Reklama

úterý 12. září 2017

Ukrajinský politik otevřeně: Integrace do EU je slepá ulička, nevratná ztráta ekonomické a politické svrchovanosti

mbi
12.9.2017   Eurasia24
 
Ukrajinský politik a lídr hnutí Ukrajinská volba Viktor Medvedčuk prohlásil, že eurointegrace Ukrajiny je slepou uličkou, která způsobí nevratnou ztrátu hospodářské a politické suverenity země. Ukrajinské snahy přirovnal k třicetileté cestě Turecka do EU.


Podle Medvedčuka jde Kyjev právě cestou Turecka, jemuž se brány do EU po mnoha letech zavírají sílící snahou o přerušení přístupových rozhovorů. „Po třech a půl letech euroreforem a ujišťování Bruselu o ukrajinské oddanosti euirointegračním ideám se Ukrajina stala pouze přidruženým členem EU bez jakékoli naděje na plné členství – a to ani pro dnešek, ani pro nejbližší desítky let,“ uvedl ukrajinský politik.

Prohlásil, že eurointegrace Ukrajiny je slepou uličkou, která způsobí nevratnou ztrátu hospodářské a politické suverenity země. „Zejména to však bude ztráta drahocenného času – ztráta řady let, během kterých by bylo možno vybudovat ekonomicky silnou, nezávislou Ukrajinu,“ zdůraznil Medvedčuk.

Už dříve se tento politik vyjádřil tak, že „eurointegrace pod vedením ‚reformátorů' utrpěla absolutní fiasko“.

Viktor Medvedčuk se také nechal slyšet, že „průmyslový a technický potenciál Ukrajiny klesl v důsledku eurointegračních reforem až někam k nule“.

- - -

8 komentářů :

 1. Dvorak cenzor tu rychle vymazal pravdu, ze on Vaclav Dvorak kolaboroval s Havlem a verne mu slouzil
  Takze Dvorak bude platit za kolaboraci

  OdpovědětSmazat
 2. Mazes pravdu, zmrde Dvoraku
  Vi tvuj sef jak travis cas?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6,02
   A tvoje nesvéprávná blbka co si nechala od banderovskoussáckejch idiotů udělat za hovado???!!!!!!!!

   Smazat
  2. Je sice možné, že pan Dvořák byl nadšeným podporovatelem Václava Havla, takových ovšem bylo a zbývá jich dost. Krásná slova, krásné ideály, kdo by si to Havlem slibované krásno nepřál, že? Pravda s láskou, lež s nenávistí, rodinné farmičky, kamenné obchůdky, ne jedovaté komunistické potraviny, žádné panelákové králikárny, rodinné domečky, žádná nezaměstnanost, žádné odposlechy ... Jedni z naivity, druzí z vyčůranosti, třetí z leknutí. Já nezvonil klíči, nehlasoval pro EU, ale proto se necítím ničím lepším než všichni ti popletení. Dnes je nejdůležitější udělat si jasno. Pan Dvořák, tak jak umí, tomu věnuje čas i jméno. S tím jeho stálým napadáním jste už podezřelý takže, informaci jste podal, dál - trhněte si!

   Smazat
  3. Ten pán je antisemita a říká tomu "pravda". Směšné. Dobře, že mu redakce přišlápla nohu. Ten idiot si neuvědomuje, že je na půdě diskuze odehrávající se na s o u k r o m é m webu.

   Smazat
 3. No veru aj nam dala ta EU.Dala nam a dava nam momentalne 250g maslo za 2'67€ .Kapitaltisti a korporacie nam tu neprisli nic dat.Oni len beru a kto to este nepochopil ta je (COco.t)!!!

  OdpovědětSmazat
 4. No vida, tak na Ukrajině lze ještě i dnes potkat někoho, kdo používá mozek!
  Jen to tomuto Viktoru Medvedčukovi trvalo beznadějně dlouho než dospěl k takovému poznání!
  Protože to, před čím ve svém vyjádření varuje, bylo na Ukrajině (dnes banderistánu) vlastně dokonáno.
  A formální začlenění té země do Unie či NATO je jen technikálií. Ke které panstvo přikročí, jakmile bude (po americku) dořešena otázka potlačení vzdoru těch z východu země a formálně ukončena ta teroristická operace kyjevských nácků proti nim. Ta kterou režim s pokryteckou drzostí nazývá jako Anti-teroristickou.
  A to vše proto, aby byl banderistán začleněn mezi východní plodonosné kolonie USA/EU a posloužil jako nástupiště na Rusko. A jeho lidi jako užitečný kanonenfutr.

  OdpovědětSmazat
 5. Má ten pán naprostou pravdu eu je zhouba.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.