Reklama

.

.

pondělí 18. září 2017

Štětinovy „krásné muslimské holky...“


Jiří Baťa
18. 9. 2017
Trochu mne mrzí, že jsem přehlédnul pozoruhodné a zřejmě také upřímné sdělení europoslance Ing. Jaromíra Štětiny (TOP09), ve kterém si vylévá srdce nad krásou a poetičností multikuturního Bruselu, potažmo centra (anti)demokratické EU a údajně liberálního chápaní evropských hodnot a svobody. ZDE  Tento pán oplývá nezměrným, dobrosrdečným, láskyplným obdivem a pochopením k multikulturalismu na jedné straně, přičemž ještě nedávno obhajoval ukrajinský polofašistický prapor Azov a dnes se pokouší o obhajobu multikulturní společnosti. Jak je tedy možné, že Araby, černé šoféry, krásné muslimské holky v šátcích (!), ale i Vietnamce, Indy, lidi všech barev ze všech koutů světa toleruje, ale Rusy by vraždil?

O co jsou podle pana Štětiny běžní Rusové horší, než výše jmenované kasty lidí včetně pobudů ze všech koutů světa? Cožpak on nemá svoje osobní zkušenosti s ruským lidem, se kterým se, jak je známo, po celá léta (notabene v jím tolik odsuzovaném „komunismu“) srdečně přátelil, přijímal jejich pohostinství, ke kterým měl (musel mít) opodstatněnou důvěru a snad i osobní vztah? Dnes Rusům nemůže přijít na jméno. Chápu, že obyčejný ruský člověk do jeho nenávisti zřejmě nezapadá, nicméně pan Štětina nedělá žádné rozdíly mezi ruským politikem a obyčejným ruským člověkem, protože jsou to prostě Rusové a ty dnes jaksi (nejen) z principu nenávidí. To na jedné straně.

Na druhé straně se pan Štětina rozplývá nad tím, jak se rodí nová multikulturní Evropa, jak se prý dere do světa! Pokud jde o jeho multikulturní vidění a pestrost života v Bruselu pak proč ne, může to být docela příjemný zážitek. Nicméně, nemáme snad u nás v Česku podobný kaliedoskop národností, vizáží a osudů? Tedy kromě těch pobudů všech barev ze všech koutů světa, těch je u nás, zaplať pánbůh (zatím) minimum. Jestli má či nemá pan Štětina přehled, kdo u nás z různých národností trvale žije, pak nebude od věci mu připomenout českou multikulturní společnost, která se skládá Rusy a Vietnamci počínaje, přes černé Afričany, muslimské Asijce, ortodoxní Židy, Mongoly, jihoevropany, ale i Seveřany, Američany, Japonce a Romy konče (pokud jsem snad na někoho zapomněl, omlouvám se).

 Proč je nám tedy stále jistými lidmi podsouvámo, že jsme rasisté a xenofobní? Je to snad málo na to, aby bylo Česko pojímáno jako multikulturní? Rozdíl mezi těmito přistěhovalci a mnohými současnými imigranty je však markantní. Cizinci, kteří u nás žijí se natolik aklimatizovali a adaptovali do české společnosti, že o jejich existenci de facto ani nevíme a to přesto, že jich je (celkem) hodně, několik set tisíc! Tito lidé jsou plnohodnotně zapojeni do společenského života, spořádaně žijí vedle českých sousedů, pracují, vzdělávají se, odvádí daně atd. Bohužel, toto konstatování však ne tak úplně platí pro minoritní romskou komunitu. Ale to je poněkud jiná záležitost.

Pan Štětina, zřejmě aby zmírnil svou mulikulturní „brutalitu“, si přesto si neodpustí pokrytecky konstatovat, že v pohybu jsou dnes v podstatě miliony lidí a Evropa by si měla vybírat, koho přijme, resp. že nelze přijímat uprchlíky, kteří se odmítají začlenit do evropských společností. V tomto směru má nejen pravdu, ale je to v podstatě nejpádnější argument proč nechceme, aby Česko přijímalo takové „uprchlíky“. Kromě toho dalším, de facto hlavním důvodem je evidentní snaha a nebezpečí z islamizace společnosti, která by neutralizovala naši evrpskou a křesťanskou (slovanskou) identitu a kulturu.

