Reklama

sobota 2. září 2017

Tillerson pošle na boj s ruskou propagandou 60 milionů dolarů. Na boj s propagandou teroristických organizací typu DAEŠ 20 milionů dolarů


2. 9. 2017   zdroj
Ministr zahraničí USA Rex Tillerson schválil vydání 60 milionů dolarů, které budou vynaloženy na boj proti "propagandě a dezinformaci" ze strany Ruska vůči USA, uvádí list Politico s odvoláním se na oficiálního zástupce ministerstva zahraničí USA. Finanční prostředky pro tento účel vyčlenil americký kongres. Asi 20 milionů již rezort obdržel. Ty budou předány veřejným činitelům, kteří jsou odpovědní za boj proti propagandě teroristických organizací, jako je např. DAEŠ (organizace je v Rusku zakázaná).

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

64 komentářů :

 1. Ty miliony by si měli raději schovat na rozvoj své země, opravy infrastruktury, rozjezd malých a středních podniků, zemědělství ... ale to tu havěť ussáckou ani nenapadne, jejich země se topí v problémech, ale oni budou dát jak tupí dementi dělat bordel všude okolo ......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Lepší jeden most doma než rozvratná činnost kdekoliv na světě. Bylo by to aspoň gesto, první krok správným směrem. Takto je vidět, že se nepoučí a nepoučí, vlastní stát bude v troskách, a oni budou až do hořkého konce škodit jinde.

   Smazat
  3. Hurikány pustoší území zdegenerovaných hamburgrofilů, potřebují rotační měnu na obnovu, viník je zřejmě Rusko a Putin, jež umí falšovat volby, paralyzovat , vyvolávat hurikány supertajnou zbraní a oni se stále nepoučí.Rozvracejí další a další státy chaosem, válkami za americké zájmy, vytváří v Rvropě napětí, vyvolávají nenávist k Rusku a plánují další útočné války.Doufám, že ten druhý, ničivější hurikán Irma,je přivede k rozumu, moc by to za těch 240 let konečně potřebovali!

   Smazat
  4. Veškerá ta Usácká banda se schovává za amícké zájmy a ve skutečnosti je to rozvracení ostatních států na úkor Usáků. Paralizují ostatní státy jen aby oni profitovali. Podle tohoto hegemona jsou všichni špatní jen oni dobří. A ve skutečnosti je to právě naopak. Ve skutečnosti je to paralizující lůza, která profituje z neštěstí jiných států. Hurikán je jedna věc. to jsou přírodní zákony a těm se nevyhne nikdo. Jenže v daleko větší míře pustoší ostatní země, tito představitelé moci.

   Smazat
  5. 11,02 - máte pravdu, SSA jsou horší než jakýkoliv hurikán

   Smazat
  6. Koho zase okradli!Nebo papírky vytiskli ?

   Smazat
  7. Nejednoduší boj s propagandou je boj pravdou. Dovedete si představit BBC, CNN nebo naší ČT 24 jak šíří do světa pravdu.Cha.Cha. Cha. Cha. Já se z té představy snad počůrám.

   Smazat
  8. 0:43..boj s propagandou je boj s pravdou.To si dovedu představit.Jo,kdyby BBC,CNN,ČT a jiná média šířila celou pravdu,tak to by se mnoho lidí jak vy nejen počůralo,ale přímo posralo!

   Smazat
 2. Co z toho vyplívá? Dostal vyznamenání za rozvoj přátelství s Ruskem. Měly by ho nařknout za spolupráci s Ruskem. Jeho pracovní funkce v Rusku byla krytím rozvědné činnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:38
   Ty jsi mazán jelikož jsi sprostý, čechy nenávidějící šmejd.

   Smazat
  2. Motrok.
   Teď se ukázal charakter Tillersona,on si přátelství řídí podle peněz.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 22:40
   Ty tvoje bláboly nám mají bejt dobrý k čemu????
   Keda na dvě věci....Na nic a na h...o!!!!!!

   Smazat
 3. Juesej?Krajina zazraku,cisty holyud!Jsou to jejich penize,at si delaj co chteji.Jestli to ne vadi jejich obcanum,kteri jsou vytopeni,nam je po tom hovno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nam je po tom hovno, kdyby se Juesej nesraly do nas! Ale ony se serou do vsech statu se zamerem je rozosrat!
   Horni Dolni

   Smazat
  2. Je divny ze tebe, zlodeji nicku, redakce nesmaze
   Pravy Horni Dolni

   Smazat
  3. 22:42
   Carda retarda a jeho bla,bla,bla,bla!!!!!!

