Reklama

.

.

úterý 19. září 2017

Spisovatel Kuras a další debatovali o islamizaci...Plánuje se dovoz 56 milionů muslimů do Evropy. Jde o naše holé fyzické přežití. EU chystá likvidaci Evropanů, uprchlíci budou z nás.

Benjamin Kuras
Benjamin Kuras, exdiplomat a lídr kandidátky SPD
19.9. 2017   PL, část článku
Kuras zdůraznil, že hlavním problémem není islámská imigrace jako taková, ale sebevražda západní civilizace. Islámská migrace je jednou ze smrtelných zbraní, kterou mohou dát její nepřátelé západní civilizaci ránu z milosti. Další zbraně zabíjející západní civilizaci jsou dle něho kupříkladu konzumerismus, klesající porodnost, zpohodlnění, xenofilie (láska k cizímu), úpadek mužnosti, demontáž rodiny a přirozené sexuality, přetvoření etnických kořenů, stírání rozdílů mezi dobrem a zlem, fragmentace společnosti, multikulturlismus a politická korektnost či smysl pro posvátno a krásu.

V Evropě nyní vládne třetí generace neomarxistů, kteří nenávidí naši civilizaci a ve jménu humanismu se spojí i s nejvíce nenávistnou ideologií. Probíhá nová perzekuce a cenzura těch, kteří chtějí svůj národ a civilizaci bránit.

Muslimů je na světě 2,15 miliardy, 37 milionů jich ročně přibývá a denně se narodí 100 tisíc nových muslimů. Dle Pew Research Center 10 až 20 procent muslimů přímo podporuje terorismus. To by znamenalo, že v Evropě je nyní zhruba 100 tisíc džihádistů.

Kuras zmínil i to, jak se muslimové chovají z hlediska toho, kolik jich ve společnosti je. Pokud jich je do jednoho procenta, tak jsou v klidu a přizpůsobují se. Když jich je mezi jedním a čtyřmi procenty, požadují uznání a ústupky, vlastní čtvrti, uznání svých tradic, propagaci islámu; a kritici islámu jsou obviněni z xenofobie.

Když přesáhnou čtyři procenta, začínají útočit na domácí kulturu, veřejně hlásají agresivní islám, integrovaní muslimové jsou umlčeni, domorodé instituce brání muslimy proti domorodcům. Dochází ke kolonizaci, což je proces ovládnutí, změnění, přizpůsobení a eliminace původní populace.

Vlastizrádné elity. EU se inspiruje právem šaría

Budoucnost ilustroval Kuras na faktech, že v Paříži již tvoří muslimské děti 50 procent všech dětí stejně jako ve Vídni. V Lodnýně je bělochů již méně než 50 procent. Brit, který hodil šunkový sendvič na mešitu, byl odsouzen na jeden rok do vězení za islamofobii a po půl roce tam byl zavražděn…

Dle Kurase elity vědomě kolaborují s islamizací. „Jak řekl Churchill, hážou přátele krokodýlu v naději, že je krodkodýl sežere až jako poslední,“ podotknul Kuras a označil elity za vlastizrádce.

Pokud jde o snahu EU omezovat držení zbraní, tak se dle Kurase inspirovala právem šaría, které nemuslimům zakazuje držení zbraní. Probíhá cenzura a sledování Facebooku. EU podporuje dle Kurase kulturní čistku a genocidu Evropy a jejích národů. Dle ministryně Mogherini je islám součástí evropské civilizace.

Dle bezpečnostních expertů EU, kteří berou 20 tisíc eur měsíčně, je nejlepší cestou pouštět imigranty do Evropy. Místo multikulturalismu bude dle Kurase v Evropě islámský monokulturismus – islám se tak v historii choval vždy. „Jsme možná poslední generace západní civilizace,“ řekl Kuras. Ten také podpořil Okamurovu SPD, aby se netříštily hlasy odporu proti islamizaci.
Islám není náboženství, ale nenávistná ideologie, která nás chce zabít a zotročit

Dle exdiplomata Jiřího Kobzy, který působil v muslimských zemích, doktrína politického islámu vychází z učení proroka Mohameda ze 7. století. Islám dle něj není náboženství, ale nenávistná ideologie. Válka islámu proti nám trvá již 1400 let. „Nejsme ve válce s islámem, ale islám je válce s námi,“ řekl Kobza.

Mohamed v Mekce původně kázal islám „sluníčkářsky“, pak odešel do Mediny a cestou přepadl mekkánskou karavanu... Mekkánský „tolerantní“ Korán se používá jako jakýsi marketing islámu pro káfiry (nevěřící), aby uvěřili, že je mírumilovný. Islám se ale drží pozdějších nenávistných medinských veršů. Navíc existuje takzvaná takíja, tedy princip, že muslim může jakkoli lhát nevěřícímu, aby ho obelstil.

