Reklama

středa 13. září 2017

To je tedy úroveň! Aneb: Je-li Okamura pitomec, pak Hrušínský je co?

Jiří Baťa
13. 9. 2017
Jan Hrušínský, herec a také principál divadla „na Jezerce“ se ve svých názorech k současné situaci a dění ve společnosti vyjadřuje způsobem nehodným postavení předpokládaného inteligenta. Bohužel není sám z této branže,, kdo se v rámci svých duchaplných stanovisek, názorech a postojích vyjadřuje způsobem který, podle mého mínění, není hodno lidí, tzv. kulturních intelektuálů, kteří by měli být kulturně, eticky a mravně na výši (viz Bára Štěpánová, Pavlína Filipovská, herec-dřevorubec Pavel Nový, Oldřich Navrátil, pánové Menzel, Hřebejk, Černý a řada dalších) . Můžeme nostalgicky vzpomínat na herce, umělce let minulých, kteří se skutečnou noblesou, nonšalancí, společenským taktem nejen na veřejnosti vystupovali, ale i s patřičnou elegancí a úrovní, vědomi si svého postavení ve společnosti, se vyjadřovali k věcem veřejným. Dnešní umělci nechodí daleko ke slovům (víc než často nevybíravým, hrubým a urážlivým), které používají řekněme lidé nižší společenské třídy, (jakkoli bychom si měli být všichni rovni) kterými se atomicky snaží zdůraznit svůj politický nesouhlas s děním ve společnosti.

V žádném případě neupírám panu Hrušínskému právo na jeho názor, případně kritiku, pokud je konstruktivní, oprávněná ale hlavně slušná a kultivovaná, což by se od intelektuálů, za které se tzv. pražská kavárna považuje, očekávalo. Nicméně zůstalo jen za očekáváním a pan Hrušínský je toho zářným příkladem.

Jan Hrušínský, nevím jak komu, mě ve srovnání s jeho starším bratrem Rudolfem (alias domácím panem Peškem z Ulice) je krajně nesympatický jak svým zjevem (i když chápu, že ne každý může či musí být krasavec a svým zjevem sympatický), tak především formou jeho netaktním, neřku-li urážlivým vystupováním a vyjadřováním. Pan Hrušínský je herec a snad i proto si hraje na člověka, který politice a dění ve společnosti dokonale rozumí a domnívá se, že je i oprávněn se k ní veřejně kriticky ( demagogicky a nactiutrhačně ) vyjadřovat. Nevím, co jej vede k tomu, že se např. o panu Tomio Okamurovi vyjadřuje jako o „Pitomiovi“. Navíc, pan Hrušínský ani není autorem tohoto hanlivého pojmenování, ale trapně převzaté od stejně smýšlejících, stejně intelektuálně (převážně hulvátsky) se vyjadřujících kolegů z pražské kavárny (viz výše). Otázka také je, proč se o některých lidech pan Hrušínský vyjadřuje jako o Burešovi , Falmerovi či Pitomiovi, když všichni mají svá veřejnosti známá jména. Navíc o nich říká, že je to vláda snů, prý nějaký dreamteam!

Je rovněž ubohé a hodně pod intelektuální úroveň když principál Hrušínský říká, že „Největší šance má podle průzkumů údajně nějaký pan Bureš. Ale jestli se tak jmenuje doopravdy, zatím nevíme. O své jméno se na Slovensku musel soudit. V Čechách se o něj zajímá policie a chce ho trestně stíhat,“ popsal šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Na co si to Hrušínský hraje? Na nějakého detektiva, policejního špicla, agenta nebo na co? Pokud se pan Hrušínský snaží dělat ze jmenovaného či jmenovaných (byť pod jistým přízviskem) blbce, pak je-li někdo blbec, je to sám pan Hrušínský. To v tom lepším případě!

Politický neumětel, demagog a extrovert (člověk, který má tendenci nejdřív jednat, pak myslet nebo i obojí současně, jedná rychle, často zcela neuváženě), pravdoláskař a nezlomný havlista Jan Hrušínský se natolik cítí „v kramflecích“, že se bezskrupolózně, ironicky a nevhodně vyjadřuje k dvěma posledním prezidentům (tedy včetně Miloše Zemana), že „... jsou mimořádně inteligentní velikáni světové politiky. Nejsou ani trochu ješitní a jejich intelekt nic nezatemňuje. Prý jsou ochotni pro nás nezištně pracovat až do smrti. I kdybychom nechtěli. Budou prý obětavě jezdit třeba i na konference bývalých členů KGB, jen aby nám pomohli. Takoví jsou obětaví. Jeden je pravičák, druhý levičák. Oba zarytí demokrati!“ Zato havloid Hrušínský je zřejmě ctnost sama, není-liž pravda?

