Reklama

neděle 10. září 2017

Times: Rusy je třeba ničit - nezaslouženě vlastní přírodní zdroje!10. 9. 2017    zdroj    a původní zdroj
Nedávno redaktor vlivného britského časopisu The Economist Edward Lucas v neméně vlivném britském listu The Times vyjádřil dávný sen Anglosasů: "... ruská ekonomika je založena na nezasloužených (ano, právě tak to je napsáno!) příjmech z těžby a prodeje přírodních zdrojů". Nejedná se o přeřeknutí, nýbrž jde o dlouholetou strategickou politiku: zbavit národy, které "nezaslouženě" vlastní území, těchto území podle příkladu indiánů či australských původních obyvatel. Zesnulý Zbigniew Brzezinski napsal dlouho před rokem 2017: "... Rusko je i v dnešní době totéž jádro Země - Heartland, jak je konceptuálně v minulosti definoval Mackinder. Podmanit si a rozdělit Heartland na části je klíčem k americké globální hegemonii".


A řekl v rozhovoru:

"Rusko musí být rozděleno do tří samostatných států - jeden s centrem v Petrohradu, druhý s centrem v Moskvě, Sibiř vyčlenit do samostatného státu". Samozřejmě, pokračuje, aby zdroje těchto územích nespravovalo Rusko, ale "civilizovaný svět". "Civilizovaný svět“ je literární pseudonym pro americkou hegemonii, samotné USA a jejich "naše zkurvysyny".

Tento zjevný zájem o zabavení území se všemi dary přírody a likvidaci tuzemců zbavuje smyslu jakýkoli právní a diplomatický dialog. Vždyť dialog na velvyslanectví nebo u soudu lze provádět pouze v případě, že soupeř uznává nějaká tvá práva. Pokud například advokáta u soudu zbaví slova na celou dobu zasedání, tak proč ho tam vůbec potřebujeme?! Je také zřejmé, že advokát, kterému není umožněno mluvit = nepřítomnost advokáta.

Je zřejmé, co chtěli Američané na Ukrajině: nejprve zničit Rusy, pak Ukrajince. Je také jasné, co se stalo: body úkolu si vyměnily pořadí. Znamená to, že Ukrajinci, kteří projevili slabá místa a poddajnost, začali být ničeni dříve než Rusové, kteří žijí díky aktivnímu odporu. Rozhodli se, že když TITO indiáni nepodléhají, půjdou zatím zničit jiné plemeno! Stejně je musíme zničit VŠECHNY, jaký je rozdíl, zda v tom či onom pořadí?

Jasně se ukázalo, že je-li tam Trump, nebo Trump tam není, nemůžeme se vůbec na nic spoléhat při rozhovoru s NATO. Jejich spory o využití naší země se vztahují pouze na území, pro nás platí konsensus: neexistence. Nejprvě američtí poradci vnutili Jelcinovi ekonomiku primitivního kmene: "vše výměnou za suroviny", zbavili náš národ jakékoliv formy účasti na světové produkci.

Nyní The Economist a Times ve společném náporu analytické horlivosti dokazují čtenářům (a není to bulvár, jsou to mozkové trusty elity, i The Economist, i Times), že suroviny, které Rusové prodávají (nic jiného neprodávají), Rusům patří nezaslouženě. Zpočátku nám smetli z povrchu země celou ekonomiku, teď i samotnou zem vytrhávají zpod nohou! Mají bohaté zkušenosti - začali Irskem, kontinenty již třetí století čistí od "domorodců" ...

P.S. Přivřeme-li oči nad invazemi do Srbska, Iráku, Libye, Sýrie. Státními převraty v Kirgízii, na Ukrajině a v Gruzii, odstoupením od smlouvy o protiraketové obraně, vytvořením protiraketového obranného systému ve východní Evropě. Zasahováním do vnitřních záležitostí Ruska, prohlášením amerických politiků, že budou bránit hospodářské integraci s našimi sousedy, že Putin všechno pokazil a neocenil americké přátelské sankční gesto pro blaho ruských zájmů.

P.S. Takových hrobníků Ruska byly za 1000 let desítky milionů. Někteří pohřbívali a pohřbívají Rusko v médiích, jiní přicházeli na ruské území se zbraněmi, aby "spravedlivě" rozdělili bohatství Ruska.

A kde jsou nyní tito hrobaři?

Tito hrobaři dávno shnili v zemi, ale Rusko je a bude dalších 1000 let!