Připomněl přiznání Hermana Göringa, že nacisté využili všechny demokratické vymoženosti, aby pak demokracii zničili. Podobně dle něj postupuje islám. Islám je finacován ze zahraničí islámským bankovnictvím, které není zachytitelné – funguje na bázi neformálních vztahů a transferů. Ambasády arabských zemí pod rouškou podpory kultury podporují islamizaci v zemích, kde působí.

Dle Kobzy k nám muslimové cítí hlubokou nenávist a pocit nadřaznosti. Vše, co nám patří, jsou dle nich dary Alláhovy, které jsme jim ukradli. Nevěřící nemají na nic nárok. Rovněž jde o krevní mstu za to, jak se USA a další západní státy angažovaly v muslimských zemích. Díky tomu tam není rodina, která by neměla někoho mrtvého. Čili muslimy popohání i krevní msta.

Alláh mě povolal, abych vedl válku proti celému světu, dokud celý svět nebude pod správou Alláhovou a neuzná mě za jeho proroka

Připomněl, že Macron usiloval o hlasy muslimů a ti ho podpořili. Muslimové postupně získávají pozice i v politice, vytváří no-go zóny, své instituce, záchytné body a v celých oblastech vládne právo šaría. Povinností muslimů je platit daň na džihád. Připomněl výrok proroka Mohameda: „Alláh mě povolal, abych vedl válku proti celému světu, dokud celý svět nebude pod správou Alláhovou a neuzná mě za jeho proroka.“

Vítači, kteří dávají peníze či jídlo muslimům, je tak jen utvrzují v jejich pocitu nadřazenosti, že jim káfirové (nevěřící) mají sloužit, a jen je to vede k tomu, aby povzbuzovali k příchodu další nelegální migranty. „Jaký soucit můžete mít k někomu, kdo nemá soucit k nám a kdo chce ovládnout naši zem a vyloupit ji?“ řekl na adresu „uprchlíků“ Kobza.

Zmínil podporu státu neziskovkám. „Proč stát dává miliardy na podporu zničení sebe sama a na zničení demokracie?“ ptá se.

U nás je 20 tisíc muslimů a postupně mají požadavky na šátky, burkiny a podobně. Burkiny a hidžáb považuje Kobza za nástroj politického islámu. Islám není náboženství, ale ideologie nenávisti neslučitelná s demokracií, proto by dle něj měla být zákonem zakázána. Známí Kobzovi říkají, že Německo již svůj boj s islamizací prohrálo, poslední baštou je střední Evropa.
Kdy poteče krev u nás?

Zmínil Omarovu smlouvu pro dhimmí. Ta se dle něho velice podobá Norimberským zákonům. Připomněl spolupráci muslimů s nacisty, kdy muslimové vytvořili tři divize SS.

Dle něj není otázku, zda, ale kdy u nás poteče krev. Zatím zde muslimové nemají tak dobrou logistiku, no-go zóny a podobně, ale pracují na tom a proces islamizace ČR již začal. Ale díky naší podpoře akcí NATO a USA jsme legitimním cílem teroristů.

Podle Kobzy se musíme poučit z toho, co se děje na západě. Polévá ho pot, když vidí billboardy „Patříme na západ“. „Na jaký západ? Anglistán, Francistán, Germanistán, Belgistán?“ ptal se Kobza.

Uprchlíci budeme my

Milan Bubeníček řekl, že uprchlíky se mohou nakonec stát původní obyvatelé Evropy. Ti již prchají z předměstí Londýna, z Malmö a dalších měst. Bohatí lidé a Židé opouštějí Francii. Muslimové tvoří čtyři procenta obyvatel Dánska, ale mají podíl na jedné třetině geneticky vrozených poruch v celé populaci Dánska.

Dle Bubeníčka nejde o uprchlíky, ale migranty, kteří budou zátěží pro sociální systém, dále o teroristy a členy gangů.

Západ dle něho prochází krizí – kulturní, politickou, civilizační, ekonomickou, morální, sociální a civilizační. Je podporována destrukce. Místo lidských práv jsou privilegia pro destruktivní menšiny. Moci se chopili psychopati, kteří se chtějí udržet za každou cenu. Chtějí ovládat vykořeněné lidi, kteří nebudou hrdi na svůj národ.

Připomněl plán elit EU na dovoz 56 milionů muslimských imigrantů. Elity EU dle něho páchají genocidium – zničení rasové, náboženské supiny lidí. Zmínil, že francouzský prezident podporoval křížení ras. Připomněl též Kalergiho plán na vytvoření evropské euro-asijsko-negroidní rasy nových Evropanů.

