Reklama

úterý 26. září 2017

"Útok na Donbas? Nedělejte to! Rusko vás rozdrtí!", v USA vznikla hysterie z návrhů Kyjeva, něco takového dlouho neslyšeli

Taisija Proninová   ZDE
Alexandr Koc    ZDE
26. 9. 2017  
USA pohrozily Ukrajině v případě útoku na republiky Donbasu. Prankeři Vovan a Lexus si vystřelili z pana Kurta Volkra, když se představili jako Alexandr Turčinov. Celou hodinu zvláštní vyslanec USA pro Ukrajinu besedoval s nastrčeným předsedou Rady národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny. Prankeři požádali Volkra jménem Turčinova, aby dal zelenou k útoku na DLR a LLR. Ale zcela nečekaně Volker doslova křičel do telefonu:


"V žádném případě! Nedělejte to! Rusko vás rozdrtí! Znáte náš postoj. Hájíme jej i v souvislosti s Ukrajinou, i v souvislosti se Sýrií...!

Bylo to překvapení pro všechny, včetně Ukrajiny, vždyť Kyjev stále mluví o tom, že USA je budou v každém případě podporovat, píše KP (Komsomolskaja pravda).

Volker tak ukázal, že Státy nejenže nepodpoří válečnou avantýru Kyjeva, ale že jej nebudou ani s to zachránit, když ztroskotá.

O něco později se Volkrovi podařilo odhalit, že tento rozhovor je žert. Dovtípil se o tom po otázce o ochraně ostrova Čunga-Čanga.

Kdyby nebylo přestrašených ukrajinských úředníků, dozvěděli bychom se o tomto žertíku až po zveřejnění rozhovoru. Nicméně reakce Kyjeva na další akci Lexuse a Vovana přidala historce šmrnc. Na internetové stránkce Rady národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny se objevila domýšlivá zpráva, z níž však vyzařovalo zoufalství.

"Včera se jménem Turčinova ruský pranker pokusil kontaktovat zvláštního zástupce ministerstva zahraničí USA pro Ukrajinu Kurta Volkera, ale byl americkým diplomatem odhalen, je uvedeno v oznámení tiskové služby rezortu. V poslední době jsou tyto provokace častější. Jejich cílem je pokus dezavuovat úspěchy ukrajinské vlády na mezinárodní scéně".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. Rusákům roste sebevědomí, to je co říct, když tam ještě před dvaceti lety srali vestoje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je dobře, že to máme z první ruky, když jsi tam tehdy byl a nasrali ti do hlavy.

   Smazat
  2. 21,53 zas blábolí v opilosti nesmysly, šup pod stůl a ticho ...

   Smazat
  3. 21:56 Vaše vtipná odpověď mě opravdu dostala :-))))!!!!21:53 je magor k pohledání !!!! Jana

   Smazat
 2. Asi máte pravdu a vy pravděpodobně tento úkon provádíte ve stojce a moc vám toho padá do úst

  OdpovědětSmazat
 3. Ono i to ruský hovno je chytřejší, než to co má ten pán z 21:53 v hlavě. Kdyby mu do té palice nasrali mohl by si ještě gratulovat.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak to je pravda s banderovcema by byly hotový raz dva.

  OdpovědětSmazat
 5. USSA je odepsaná teroristická organizace, ve světě skončily a to definitivně.Z RF, Číny a KLDR mají jejich hispánští žoldnéři a generálové v gatích.USSA mohou vyhrožovat jak chtějí, ale efekt bude nulový, Good Bye hamburger boys!Kdo je ještě poslouchá a plní příkazy, jsou jen jejich lokajové, integrující se do 4.říše.

  OdpovědětSmazat
 6. Zavolejte někdo taky Trumpovi! Ohledně KLDR! Ať se něco dovíme! Děda.

  OdpovědětSmazat
 7. Admirál - O čém to vypovídá a co není v článku zmíněno:

  – Pro státní tajemníka USA pro Ukrajinu byly přednášené názory a požadavky tak věrohodné, že bez problémů uvěřil, že mluví s autentickým Turčinovem. Víme tudíž z důvěrně obeznámeného a mainstrémem nezpochybnitélného a nedoknutelného zdroje, co se dá od Turčinova čekat a co plánuje.
  Seznámit s tím by se měl především Zaorálek a měl by na Ukrajinu poslat Chocholouška s odchytovou četou.

  – Uklidňující je, že pan státní tajemník je zřejmě realista a dává to určitou naději, že je takových v US výkonném aparátu takových víc i když to tak nevypadá

  OdpovědětSmazat
 8. Tohle mluví za vše...
  https://cz.sputniknews.com/svet/201709276048529-ukrajina-kyjev-rada-bitka-poslanci/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.