V neposlední řadě není možné, abychom tyto uprchlíky, kteří se odmítají začlenit do evropských společností, což mimo jiné také znamená (ne)pracovat, podporovali peněžními dávkami přes dvacet tisíc měsíčně na jednoho imigranta, když většina našich pracujících občanů tyto peníze nevydělá a průměrný důchod činí 11700 Kč. Chápu, že panu Štětinovi s jeho platem europoslance jsou či mohou být tyto skutečnosti ukradené, nicméně většině českých občanů nikoli. Proto ten odpor, nezájem a tak důrazné odmítání přijímání imigrantů.

Europoslanec Štětina demagogicky prohlašuje, že se Evropa stává multikulturním kontinentem, že je to realita a děje se to bez ohledu na to, zda si to někdo přeje či nepřeje. A to je právě ten kámen úrazu. Ani Češi, ani jiné národy si totiž nepřejí, aby do jejich společnosti vstupovali, natož své cizorodé životní, kulturní a náboženské zvyklosti násilím a terorem implantovali do svých národních společností. Znovu není od věci připomenout, jak bez jakýchkoliv emocí, v klidu, zcela přirozeně a spořádaně se s naší společností sžili desetitisíce příslušníků jiných národů a kultur s nimiž v naprostém poklidu sdílíme společný život. To od mnohých nově přichozích imigrantů nelze očekávat ani omylem. Dojde to také Štětinovi a dalším, kteří tak úporně (za cizí peníze) hájí ideu tímto způsobem nám vnucovaného multikulturalismu?

39 komentářů :

 1. "Znovu není od věci připomenout, jak bez jakýchkoliv emocí, v klidu, zcela přirozeně a spořádaně se s naší společností sžili desetitisíce příslušníků jiných národů a kultur s nimiž v naprostém poklidu sdílíme společný život."
  =======================
  Hmm, ale komouši toho schopni ani 30 let po revoluci stále nejsou a v poklidu společný život s námi sdílet nechtějí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Komouši před revolucí nám sem pustili v padesátých letech tisíce Řeků a potom Větnamce. S uvedenými etniky jsme se žili v pohodě. Nevím, proč by komunisté měli být proti skutečným(!!!) válečným uprchlíkům a neposkytnutím jim pomoci.

   Vymazat
  2. 11.38
   kolik tech uprchliku mas ubytovanych u sebe? Nebo jses porad jeste nakvartyrovanej v hotelu maminka? Pises z Jungmanky? Cha cha, tak to jo, tomu rozumim, nejak si musis vydelavat penizky.

   Vymazat
  3. 11:38Tak to jste mladšího ročníku!Za komunistů tady bylo přehršle národnosti,včetně černochů!Ale buď studovali,nebo zde pracovali.Na žádných dávkách rozhodně nebyli a žádná privilegia také proti nám neměli.Když nic nevíte,tak alespoň neurážejte.

   Vymazat
  4. 12:23 - pochopte, že "prfaví váleční uprchlíci" mohou být v Libanonu, Turecku či Jordánsku, ale v dalších zemích vzdálenějších od konfliktu se mění titíž lidé v uprchlíky ekonomické!!!

   Vymazat
 2. 11:38
  Havloblbec nepochopí,že Země není kulatá.....stejně,jako to nechápou v USSA,ty hadrákovej revoluční vygume!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Pardon.....není placatá;-D

  OdpovědětVymazat
 4. Proč pan ing Jar. Štětina je intolerantní k Rusům a tolerantní k problémovým skupinám občanů? No, to přece je právě tím, že problémové skupiny občanů jsou nábožensky, politicky a obecně občansky nesnášenliví z principu s druhými a jsou součástí těch, kteří se modlí za války, zabíjení, vykrádání druhých států. No a to je parketa vlastní ing. Jar. Štětinovi. Ale rada zde je: zajet do Norimberka, mají tam trychtýř a třeba trochu přilitého rozumu udělá z člověka plného nenávisti, zloby a sadistických tužeb mentálně přijatelného občana. Jinak je ing. Štětina dobrým studijním materiálem pro psychiatry. Možná, že nejen on a že celý EUparlment je Eupsychiatrická centrála.
  Jinak nesouhlasím s 11.38 pokud jde o hodnocení soudobých komunistů u nás. Naopak se mi zdají až příliš odevzdaní do rukou diktatury kapitálu. Vládám chybí u nás autentická opozice a ta loutková, která se zde hraje přes čtvrt století, je více než směšná.

