo pomohl a šlo by o vraždu.

Více však napoví až další průběh šetření důvodů a příčin jeho pádu do Vltavy a jeho následnou smrt. To ovšem za předpokladu, že veřejnosti bude sdělena pravda a ne nějaká sdílená kamufláž na objednávku pravdoláskařů z pražské kavárny. To proto, že i sebevražda, jakkoliv může být nepříjemná, mnohdy až nepřijatelná pro pozůstalé, patří do kategorie standardního psychického jednání člověka, což ovšem v žádném případě neznamená, že se tímto způsobem odchodu ze života snižuje hodnota jeho práce, díla a celého života člověka.

78 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Při zdravém rozumu nikdo nebude lézt na dost vysokou kamennou zídku a sedět tam hodinu nad hladinou velmi studené vody navzdory napomínání aby to nedělal.

   Smazat
  2. Strážník mu měl dát gumoléčbu a bylo by po ptákách.

   Smazat
  3. Tak od dělal V. Havlovi svědka při obou sňatcích a přitom proti němu "z kamarádství podepsal Antichartu. Pozoruhodné ... Zastávám názor, že herec má bejt spíš krasavec, obzvlášť když chce hrát Rómea. A J. Tříska (odpusťte mi to, prosím) byl celej život šilhavej a trvale špulil podivně pusu směrem dopředu. Holt nikdo nejsme dokonalej. V "Obecný škole" se na jeho výkon koukat dalo ...

   Smazat
 2. " ... což ovšem v žádném případě neznamená, že se tímto způsobem odchodu ze života snižuje hodnota jeho práce, díla a celého života člověka. " - jo, to je postoj slušného člověka, společnosti slušných lidí, ale je třeba si uvědomit, že ta pravdoláskařská džihádistická chamraď se se slušností a lidstvím dávno rozešla, setkala-li se s nimi někdy. Takže dozvědět se pravdu se asi nepodaří. Koneckonců - ani mne nezajímá, jestli to byla nešťastná náhoda, nebo sebevražda. To je věc jeho nejbližších. Věcí veřejnou by se tato smutná událost stala pouze v případě vraždy. Veřím orgánům činným v trestním řízení, že věc náležitě vyšetří. Případný vrah by neměl běhat po svobodě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaká hodnota jeho díla, proboha? Obyčejný komediant, co se rád předváděl! To přece není důvod k nějakému zbožštění. Komediantů jsou mraky! A antichartistů jakbysmet!

   Smazat
  2. Lilith


   Jako herec to byl podprůměr.
   To jeho afektované patetické deklamování bylo příšerné. Podobný typ je ještě další sebestředný týpek - Přeučil.
   Tříska měl o sobě hodně vysoké mínění, ale kam se hrabal na "obyčejného" Nárožného nebo Dlouhého.
   Navíc měl podepsat Antichartu a v médiích se o něm šíří, že to byl pomalu disident a chartista.

   Smazat
  3. muj nazor je,ze Jan Preucil je pan herec.

   Smazat
 3. Ten člověk zradil svou vlast ! Také chtěl , aby tu byli bezdomovci , nezaměstnaní , aby stát byl zničen , rozkraden , zadlužen , aby tu byla vysoká kriminalita , všude samý podvodník ! Tohle jaksi v krematoriu zapoměli říci !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu!

   Smazat
  2. Co meleš za bláboly?

   Smazat
  3. Možná si, emigrant starý, připomněl slova básníkova Vlasti: OPUSTÍŠ-LI MĚ, NEZAHYNU. OPUSTÍŠ-LI MĚ, ZAHYNEŠ! A Vltava ho zavolala, objala a pojala...

   Smazat
  4. Tak, tak...
   Ani Polský alkoholový dech jej nevzkřísil tak, jak očekávali...

   Smazat
 4. Chtěl skočit takhle si skočil do Vltavi zaplavat jalo Srelinger do Dunaje:-)

  OdpovědětSmazat
 5. Taky přichází v úvahu pojistná událost, kterou mohl uzavřít před příjezdem do Česka. Moc bych za to nedal.

  OdpovědětSmazat
 6. Přichází také v úvahu pojistná událost, kterou mohl uzavřít před pčíjezdem do Česka.

