Reklama

sobota 30. září 2017

Staří Čechové měli společné předky s Rusy, toto dědictví nesmí být zapomenuto!!!Ničeho se totiž západ nebojí více než slovanské vzájemnosti, lásky a jednoty!!!

Ladislav Kašuka
30.9. 2017   posláno NR
Většina z Vás ví, že Slované přišli do Evropy v šestém století ze své původní pravlasti, která se nacházela na území mezi Odrou, Vislou a Dněprem, tedy převážně na území dnešní Ukrajiny, ale hlavně na území, kde dávno předtím, než někdo o nějaké Ukrajině vůbec kdy slyšel, vznikla Rus (později moderními historiky kvůli rozlišení od té dnešní přejmenovaná na Kyjevskou Rus). Je tedy více než jasné, že slovanské národy v Evropě mají stejné předky a praotec Čech se klidně mohl jmenovat Čechov, z čehož lze také odvodit původní název skupiny Slovanů, která zůstala pod Řípem, tedy Čechové (nikoli Češi).

Toto kulturní dědictví nesmí být zapomenuto, protože Slované jsou národem, který je ve své podstatě mnohem mírumilovnější a čestnější, než národy západní. Slované mezi sebou žili jako bratři bez válek mezi jednotlivými kmeny. Všechnu špatnost, závist a řevnivost částečně přejali teprve, když se slovanská kultura díky své expanzi do Evropy střetla s Římem a germánskými barbary.

„První nápor Slovanů směřoval na jih Evropy a velice záhy po nástupu jednotlivých proudů stanula pomyslná noha slovanstva například na mytické aténské Akropolis. Zde, v oblastech vlivu Byzantských panovníků, se Slované poprvé dostali do kontaktu s antickou civilizací. Tento střet brzy přinesl i nepříjemné ovoce. Dosud jednotní a špatnostmi málo prostoupení slovanští lidé začali postupně přejímat typické rysy „civilizace“, jako závist, nenávist, hamižnost a další všelijaké osobní zájmy. Dokonce se o tom dochovaly zřetelné zprávy. „Přeškolených“ slovanských válečníků velice brzy začíná být využíváno proti bývalým vlastním, nově příchozím Slovanům. Tím byly zlomeny dvě tisíciletí platné vazby, původní charakter a národní pospolitost starých Slovanů. Skoro jako pohádka zní vyprávění Teofylakta Simokrattese, který k roku 585 zaznamenal příběh tří slovanských zajatců, kteří neměli žádné zbraně, jen hudební nástroje (šlo o tzv. gusle). Když se byzantský císař ptal, co jsou zač, odpověděli, že pocházejí ze slovanského kmene. Sdělili mu, že nejsou zvyklí nosit vojenskou výstroj, neboť jejich zem nezná zbraně, což jim dovoluje žít bez vášní a v míru. Slované se Slovany neválčí!“

(zdroj: http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2011010006)

Teprve později se západním národům podařilo získat a zkazit některé slovanské bojovníky a použít je proti svým nově příchozím bratrům. Slovanský národ se pak posléze rozštěpil na východní, což jsou Rusové, Bělorusové a Ukrajinci, na západní, tedy na Čechy, Poláky, Lužické Srby a Slováky a nakonec na jižní, kterými jsou Srbové, Slovinci, Makedonci, Chorvati a Bulhaři. Jak sami vidíte, Slované jsou národem velkým a mocným, který ovládá velkou část Evropy a díky Rusku také Asie. Všimněte si však, že ona stará antická taktika stále do dneška trvá! Od rozpadu Sovětského svazu jsou Slované západními národy zotročovány (EU), nebo obraceny jeden proti druhému, jako tomu bylo v bývalé Jugoslávii, nebo v případě Ukrajiny a Ruska.

Ničeho se totiž západ nebojí více než slovanské vzájemnosti, lásky a jednoty!!!

22 komentářů :

 1. Cenzor je hlupak a lidi co diskutuji na cenzorovane diskuzi take
  Pod dozorem cenzora muze diskutovat jen menecenny clovek
  Zvu vas na svobodnou duskuzi
  Horni Dolni
  Cekam vas na
  svobodnarepublika.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že jste si asi spletl web, protože právě "Nová republika" byla dosud typická až přehnanou benevolencí vůči trollům, kteří tady rozhodně nepřišli diskutovat...

