Reklama

pondělí 11. září 2017

V těchto volbách jde o všechno!


Vladimíra Vítová
11. 9. 2017     

(Projev z 9. 9. na demonstraci v Praze)

Dobrý den,
dovolte, abych Vás pozdravila jménem tří organizací: Českého mírového fóra, vlastenecké platformy Aliance národních sil a jménem České strany národně sociální – nejstarší politické strany v ČR, která letos oslavila 120. výročí vzniku a na jejíž kandidátce s volebním číslem 25 kandidují členové a sympatizanti ANS. Po celonárodní konzultaci, kterou jsou de facto volby, musí být uzavřená NOVÁ SPOLEČENSKÁ SMLOUVA, která bude prosazovat pronárodní teze a strukturální změny národní ekonomiky. ČSNS, která kandiduje s podporou ANS, takový program má.


Podle analýz Agentury Exanpro je pro ČR největší bezpečnostní a existenční hrozbou členství v EU a v NATO!

Pokud máme jako národ přežít, musíme začít okamžitě vytvářet vlastní struktury národního řízení, národní stabilizační program a soběstačnou republiku.

Je nezbytné, aby ČR měla sama v rukou národní zdroje, národní průmysl a zemědělství a také národní spotřebu. Ani jedna část tohoto řetězce nesmí být v zahraničních rukou! Jinak není možné být svéprávným státem.

Proč musíme ihned vystoupit z EU?

Když ČR nevystoupí ihned z EU, tak se nelegální migrace nikdy nezastaví. Organizuje ji totiž mimo jiné právě samo vedení EU! Podepsané smlouvy mezi EU a členskými státy to dokazují – viz. Euromed a další.

Není pravdou, že získáváme z Evropy peníze, naopak západní Evropu, konkrétně Německo, čistě sponzorujeme. Sečteme-li jen každoroční platby do Bruselu a dividendy odcházející z ČR do zahraničí, pak platíme ročně cca 5x tolik, než kolik „máme nárok“ získat na dotacích.

Krom toho je odváděno každoročně 8 % našeho HDP do ciziny. Obrovské ztráty pro nás pak představuje obchodní směna při úmyslně podtrženém kursu koruny ze strany ČNB, který se odlišuje od reálného kursu koruny z pohledu výkonnosti naší ekonomiky.

Všechny vlády po r. 1990 připravily naše občany o kvalifikovanou práci v místě jejich bydliště. Následně to nahrazovaly zajišťováním málo kvalifikované práce pro naše občany za nízké mzdy, a to ještě s dojížděním bůhví kam. Občanům se ale taková práce vůbec nevyplatí! Proto jsou na tuto levnou práci dováženi cizinci. To je třeba zásadně změnit! Musíme vytvořit předpoklady ke zvýšení platů našich občanů, avšak při našem setrvání v EU nám to nebude umožněno, EU totiž vyhovujeme právě ve stavu, v němž se nacházíme. EU je již od počátku stavěna tak, že střední a východní Evropa plní roli kolonie.

Proč musíme ihned vystoupit z NATO?

NATO nás nikterak nechrání, naopak jeho účast v něm nás jednoznačně ohrožuje. Článek 5 negarantuje žádné členské zemi jakoukoliv ochranu! Koncepce obrany ČR nekončí na našich hranicích, ale oficiálně vychází z bezpečnostní koncepce USA, z čehož je zřejmé, že naši otcové a synové mají být obětováni ve válce na cizí účet a pro cizí zájmy. Území ČR je plánováno jako bitevní pole mezi NATO a Ruskem. Toto musíme okamžitě zastavit! Nesmíme se stát obětí na kterékoliv straně válečného konfliktu!

Ráda bych Vám zacitovala z Koncepce národní bezpečnosti, kterou pro ANS vypracovala agentura Exanpro. Tato koncepce vychází z odpovědnosti české vlády a její nedělitelné pravomoci se zahraničními subjekty při tvorbě a uplatňování Bezpečnostní strategie.

1. Cílem Bezpečnostní strategie České republiky jako suverénního státu je zajistit a udržovat bezpečné prostředí na celém území svého teritoria tak, aby mohly být úspěšně realizovány formy ekonomického a společenského života.

2. Bezpečnostní strategie ČR je základním dokumentem pro bezpečnostní a zahraniční politiku státu. Je zaměřena především na úsilí spojené se zachováváním mezinárodního míru.

3. Mezinárodní organizace a zahraniční země nemohou být výchozími činiteli při tvorbě a uplatňování Bezpečnostní strategie ČR. Ta musí vzniknout na národní úrovni. Je to pouze národní vláda, která má výhradní právo přijmout zahraniční politiku.