  OdpovědětSmazat
 7. Herci i zpěváci jsou zvyklí že zejména ve filmu jde úplně všechno ( zčásti díky filmovým trikům, zčásti díky kaskadérům). Ve skutečném životě už to tak není - přesvědčil se o tom Hrzáň, Svojtka, Schellinger, Zich a další , nyní i Tříska.


  OdpovědětSmazat
 8. Umelce pana Trisku strcil do Vltavy C E N Z O R z Nove Republiky , ktery je alergicky na emigranty a
  duchodce !
  On se tradicne snazi umlcet kazdeho emigranta - jako byl napr. Horni Dolni a hvezda mezi emigranty nick honolulu !
  Tento pohlavni ud orangutana (cenzor) se snazi o vzkriseni radijkaniho Bolsevismu a je treba ho strcit do reky take, ale ne do Vltavy. Navrhuji Niagaru v unoru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skoč tam hajzle za ním. Bude o dalšího blba míň.

   Smazat
  2. Hovnolulu se sice nepodepisuje, ale jeho styl a hloupost poznávám na dálku.

   Smazat
  3. Cenzor je hlupak a lidi co diskutuji na cenzorovane diskuzi take
   Pod dozorem cenzora muze diskutovat jen menecenny clovek
   Zvu vas na svobodnou duskuzi
   Horni Dolni
   Cekam vas na
   svobodnarepublika.blogspot.com

   Smazat
  4. Cesti otroci cenzora zde diskutuji pod ochranou cenzora
   Schovani za suknemi
   A vubec nemuzou vedet co je to Niagara
   Triskovi hrablo z ceska
   Cenzor je hlupak a lidi co diskutuji na cenzorovane diskuzi take
   Pod dozorem cenzora muze diskutovat jen menecenny clovek
   Zvu vas na svobodnou duskuzi
   Horni Dolni
   Cekam vas na
   svobodnarepublika.blogspot.com

   Smazat
  5. 19:58 Upřímně vám děkuji za založení toho fóra. Ještě více vám poděkuji, až se tam odebere i Honolulu a přestanete tady obtěžovat "méněcenné", kteří jsou vděční administraci za mazání takových idiotů, jako jste vy. Tak šup šup na svůj web, přece také nejste méněcenný. Sem prosím na něj dávejte jen odkaz ať ti, co na vás reagují vědí, kde s vámi mohou "svobodně diskutovat".

   Smazat
 9. Po té co zjistil co jej pod režijním vedením Mádla čeká ...

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud chcete vědět jak to skutečně bylo, zeptejte se Mádla, ten ví "fšecko" i to jak přemluvit bábu a dědka před volbami.

  OdpovědětSmazat
 11. Ne nadarmo se neříká, že člověk by neměl zestárnout dřív než nezmoudří.
  Lozit v takovém věku z jakéhosi obskurního důvodu či osobní zvyklůstky na samé hrazení Karlova mostu, aby se tam kdo laskal se sousošími nebo jen koukal na Hradčany či do plynoucích vod Vltavy, tak to rozhodně nebylo ani normální ani moudré. Není divu, že pak opona jeho života spadla.
  Takový konec by pro Třísku ani Shakespeare, kterého prý Tříska obdivoval, nevymyslil ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trochu bych si ohlídal negace - jinak může být sdělení pravým opakem chtěného, či pěkný nesmysl.

   Smazat
  2. 17:55
   Jdi smrdet jinam, gramatiku
   Cenzor je hlupak a lidi co diskutuji na cenzorovane diskuzi take
   Pod dozorem cenzora muze diskutovat jen menecenny clovek
   Zvu vas na svobodnou duskuzi
   Horni Dolni
   Cekam vas na
   svobodnarepublika.blogspot.com

   Smazat
 12. No holt Mádl to pro změnu zkusil s dědkem. A zdá se že ho přemluvil.