Ve snaze být zajímavý, ale bohužel nikoli originální, se také nechává slyšet, že „ Bohužel už zase můžeme svobodně ve volbách o svobodu přijít. Třeba jen tím, že k nim nepůjdeme. Přitom stačí věnovat 20 minut času, jít k volbám a nevolit estébáky, komunisty a pitomce. Jinak totiž riskujeme, že nás tyto volby vrátí zpátky na východ a za pitomce budeme všichni. A možná zase na věčné časy! Minule trvaly čtyřicet let,“ říká umělec, který jakkoli se snaží být nejen zajímavým a nesmlouvaným kritikem současnosti není ničím jiným, než sebestředným pravdoláskařem. Chápu, že má silné obavy, že dosavadní havlistické praktiky (pseudo)demokracie, všechny fígly, levárny, podrazy, podvody, lži a ohlupování občanů zkorumpovanými politiky mohou také skončit, čímž by se jim (pražské kavárně) značně zkomplikoval život. Dnes ještě v rámci bludné havlistické demokracie mohou nadávat, urážet, spílat a šířit demagogické bludy o ohrožení Ruskem a z toho plynoucí potřeby posílení naší obrany, většího přimknutí k západní demokracii, resp. k USA, NATU atd. A hlavně tvrdě odmítat vše, co jen trochu zavání východními tendencemi , protože to by byl konec demokracie v ČR. Případné vztahy (všeho druhu) s Ruskem nebo Čínou je něco, co pan Hrušínský a Pražská kavárna potřebuje nejméně! Proto také tak nevybíravým způsobem kopou kolem sebe! Ale pozor, pořád to jsou ti nejdemokratičtější demokraté ,věrni Havlovu odkazu až za hrob!

59 komentářů :

 1. Je třeba si uvědomovat, že část komediantů i intelektuálů hájí (ve svém vlastním zájmu) ideologii pražské kavárny a její europolitiku. Není se čemu divit. Ani V USA (našem vzoru demokrácie a svobody) tomu není jinak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máš z Rudýho práva?

   Smazat
  2. Pro 14:53 Kde se dá Rudé Právo koupit?

   Smazat
  3. Ty jsi zřejmě syn starýho bolševika, že idiote 14:53?

   Smazat
 2. Ten mladej Hrušínskej by měl držet rypák a bejt rád,že už přes něj nedostal...Nebejt jeho fotra,kterýho měli lidi,na rozdíl od něj rádi,tak by se hercem nikdy nestal a maximálně by dělal Hejvlovi přidavače v kulisárně.S tím svým uměním i xichtem hrál jen ubohý kusy,pro puberťáky a s tím hlasem a výslovností,kačer Donald se nehodil ani do dabingu.
  Ono na ně dojbe a brzy.Herman půjde doprdele,kam taky patří a časem i ta sebranka z magistrátu,dotace a granty se scvrknou a kejklíři budou muset makat sami na sebe a ne rozhazovat prachy z obecního...

  OdpovědětSmazat
 3. Zrovna nedávno jsem četl zpověď dětské hvězdy, později herce, Filipa Menzela."Po ZDŠ jsem šel na zeměměřičskou průmyslovku. Z osmi předmětů jsem měl sedm pětek a jednu čtyřku z tělocviku, tak jsem šel studovat konzervatoř". Něco v tom smyslu vykládal i herec František Peterka, "No byl jsem blbej, tak mě vzali na konzervatoř". Asi tak nějak to bude, ono neznamená, že když pan Hrušinský v seriálu hraje JUDR, tak jím ve skutečnosti také je. No a to že současná kulturní fronta zbožňuje svého guru Havla, také o něčem svědčí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smolík, že skoro celá akademická obec, ti nejvzdělanější lidé, VŠ profesoři a docenti napříč obory jsou "havlisti" a "pravdoláskaři". Co s tím, troubo?

   Smazat
  2. 14:57 Jdi raději na vzduch, blbe a nemíchej se mezi dospělé.