Nechá-li se česká vláda v bezpečnostních otázkách ovlivňovat ze strany mezinárodních organizací, jednotlivých zahraničních zemí nebo jiných subjektů na úkor zájmů a potřeb své vlastní země, pak předkládá zjevný signál o tom, že Česká republika ztrácí svou státní suverenitu.

Musíme tedy prosazovat jednoznačně mírovou politiku – nesmíme být součástí mezinárodních vojenských misí NATO v zemích, se kterými naše země žádné spory nemá, nesmíme se nechat zatáhnout do války s Ruskem. A musíme o tom rozhodnout již v těchto volbách. Protože jde skutečně o všechno!!!!


- - -

60 komentářů :

 1. Příští volební období bude skutečně rozhodující. Zároveň je jasné, že všichni racionálně uvažující slušní lidé teď vlastně moc nemají koho volit. Nic jiné, než menší zlo v úvahu nepřipadá. Přitom v parlamentu se takové menší zlo nikde nenachází. A ani nevolit vůbec ničemu nepomůže, protože mediálně zmasírovaní polomozci volit půjdou, sice ne houfně, ale při malé volební účasti to stačit může.
  Oblouznění sluníčkáři půjdou volit taky. Atd., pro cento k procentu.
  Takže koho volit máme volit my, když vidíme co reálně hrozí? Abychom definitivně nepřišli nejen o stát, ale vzápětí i o klid a mír pro naše rodiny?

  Můj hlas nesmí propadnout, to vím. Zatím volím Okamuru, ale ještě pořád můžu zvažovat! Už ne dlouho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moje řeč.

   Smazat
  2. Proč Okamuru? Nemá v programu vystoupení z NATO!
   Chce jen referendum o vystoupení z EU. Pojďme si ukázat postup.
   Okamura získá 10-15% hlasů a spolu s ANO a KSČM (nebo lidovci a Piráty) vytvoří vládní koalici. Sestavování vlády a její rozkoukávání bude trvat půl roku. Pak přijde na přetřes zákon o referendu. Než ho schválí vláda a parlament, bude to trvat nejméně jeden rok. Potom bude referendum vyhlášeno a než se uskuteční a budou vyhlášeny výsledky, uplyne další půlrok. V té době už ale bude dávno po válce a na úrovni EU komise bude dávno rozhodnuto o kvótách, redistribuci imigrantů i pokutách. Proces vystoupení bude trvat další 2 -3 roky (viz brexit) a to už ani ta vláda nestihne. Co vy na to, pane okamurovče? Není lepší zvolit toho, kdo má v programu okamžitý odchod? Tedy ČSNS+ANS?

   Smazat
  3. otázka je kdo je zmasírovaný polomozek?

   Okamuru,toho volit nebudu, to nechám mozkům

   nikde jsem nepíše proč ne právě ANS, proč se ignoruje
   a tak já ji volit budu,jsou to naši lidé a mimo jiné,mají jasný program
   nepotřebuji manipulaci a polopravdy zabalené do spousty krásných keců
   třeba mám blbou hlavu,ale svoji

   Smazat
  4. Ad Anonym 15:19
   Naprosto osudový význam má vzájemná pozice naše a EU. Záměrně to píši takhle, protože pokud by se EU a Německo zničehonic přece jen hodně rychle začali chovat sebezáchovně, demokraticky a podstatně méně hulvátsky a sobecky, nehledě na naivitu takto nepředstavitelných představ, tak by se všechno jevilo jinak. Ale Okamurova pozice v tomto je úplně jasná, referendum podle něj řeší všechno, právě možná kromě vystoupení z NATO. Ale díky už dobře prokázané síle Ruska, naštěstí pro nás, toto není až tak akutní problém, jako jím je chování Německa a EU a naše totálně podřízená pozice vůči nim.

   To, že mi říkate Okamurovče, mne přivádí k podezření, jestli nejste pablb neschopný porozumět psanému textu.

   Dal píšete, že: "Není lepší zvolit toho, kdo má v programu okamžitý odchod? Tedy ČSNS+ANS?" Souhlasím, jenom bych použil podmiňovací způsob. Ano, bylo by to lepší, kdyby. Kdybych je mohl "zvolit", opakuji "zvolit", neváhal bych. Pokud je mám ale jenom "volit", tak samozřejmě hodně váhám, považuji svůj hlas za vzácný, nechci jej tupě promrhat. Zatím to totiž nevypadá, že ČSNS+ANS mají šanci. A aby přesvědčili, že jsou užitečnou alternativou, na to už nemají moc času.

   Jak jsem napsal, Okamura je pro mne jenom menší zlo, které zatím možná chci volit. Anebo se stane jiné možná, zázrak, že právě ČSNS+ANS se stihnou před volbami prosadit. Zatím to ale vůbec nepovažuji za reálné a věřte, je mi to líto. Klidně třeba budu v Brně i roznášet letáky pro ČSNS+ANS, paní Vladimíra Vítová na mne má e-mail. Ale zatím si nemyslím, že tuto slušnou stranu budu volit.