  OdpovědětSmazat
 13. Tak jeho rituál spočíval v tom, že hladil křížek, nebo nějaké blíže neurčené sochy. Nikdo neříkal, že rituál spočíval v tom, že sedí hodinu nad hladinou u sousoší, takže rituál evidentně neprováděl. Spíš si myslím, že měl druhý den začít natáčet film, kde měl hrát hlavní roli. Do této doby, posledních 40 let, hrál jenom okrajové postavy, takže to bylo celkem v pořádku. Sice uvádějí, že natočil v emigraci 44 filmů, ale na čsfd lze napočítat něco přes 20 filmů v zahraničí, něco málo přes 15 pak u nás, ale většinou štěky. A teď si představte člověka, starého člověka, který vystoupil z vlaku už dávno a teď má před sebou tak náročný úkol. Přestože hýřil optimismem a předváděl svoji dobrou kondičku, myslím, že moc dobře věděl, jak na tom je a prostě nechtěl odejít jako člověk, který se ztrapnil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Něco na tom může být. Jestli jste viděli na Hradě jeho podání krále Leara, tak jste jistěš pochopili, že to moc velká herecká osobnost nebyla. A kde není poctivé umění, nastupuje stripteas a on se tam proháněl s holým bimbáskem a pražští snobové (a snobky) byli u vytržení. Ale umění to nebylo, byla to pouhá exhibice, s podstatou oné hry nemající nic společného. Jako mladý byl výrazný křečák, v Americe hrál "východní padouchy", nic moc. Pak kamarádil s "umělcem" Letištěm Veškrnou a jeho vrcholnou rolí byl učitel Hnízdo. Když se posadíte nad vodu, která teče, tak po chvíli zjistíte, že vás ty víry a kola přitahují ....

   Smazat
 14. Byl to Pražák, Praha byla jeho město a ve svém věku si směl sednout kam se mu zamanulo. Jestli se mu zamotala hlava, nebo ho nějaký kolemjdoucí ynteligent zkopl nebo sestrčil, to se nedozvíme. O sebevraždě pochybuji, to nebyl jeho styl, ačkoliv kdo ví, možná jej prostě najednou život už omrzel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Praha BYLA i jeho městem, dokud emigrací Otčinu neopustil... Ale Vltava objímala i jiné, jak je kati v klecích koupali. Přežila intrikána z Nepomuku, přežije i komedianta z Hollywoodu a třeba celou Evropskou komisi.

   Smazat
 15. Po devadesátém roce, tedy po revoluci vznikl seriál v televizi, který se jmenoval: Záhadná úmrtí, kde všechny sebevraždy herců a zpěváků do roku 1989 byly vysvětlovány jako důsledek totalitního komunistického režimu, který sebevrazi z řad herců a zpěváků nemohli ustát a tak zvolili sebevraždu jako protest proti režimu. Tak se zdá, že sebevražda herce Třísky by mohla spadat do kategorie protestu proti současnému režimu, proti kapitalistické demokracii. Pokud to současný režim nepřizná určitě režim který přijde po něm určitě natočí seriál všech sebevražd herců za období od roku 1990 se zdůvodněním boje těchto herců sebevrahů proti současnému režimu. Tak se Tříska svou sebevraždou zapsal jako bojovník proti kapitalistické demokracii v naší zemi.

  OdpovědětSmazat
 16. Třísku tam shodil Mádl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třísku tam shodili agenti STB!!! Landovského taky dvacet let po sametu chtěli zlikvidovat a otrávit, dle jeho vlastních slov v ČT, v letadle, kde byl postižen srdeční slabostí.

   Smazat
  2. Za všechno může ten padouch Putin, pardon Putler!

   Smazat
 17. Zamotala se mu hlava, na což nebyl vzhledem ke své kondici vitálního starce připravený - nic víc bych na tom nehledal.

  OdpovědětSmazat
 18. Pan Tříska dle mého názoru na stará kolena prozřel. Při úzké spolupráci s panem Mádlem a dalšími zjistil v jaké ,,společnosti" se pohybuje. Tento americký občan tam doma určitě nebude opěvován jako herec, který obohatil americkou kulturu ale jako kamarád Havla, kterému dělal svědka na svatbě. To říkám proto, že svá nejplodnější umělecká léta strávil na Brodwayi, v Holywoodu kde bavil tisíce Američanů a hrál ve vynikajících amerických filmech a to někdy ani tam nežbleptnul. Asi by u mě bylo neupřímné, kdybych ho nějak moc litoval, když šel sám dobrovolně dobývat umělecký svět a já tu trpěl pod knutou komunistů.Neutéci, byl by tu ctěn. Šel dobýt Ameriku, ale Amerika spíše dobila jeho. Byl komediant z Maringotek,divadelník a tak teatrálně i ze života odešel.Být mezi všemi těmi Hrušínskými, Mádly, Bartošky, Kocáby, Hřebejky, zřejmě bych časem tak zmagořil a skočil snad i z Petřínské rozhledny. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:50 Popsal jste dokonale přesně i moje pocity. Díky.

