Reklama

.

.

neděle 3. září 2017

To je nám novinka, Seznam.cz na titulní stránce odkazuje na Novinky.cz útočící na prezidenta Zemana

Ivan David
3. 8. 2017
Novinky.cz, onen "novinářsky korektní" a zaručeně nedezinformující web upozorňuje čtenáře ZDE, že prezidentu Zemanovi na transparentní účet posílají občané haléře a urážlivé a nenávistné komentáře. Je zřejmé, že Novinky.cz, tedy jejich majitel a povinně i redaktoři s těmito komentáři nadšeně souhlasí a snaží se inspirovat hlouček červenokaretníků k větší aktivitě a čtenáře aktivně informovat o tom nejdůležitějším.


Haléřoví přispěvatelé prý tvoří většinu přispěvatelů, ovšem nejsou reprezentativním vzorkem občanů s volebním právem. Důležitý je kvantifikátor "většina", ten má ulpět v hlavě povrchního čtenáře. 

Článek též poukazuje na to, že na účtu prezidenta Zemana "který hodlá kandidovat i do druhého volebního období" je pouhých necelých 14 000 Kč, zatímco na účtu Prof. Drahoše je 10,3 mil. Kč. Srovnání je to hezké, zvláště když nám není zatajeno, že Prof. Drahoš má účet zřízený "před několika měsíci", zatímco prezident Zeman jen krátce.

Pro intelektuální giganty jsou to asi informace důležité, ale zajímavější by bylo vědět, co by Prof. Drahoš ve funkci prezidenta činil. To v článku chybí. Autorovi článku to nevyčítám, ten píše o haléřových příspěvcích a jiných podobně důležitých skutečnostech. O programech kandidátů bude jistě psát jindy, zasvěceně, kultivovaně, věcně a hlavně objektivně. Že ano...

Ani pro nás nebude těžké připomenout, co který kandidát prohlásil a slíbil. Lživě nás označují za dezinformační, aniž by se obtěžovali doložit, které naše sdělení a v jakém ohledu je "dezinformační". Myslím, že lžou neúčinně, neboť i v srpnu jsme zaznamenali nejvyšší čtenost za všechny tři srpny dosavadní existence Nové republiky.

29 komentářů :

 1. No jo no, každej pravej neziskovkář a práskej bahňák musí poslat vícekrát jeden hlaéš, aby to bylo echt. Ony ale rozhodnou volby, kde budou volit občané a ti budou v převaze nad tou lůzou. Jen ať se ukájí, některých si při tom možná všimne i jejich hodnotovej guru a umožní jim penetraci, Po volbách jim úsměvy vytuhnout do kýp majling křeče.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč nemáme referendum ani po čtvrtstoletí?
   https://youtu.be/sB2JD18CmvU

   Vymazat
  2. Je to dobrá sociologická sonda do úrovně voličů. Kolik asi prozemanovců poslalo Drahošovi haléř s nějakým sprostým vzkazem? A to jsou prosím méně vzdělaní, staří a hloupí lidé, jak nám pořád neustále opakují sociologové. A že by je to nenapadlo, protože jsou tupí? S těmi haléři už se to dělalo minule, akorát že Fischerovi a ten musel platit tuším 6 korun, takže se příchozí platba od té doby neúčtuje. Takže o to, že je možné urážet přes účet ví každý v téhle republice. Přesto to používají jenom ti slušní a vzdělaní voliči.

   Vymazat
 2. Souhlasím.Já prostě budu volit Zemana. Je mi jedno kolik má na účtě Drahoš nebo valchař.Jsem prostě rozhodnut. Mám jasno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahošovi tam posílají příspěvky kolem několika desítek tisíc, několik milionů a půl milionů od podnikatelů též nechybí. Miloš tam má asi 57 tisíc a to se mu na to poskládali i ti haléřoví přispěvatelé.

   Vymazat
  2. Moje řeč! Vidím to taky tak.

   Vymazat
 3. No tak to je mi jedno kolik má na účtě ten a ten. President Zeman zastupuje České občany drahoš+horáček kavárnu + eu. Takže volba je jasná pro Zemana.