Glosa (citát z knihy "Homo Unus" ):

Při vší úctě k severoamerickým indiánům, my nejsme indiáni.

Jsme Rusové, kteří vybudovali technotronické impérium, a pokud si někdo myslí, že může přijít, okrást nás a zahnat naše děti do rezervací, hluboce a ve velkém se mýlí. A aťsi zatím staré dobré koloniální metody dávají obstojné výsledky, aťsi se zatím západním Machrům daří ve velkém, levně skupovat nicky, které se představují jako elita naší země, aťsi se jim zatím daří vypěstovat místní compradory a vyprávět jim pohádky o tom, jak si oni a jejich potomci budou žít jako v bavlnce ve svých nových domovech, pokračování pohádky bude naprosto odlišné od očekávání.
Naši bílí bratři mají již dávno na čase si uvědomit, že tady není jejich prérie.
Je to Rusko, a ti, kteří přicházeli do naší ledové pustiny pro vlnu vždy, za všech okolností z ní vylézali úplně oholení.

"Porážka Ruska je i po nejskvělejších vítězstvích vně jakékoli pravděpodobnosti. Dokonce i nejzdařilejší výsledek války nebude mít za následek zhroucení hlavní síly Ruska, která je založena na milionech původních Rusů. Pokud by se dokonce i rozdělilo prostřednictvím smluv, stejně rychle se ale znovu spojí, jako se spojují části rozřezaného předmětu ze rtuti. Toto nezničitelnelné impérium ruského lidu, mocné svým klimatem, prostorem a skromností, jakož i existencí pouze jedné hranice, která potřebuje obranu, se stane po své porážce naším přirozeným a po odplatě prahnoucím protivníkem".   Otto von Bismarck

46 komentářů :

 1. Je to jasne.......valka musi bejt ,zabili jste mi strejcka a tady mate pres tlamu....

  OdpovědětSmazat
 2. Ať verbež z Washingtonu vrátí konečně SVOBODU DIXIE! OBNOVME KONFEDERACI!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle mých známých se na tom v USA usilovně pracuje. Zatím ale tajně, maji strach, aby to novináři zase nesvedli na Putina.

   Smazat
  2. Problem a velkej je ztrata Syrii , klicoveho statu , ztrata Turecka, ztrata Iraku a Jemenu, Kwataru a jsou usaci z toho divoky a snazi se mstit kde se da , ale delaj ze sebe jen vetsi a /staggering/ idioty...
   Ztrata celyho Stredniho Vychodu , kde se chytre zavesili na naftu , na kterou jsou zavislaci , kvuli zisku Korporaci a ted ztraceji I cesty na dopravu surovin na celem svete do USA a z toho jsou sileny , A NENI DIVU ,protoze to jim podrazi nozicky....Ty Strategicky...Vi ,ze bez toho jsou v TRYBU temer okamzite...
   A navic tohle si nespravi v S.Koreji s Congem....To zase stekaji na spatnej strom a kdyz si nabehnou , jako uz mnohokrat , placou POTOM nad spatnym hrobem /KENNEDY, REAGAN,bUSH ATD../...
   .A hlavni FUNEBRAK je a Garantovanej je TRumppussy...Uz davno mel zmizet , protoze ty skody co stacil NATROPIT, UZ SE NEDAJI SPRAVIT !!!

   Smazat
 3. Je mi na blití z těch, kteří sami sebe nazývají "civilizovaný svět".
  Hnusní šmejdi, zrádci, vrazi a pokrytci, co šíří zlo a nenávist po celé Zemi. Kdo jim dal právo tvrdit či si jen myslet, že jsou něco lepšího než ostatní?
  Kdyby jim území Ruska mělo patřit, asi by jim patřilo, Příroda či Zem rozhodla jinak. Doufám, že si to s nimi přírodní síly také patřičně vyřídí.
  Nic špatného se nemá přát, vím, ale co je moc .....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Edward Lucas a jejich slavnej ministr zahraničí Vrabčí Hnízdo jsou úplně stejně blbí.

   Smazat
  2. Ba naopak,ještě ušáci vrátí Aljašku !!!!..a jak ještě rádi s poděkováním.....chystají se věci,bude se rozdělovat a dělit,bude čurýna.....

   Smazat
 4. USA a Anglosasové jsou největší zlo na této planetě.IS je proti tomu vlažný čaj.USA shnijí samodestrukcí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Boží mlýny si pěkně melou v podobě hurikánů, při řádění Katii si Rusové spokojeně zpívají Kaťušu..