   Smazat
 4. No jo až krachnou tak na takové blbosti mít nebudou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Horni Dolni Tak s tím souhlasím a nějaká bezbrannost s tím můžeš strašit malé děti. Pokud se něco stane tak v tom budou velký hráči. Takže nás přejedou buď z jedné nebo druhé strany a svět bude zničen. Nebude vítězů.

   Smazat
  3. 12:38Když už by se to stalo,tak aspoň,že ti zkurvenci pindosi by klesli ke dnu taky!!!!!!!!!!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Horni Dolni to tu ještě komentář byl.

   Smazat
 5. To je způsob amerického myšlení. 60 milionů proti ruské propagandě. Co se týče mě, přečtu si co píší Rusové, přečtu si, co píší Američané, dnes je mnoho příležitostí na internetu si tyto informace ověřit, zda nám nekecají(viz naše ČT). U mě vyhozené peníze. Jestli, že mi někdo tvrdí, že Američané vyhostili ruské diplomaty jako protiopatření na ruskou inicitivu, tak samozřejmě ze mě dělá pitomce. Dobře vím, že prvně iniciativní byli Američané. To snad je nad slunce jasné. Zatím opravdu nejsem přiblblý Američan, který žere z papíru a skočí na všechno, co mu je předloženo. Ještě pořád myslím. M.R.

  OdpovědětSmazat
 6. Rusům stačí nedělat nic,jenom se usmívat,USA se utlučou sami.

  OdpovědětSmazat
 7. Vždyť je to banda důchodců co mají v gatich naděláno a v palici jakbysmet!!!!!!
  Tillerson už má zaděláno na debilitu ala McCain,Onana,Clintonovci a vychlataný Křoví!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 13:06 nemazes, cenzore?
   Ty to budes mit tezky, mazes z narodnostnich duvodu

   Smazat
  3. 22:47
   Ty máš nějakou národnost????
   A od kdy??!!!!

   Smazat
 8. To je tragikomik. Najprv vyčlenia miliardy na ich vytvorenie a vyzbrojenie, potom ďalšie miliardy na ich akože likvidáciu (rozumej ich záchranu a presuny do Európy a na ďalšie miesta nového konfliktu). A teraz, keď ich Rusi a ich koalícia zdecimovala, posiela milióny na, że vraj, boj proti propagande teroristických organizácií,akou je napríklad DAEŠ.No neuver mu.

  OdpovědětSmazat
 9. Putin jim do této zvrácené země pošle další divizi pustošivých hurikánů.Stejně za to může Rusko, jako za všechno, co se těm zmetkům v poslední době nepovedlo.Vyhlásí další sankce.To zmetci se zničí a zadusí samy, Rusko může v klídku jen přihlížet!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 11. Ve srovnani s tim co vydava na propagandu nacista Putin je to smesna castka, ale vlastizradci ve sluzbach Kremlu Davidovi se i tak svira prdel strachem. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste pan Jakub Janda, že ano? Nikdo jiný nemůže takovou magořinu napsat!! Vlastně jo, ještě ti, co ho platí. Že byste byl slouha Sorosovy neziskovky, přisátý u jeho zadečku???

   Smazat
  2. Jak trefné, když natista, ani ne tak fanatický jako bezcharakterní, hovoří o svých nacistech, ustašovcích a banderovcích, dnes už i havloidních fašistech a islamistech po boku umírněných uřezávačů hlav.

   Smazat
  3. 17;22
   Kdybys při dýmce míru u Jandovo ptákohovnot nedostával notičky s těmahle blábolama,tak by ses sám ani nepodepsal ty havlobanderovskej genitální namlasy!!!!!:-)))))

   Smazat
  4. 21:00 Vystřel ocať demokratický fašisto nikdo na tvoje slinty není zvědavý. Takový jako ty by tu natahaly usa armádu a daly zemi migrantům z Afriky tak nic nepiš o vlastizradě. A můj táta tuhle zemi osvobozoval od nácků jako jsi ty.

   Smazat
  5. 21:00
   Vlastizrádce jsi leda ty sám,prdelní ksichte z lejnolahvárenský žumpy.....tvůj vzor musel bejt udavač Havel!!!!!