Stejně tak zmínil plán na dovoz migrantů z Nigeru a Čadu, což jsou jedny z nejzaostalejších území na světě.
Obejmi džihádistu, který sekal hlavy…

Připomněl také sebevražedné iniciativy, které se dějí na Západě: V Dánsku „obejmi svého džihádistu“, Finsko – sociální dávky pro teroristy; sociální byty pro teroristy ve Švédsku. „Toto se dělá pro lidi, kteří upalovali lidi za živa a řezali jim hlavy,“ řekl.

Dle Bubeníčka je potřeba bránit národ, rodinu, vlastenectví, dobré sousedské vztahy, přátelství, místní komunity. Národ je širší rodina a vlast je širším domovem. Lidé se musí politicky angažovat a vytvářet tlak na své politiky a dobře je vybírat.

Šanci na záchranu máme, aspoň se o to musíme pokusit. Dle něj stejně jako podle Kurase máme nejlepší civilizaci a stojí za to bránit, co pro nás vydobyli předkové. Máme povinnost to nevzdat kvůli předkům i kvůli svým dětem. „V sázce je naše fyzické přežití a existence,“ řekl Vodička.
Mohu podepsat vše, co tu bylo řečeno…

„Mohu podepsat vše, co tu bylo řečeno,“ řekl poslanec ANO Zdeněk Soukup. Připomněl, že Platforma pro zachování evropské kultury a jejích hodnot vznikla i jako alternativa k politikům jako Dienstbier, Pelikán, Marksová, Valachová a podobně. Dle něj třeba spolupracovat napříč spektrem.

Z naší armády se stal expediční sbor, který ale není schopen bránit naše území. Je nutné podpořit domobrany a národní gardy. Zmínil, co má platforma před volbami v plánu.

49 komentářů :

 1. K té naší Armádě jen tolik: https://m.youtube.com/watch?v=JioqcQIKtok Opravdu stojí za zhlédnutí, je tam řečeno veřejně vše a JE TO SÍLA!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Emeritní plk. v.v.19. září 2017 21:38

   19:13 - Ta naše česká armáda je jen operetní expediční sbor v počtu 20 tis. maníků, řízenými z Německa a USA. Dle slov hereckého šaška Stropnického jen na přezbrojení té naší sranda armády se počítá se 114 miliard Kč. Dle mého soudu by na to stačil 1 Žiška a 1 husitská vozová hradba!

   Vymazat
  2. Protektorátní premiér Sobotka v souvislosti s islámskými nájezdníky řekl, že armáda není od toho, aby bránila hranice.

   Vymazat
  3. 21,53 - protektorátní premier Sobotka taky musí jít ... ještě líp padat, a elíp do fabriky na 3 směny, ať chlapec pozná, o čem je život, a už proboha přestane škodit a cenit se na nás z novin a televize ... to snad ani není člověk, ale nějaký hybrid .... kde se tohle mohlo vzít?

   Vymazat
  4. 22.21-obrýlený úd poletí přímo pro extra funkci za extra plat, systém Špidla, rovnou do Perdele, pardon, do Brusele.Ten nebude nikdy manuálně pracovat, natož na tři směny!!!

   Vymazat
  5. 22,47 - pokud bychom volili aspoň trochu rozumně, tak nebude, kdo by ho tam nanominoval, protože socani vyletí z parlamentu a jejich nejlepší kámoš Kalousek se svým bratrstvem jakbysmet, čeroprdy půjdou o háje a Babiš, SPD a komouši ho tam jistě posílat nebudou .... I když komisaři jsou nevolení, musí je tam vyslat jejich země, a ze srdce doufám, že tuto ostudu ČR tam nepošlou.
   Stejně je EU už v procesu rozpadu, tak jedině že by to sobotík urychlil ......

   Vymazat
  6. 22.54-kéž by se Eurosojuz co nejdříve rozpadl.Rozpad takového neřáda, je dlouhý proces.To ale tihle obrýlení údové nejdřív zaškodí Ojrem, přijmou primitivní emigranty-vrahy české kultury a národa, aby bylo veseleji.České elity kolaborují se 4.říší, zrádným Bruselem a hnijícími USA.

   Vymazat
  7. Jeden přízpěvek jako druhý a přesto jsou včechny pravdivé a upřímné. Jen v jednom mají společnou chybu. Ani na tři směny, ani pracovat ve fabrice. Rovnou do kriminálu a na doživotí za vlastizradu.
   A nejen ten hladkosrstý, ale všichni až na pár vyjímek. Až po posledního vrátného. Možná uklízečka bidetů by tam mohla zůstat.