   Smazat
  2. Jih zločineckého USA bude srovnáno Irmou, Josém a dalšími pomocníky, se zemí a obyčejný lid, který je nevinný, si užije apokalypsu a pustošení, jaké jejich vedení rozsévá pravdu a lásku po celém světě, ohněm a mečem.

   Smazat
 5. USA je nejsvinstejsi zeme na svete,za tu jejich demokracii a blahobyt,musi zaplatit miliony lidi
  po celym svete.Kto mecem bojuje,mecem padne!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Ale Amerika to jsme my,Židé a Američani to vědí..."To jsou slova Ariela Šarona zvaného "řezník ze Sabry a Šatíly",židovský to terorista,poté bývalý generál IDF a pozdější politik ve funkci předsedy vlády.
   A přesně stejně o Rusku,jako mluvil ten litevský žid Brzezinký,mektala i ta naše "Krvavá Madla"Albrightová...čert jí vem konečně....

   Smazat
 6. Sionisticko-nacistická usácká podlůza, prahnoucí po staletí po světovládě má smůlu. Rusko nikdo nemůže porazit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..jak "podlůza",vždyť jsou "vyvolení bohem" s nímž mají smlouvu k vládnutí světu a všem tvorům v něm,co se rouháš,ty jeden křesťane nevděčnej!!Za to,že to nerespektuješ na tebe posílá Soros mohamedány,však oni tě už naučí v kostele pískat...

   Smazat
  2. Syřané,Iráčané,Iránci a šítská křídla Libanonu jsou boji protřelí veteráni. Být Izraelcem, začínal bych se bát o osud svého národa. Když k tomu připočtu to, že arabové jsou pakáž, které se nikdy nedá věřit a smlouvy s nimi nemají žádnou cenu, bál bych se ještě víc. Zvlášť když s vyvolenou velmocí za oceánem to jde čím dál tím rychleji z kopce.

   Smazat
  3. Tady nám zase rozkvetl rasismus. Fuj, vaše povrcnhost a neznalost je zarážející.

   Smazat
  4. Dalsi problem maji Usaci ,ze si navlikli svatebni kosili /diky Erben/ antisemitismu. ted a uz delsi doby je ANTISEMITISMUS PREDEVSIM ANTIAMERIKANISMUS ...A co si zaseli to taky bohate sklizeji...A divi se...

   Smazat
 7. Ať tuhle zprávu odvysílají pravdoláskařská média, zejména v prohnilé ČT!

  OdpovědětSmazat
 8. Na začátku 20. století Nikola Tesla radil američanům, aby šetřili ropou a surovinami na svém území. Neposlechli toho hle stoprocentně moudrého muže. Vydrancovali si kde co a teď se chovají stejně jako Japonci, kteří za 2. světové války napadli Mandžusko, aby měli surovinové zdroje. Američani se chovají jako nenažraná prasata, které je třeba pořádně silnou ruskou botou kopnout do rypáku. No a v případě napadení jim dát ještě "nějakou" ránu z milosti. Rusko není čínské Mandžusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Perfektní, lépe to nejde popsat.USA potřebuje další obrovská naleziště nerostných surovin, aby nadlidé, pardón, občané, donekonečna mohli spokojeně žrát a mlaskat, ve stejném stylu, jezdit v šestilitrových křápech a vytvářet si tak svoje energetické rezervy.Že by USA zakázaly spalovací motory po roce 2040 asi nehrozí.Rusko jim je dobrovolně vydat nechce, tak se pokusí nejdříve udělat pár prasáren a ty když nevyjdou, tak za pomoci evropských zdrojů, nasměrovat všechny loajální idioty, směr RF a ty suroviny prostě dobýt v konvenční válce.Atomová by byla k ničemu a USA by přitom přišly o všechno.Jedno ale zapomněli, že RF není Blízký či Dálný východ nebo sever Afriky!Agresívní žoldáci vs. zarytí a na obranu velmi dobře připravení vlastenci!

   Smazat
 9. Poslať im pár rakiet do Jelovstonu a Britániu spustošiť podmorskim víbuchom čp ich zmetie vlna tsunami a je vimalované.Neoplatí sa dráždiť medveďa pri jeho brlohu lebo sakramentski zle dopadne,súcitím s Rusmi.P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to znát na Vaší gramatice. S tou nemáte ani trochu soucitu.