  OdpovědětVymazat
 5. Z TOP09 k nám jsou vysílány samé blbosti. Je to dané už vedením této partaje.

  OdpovědětVymazat
 6. 12:05
  Ne jen vedením.....

  OdpovědětVymazat
 7. No už se to štětinovi a jemu podobným blíží je třeba takové hovada poslat kam patří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A víte kam v případě nebezpečí uteče? Do Ruska, tam má zejména u bývalých příslušníků KGB spoustu přátel. A ta jeho nenávist vůči Rusku? Vždyť tím jenom získává body pro tuto zem. Ten člověk ví, co dělá!

   Vymazat
  2. Ad 12:38
   naprosto pochybuji, že by tohle chtěl. Ideje a racionalitu u něj nehledejte, nic z toho nevlastní. V tomto jsem skeptikem, mezi námi prostě takové svině jsou, nedělejme si iluze, že ne.

   Štětináčovi holt funguje jen první signální soustava a reaguje jen na cukříky od pražské kafilérky. Nic jiného ho nezajímá.

   Vymazat
 8. Štětina je nositelem genů nositele štětin. Je to exelentní zrůda a nestojí za komentář. Je potřeba přemýšlet jakým způsobem vysvětlit co nejvíce lidem co nám hrozí a koho mají volit. Já sám mám už jenom jednu prioritu a tou je prosazení dobrého zákona o referendu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmi dobře, velmi trefně a velmi pravdivě napsáno!

   Vymazat
  2. Referendum - to má v programu SPD a víc jak desetkrát už Okamura vyzýval vládnoucí parazity aby splnili to co slíbili, tj. uzákonili referendum.

   Vymazat
 9. Belgicane jsou velmi nestastni ! Jezdim tam pravidelne !
  Mam tam kamarady a vim jak smysli a mluvi.
  Stetina je bud hlupak, nebo politicky korektni stetka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemohu souhlasit, že je to hlupák, to fakt není. Takovým jako on s oblibou říkáme vychcandíra. To se jedná o typ "osobnosti", která půjde do holportu s kterýmkoliv režimem a s kýmkloliv. Takže se jen můžeme pokusit domyslet na jaké straně barikády by stál tento bijec třeba za druhé W války.
   Sims.

   Vymazat
  2. Asi má katolickou výchovu, ty půjdou také i s čertem jen když to něco hodí.

   Vymazat
 10. Dobře položena otázka na konci článku (Dojde to také Štětinovi a dalším, kteří tak úporně (za cizí peníze) hájí ideu tímto způsobem nám vnucovaného multikulturalismu?. Ale copak může havloid kavárenský z TOP 09 něco takového pochopit? To, že se Štetinovi líbí mulikulturalizmus, neznamená, že se líbí většině obyvatel ČR. Už aby prázdné hlavy (vygumovanci) z EU ale i u nás už dali pokoj a neotravovali slušným lidem život.

  OdpovědětVymazat
 11. Pane Štětino, vaše názory jsou silně úchylné a perverzní. Ale myslím si, že dnešní medicína by si s tím mohla poradit, nebo je alespoň zmírnit na přijatelnou mez.

  OdpovědětVymazat
 12. Štětináč je za svoje proklamace placen. To je vše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně.Byl pověřen EP s dalšími novináři na propagandu proti Rusům!Veřejně to hlásili na ČT.ŠTĚTINÁČ,čili štětka WC,je největší podrazák a bezcharakterní ubožák!Že byl komunista,k tomu se nehlásí!

   Vymazat
 13. Ať žije náš hrdina, Jarda-Plavec Štětina!

  OdpovědětVymazat
 14. Štětina je jedinej v republice....ne-li na světě,kdo jezdil do bývalého Sovětského svazu JEN A POUZE NA OBČANSKÝ PRŮKAZ!!!!!;-DDD

  OdpovědětVymazat
 15. Není to zbytečné, věnovat tolik slov někomu, jako je Štětina? Je to učebnicový příklad platnosti rčení "Poturčenec horší Turka".

  OdpovědětVymazat
 16. Stetina, David, Dvorak, Janda, Havel furt stejna svoloc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:25 Taky tě máme rádi, ty náš malý brepto. A vyndej si ten palec z pusy, budeš mít křivé zoubky. Houpy hou, přestaň vřískat a jdi už hajat.