   Smazat
  6. Neblbnete, redakce je havlisticka propaganda, false flag, Dvorak je havlista, skacete mu na spek
   Cela nova republika je vladni server aby vam upoustel paru a registroval nepratele rezimu

   Smazat
  7. 22:52
   Hele ty jelimáne z Horní Dolní,na tvý debil o poučky nejsou Češi vůbec zvědavý
   Takže si to nech do kadibudky pro mouchy,ty to.možná ještě rozesměje!!!!!!

   Smazat
  8. V tomto s Horni Dolnim souhlasím, server Nová republika slouží jako lapačka PČR - není zde jako na jiných serverech možno psát přes anonymizér a redakce je povinna na vyžádání vydat přístupová data a IP adresy diskuzních přispěvatelů. Co za dehonestace a pronásledování doma i na pracovišti s nimi pak dokáže takový udavač Kundra je dobře známo. Natista z 21:00 lže, komunisté proti jeho EU nacistům, ustašovcům a banderovcům a SAU/USA islámských klerofašistům a umírněným uřezávačům hlav stejně jako dnes bojovali se zbraní v ruce.

   Smazat
  9. 1:48 ~ i když se nepodepisuješ, stejně každý pozná ubohý sprosťácký styl retardovanėho hlupce.

   Smazat
  10. Jenom hlupák či cenzor nadává a se cítí napaden informováním čtenářů a zveřejněním málo známé povinnosti poskytovatelů internetového připojení a telekomunikačních služeb vůči PČR. Zlobr 5:44 samozřejmě lže, neboť Nová republika zaznamenává IP adresy čtenářů a nemá výjimku ze zákona ani evropské legislativy. O takové totalitní kontrole a sledování pohybu, komunikace a myšlenek občanů se Stb mohlo jenom zdát.

   Smazat
 12. Ten Sonn od tillera vypadá jak áda hitlerů. Ty ručičky. Chybí jen pohled do nebes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už to není Král Řídítkem orajícího či kormidlujícího Syna?

   Smazat
 13. 60 melounú mohli užít jinak,mohli si je nehát na další předvolební kampaň a ne je dávat na propagandu aneb na podplácení kongresu tak jak se to delá v Česko-Slovenskí kotline od dob Havla a Dzurindu.Váš starí Falmer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To zas bude exhibicionistických travesti vystoupení a zvrhlých gay pochodů prodejných politiků demonstrujících věrnost svému zámořskému páníčkovi.

   Smazat
 14. Nechápu, velmoc největší, super jednička ve všem na co se podíváš a ona potřebuje bojovat s propagandou nějakého potápějícího a hroutícího Ruska.To jsou tu amíci tak naivní, že věří nějaké propagandě, mají se jako vepříci v žitě, svět jim leží u nohou a oni toto. Nechápu jak je to možné. A nebo je to vše jinak ? Potápí se us a lidé tam jsou nespokojení a bojí se jak to s nimi dopadne. V každém případě někdo tady kecá.

  OdpovědětSmazat
 15. Převzato ze zdroje: "Jedna paní povídala".

  OdpovědětSmazat
 16. Lidi klídek, 60 mega je jak když prdneš do Labe. U jandořiťomilců jim musí tuhnout úsměvy, asi se, dobytci, budou muset vrátit k narutální prostituci, aby aspoň na chleba ve slevě z Kauflandu měli. 60 mega je prostě o ničem ... vlastně ano, zacpou tak aspoň trochu hubu těm svým hysterlary xenofobním kreténkům, co vedou válku proti bělošské populaci a historii svého národa. Prostě - proč vést válku o hovnu? Till má rozum.

  OdpovědětSmazat
 17. DIPLOMAT, ale s tupým mozkem, jak je vidět, tak USA tam nemají moudrém, slušné diplomaty a politiky. Měli by se stydět za svá chování. Alka

  OdpovědětSmazat
 18. Myslím, že podstatně vhodnější by bylo dávat peníze na stále více vzrůstající mafii v západní Evropě. Migrantské gangy tam již zcela ovládají noční život a ženy a slabší lidé se bojí vycházet samotní ven i do práce. Samozřejmě s vyjímkou chráněných čtvrtí těch nejbohatších, většinou velkých podnikatelů, politiků, novinářů největších médií, slavných herců a podobných, dnes už "nadlidí" mimo realitu. Ti se scházejí ve svých klubech či kavárničkách, létají si na dovolené do nejdražších vysoce chráněných destinací a o životě obyčejných lidiček nevědí nic. Anebo vědět nechtějí. Ostatně tak to probíhalo i kdysi dávno, kdyř římský císař nebo perský šáh se pořád skvěle bavili a zatím jejich zem již zaplavovali vetřelci a dělali si s lidmi co chtěli. Až nakonec i ten obyčejný lid konvertoval nebo začal sloužit nájezdníkům a pro své panovníky si následně došel i spolu s cizinci, kteří postupně zaplavovali jejich zem. A všichni ti, co se dříve nejvíce a nejlépe bavili, pak dopadnuli nejhůře.Bohužel si však před svým rychlým skonem svoji předcházející hloupost ani pořádně nestačili uvědomit! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 22:54 22:56
   Jako poškrábaná deska dokola ty stejný debility.....bla,bla,bla,bla!!!!!!
   To je skutečně projev,kterej by se měl tesat do latrín!!!!!