   Smazat
  3. 14:57 Veď preto je školstvo v takej prdeli, ty blb a jeho produkty nezamestnateľné, okrem svedkov sorošovych.

   Smazat
  4. Navíc, v akademické obci se jeden se bojí druhého, aby ho nepráskl, protože jde o granty, tedy o kariéru a živobytí.

   Smazat
  5. Jano dobrá faktická poznámka, dnes je docentem i ten, kterej by za totáče se svým intelektem, mohl tak zametat ulice. Proto je omladina čím dál hloupější i podle průzkumu západu.

   Smazat
  6. celá "akademická" obec a komedianti s pražskou kavárnou v čele jsou největšími parazity této společnosti. Proto hájí především svá koryta. Stejně tak soudci, generálové, politici nebo fabrikanti. nic nového. Jen vy všichni jste z toho překvapení a na celou tu zlodějinu v přímém přenosu čumíte nevěřícně, jak tele na nová vrata!
   Měli byste se jít poklonit a omluvit svým tátům a dědkům!
   Za to, jakou všivárnu jste dovolili napáchat těm chazarskejm zmetkům na Českém národě.

   Smazat
 4. Celá tzv umělecká fronta má od NICH za úkol zdeformovat celou bílou rasu tak aby ležela u televizorů a onmanovala na těch zhovadělinách co tam dávají a nevnímala že jim jde o existenci. Jinak idea a víra nejde zlikvidovat.

  OdpovědětSmazat
 5. To nepochopení. Vůbec neberete lůzo v potaz, že duše umělce je citlivá. A to minimálně 10x víc než ta vaše. Ovšem duše Pražského umělce je citlivější v řádu mocnin proti ostatním umělcům z venkova. Proto je opravdu záhodno se jim alespoň trochu přiblížit a akceptovat, že jejich vnímavost jim dává tu správnou a vyjímečnou pozici vidět tu pravou, nefalšovanou a jedinou pravdu. Tak už to konečně pochopte. Když umělec, který je na grantech závislý jak na fetu, řekne, že císařpán je dobytek, tak je to pravda. Jinak by fet nebyl. A ten absťák mu za to nestojí. :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:33 Nesmíte opominout, že dealerem onoho fetu je nádoba věech cností, otevírač průduchů ducha, synovec obětí i přítel jeho katů, topořitel kulturnosti a lásky našeho národa. Takovému vzoru se všichni ti závisláci musí přiblížit, jinak mají utrum. Jinak řečeno. "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej".

   Smazat
  2. AŤ jde ta citlivá duše makat do fabriky!!
   Je mi z něj na blití jako z herce i jako z člověka!!!
   Místo aby byl rád, že mu tatíček zařídil fajn život, otvírá si nevymáchanou hubu a žvaní a jak poslední hulvát pomlouvá a špiní jiné lidi, kterým nesahá ani po kotníky.
   ODPAD ČESKÉ REPUBLIKY!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 6. Milý zlatí co by jste od komediantů mohli chtít kloudného, vždyť to jejich tzv umění se dědí z rodičů na děti i když inteligence těchto bývá skutečně na pováženou, ale o co jde komedianta může dělat kde kdo proto se to může dědit, to v jiných oborech bez vzdělání nejde nejde což už je vizitka sama o sobě.

  OdpovědětSmazat
 7. No jo. Hrušínký zřejmě patří k těm "nad věcí", kteří nejsou ani nalevo, ani napravo. Sami tím říkají, že jejich myšlení je v prdeli.

  OdpovědětSmazat
 8. Mladý Hrušinský je naprosto skvělý. Články Jiřího Bati jsou však zcela otřesné. Nevím, co má pořád s tím zjevem druhých, když jeho tvář je celkově nesympatická. Tento autor opakovaně uráží druhé a současně si sám stěžuje na vulgaritu druhých. Proboha, co je to za člověka? Nerozumím tomu, proč se o druhých lidech vyjadřuje tak sprostě. Proč tohoto člověka tisknete? Takto má vypadat žurnalistika? Fuj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buď jste četl jiný článek, anebo nejste při smyslech. Jinak Váš text nedokážu vysvětlit.
   Jo, nebo jste provokatér.