  OdpovědětVymazat
 4. Novinky jsou typická žumpa. Nepíšou informační články, ale nasrávací články, za účelem získat od svých přituplých čtenářů co nejvíc diskuzí. Jejich diskutující píší děsné srajdy, úplně ke všemu. Úžasně vydělaly novinky na článcích o Babišovi - denně nejméně čtyři články, pořád totéž, vždycky jen trochu jiný jeden odstavec, celých fůru dní - a tupci na diskuzi psali taky furt to samý, fůra tupců. Taky mají svoje řízené provokace z řad redakce, nebo placené dobrovolníky, a ti diskuze torpedují schválně pokud možno, aby se lidi nasrali co nejvíc, pokaždé pod jiným jménem, takže už se tam vystřídali Navrátil, Zralý, Lopata, Hroch, Žabička, Hnízdo, Hnida,Černín, Perkaus, Hermann - prostě fůra šmejdů, kteří schválně provokují. Provozovatelé téhle žumpy se neštítí ničeho, je to odporný bulvár, píšou jen o nehodách, tragediích, domácí násilí, ubodané ženy, hromadná znásilnění, a když mají málo diskuzí, předhodí přiblblému čtenářskému davu KLDR a Kima - to zabere vždycky. Vřískot pořád těch samých lidí - jsou tak pitomí, nebo tak uboze závislí, že si ani neuvědomují, jak na jejich blbosti provozovatel téhle žumpy vydělává. Je až dojemné, jak nadávají například Bakalovi a dalším lumpům a šupákům, jak okrádají, nadávají na rozkradený majetek státu, ale nevidí, že sami svojí blbostí živí tyhle novinářské lumpy, kteří se ani nenamáhají s nějakou publicistikou. Obšlehnou světový bulvár, předhazujou osvědčená nasrávací temata různě dofabulovaná, aby to vypadalo pokaždé jinak, a pologramoti píšou diskuze jak zcvoklí. Já tohle nejsem s to pochopit. Nejodpornější je, když je článek o cikánech ( třeba ty paterčata,vybydlené domy, různé lumpárny,) tak diskuze celé zablokují, protože cikánům se nadávat nesmí, stejně tak když je článek o teplometech - teplometům se taky nadávat nesmí -ale českého prezidenta předhazují té hnusné diskuzní chátře k sprostému nadávání s radostí, nemají úctu ani pietní, například včera článek o devatenáctiletým klukovi co skočil pod vlak - jednak psali hnusoty jako co z něj zbylo, a jednak diskuze těch úchylných zmetků - jsou vždycky na blití. Nikdo ať mi netvrdí, že tyhle aktivity jsou normální- naopak - je to odporný, zvrhlý a nenormální. A nedokážu pochopit, že právě lidi, kteří odžili život za socializmu, jsou dnes staří, a neuvěřitelně zlí, hloupí a sprostí. Úchylní a perverzní.O novinkách není třeba psát, každý normální člověk vidí, co je to za odpornou žumpu a každý to musí odsoudit. Kdo toto neodsoudí, je pokrytec.

  OdpovědětVymazat
 5. Seznam je definitivně profláklý, je to novobolševická agentura.

  Na běžné vyhledávání: https://www.yandex.ru/
  ostatní vyhledávače jen zcela výjimečně.
  Vláďa z Brna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to je "neobolševická agentura"? Jak poznám "neobolševika"? Můžete mne poučit? Díky.

   Vymazat
  2. 1:47
   Tak sem nelez ty cokorko rumunská věcná zlitá jako Venca udavač chrchel!!!!!!

   Vymazat
  3. Neobolševik je poskok kapitalistů , také by se dalo napsat modrý bolševik !!!!

   Vymazat
 6. Drahoš ani Horáček nemají na účtu peníze od lidí, kteří si je přejí volit, ale od struktur v pozadí, které je chtějí protlačit, aby s nimi mohli jako s loutkami hezky hýbat a ti dva hajz.. aby dělali, co jim poručí. Jeden jako druhý, amorální bezcharakterní lumpové, ochotní se dát jak lokajové do služeb toho, kdo dá víc.
  HNUS, HNUS A HNUS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peníze pro Drahoše a Horáčka jsou čisté nebo špinavé? Kdo to ví?

   Kdo je to Drahoš, to se dozvíte tady
   https://www.youtube.com/watch?v=8WawiPbTdVY

   Vymazat
  2. A kdo ty blbe myslíš, že Zemanovi zaplatil těch odhadem 100 milionů na minulou kampaň? Voliči? Haha. Proč myslíš, že si musí Zeman držet na hradě zcela profláklé Nejedlé či Mynáře? Proč myslíš, že se přimlouvá za pofiderní firmy aby získaly obží kontrakty v zahraničí? Proč si všude na cesty sebou bere Kellnera?

   Vymazat
  3. Čech Miloš Zeman stejně jako Rus Vladimír Putin a dnes jak se ukázalo i POTUS nejsou prezidenty suverénních států a musí brát v potaz přání KGB (Sionem) dosazených místních židovských oligarchů a jew yorkských vlastníků nadnárodních firem, netroufnou si znárodnit ani nerostné bohatství své země, natož klíčový průmysl a dostat zpod sionistických pařátů zpět kontrolu nad centrální bankou.