   Smazat
  2. ano, ano, já jsem tady taky trpěl, byl jsem jenom několikrát v Bulharsku, Rumunsku, na Kubě, ve Vietnamu a Polsku mnohokrát v NDR a Záp. Berlině a pod. ale do Hollywoodu mě ti komunisti nepustili, trpěl jsem moc a nebyl jsem ve straně a už asi nebudu (75)

   Smazat
 19. Nabízím alternativu "Hrabal".
  Jinak - byl-li jste se na místo činu někdo podívat - pod sousoším je sokl pilíře, takže do vody spadl až po nárazu na šikmou část kamenného pilíře.
  A ještě jiná alternativa - symbolická. Stalo se to u sousoší dalšího za Jenem z Pomuku směrem z Malé Strany ke středu mostu po toku - premonstrát Norbert s Václavem a Zikmundem, pilíř č.7 zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Sochy_na_Karlov%C4%9B_most%C4%9B. Spekulujte...

  OdpovědětSmazat
 20. Mám opět šok deset centimetrů vpravo od tohoto textu je tak blbá reklama, že se za redakci NR doslova stydím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je prostor, který zaplňují reklamy určené konkrétním respondentům. Každý z vás tam má pravděpodobně jinou. Podle vašich nedávných hledání na internetu. Někdo kouká na porno, inu má tak prcgumu neho sado-maso pomůcky, někdo hledal kytky a má tam sadu cenově zvýhodněných květináčů. Co jste tam měl vy (konkrétně)?

   Smazat
  2. už dlouho jsem se tak nenasmála,váš komentář je skvělý

   Smazat
 21. Ani po výzvě ostrahy mostu si nedal pokoj. Prostě tam znovu lezl a hodil tlamu.
  Byť jsem ho měl jako herce docela rád, musím konstatovat:
  ...Pýcha, pytel, pysk, netopýr, slepýš, pyl,
  kopyto, klopýtat, třpytit se, zpytovat, pykat,
  pýr, pýřit se, čepýřit se...
  Byl to ale vůůůůůl !!!!
  J.C.

  OdpovědětSmazat
 22. V tom má prsty Putin a KGB, to ví každý!!!

  OdpovědětSmazat
 23. Nevěřím...ze by na Karlův most nebyly namířeny bezpečnostní kamery.....spíš se nechce, aby jsme znali pravdu....záhada hlavolamu. ..

  OdpovědětSmazat
 24. Mno tak radši nic nemám rád komedianty co jsi hrají na elity havloid a obdivovatel makrely.

  OdpovědětSmazat
 25. A proc asi mlci Hovnocuc ? Nechapete ze trva chvili nezli z Prahy prileti se svym complicem a vec nam vysvetli ,on to vi jak to bylo !!!! Vzdyt byl udajne viden v tu dobu jak na most miri s malym Hornim

  OdpovědětSmazat
 26. Bohuzel se domnivam, ze pan Triska jezdil do CR predevsim za"chlebem" t.j.vydelavat penize.Nikdy se nevratil do CR,naopak oficielne prohlasil,ze na trvalo by nikdy v CR nezil.Proste sedel na dvou zidlich.Tisice turistu navstevuji kazdorocne Karluv most a kdyby vsichni "respektovali" tuto narodni pamatku jako on,bylo by to nejenom odsuzovane,ale take trestne.Jeho absolutni arrogance a nerespektovani ochranky Karlova mostu je neomluvitelna.Verim,ze pro profesionalni detektivy by nemel byt problem posoudit jeho pad a zjitit,zdali slo o nahodu nebo zamer.V kazdem pripade slo o nezodpovedne chovani.Zemrel clovek, ktery I poslednim skutkem na sebe "upoutal pozornost" naroda. J.I. Australie