   Smazat
  2. 16:24 Mladý Hrušínský je naprosto skvělý exemplář pražské kavárny. Autor článku neuráží druhé, jen poukazuje na jejich pokrytectví. Na jedné straně se považují za vzor morálky, na druhé straně se k jiným chovají jako vulgární hulváti. Proč se takových lidí zastáváte? Není to proto, že jste stejný křivák?

   Smazat
  3. 16,24 to psala žena. Většina žen hodnotí může podle vzhledu a pak si stěžují na nepochopení.

   Smazat
 9. Pan Hrušínský je vsoučasnosti velmi frustrovaný člověk,kterému se moc nedaří a tak svádí vinu na nekavárníky.Protože,neumí vymyslet něco svého originálního,tak si musí vypomáhat cizími texty.Ale hlavně neví co mele.Tragická postava jako ostatně i další umělcio.Čest světlým výjimkám.

  OdpovědětSmazat
 10. Umelci "socialistickí" - českí aj slovenskí - mali to šťastie, že dostávali role "vysoko-morálnych" hrdinov,aj vďaka cenzúre a výberu klasických diel, ktorých sme milovali...Mysleli sme si vtedy, že aj oni sú takí ako ich hrdinovia, ktorých stvárňovali. Len sem-tam sa objavil nejaký záporák - a ten dostal na "ulici vynadáno" :-) Čo sme netušili, bolo to, že oni, naše "idoly" svoje deti buď nechceli alebo nestačili "charakterovo" vychovávať, a preto tu máme toľko protekčných detí - zmetkov...Ľahko získali miesta, nevážia si ľudí, svojich divákov.MK

  OdpovědětSmazat
 11. Nikdy nic neuměl a teď se na to snaží intezivně uporňovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně se opět potvrzuje známé :

   "Ševče, drž se svého kopyta."

   Oni se ti, ze svého pohledu, veřejně známí občané domnívají,že mají patent na rozum a tak krafají do věcí,
   které by měli /mohli, ponechat řešit politikům.

   Známý sportovec/kyně by měl prezentovat svou oblast sportu a né managerovat nějakou olympiádu
   v Liberci,
   kdysi populární reportér "Na vlastní oči",
   se měl dále věnovat svým reportážím a né se nechat instalovat do role předvolebního maskota,
   nyní už zapomenuté strany,
   kdysi populární "postřižinová" herečka mohla i nyní hrát role sympatických babiček, ale teprve v politice ukázala, jak je havlismus nakažlivý...

   A to samé platí i pro mnoho jiných herců, héreček a moderátorů, domnívajíce se, že ovlivní k obrazu svému veřejné mínění.

   A vo to tady de, vo to veřejné mínění, které se furt nedaří tak nějak "sjednotit" do podoby
   tehdejší Národní fronty, kdy byla vedoucí silou ve společnosti....
   Ale to už je stará písnička.

   Smazat
 12. Toz pane Bate mate to zapotrebí jednó drahé kaffe o tech anglickéch cinanó a todká pitomec nad Jezerkó.....toz takovéch oz tade belo paní Müllerová a gde je jim konec....toz ta prazská kavárna dojede na tobero to si piste a té smíre zavró a bode po p..... toz drzte sa a slonce v srdci....vemte to lehce todká podrazí máslo......howk

  OdpovědětSmazat
 13. No, keď chce Hrušinský písať o komunistoch a pitomcoch, mal by začať Rudolfom Hrušínskym(otec?), predsedom straníckej organizácie v divadle. Mimoriadne ho nemohol zniesť Jiří Sovák, ako si spomínam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochopte, že on ty polistopadově normalizační agitky a častušky s ostatními politickými herci jmenovanými v článku pronáší, aby se měl nejlépe ve své historii, dostával dotace - peníze vybrané od pracující chudoby, kterou pohrdá a byl zván či promítán v jedné z natistických agentur ČTK, ČT, ČRo, potažmo Nova. Prostě protičeská skvrna na hereckém rodu Červíčků stejně jako u rodiny Žilků, kde mají ministra války ženatého s harémovou muslimskou děvou obhajující spolu s knížetem pekel - úchylným hajným Karlem Bilderbergem, jež naučil střílet svého syna zvěř v době hájení, hru Taharrush Jamai neboli brutální skupinové znásilnění bílých žen divochy.

   Smazat
  2. Pan Sovák v jednom pořadu řekl, že mu po úraze a dlouhodobém léčení zamezili Hrušinský nejst. a Růžek v návratu do ND. A to se vždy tvrdilo, jaké byly v ND mezi herci přátelské vztahy...