   Smazat
  2. 20:19 drahý Horní Dolní. Jestli je blog, na který zveš blízký Tvému intelektu, odvážím se tam, až zatoužím po hororu neuspořádaných myšlenek, neznalého radikalismu a až vrahounských řešení. Dík za pozvání i to, že tady už strašit nebudeš. Zdravím

   Smazat
 2. Slované také staví ploty z ostnatých drátů a hlídkují, aby žádný Slovan z toho Slovanského ráje nevzal do zaječích. Kdo by se pokusil, tomu láskyplně nasypou do zad dávku opláštěného olova, aby nešel do světa s prázdnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No toto - právě k tomuto článku takové sprosté sračky! Že se už trochu nestydíte vy trapní sračkometové! Tak - když nemám k námětu co říci, držím klapajznu - ne? Jenomže to stále blbější smečka diskutérů nedokáže. Všechno sem leze z Novinek, kde je zvlášť pozoruhodné, že i k tragediím a sebevraždám píše pár stejných otrapů své sra- sra- srajdy. Neuvěřitelně blbé, sprosté, pošklebovačné sračky. Nemůže být nejmenších pochyb o tom, že tito lidé jsou duševně nemocní. Chroničtí diskutéři, trapná smečka ubožáků - a ty blbe Horní dolní už zalez se svejma trapárnama. Co to zase žvatláš o cenzuře? To si myslíš, že čtenáři NR musí číst tvoje blbé, sprosté a trapné sračky? A to odporné prase 20.21, urážející Slovany, by potřebovalo nakopat prdel. Zdravého, normálního člověka, aby takovou mršinu nakopl do prdele! Nic jiného k článku nemáte vy trapáci? To je ale hnus! A ubohost!

   Smazat
  2. Tyhle sračky už tu byly, přišel s nimi Hitler a velebil Árijský kmen.

   Smazat
  3. Jestlipak autore 20:21 víte, co bylo hlavním důvodem „zadrátování“ hranic republiky na „západ“, od kdy měli čs. občané nárok na cestovní pas a co bylo podmínkou získání výjezdní doložky, od kdy měli čs. občané nárok na vystěhovalecký pas a za jakých podmínek? Dál, jestlipak víte, jak bylo pracováno s těmi, kteří se v „západních“ demokraciích hlásili k emigraci? Jak a kde, jak a s kým? Abychom nezůstali jen u onoho opláštěného olova v zádech, jako by se jinde a na jiné, jistými cizáky, nestřílelo.

   Smazat
 3. Dle Dalimilovy kroniky přišli Češi zhruba z oblasti dnešního Chorvatska, protože se tam jakýsi vedoucí jejich skupiny ( kmene ? ), jménem Čech, dopustil vraždy a tak odešel hledat na sever jinou zemi... Je však možné, že tohle je historka někdy z třetího, čtvrtého století po Kristu a že předtím se do té oblasti skutečně dostali u oblasti dnešní Ukrajiny nebo ještě dál...

  Každopádně málokdo ví, že i oblast dnešního Maďarska byla osídlena Slovany, kteří byli novými nájezdníky vyvražděni nebo zotročeni a asimilováni, a po kterých dodnes zůstalo několik místních názvů, např. název "Balaton", což je zcela nemaďarské slovo odvozené ( či zkomolené ) od slovanského "bláto"...

  OdpovědětSmazat
 4. Jojo. A proto tu flusáte na Ukrajince a Poláky seč vám síly stačí. Tak tu přestaňte blábolit o slovanské lásce a vzájemnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:37 Ne na národy ale na blbce co jim vládnou banderovci a rusofilové.

   Jsme Slované a nikdo to nemůže změnit žádný kraďouskovi keci že patříme na západ.

   Smazat
  2. Ukrajinští banderové a polští katolíci neustále štvou proti Rusku. A ty nám tu budeš něco kázat o slovanské vzájemnosti. Jen překrucuješ skutečnost!