   Vymazat
 2. Plánuje se, co to znamená? Plánuje to Duch svatý? Plánuje to ten, co vám slibuje 40.000kč měsíčně a konec levné práce? Vrácení bytů od pana Bakaly, které mu ČSSD nadělila?

  OdpovědětVymazat
 3. Toz to só prognóze ilomintú a jejich snahe fsecko este na poslední chvilo posrat a po nas potopa ale ouha ...toz to co nám to tade todka v posledním ctvrtstoletí vladne ten protektorádné ksindl ten genetické odpad ceského národa ten to podporuje, proto skoncijó neslavne...kdez to vidim v tem tzv. predvolebnim boju je mi na blití...toz jeden bozerat vedle drohého..........ale bode dobre bez geneticke modifikovanéch koblih a separáto aj bez Kudrnáce a teho orálného experta bez cernéch prdelí aj bozeranto pod Stanem a mdle vzdy prozápadne ODSS......volim jasne Milosa aj teho Ykohamo.......slonce v srdci....howk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tož dávajó do koblich emericků kururuz, nebo si od tej kavárny? Tož budeme Rosóm zavydjet že nežerů to svynstvo a degenetycky modyfykovaný je enem emerycký velvisranec.

   Vymazat
  2. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej B.19. září 2017 21:28

   K tomu není téměř co dodat, to jsou zdravé názory. Nejenom, že tím americkým jedem u nás zamořují zdroje pitné vody, ale už ho dvacet let zcela bezohledně stříkají na potravinářské plodiny před sklizní, takže dostáváte nemoc na talíři. Napadlo by někoho před rokem 1989, že koblihářovo výkupem k tomu dotlačení zěmědělci budou stříkat totální (vysoušecí) herbicid na dozrávající zrno, luštěniny, olejniny a hotové brambory čekající na kombajn? Proto ta epidemie rakoviny a zánětlivých onemocnění nejen trávicího traktu po roce 1989 a v okupované západní Evropě již od roku 1974. Vlastně když vezmu v úvahu, z hlediska devastačních účinků na lidský organismus, jeho předchůdce DDT, tak Evropská komise pohrobků IG Farben pracuje v zájmu farmakomafie už od konce války a měli své zisky ošéfované i na východě.

   Vymazat
  3. SPD musí mít po volbách rozhodující slovo, jinak český národ zhyne pod hydrou korporátního fašismu, slimáky a primáty.

   Vymazat
 4. je načase změnit uvažování lidí v Evropě... ale furt to nejde.
  I Emannuel Macron dnes v budově OSN připominal světu neblahou roli Třetí říše..... Někteří z nás nehodlají zapomenout na dějiny a pořád... "ryjí".

  Proto je třeba vyměnit stávající obyvatelstvo za jiné!
  Aby se zapomnělo. Na roli Hitlera a Němců v Polsku, Ukrajině, Holandsku, Francii, v býv. Jugoslávii, na roli banderovců, hlinkovců, Sudeťáků v českém pohraničí. To co nejrychleji přivést do Evropy nové lidi. A proto byl založen Daeš- tzv. islámský stát, rozvrácena Lybie, Irák, Irán.

  To dnes ani Trump v NY nevzpoměl, spíše nechtěl, nepochválil Saudy, že jako nejbohatší stát na světě útočí a zabíjí lidi v nejchudším státe světa - v Jemenu už třetí rok. Zatím tak činí beztrestně. A USA jim k tomu dodávají zbraně.

  Současní politici nás klamou.
  Přemýšlejme a činme, konejme!
  Za nedlouho, počítám jednu generaci a pokud se Evropané nevzepřou budou, stanou se sami uprchlíky.  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní19. září 2017 20:29
   „Za nedlouho, počítám jednu generaci a pokud se Evropané nevzepřou budou, stanou se sami uprchlíky.“
   Jen si to nelakujte na růžovo. Evropané žádní uprchlíci nebudou – nikdo je nepřijme. Budou v Evropě a živit a opečovávat bojovné krvežíznivé muslimy.

   „Přemýšlejme a činme, konejme!“
   Kuras už se rozhodnul: Benjamin Kuras, exdiplomat a lídr kandidátky SPD
   P.K.

   Vymazat
  2. Rusko je obrovské, a v porovnání se střední evropou v podstatě liduprázdné.
   Tož asi tak.