   Smazat
 14. Asi potřebuje sehnat práci. Uvidíme po volbách, kolik jich zase od Okamury odejde a stanou se znich "nezávislí", třeba má pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten havlistický idiot má pravdu? Jste zřejmě jeho obdivovatelem tohoto dementa. Hlavně by měli sebrat těm pražským umělcům dotace, ať ukážou jak se umí v tomto kapitalismu prosadit. A byl by rázem klid.

   Smazat
 15. Hebel hebel dira mezi zuby cerne limecky .Jo ta kultura s temi samymi

  OdpovědětSmazat
 16. Havloidní fašista a politický herec Jan Hrušínský si intelektuálně kopl do diabetiků a kardiaků, kteří zavrávorají nebo upadnou a nejspíše mu také vadí, že pan prezident Zeman svlékl europrotektorátní kolaboranty a natistické zločince, zrádce a jejich pomahače do naha, když na konferenci NATO ve Walesu (2014) oznámil, že na Ukrajině probíhá občanská válka a nikoli dle poplašné zprávy banderovských vrahů nejen českého národa ruská invaze, což bylo v té době šířeno natistickými agenturami ČTK, ČT, ČRo, potažmo Nova a využíváno propagandou válečných a sankčních štváčů. Zřejmě se také nemůže smířit s tím, že se prezidentská kancelář jako jedna z mála institucí vyjádřila proti zavádění polistopadové normalizační cenzury gay-pornohercem Jandou a jeho germánskými Sobotky a Chovanci skrze Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (ČÚTI) totalitního ministerstva vnitra.

  OdpovědětSmazat
 17. Herci jsou komedianti z maringotek, kteri nicemu nerozumi, ale umi vse napodobit. Neco jako opice. Drive to lid vedel, tak je drzel za mestem. Dnes jsou komedianti vzory a jsou nalezli i ve vlade.

  OdpovědětSmazat
 18. Hrušínský je jen havloidní prase, nic víc. Před takovým dobytkem si slušný člověk jenom odplivne.

  OdpovědětSmazat
 19. Tyjátrníci hrají tyjátr za peníze. Je to jejich obživa. Prostitutky prodávají za peníze svojí "štěrbinu", tyjátrníci svojí držkou, ksichty, rukama, gesty, emocemi ... přehrávají autorská díla jiných osob podle cizích scénářů.
  Nic nového pod sluncem!

  OdpovědětSmazat
 20. Jeho tátu jsem měl rád ale tomuhle komediantovi bych sebral českou občanku a vykopl bych ho k makrele.

  OdpovědětSmazat
 21. Herci jsou děvky a naprosto čitelní, jednají podle přísloví "koho chleba jíž, toho píseň zpívej"

  OdpovědětSmazat
 22. Neni on malinko homosexualni?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle hlasu ano, ale hlavně se mu nedostalo ani zbla talentu otce, tak se táhne světem jen s tím firemním štítem Hrušínský. Dost depka, tak se nedivme, že se musí občas, prdelka, "zviditelnit". H.D.

   Smazat
 23. Pane Baťo, musíte se snažit toho Hrušínského pochopit, jeho divadlo se finančně potápí, potřebuje dotace jinak skončí v konkurzu, tak se Jeník snaží zalíbit a dotace získat.Chce se mi jízlivě říct to samé co říkají někteří naši politici " když vás to neuživí, běžte dělat něco jiného, práce je dost".

  OdpovědětSmazat
 24. Co jste si vycinkali to mate, a bude hur

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,46
   Sklapni ty nevzdělaný přemřelo!!!!!!!

   Smazat
  2. Zato ty jsi lopata, podle textu, co jsi vyblil blbe 13:29.