   Smazat
  3. Ad 21:37
   Chodím na tento web i právě proto, že se tady nepodporuje štvaní proti žádným národům. Samozřejmě, v diskuzi to někdy může být na hraně, viz Váš trapný pokus, to už totiž musí být opravdu přes čáru, aby tady něco z diskuze smazali.

   Dokonce i ten Váš vejšplecht má jakousi informační hodnotu, i když asi jinou, než byste chtěl.

   A například ukrajinská společnost je tak rozrůzněná, a díky nacistům, mafiánům a politice západu to je a bude čím dál horší, že štvaní proti všem Ukrajincům ánblok by bylo neskonale hloupé. Skoro jako Váš příspěveček.

   Smazat
 5. Teorie, že Slované do prostoru střední Evropy přišly až v 6. století, jedinou gigantickou migrací, vznikla jako součást pangermánského modelu, který byl vypracován německými teoretiky v 19. století pod vlivem mocensko-politických ambicí Němců. Tito tvůrci dějin mj. velmi jednoduše všechny kmeny v středoevropském prostoru, zmíněné v historických písemných pramenech do 6. století, označili jako germánské, bez jakéhokoliv podloženého zdůvodnění.

  Už ale od počátku 20. století, kdy i někteří anglosaští vědci už poukazovali na největší nesrovnalosti v této teorii, se tato začala jevit kontroverzní, a s přibývajícími objevy a jejich analýzami je dnes již definitivně celá zpochybněná a v mnoha podstatných částech již doslova zdiskreditovaná.

  To, že se ještě stále vyučuje na našich základních a středních školách (a zřejmě i v některých kurzech na vysokých školách), je naprosto skandální ostudou českého školství, ale i akademické obce, která by měla rámce základní a střední školní výuky korigovat podle soudobých poznatků.

  OdpovědětSmazat
 6. Situace kolem linearniho pisma A.

  OdpovědětSmazat
 7. Je videt, ze namate antickou knihovnu. Mate to vsechno vsichni spatne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když barbaři spatřili legie Římské, poslali Caesarovi bohaté dary. Když barbaři spatřili vzdělanost římskou, odvrhli své barbarské mravy. Když barbaři spatřili zbožnost římskou, postavili na místě svých svržených model chrám Caesaru Bohu... Nebo la(h)vičku - zní to dostatečně anticky?

   Smazat
 8. Děkuji panu Ladislavu Kašukovi za fundovanou podporu krásné myšlenky slovanské vzájemnosti! I mí rodiče mě vychovávali jednoznačně v těchto intencích. Srdečně Václav Urbánek

  OdpovědětSmazat
 9. Hezký článek a moc Vám za něj děkuji! Tady není potřeba dalších slov. Kdo má srdce na správném místě, pochopí, porozumí...
  Jsem hrdý na to, že v mých žilách koluje slovanská krev.
  Jan Smola, Havířov

  OdpovědětSmazat
 10. Správně, na Hradčanech má hrob Viking, Kyjevskou Rus založili Vikingové.
  Rus je v původním významu "veslař", podle typu jejich lodí.
  Slovani jsou vlastně Vikingové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O historii ví s odpuštěním h...o. V českém knížectví byli Normani (Vikingové) najímáni jako bodyguardi. Ale vládla tu vždy česká (slovanská) nobilita.

   V Rusku to bylo trochu jiné, tak Vikingové ovládli řeky a založili ozbrojené družiny, ale už v 2. generaci opět převládl slovanský živel.

   Smazat
 11. Článek zní pěkně, ale je ovlivněn nedostatečnou znalostí slovanských dějin. A vychází pouze z dovolených znalostí. Církve úspěšně zničily 99% záznamů a zbytek překroutila.
  Ano Vikingové byli slovani, také Skoti a Britanici.
  Barbaři = Varvaři pouze záměna známého B v zbuce V.
  Dále Skyti a samozřejmě Zlaté Hordy nebyli Mongolci.
  Staroslovanské nápisy jsou u Etrusků, na Krétě v Rumunsku (starší než Sumerské).
  A tak dále a dále

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomeňte na to, že nám Cyril a Metoděj přinesli písmo. Naopak přišli zničit to stávající.
   Cyril a Metoděj přišli z Řecka, kde se dodnes nepoužívá latinka.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.