   Vymazat
  2. 21:25 Vynechal jsi HoDo a Hovňoloulana tupane!!!!!!

   Vymazat
 17. Jeste cvili bude ivan mengele klecove luzko david dvorak mazat
  Nechod spat zmrde, mazes i Honolulu
  Diskriminujes

  OdpovědětVymazat
 18. Nova Republika funguje na platforme google
  Jedna se tedy o americky server
  Tim ze diskriminuje, vyhrozuje atd porusuje google pravidla
  Bude smazan, jen co Honolulu to schvali

  OdpovědětVymazat
 19. 22:14
  Vyliž si ty Hovňolulanovo kuřbuřte!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 20. 11:38 škoda, že ti komouši jsou po těch 27. letech natolik krotcí, že za sebe nechají mluvit pana Dolejše, že stále trpí takového předsedu jako je spořádaný soudruh Filip se svým angloamerickým ééé mezi slovy, kdy si musí dodávat odvahy, aby se přihlásil k programu vlastní strany, který zůstal, tak jak je to v současném režimu možné, přecejen komunistický. Ne 11:38, ani nemusím být komunista, abych se s dnešním parazitickým režimem nazžil, natož abych nechápal, co znamená příliv migrantů z kultur a s genofondem na úrovni našich Romů. Ti si také vytrvale hájí svůj životní styl a je mimo jejich chápání, jak většinovou populaci nejen obtěžují, ale ohrožují a zatěžují. To je ten problém. A ke všemu, ještě se cítí ukřivdění!

  OdpovědětVymazat
 21. O multikulturalizmu, to jest prosazování spolužití lidí nekompatibilních civilizací jsme si udělal resp převzal názor v roce 1969, krátce poté co se ten pojem vynořil.
  Tehdy jsem měl, než mi bolševici zabavili pas, možnost mluvit se západoněmeckými odboráři.Bylo to v období invaze Turků na západoněmecké šachty. A jeden ten havíř, odborář mi řekl :"JAK NÁS TAHLE ROZDĚLÍ, TAK NÁS MAJÍ NA HÁKU, TAK JSME PORAŽENÍ. "
  Tento názor jsem převzal a od té doby nezměnil. Multikulturaluzmus je výmysl nejhorší, nejreakčnější militantní pravice, metoda jak rozdělit, rozeštvat pracující, aby se dali absolutně ovládnout.
  Jestli to převzala oficiální západní "levice" je to jen dokladem její naprosté zrady obyčejných lidí, za jejíchž zastánce se lživě prohlašuje.
  To si myslí EX-NEMO

  OdpovědětVymazat
 22. Toz pane Bato je to enem stetina v riti......slonce v srdci....howk

  OdpovědětVymazat
 23. Štětina stále znovu a znovu prožívá své těžké trauma, které utrpěl v SSSR, kde musel s nejvyšším sebezapřením chlastat koňak se sovětskými generály, zajídat to kaviárem, vychvalovat sovětský imperialismus a tančit kozáčka do rytmu balalajky, ale takhle se přeci obětoval jen a jen proto, aby ho s Matyldou pustili tam, kam běžný Rusák neměl šanci. Neměl to lehké, Plavec jeden, nesuďte ho přísně.

  VR

  OdpovědětVymazat
 24. Štětina je odporný živočich, který si hojně užíval přístupu k sovětské věrchušce, aby po změně režimu plival na ruský národ. Měl jsem možnost ho potkat v Praze tváří v tvář, no nebyl to pěkný pohled. Myslím si, že jeho životní pružinou je činit zlo pro zlo, abych použil Schopenhauerovo rozdělení motivů konání u lidí. Podle tohoto dělení patří to nejhorší skupiny. Ostaně, co očekávat jiného. Morave

  OdpovědětVymazat
 25. Štětinou se vůbec nezabývat. Z lidského i morálního hlediska je to nechutné individum, kterého se musí normální člověk štítit.

  OdpovědětVymazat
 26. Jen drobná vzpomínka. Asi před 10lety jsme byli v Bruselu a po městě nás provázel perfektní místní průvodce. Autobus zastavil před přechodem a průvodce řekl: vidíte kdo tady přechází? (mezi chodci byla většina tmavějších). Za pět let tu budu organizovat zájezdy na téma :Hledání aboriginals, tedy původních obyvatel. Komentář si doplní každý sám.

  OdpovědětVymazat