   Vymazat
 5. V pátek byli zde na návštěvě soudruzi (mladí soc.dem.) z Německa, ato u našich mladých soc.dem. Besedovali o tom, jak se bránit xenofobii (čti racionálnímu uvažování) a nacionalismu (čti vlastenectví) a jak působit na obyvatele, aby vítali multikulturní společnost všechny migranty. V neděli v Ostravě nám poté naše drahé strany KDU,ODS,TOP a STAN předváděli m.j.své přátele ze Saudské Arábie, z totalitní mocnosti světa, která tady v EU zásobuje mešity svými zaškolenými imámy. Zaškolenými především tak, aby nikdy nedopustili integraci svých muslimů v Evropě do demokratické společnosti. O zelených, ato v celé EU nemá snad cenu ani mluvit. Takže ne muslimové, ale my samotní se tady v EU porazíme naprosto svoji neskonalou hloupostí nebo naivitou a islám nás následně rozdrtí tak, jako to prováděl již po celou svoji existenci v Ásii a v Africe s jinověrci či nevěřícími. Parodoxem je, že jedni z největších "vítačů" jsou v první řadě feministky a homosexuálové, kteří to při tom po vítězství islámu (a konci demokracie), odnesou nejdříve a nejhrozněji. Život je ostatně plný paradoxů! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spravne napisane.V Nemecku odsunuli jednoho kriminalneho azylanta nazad do Talianska.Chlap bol na druhy den nazpät.Vitaci ho osobne doviezli nazpät do Nemecka.To je ozaj na smiech.A tam si znova zvolia tu istu vladu,

   Vymazat
  2. 20,57 - nevěřím, že si u vládu skutečně zvolí, myslím, že volby jsou zfalšované, a ne poprvé a ne jen v Německu...

   Vymazat
 6. Trumpeta blábolil a lhal,až se mu od držky prášilo!!!!!!
  Zvlášť vyzdvihováni Saudů,vyhrožování KLDR,lhaní o válce s ISIL a DAEŠ,lhaní o pomoci,ale zároveň o nevměšování se do věcí jiných států......PROSTĚ CHOROBNEJ LHÁŘ V AKCI!!!!!!:-/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. CIA řízené polní velitele saúdsko-americké nepravidelné armády islamistů a za dolárky západem cvičené umírněné uřezávače hlav mohl obětovat a ne je vrtulníky evakuovat, ale podstatné je, že svěsil ocas a ze Sýrie vycouval. A to samé bude i se Severní Koreou, kde Pjakin predikuje, že ručitelem dohody a rozhodčím soudcem bude na novou světovou mocnost povýšená Čína. Takže je otázka, kdo vlastně Trumpa vodí / koho orel Trump loví, když má ve svém nejbližším okolí fashingtonské neokony a v rodině jewyorské nadnárodní židy.

   Vymazat
  2. USA je odrovnaná a již bývalá velmoc, nyníakorát tak šašci v cirkusu Emerica first a světu pro smích!

   Vymazat
 7. Kevin Crehan o jehož "zavraždění" (nic takového vyšetřování nedokázalo) píše Beny Kuras, dostal nepodmíněný trest hlavně proto, že byl už předtím několikrát stíhán pro výtržnictví mj. včetně napadení policisty.

  Alespoň tak to stojí v místních noviních v Bristolu, kde ho patrně znali:
  http://www.bristolpost.co.uk/news/bristol-news/far-right-forgot-mosque-attackers-6594

  Když mají džihadisté své "mučedníky" - chtějí je mít fotbaloví chuligáni taky. Proč jim tu radost nepřát.....

  Červená Karkulka v tom možná taky nebyla tak nevinně, jak se to dětem obvykle vykládá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fotbalová liga u nás začíná připomínat africký pohár, abyste si postupně zvykli na černochy ve svém okolí. Dívím se fanouškům, že za něco takového platí a nevypískají vlastizrádné klubové vedení.

   Vymazat
 8. Generace dětí,které se nyní rodí i ty malé dětí, ty, co právě vyrůstají, čeká v Evropě hotové peklo, kde si sami budou muset vybojovat vlastními silami a životy, místo na slunci nebo shnít a být semlety zpět do primitivního středověku, který si Evropa již prožila v evolučním vývoji.Evropa, zejména ta nadřazená-tzv. ZÁPAD, to má již spočítané.První země, která díky malému množství původního obyvatelstva bude přetvořena k Alláhovu obrazu, se stane Švédsko-Swedistan a myslím, že tak do 20-30 let, né-li již dříve.Švédům nezbyde jiná možnost, buď navléknout burky a konvertovat, utéct ze země jako uprchlíci nebo se jako nevěřící psi nechat ukamenovat nebo podříznout, příznivci LGBT a gender politiky poletí rovnou z kopulí mešit jako holubi.Blíží se to pomalu, ale jistě.Lid ZÁPADU volí stále dokola své katy a dobře jim tak!!!V ČR za spálený kobližek, shnilou oranžovou růži, chcíplého modrého vrabce, Bělohrádka i Herr-Mana, paktující se s Landsmančaftem a nedoučeného slintajícího lesníka, jež nenávidí Čechy, by tito Češi za ně položili i vlastní životy, prostě je dokola volí a milují!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22,40 - proboha to jsou takové kecy!!!!!
   Češi by za ně životy jistě nepoložili, dokonce si myslím, že by nepřispěli ani haléř na jejich např operace ... atd. Národ tyto hydry, které jmenujete, nemůže ani cítit, ale oni si ti kapři rybník nevypustí a volby jsou cinknuté ....