   Smazat
  2. gram a tika , ha a kto mudry ju vymyslel? že sa tu nou ohanate,starym jazykom píše pravdu duša,súcit chýba vám,ako tak pozerám...

   Smazat
 10. Opět se potvrzuje, že kapitalismus, imperialismus a globalismus patří k nejhorším uspořádáním společenského pořádku.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, ale není naděje, že lidská společnost nalezne lepší! Vždyť i Bible tvrdí: V potu tváře budeš dobývat chléb...

   Smazat
 11. Však tohle řekla už dávno ta ježibaba z Vinohrad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, jo, ježibaba a krvavá Madla.Rusko by se mělo o své nerostné zásoby podělit!USA už nemá kde drancovat a vytvářet tak pro sebe rezervy.

   Smazat
 12. Že se někdo někde narodí není v parazitním systému beznárodní parazitní globality žádná zásluha. Trvalá likvidace nàrodů odstraní případné "nemístné recidivující" touhy a práva národů na národní vlastnictví!
  V parazitním systému má přece zásluhy jen ten kdo jedná podle parazitní logiky a parazitního myšlení, krade a loupí - parazitní zloděj a lupič.
  Tak vo co go, parazitní hostitelé - masochisti, když se nedokážete z pokleku postavit a kopnout parazita do koulí! Alespoň, že to Rusko dokáže (alespoň částečně)! Perspektiva svobodné budoucnosti svobodných národů tak stále není ztracena!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom parazit, co nezná cenu práce, vždyť nepracuje, ale krade, má stále málo a nemá nikdy dost.

   Smazat
 13. Jak to tady čtu, největší svině jsou novináři. Jako obvykle zase rozeštvávají lidi.

  OdpovědětSmazat
 14. Jestli Vám to nedošlo,tak ušatci už doválčili !!!!!,aspoň na nějakou dobu,....a to ještě není všem dnům konec......

  OdpovědětSmazat
 15. Jak čtu všechny ty vaše kommenty,všechny,s jedinou výjimkou, mi spůsobují nesmírnou radost...a proč...???
  Sem si jistý,že se konečne Český národ probouzí...ze srdce vám-národu ČESKÉHO,držím palce...všem Vám přeji HEZKEJ DEN A JEŠTĚ HEZČÍ BUDOUCNOST

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:45 Kéž byste měl pravdu! Jen se obávám, že na vzorku lidí, kteří navštěvují a diskutují na NR nelze určit, zda se Český národ probouzí. A to tu dnes ještě nejsou placení trollové, kteří soustavně rozbíjejí diskuzi!
   Pokud se ale podíváte na diskuze na mainstreamových médiích, tak to bohužel na nějaké velké probuzení nevypadá. No, musíme být optimisté.
   Jirka

   Smazat
 16. Nic nového pod sluncem, jde jen o převzetí "štafetového kolík" po nacistické 3. říše a Adolfu Hitlerovi. To, že USA a EU nacismus má jinou masku, na věci nic nemění". Nadlidé a podlidé zůstali. A co mají tahle vlastně USA a NATO dělat: válčení je jím jednak vlastní, vyplundrovali kolonie, tak musí přerozdělovat i to, co jim nepatří a co musí ukrást. Ostatně 25 roků znovuzrození diktatury kapitálu u nás ukazuje, jak lze zbohatnout na úkor druhých. No a takový je a jiný nemůže kapitalismus být. Kdo krade, ten vládne, kdo vládne je beztrestný a má požehnání policie a soudů, aby kradl na co mu ruce a mozek stačí. Ovšem když z toho nakradeného kápne korupné.