   Smazat
  3. 23:12 Nejsou to debility, stejnou zkušenost jsem s cenzorem Dvořákem učinil i já. Měl by vysvětlit, proč zde není možné přispívat anonymně bez registrace IP adres jako na jiných serverech přes anonymizér, až u Vás doma a v práci zazvoní presstitut Kundra pronásledující odpůrce polistopadového režimu, tak se budete divit. Nehledě na to, že Vám NSA a Chovancovo gay-pornoherecké gestapo může kdykoliv napíchnout počítač a začít odposlouchávat telefon.

   Smazat
  4. 1.59 - pro nenávistnou pomluvu nechodí daleko. Navíc technický blbec. K napadení redakce Nové republiky ale všechno dobré, že?!

   Smazat
  5. Jenom hlupák či cenzor se cítí napaden informováním čtenářů a zveřejněním málo známé povinnosti poskytovatelů internetového připojení a telekomunikačních služeb vůči PČR. Zlobr 5:50 samozřejmě lže, neboť Nová republika zaznamenává IP adresy čtenářů a nemá výjimku ze zákona ani evropské legislativy. O takové totalitní kontrole a sledování pohybu, komunikace a myšlenek občanů se Stb mohlo jenom zdát.

   Smazat
  6. 15:26 - Jak jsem si všiml, tak redaktoři NR vymazávají z diskuzních příspěvků ty, které hrubě urážejí autory článků, čtenáře, redakci a ty, kteří propagují rasismus, nacizmus a fašizmus. Od notorických sprosťáků pak maže všechno. Pracujete-li se systémem Blogger od Google, jako pracuje redakce Nové republiky, tak nemůžete zaznamenávat IP adresy čtenářů. od toho jsou jiné programy. Z vašeho příspěvku je patrná, že jste byl mazán za sprosťárny či za propagaci nějakého toho výše jmenovaného hnusu. Proto pomlouváte a snažíte se redakci škodit. Mně jako pravidelného čtenáře Nové republiky zajímají články a ne pitomosti, které píší lidé vašeho typu. Pro mne za mne, ať redakce maže nebo nemaže v diskuzi. Mně je to šumafuk. Diskuzní bláboly, jako je například ten váš, přecházím s úsměvem. MM

   Smazat
 19. FBI a speciální síly (Special Forces) prohledávají ruske budovy konsulátů. Samozřejmě že nasadí nějaké falešné materiály. Je to proti všem mezinárodním zákonům.
  Amerika a magor Trump se zbláznili, chtějí začít válku s Ruskem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud USSA nezačne válku s Ruskem, tak se tohle impérium, s tváří papírového lva, co nevidět zhroutí.Evropa má být obětována a východní Evropa půjde do pole jako předsunutá jednotka, pod velením kobližkářského ministra herectví a války.

   Smazat
 20. Vojna bude ! To zavírání vyslanectví či konzulátů je neklamným znamením předválečného stavu.
  Titanik ale zatím pluje, hudba hraje a tanec je čím dál divočejší.
  Je už moc dlouho po válce v Evropě. Lidé jsou už otupělí a nemají zájem na nějakých akcích za mír, jak je kdysi ve velkém dělali lidé i na západě. Tady hlavně ti mladí jen tupě zírají a myslí si že válka bude jen něco jako hra.
  Že se nic moc nestane a mobily jim budou fungovat stále.

  OdpovědětSmazat
 21. v americkom chapani je pre USA Rusko smertelnym nebezpecim...amici ani za svet nechcu pripustit, ze ich tron stoji uz len na dvoch a pol nohach a to vdaka nastupu noveho sveta, ktory odmieta USA v pozicii v akej boli doteraz...tuto traumu budu americania riesit este velmi dlho, ze nie su vyvoleni, vynimocni a pod.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.