   Vymazat
  2. 22.46-tak proč ty zrádce, zloděje, podvodníky a lháře, lid teda pořád volí stále dokola????A nevěřte tomu, že dosavadní volby byly cinknutý podvod!!!Češi, kteří ty gaunery volí, je milují a o tom žádná.Věřte tomu, že spousta lidí by šli i umírat za americké zájmy na ruskou východní frontu.Dobrovolně připravují své potomky na krvavou řež.Vy to pořád nevidíte?

   Vymazat
  3. Vzorem budoucích švédských konvertitů mohou být již dnes Bosňáci. Technicky vyspělou Evropu nebylo možno dobýt silou, tak to islamisté a jejich pomači otevírající brány našich měst zvládnou dovozem afrických a blízkovýchodních migrantů a jejich dělohami.

   Vymazat
  4. 22.57-je to tak a Muammar Kaddáfí toto předpověděl již dávno.Pokud bude Libye rozložena, zavládne masívní imigrantský chaos do Evropy.Bosna je v podstatě dnes muslimská, kde lze spatřit i vlající prapory IS, ale nepatří do sféry tzv. hrdého ZÁPADU.První bude na paškálu skutečně Swedistán.

   Vymazat
  5. Cesi lezou do prdele slechte

   Vymazat
 9. Článek má pravdu zatím s tím můžeme něco dělat pokud dostanou euhujeři další 4 roky tak bude s ČR konec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4.říše naši malou zemi vcucne a ven se již nedostane.

   Vymazat
 10. Ten clanok som preventivne ani necital. Zacnite radsej ludi zvolavat k aktivnemu odporu voci zradcom vo vlade miesto neustaleho oplakavania a sebalutovania...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Majdan je také "zvolali", přesně na to čekají. A až je zvolaj, tak nám z Kalouska udělají šéfa a to je ta lepší varianta!

   Vymazat
 11. Kdyby s vama slo diskutovat tak bych rad slysel vas nazor co delat jesti/v pripade/az nastane
  a) stanne pravo
  b) mobilizace
  c) valka s Ruskem
  d) atomovy utok
  e) povinne ubytovavani migrantu v soukromych domech
  f) strach z vychazeni ven ohledne vrazdicich migrantu
  g) migranti vlamujici se do domu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty demente, ať Ti poradí tam, kde s nimi jde diskutovat!

   Vymazat
 12. Sem katolik a papež přikázal že si máme vzít jedného moslima do každé rodiny a kdiž neposlechneme nařízení že se nám nedostane milosti Boží,mluvil nám to v Neděli farář na mši v Brne a v kázni mluvil že ksenofobie a nacionalizmus je smrtelní hřích a pri málo pomáhame válečním běžencum s Rusi okupované Sýrie.Tohle sem slišel od faráře v kázni na vlastní uši.Sem v rozpacích,možná odejdu od Římske katolícke církvi na protest proti tomu protože církev ničí sama sebe a myslim si že cesta do pekla je otevřena samotním klérem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každý farář, ale není pit...c. Karel z Plzně

   Vymazat
  2. Ani Goebbels nebyl pitomec, ale ten katolický profesionál právě dokázal, že jeho Bůh není... protože se mu za to rouhání nedostalo trestu ani přímo od Boha, ani prostřednictvím jeho věřících. Navíc ŽVANÍ NESMYSLY, PROTOŽE NACIZMUS V KRISTOVĚ DOBĚ NEEXISTOVAL, právě multikulturnost Římské říše byla Kristovým Židům trnem v oku. A právě zpochybnění Římského pojetí občanství vedlo na Golgotu.