  OdpovědětSmazat
 17. Stále hladové bankovní nadnárodní elity, každý ví kdo je v jejich čele, pomocí svých chapadel, ato především USA a Velké Británie, se jen pořád a marně snaží nasytit! Člověk se díky jim skutečně stává něco jako vir, zachytí se, spotřebuje zdroje svého žití a přesune se těžit zdroje jinam, kde ještě zdroje jsou k mámí. Kde žijí ještě viry neschopní všechny zdroje spotřebovat. Neschopní jako byli američtí Indiáni nebo australští domorodci. Teď jsou na řadě Rusové, kteří si dle naší drahé "euroatlantické" civilizace, nezaslouží mít své přírodní bohatství a měli by jej dobrovolně (jako by to provedl Jelcin) nebo nedobrovolně(jako to bude chtít Putin) předat,dle The Economist a The Times,těm civilizovaným národům( v čele s USA). Ti zřejmě jako jediný dobře vědí co je správné a ti divoši jako jsou Rusové a podobní, možná již od Čech na východ po pacifik všichni, tak ti to jistě nevědí a ani si užívání takových zdrojů v žádném případě nezaslouží. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda, pane Karle.USA, VB i celý prohnilý a předlužený Západ, jako nenasytný parazit, vydává enormní částky na zbrojení, kterým pak s jeho pomocí, napadá, drancuje, okrádá, zabíjí, ve jménu euroatlantické západní demokracie.Zejména v USA nejsou připraveni na stav vysychajících zdrojů, snížení životní úrovně a celkového uskromnění obyvatel s celoživotním agresívním trendem a honbou za penězi.Evropa si v jednom století prožila totální devastaci.Naproti tomu USA válku na svém území nezažilo od roku 1865. Od té doby devastují v cizích státech.Tohle nejde donekonečna.Anglosasové mají Slovany za Slave.podřadné otroky a ti si nezaslouží vlastnit ruské, téměř nevyčerpatelné, přírodní bohatství.Ale vůbec nemají tušení, s kým si velice nebezpečně zahrávají.Pokus si zdroje ukrást pro sebe, za úplného konvenčního zničení evropského kontinentu.Za Jelcina by se hromadně a téměž zadarmo, drancovalo, to je jasné.Putin tomu učinil konec a to vadí.NATO se drží pohromadě nikoliv k vlastní obraně, ale pro napadání vytyčených cílů, ve jménu zájmů a hlavně proti Rusku.Kdyby Rusko neexistovalo, Západ by si ho musel vymyslet.

   Smazat
  2. Karle nemusite mit strach, Rusove nejsou a ani nikdy nebudou na rade, Pokud si ty sracky z USA a Britanie neco skusi, pak dostanou takovy vyprask od Rusu ze ho nikdy nerozchodi.

   Smazat
 18. Bojím se jen jedné věci. Až to po Putinovi vezme do ruky nějaký generál s americkou hlavou a myšlením.
  Pak už bude ruské nerostné bohatství jen pro nějaké prvoky, co jim chutná radioaktivita.

  OdpovědětSmazat
 19. Plati ze ten kto ma suroviny ma moc, O tom ze Ruko ma udajne neopravnene tolik surovin mluvila sveho casu taky byvala ministryne zahranici USA Maidelene Olbrichtova. Tusko je si dobre vedmome nebezpeci ktere prichazi z USA a uspesne se mu brani, Rusko ma dostacne kapaciti a zdroje jak se ubranit americky nenazranosti, Na Rusky si vylamou vsichni ktery si mysli ze se jim povede Rusko zevnitr rozlozit, nebot vsechny pokusy se rozbiji o PATRIOTIZMUS Ruskych obcanu, A Ruska armada je dostatecna zaruka ze se jim to nikdy nepovede ani vojenskou cestou,

  OdpovědětSmazat
 20. Ja síce Rusom prajem, aby si svoju krajinu, ktorej každá piaď zeme je skropená krvou ich predkov, ubránili, no autorov optimizmus nezdieľam. Doteraz každý agresor musel vstúpiť nohou na ruskú zem, teraz satanisti, ktorí sami seba nazývajú "civilizovaným svetom", nemajú problém z diaľky zahubiť hrdý, vyše stomiliónový národ Rusov a nahradiť ho beztvarou masou islamistov z Afriky. Dôkazov na to je neúrekom. Bože, ochraňuj ruský národ a ich krajinu!

  OdpovědětSmazat
 21. Dvorak cenzor tu rychle vymazal pravdu, ze on Vaclav Dvorak kolaboroval s Havlem a verne mu slouzil
  Takze Dvorak bude platit za kolaboraci

  OdpovědětSmazat
 22. Vzpomeňte na sedmdesátá léta, na Římský klub, prognozu Meze růstu, na prognozu úhynu poloviny lidstva do poloviny 21.století! Abyste mohli Rusko, které se teď rozumně opevňuje porazit, museli byste jej zničit jedním úderem bez možnosti jeho odvety. To asi nepůjde, takže z něj něco zbyde. Je čas myslet na sebe Vy holenkové otamtud!

  OdpovědětSmazat
 23. Россия непобедимая.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.