   Smazat
 25. není potřeba komentáře ,většina naší herecké branže čpí debilitou.Stačí se podívat v čím musí hrát a co musí kdákat za pitomosti.Příklad - KUŘE - totální debilita,konverzace na úrovni mateř.školky,ani vtipné už vůbec.Pan soudruh Dekastelo ať hledá komunikaci v mateřídoušce,ta je na úrovni .A tak si tu ti naši komedianti žijí.Komedianti ,nedá se na vás ani dívat,tak jsem telelevizku vyhodil.Výsledek ,ušetřenej čas za debilní reklamu,peníze a koukání na debila.O TV novinách není ani potřeba psát - zrůdnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V podstatě máte pravdu s většinou....Můžu potvrdit, až na světlé vyjímky jako je například Zdeněk Troška nebo i byla Helena Růžičková a další. Je to asi hlavně proto, že kromě svých "rolí" toho moc nestudují, defakto ignorují politické dění u nás i ve světě a své "vědomosti" získavají pouze v diskuzích od svých stejně "znalých" kolegů. Karel z Plzně

   Smazat
 26. Ještě že zeušili tituly Zasloužilý a Národní umělec. Ono by je dnes nebylo komu dát. A psát v seriálu Kuře v osobách a obsazeních: Hrála Národní umělkyně Iva Janžurová...za kumunistů hrála v různých hloupostech(minimálně však) ale tohle? Je ji to hodno? A Bohdalová? V TV strká pracky kuchařům do jídla a kouká v reklamě za kdejakým kastrolem. Děvčata, děvčata...

  OdpovědětSmazat
 27. Celou dobu se snaží jet na vlně svého otce, kterému nesahá ani po kotníky a sahat nebude, zcela jistě by ho táta za ty jeho "oduševnělé" příspěvky, plné nenávisti a hrubostí vůči jinému názoru, minimálně přetáhl

  OdpovědětSmazat
 28. Nejen že je tenhle týpek krajně nesympatický, ale také náležitě nafoukaný, nadutý, arogantní. A mám to z první ruky!

  OdpovědětSmazat
 29. a kde mame vseznaleho honolulina? asi nekde "felchuje" ten kluk nas ceskej!
  chef

  OdpovědětSmazat
 30. Baťo, Baťo. To jste se tedy předvedl. Snažíte se moralizovat a káráte Hrušínského za slova, která se evidentně dotkla vašeho jemnocitu, ale používáte přitom stejné způsoby a hulvátské výrazy jako ten, kterého kritizujete. Směšné a trapné pokrytectví.

  OdpovědětSmazat
 31. Ano, Hrušinský je zcela jistě skvělý a vzdělaný člověk. Naopak většina diskutujících a zejména autor článku nestojí za starou belu. Potřebují si jen zanadávat, protože nejsou zásadně spokojeni sami ze sebou !!. Docela by mě zajímalo, kam to tito "diskutující" dotáhli. Kam to dotáhl autor je jasné....Je to na blití.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To:15:22
   Jo, skvělý a vzdělaný asi tak jako vy a vy jste nic moc.

   Smazat
  2. Indolent afišoval exkrement, který je odorován jinými indolenty. Anonyme 21:26. - použij raději slovník - beztak rozumíš asi jen tomu slovu exkrement, ale ani to koneckonců není jisté. Jak dělá kozička?

   Smazat
 32. Ten Hrušínský také nemusí být zrovna to, co se tak jmenuje. Se starým to nemá moc společného. Asi nějaký bůček.

  OdpovědětSmazat
 33. A těžko uvěříme tomu, že uvažování a myšlení většiny politiků, vědců, politologů, mediálních služebníků, redaktorů a nájemných pisálků, zkrátka myšlení většiny inteligence, bylo znenadání infikováno náhle a pouze náhodou - virem sebezáhuby. Virem ovlivňujícím jejich myšlení a konání vedoucí k záhubě civilizace, ne-li lidského druhu. K tomu lze přičíst stafáž „sluníčkářů“ a potrhlých herců, kteří nevědí, co činí. U této, samo pochvalně vyvyšující se a nadřazující se minority, která si hraje na lepší lidi a je zároveň neskonale tupá i omezená, se nelze ničemu divit. U zasažené masy inteligence, je to vše na pováženou. Kdo chce, ať si tomu věří, že ono „bohulibé“ konání vedoucí lidstvo do záhuby, přichází náhle najednou, samo o sobě, prostě NÁHODOU.

  OdpovědětSmazat
 34. Zbytečně dlouhá debata o člověku co nic neumí a až do smrti bude žit z našich daní a to platí téměř o všech komediantech!!!

  OdpovědětSmazat
 35. Žádný člověk si nezaslouží totální odsouzení, i kdyby občas tvrdil jakoukoliv pitomost. Nikdo holt nejsme dokonalí. A i po Janu H. zůstane v kultuře nějaká stopa na rozdíl od jiných.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.