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A není to jedno jak a proč odešel z tohoto světa? Já ho mohu umělecky hodnotit, jen z období totality, kdy byl vynikající. Svá nejplodnější umělecká léta trávil v Americe, kam šel raději bavit americké občany a na nás se tady vykašlal. Po revoluci snad(!) Igor Hnízdo a král Lear na Hradčanech.Samozřejmě nejvíce je vyzdvihován z kruhů pozůstalých Václava Havla jehož byl oddaným přítelem. A to mě opravdu nebere. U mne zemřel pouze člověk a to je mi jako u každého jiného líto. Nic víc nic míň.

   Smazat
 27. Nevim zda je rituál hodinu sedět na studeném pískovci vhodný pro starého člověka . Nenapsal poslední závěť . Mohl uklouznout a podcenil svoje schopnosti . Pohud bych se já dožil tak vysokého věku , tak bych určitě nedokázal vylézt na hradbu mostu . Toto bych možná udělal kdybych nechtěl už žît . Pokud neposlechnul výzvu ochranky , tak je to jasné že chtěl ukončit svůj život . On Fijalová a Brabec patří do našeho zlatého hondu cs filmu . Marcel

  OdpovědětSmazat
 28. 3:31 NENI znamo kdo je hovnocuc, ale nick honolulu byl umlcen C E N Z O R E M, ktery vystudoval svobodu projevu v redakci Volkischer Beobachter !

  Chlouba emigrace, Horni Dolni otevrel informacni tisk v jeho meste a snazi se vedecky dokazat , ze cenzor je chybejici clanek mezi gorilou a Neandrtalcem.

  Cenzor udernicky a prikladne pracuje na snizeni prumerne inteligence v Cesku a proto mnoho novych informaci, se k vam vubec nedostane.
  Dobre vam tak ! Nehodili jste cenzora do reky, tak mentalne zakrnite.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc vám Honolulu nerozumím. Byl jste mazán za urážku diskutujících, za urážky Čechů obecně, za jasné trolování (odvádění blbostmi od podstaty článku), tak na co si stěžujete?

   Smazat
  2. 19:54 jsi nahy jak Triska
   Cenzor je hlupak a lidi co diskutuji na cenzorovane diskuzi take
   Pod dozorem cenzora muze diskutovat jen menecenny clovek
   Zvu vas na svobodnou duskuzi
   Horni Dolni
   Cekam vas na
   svobodnarepublika.blogspot.com

   Smazat
 29. 11:12
  Ty hubu ty untermensch lžidobanderovskýho udavače a cikorky z Rumunska!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 30. Na jednom snímku pár let před touto nehodou jsem viděl pana Třísku jak šel po zábradlí myslím Mostu Legií, skoro jsem se té fotky lekl. Třeba byl trochu excentrik, konspirace bych viděl jako zbytečné

  OdpovědětSmazat
 31. Že je pan Baťa jako pisálek velkej zoufalec, to koneckonců potvrzuje dnes a denně. Ale tímto článkem u mě spadnul až na samé dno té pomyslné bulvární žumpy.

  OdpovědětSmazat
 32. Nevím,proč se všichni tak bojí možné sebevraždy. Byli jiní, kteří ukončili život tímto způsobem, myslím z jeho branže. Měl jsem rád pana Brodského, i on spáchal sebevraždu a u mne neztratil nic ze svého kreditu. Staří lidé mívají psychické problémy,o kterých nechtějí mluvit a proto je řeší často tímto způsobem. Mne však překvapila skutečnost s jakou rychlosti policie oznámila, že to určitě nebyla sebevražda, aniž by bylo cokoliv vyšetřeno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jděte už s tou sebevraždou do pryč...
   Byl to magor, co si chtěl pořád jen něco dokazovat.
   Před "Vlastičkou" honil v osmdesátce frajera
   https://ihot.cz/celebrity/ostatni/16183
   a pak když chtěl jako lázeňský švihák hupsnout na kamennou zítku, opomněl dostatečně zvednout nohy...
   To se v osmdesátce někdy stane,

   Smazat
 33. A co na to žabák ?