   Vymazat
 13. Bratia cesi!Mozeme sa tu vyrozpravat a vymenit si
  nazory,ale blazniva karavana s menom EU,ide dalej
  a nase pripomienky su k nicomu.Oni potrebuju na svoje ciele zbavit nas nasej suverenity v prospech ich nepochopitelnych,samovrazednych cielov.A propo!Kto z Vas pojde na namestia a bude protestovat proti rozhodnutiam eu?Jediny,kto predvidal zrudnost Lisabonskej zmluvy,bol pan Klaus,nik ho nepodporil,naopak,urobili z neho
  brzdu rozvoja EU.Tak sa nasli jidasi,ktori ochotne Lisabon podpisali,aby sme sa posunuli
  dalej.A tu je vysledok,holyud!Ale Vy potrebujete
  riesit Capi hnizdo,na odvedenie pozornosti od skutocnych hrozieb.50 melounu Ondri Babise je
  vysmech obcanom CR.A a spd?To je len slaby cajicek...ale hovori sa,ze topiaci sa aj britvy chyta!

  OdpovědětVymazat
 14. VELMI RAD bych vam zde vysvetlil nektere veci, ale vy zacnete byt sprosti, a ja to odskacu od cenzoru - NE VY, ale ja - nick HONOLULU.

  Tak predne, president Trump a Saudska Arabie !

  IRAN je velmi silny a ohrozuje Israel, tak je treba posilit Saudskou Arabii, protoze Iran a Saudska Arabie jsou odveci, prirozeni nepratele !
  Iran je Arijsky a Saud. Arabie je Semitska.
  Ty dva narody si jdou po krku uz 1000 let.

  Arabie byla vzdy silne proti Israelska , ale kvuli spolecnemu nepriteli (Iranu) se ted ti dva sblizili !
  President toho vyuzil a prodal zbrane Arabum.
  Proto se u nas celkove zlepsuje ekonomie a je to videt na Wall Str. (DOW = index = teplomer Kapitalismu.)

  Jsem Katolik a do kostela chodim. Povazuji papeze za satanovu mentalni chciplinu a zradce vsech Krestanu.
  Nejsem sam ! Cirkev je rozdelena na dva tabory !

  Invaze do Evropy barbaru z Afriky a Middle East vam prinese SMRT !
  Dopadnete tak, jako Boerove v JAR.

  Narody a kmeny, ktere se k vam zenou znam z Afriky, kde jsem dlouho zil a znovu vam opakuji, ze barbari vybiji vas, nebo vy je.
  Jina moznost neni.

  Vitace, ktere mate mezi vami, vas vymenili za prebendy, ale casem budou exterminovani take a to ze dvou stran !

  Dale zde zduraznuji, ze autor Kuras z UK, ma 100 % pravdu a vzdy mel ! Pamatuji si ho z A.CZ.

  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,nechci se opakovat,ale kdyz trumpeta v osn prohlasi,ze Korea ohrozuje cel6y svet a ze ji totalne znici,to prosim te,co je za idiota!?Koho ohrozuje Korea?Korea se jen brani pokusum znicit ji by juesej.Jak si tohle muze dovolit prezident,
   pry demokraticke zeme?Usa nebudou urcovat,
   kto smi,nebo nesmi vlastnit nuklearni zbrane!Na to jsou malym panem sveta!Takze skracene,z noveho prezidenta juesej se vyklubal vojnovy stvac,ktery absolutne nevi,o co go!Jedine muz c.1 ve svete,podle us magazinu Forbes,Vladimir Vladimirovic Pugin a Cina,se postavi Trumpete,hlupakovi sveta.

   Vymazat
  2. Honolulu, přiznejme si, že Trump už je tam, kde ho potřebovali mít. Obyčejná loutka, kterou dříve nebo později smetou úplně. Co se týká jeho vyhrožování o zničení Sev. Koree, to je jako pes, který štěká..... Zničí velké kulové, protože jakékoliv napadení severní Koreee by znamenalo vyhlazení jižní Koree jejich severními bratry. Takže klaun a už nynější poskok neocons může sice vyhrožovat, ale to je tak jediné, co může dělat, a to jen do té doby než ho odstaví úplně.

   Vymazat
  3. Pane Honolulu, čím je pro vás, či pro nás nějaký Izrael tak důležitý? Důležitý je snad pro skutečně nám vládnoucí síly - jako třeba Čechy pro mne a možná i pro vás.

   Žijeme my z Izraele, nebo Izrael žije z celého světa (skoro) a tedy i z nás?

   Mimochodem, kdo k nám organizuje, financuje a nařizuje černou invazi, i naši "bezmoc" (přísný zákaz obrany) proti černé lavině? Je to odpůrce Izraele? Oba víme, že tomu tak není...