   Vymazat
  4. Pěkně kecáš 0.25! Kampaň mu zaplatil Putin. Dosadil v Americe Trumpa a dosadit nějakého Zemana u nás pro něj bude hračka. Že já kecám? Po volbách budeš mít na Novinkách má slova potvrzena.

   Vymazat
 7. Davide, ty nevděčný blbe,
  měl by jsi Seznamu děkovat, že se rozhodli nechat vám ty desetitisíce do vaší kapsy za reklamu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:45
   Ovšem ty se za debila převlékat nemusíš,seš jim od přirození ty alkoholixy z rumunský. cikorky!!!!!!

   Vymazat
  2. 0:19 Kde na webu NR ty ponechané reklamy vidíte ? Je-li někdo tady "blbec", tak jste to vy, "vážený" !

   Vymazat
 8. Na Drahoše chodí židovské peníze, některé z nich mají ještě svůj původ v chazarské privatizace u nás. Židovští sponzoři za Kanálem, to jsou ti loutkovodiči manipulující s Drahošem. Že se prozatím nepřihlásil na prezidenta Dlouhý, poskok židovské Golden Sachs.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě tomu sluníčkáři musí přispět Soroš osobně a jeho Amnesty.Je potřeba přivíst několik milionů slimáků a primátů, abychom se v republice nenudili, splnili plám kvót, ženy se nechaly oplodňovat černými nadsamci, nikoliv místními bílými zápecníky a gaučofili, vytvářely tak kvalitní genofond a my měli za tyto kratochvíle odměnu ve formě vraždění, napadání, bodání, nás nevěřících a také měli zadarmo koho živit.

   Vymazat
 9. Jakmile Seznam něco takového uveřejní, je jisté, že je taky autorem oné kampaně. Lidé kolem něho jsou pořád stejní.

  OdpovědětVymazat
 10. Sluníčkář, kavárník, který by k nám chtěl nasáčkovat polovinu Afriky a novodobý vekslák, nepřipadají v úvahu.Doufám, že Miloš bude na hradě dalších pět let a po něm funkci převezme Tomio.

  OdpovědětVymazat
 11. Nesouvisí to náhodou se změnou vlastníka? Má takové divné jméno - Sereš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak je vidět, to příjmení není vůbec divné, ale naopak je věcné. To příjmení musel kdysi rodu přidělit nějaký vizionář, nebo musel dobře znát praotce rodu... a pak je to zřejmě dědičné (i to příjmení, samozřejmě).

   Vymazat
 12. Pozor na to, komu posíláte peníze!

  4. 09. 2017 9:05:56

  Jakýsi „pomocník“ pana Drahoše, tedy kandidáta na prezidentský úřad, uvádí lidi v omyl a bezostyšně nechává lidi posílat peníze na předvolební transparentní účet pana Drahoše, v domnění, že tyto peníze posílají panu Zemanovi.


  A stačilo docela málo, udělat si stejný profil, jako má mluvčí prezidenta Ovčáček . Jak asi bude panu Drahošovi, až mu někdo řekne, ale já jsem chtěl poslat peníze prezidentovi a ne vám pane Drahoši.

  Fotka uživatele "Jiří Ovčáček"
  (viz: http://miroslavnigrin.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=621997 )


  Zatím jsem nezaznamenal, že by někdo tuto lumpárnu nějak uvedl na pravou míru, jen to, že Zemanovi posílají lidi prý hlavně haléře a kritické vzkazy a ofocenou stránku z účtu FIO banky.

  Takže pro vás, kteří chcete poslat nějaký příspěvek, napřed se ujistěte, že jej posíláte tomu správnému člověku. Jistě snadno odkazy na tyto účty najdete. No a mezi tím se můžete podívat jací „inteligentní“ lidé posílají vzkazy panu prezidentovi, v domnění, že jsou hrdinové! https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2501277007

  Autor: Miroslav Nigrin | pondělí 4.9.2017 9:05


  OdpovědětVymazat
 13. 6:29
  Jsem rád, že Miloušovi zaplatil kampaň V.V.Putin.
  A budu rád, když to udělá znovu.
  Přeji si Milouše za prezidenta.
  Přál bych si, aby měl i zákonodárnou a moc, aby mohl nechat postavit šibenice v každém městě. A na ně pověsit každý den jednoho havloida. To by bylo super:-)
  Každý den jeden visící havloid.......

  OdpovědětVymazat