  OdpovědětSmazat
 34. Věřím, že ho Barunka Štěpánová, Bartoška, Hřebejk, Herman a spol. navrhnou na nějakou státní cenu. Brady neprošel, Tříska by mohl Im memoriam. Budu jim tentokrát držet palce!!!

  OdpovědětSmazat
 35. Tak Tříska, americký občan bude určitě vystaven na jevišti Národního divadla, ale dlouholetá členka Národního divadla, herečka Ljuba Skořepová byla jen pod schodami, Fialová, Brabec ti neměli nárok, že, kdo vede Národní divadlo, kdo tam toho člověka dosadil?

  OdpovědětSmazat
 36. Lilith


  Dědek si hrál pořád na mladíka.Předváděl se, jak denně běhá a v jaké je kondici.
  Machroval na mostě a domachroval. Byl to směšný, pošetilý stařík, který si o sobě myslel, že je velký herec světového formátu.

  OdpovědětSmazat
 37. Proč se nikde neobjevuje příjmení, které používal v USA?

  OdpovědětSmazat
 38. Cenzor je hlupak a lidi co diskutuji na cenzorovane diskuzi take
  Pod dozorem cenzora muze diskutovat jen menecenny clovek
  Zvu vas na svobodnou duskuzi
  Horni Dolni
  Cekam vas na
  svobodnarepublika.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konečně ti došlo, že tu nejsi, podobně jako další idioti a hulváti, vítán.

   Smazat
  2. 19:58 ja tu vitan byt nechci, to ty se vtiras do tyhle cenzorsky zumpy
   Jen co se mi Honolulu ozve na Svobodnarepublika
   Tak podavam trestnak na Dvoraka a jine svine z nove republiky
   Cimz tady skonci
   Cenzor je hlupak a lidi co diskutuji na cenzorovane diskuzi take
   Pod dozorem cenzora muze diskutovat jen menecenny clovek
   Zvu vas na svobodnou duskuzi
   Horni Dolni
   Cekam vas na
   svobodnarepublika.blogspot.com

   Smazat
  3. 19:58 sam si idiot a hulvat, cesky zlodeji a paseraku

   Smazat
 39. Jan Triska, tajny spolupracovnik a agent StB, kryci jmeno Toman, svazek 5680

  OdpovědětSmazat
 40. V dnešním Právu je jeho fotografie braná od Vltavy .Sedí na zábradlí ,nohy do řeky u sochy,pod ním je mostní pilíř.Takže jesti spadl zde, dopadl nejdříve na pilíř ne do vody.Je celý v tmavém oblečení.Na fotografii jak plave ve vodě oblyčejem do vody je vidět,že má bílou košili.Jestli si sundal sako než skončil v řece je to jasná sebevražda

  OdpovědětSmazat
 41. Panu Triskovi jsou jiz nase vsechny komenty zcela lhostejne. Pokud slo o nahodu, zaplatil za svoji nezodpovednost. Jestli se rozhodl ukoncit svuj zivot, mel na to pravo. Mohl vsak zvolit jine misto a predevsim ne odpoledni hodiny, kdy bohuzel pripravil zahranicnim turistum I rodinam s detmi neprijemne "predstaveni". Za kratkou dobu bude smrt pana Trisky stara novinka a vse bude premazano informacemi o vybuchlych sopkach, terorismu, imigrantech atd. Zivot jde a pujde dal I bez J.Trisky.

  OdpovědětSmazat
 42. Karlův most, náš klenot a chcete říct, že tam není namířená ani jedna kamera, ani jedna? (možná proto aby muslimští turisté mohli beztrestněpoškozovat kulturní památky načmáranými nápisym že?)

  OdpovědětSmazat
 43. JT byl typ herce, který vyznával Stanislavského. Co budeš hrát, musíš i prožít. Nevím, jakou roli měl v novém filmu, ale vypadá to, že si to potřeboval nacvičit, aby byl potom "v obraze" a byl přesvědčivý. V 81ti lézt na most, je totálně nesebekritický počin, byť byl jaksi v kondičce. No co naděláme.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.