   Vymazat
 15. Obyčejní Evropané tyhle lidi samozřejmě nechtějí, ale elity ano, rozpor mezi názory elit a obyčejných lidí bude narůstat až to přejde v krvavou revoluci.

  http://www.epshark.cz/clanek/116/evropska-masova-migrace-lidri-versus-verejnost

  OdpovědětVymazat
 16. Zde je nick HONOLULU, ktery rad odpovi, pokud se bude pokracovat ve slusnosti.

  5:17 - North KOREA nema lesy a uz nema ani stromy. Eroze pudy je tak velka, ze v Koreji (severni) je hlad.
  Drive se to resilo tim, Korea dostavala kazdy rok jidlo zdarma za politicke "ustupky" a po zvoleni presidentem Trumpa, nedostanou NIC !
  Tak Kim vyhrozuje Japonsku, South Koreji, Hawaii, a nekterym ostrovum v Pacificu. Vyhrozuje take Aljasce a Californii.
  Zniceni Koreje by trvalo 1/2 hod., ale ztraty na zivotech by byly obrovske a mnoho lidi nechce , aby k tomu prislo.

  7:08... President Trump je sabotovan a brzden v jeho agende, ale posledni dobou se mu podaril PRULOM do jednoty jeho odpurcu. GOP (zradci ) presidenta jsou v panice.
  To chce cas a agenda bude prosazena. Bude to i uleva pro nektere zeme v Evrope ! (Cesko v uleve, bude zahrnuto.)

  7:44..Israel je dulezity pro izraelske Lobby ve Washingtone a toto Lobby je nejlepe organizovane a ma velky vliv.
  Kongress hlasuje tak, jak si to Lobby preje, ale to neznamena, ze prumernemu Americanovi zalezi na komkoliv na Middle East.
  Na druhe strane my uznavame, ze souziti s Zidy je daleko snadnejsi nez s Arabi, tak je nam celkem jedno , ze je Israel protezovan.
  Stejne je to jen docasne, protoze Zide (Hebrew) jsou proti Israelsti ! Duvody jsou nabozenske a nam Katolikum a Krestanum je to uplne jedno ! (Krome nekterych evangelickych nominaci napr. jiznich BABTISTU, kteri maji podporu Israele zahrnutu v kazanich.)
  Zatim co Evropa je nad nabozenstvim NADNESENA , tak Amerika neni ! Staty ktere jsou zahrnuty do t.zv. Bible Belt berou krestanstvi vazne. (Muj stat Florida, do Bible Beltu nepatri.

  Vidim budoucnost pro Ameriku optimisticky, pokud Trump docilo toho, co chce. Evrope vsak definitivne hrozi zniceni ! vim to na 100 %, protoze jsme zacinal posrpnovou emigraci v JAR. Ta zeme vsak uz neexistuje.
  musite se proste branit, nebo pujdete
  pesky na Vorkutu .
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 17. Merkerova je nejvice destruktivni (pomatena BABA) pro Evropu od dob Hitlera. To, ze si Nemcouri udelali ze sve zeme popelnici barbarismu je nepochopitelne.

  Vatican Evrope nedokaze pomoci, protoze je rozdelen na dve frakce, ktere se vzajemne zerou !

  Amerika je rozdelena na Trumpovce, ke kterym patrim mozkem a srdcem a na Globalisty, kteri usiluji o jednu vladu nad svetem - samozrejme jejich vladu !
  V Americe se o nasmerovani zeme vede daleko vetsi boj nez v Evrope.

  Osud Evropy na me pusobi depresivne.
  Pamatuji si Londyn a Pariz v 70-tych a 80-tych letech.
  Dnes mi Londyn pripomina Nairobi v (Kenya) !
  Ceka vas boj Cesi ! Zbrojte a pripravte se !
  Kdyz podcenite osud, tak bohate zeme jako byla JAR, tak dopadnete stejne. Budete ZABIJENI po tisicich, jako Boerove v JAR, setlers v Rhodesii a Portugalci v Angole a Mosambique.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ovsem Honolulu nevysvetlil nam : kdo jsou Globalisti a kdo jsou Trumpovci!!
   Jsou Globalisti Trockisti ci kdo jsou.??Ja bych rekl ze ano a Soros je jejich predstavitel. System s komunismem a bankeri u moci, vladnouci svetu.

   Trumpovci jsou v podstate nacionalisti velice blizko ideologicky presidentu Krausovi, ci Britovi Nick Farage. Kazdy stat nezavisle, minimalnimi konflikty. Ovsem jak jsem cetl kdesi , kapitalismus je u konce a tak nevim jak si to Trump predstavuje ...neo-feudalismus??

   A Zeman je nekde mezi nima. Proste informacni kanaly s nama hraji kopanou.Ovsem jak si to Zeman predstavuje dlouhodobe mi taky neni jasne.

   Vymazat