   Smazat
  5. 16:45 a ostatní "naši lidé" -

   Kdysi se v hospodách prozpěvovala "esenbácká hymna". Začínala veršem "nám to nevadí, že jsme pitomí"...

   "třeba mám blbou hlavu,ale svoji" - TAK A NEJINAK MLUVÍ PRAVÝ VLASTENEC! Z toho si, milé děti, vezměte příklad!

   Smazat
  6. Ad 16:45
   To je dobře a možná se k Vám nakonec před volbami přidám. Ani pro mne není Okamura úplně to pravé ořechové. ČSNS+ANS je mi podstatně blíž. Ale naivitu si dovolit nemůžeme.

   Smazat
  7. 16:54

   Senzace Vláďo!
   Teď už nám chybí jen babička Mary ze Štěchovic!

   ANS forever!

   Smazat
  8. Neuvažujte o pdistranách které neprojdou s 1,5% . Okamura je menší zlo a hovoří k věci jak Zeman . Referendum a hlavně anulovat zrádcovskou smlouvu
   pána Schwarzeberga o uloupení Kosova .

   Smazat
  9. ANS nemá šanci na zvolení a její představitelé to moc dobře ví. Proč očerňují SPD, stranu, která se jistě do parlamentu dostane a zatím její představitelé plní i na krajské úrovni vše, co slíbili, je otázkou. Je to touha po moci nebo snaha získat státní příspěvek? Hlas této straně je hlasem pro EU. I kdyby se do parkamentu dostali, nebudou mít ani tolik procent, aby se stali zajímavým koaličním partnerem dost silným na to, aby byli schopní prosadit alespoň něco ze svého programu. Paní Vítová a další to musí moc dobře vědět. Proč tedy klamou voliče. A mimochodem, referendum řeší i vystoupení z Nato, dále SPD prosazuje zákaz islámu a odvolatelnost politiků a to mluví za vše.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Kam nás o jen ten Vašek flaška se Slintou z Orlíku a jím podobných dostali. Tragédie z které musíme pryč. je třeba jít k volbám a už si nic nenechat líbit a naslibovat. V jiném případě už nic jiného nezbývá než jít opět do ulic.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 5. Nad drahou vlastí se stahujou temný mraky ... vždyť "naši otcové a synové mají být obětováni ve válce na cizí účet a pro cizí zájmy."

  - Plamenné projevy a dokumenty kašpárků z ANS by si zasloužily zvláštní rubriku - ...

  - "Když ČR nevystoupí IHNED z EU, tak se nelegální migrace NIKDY nezastaví."
  Co ta hrůzyplná věta znamená? Když ČR z EU vystoupí, tak se nelegální migrace zastaví?
  Jak může někdo takovou pitomost říct nahlas?

  - Kdopak/copak je "agentura EXANPRO? Plukovník v záloze Ing. Jiří Wagner z ANS?

  Jakási baráčnická skupinka pomatenců si tu ve výprodeji koupila zaprášenou značku už několikrát zkrachované "nejstarší politické strany" - no před takovými pašáky člověk musí padnout na prdel!

  NIC NEŽ NÁROD! NA STRÁŽ! (...a dál už to, milé děti, znáte...)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skoda plotu co Havel zrusil
   Skoda opevnenych hranic
   Skoda zrusenych Lidovych Milic
   Skoda Husitu co se umeli branit najezdnikum

   Smazat
  2. 16:48 pěkně zatrolil. Vzorný chovanec z Chovancova vnitra. A těď si běží pro svůj jidášský grošík. A zase podsouvá, zrůda.

   Smazat
  3. 17:30 - Tys bratr náš!!

   Dostávám paušál měsíčně na konto, hlupáčku!
   Ale netetelím se hrůzou v přístěnku před "hnědým nebezpečím" jako ty a tobě podobní, jelikož Pravou vlast jen v srdci nosíme ..... a tuto nelze bíti ani krásti, ty vole!
   ===========================================
   Ať žije ANS! Přijďte všichni v krojích ke koni našeho národní patrona na svátek sv.Václava o půlnoci - tam si na tu verbež vlastizrádnou posvítíme - sudlice, řemdihy a baterky s sebou!!
   ===========================================

   Na nás neplatí ni pouta okovy ni řetězy.....

   Já, Boleslav - právoplatný vévoda české země v.r. - pravím vám:
   Vás kdyby učit chtěli všichni svatí, zda všimnou si jich Češi paličatí — buď svatý rád, když není bit!

   Smazat
  4. 17:46 ty blbecku se tetelis hruzou tak seres v sini misto na tvym dvorecku
   Ani si nebyl za hranicema
   A kde jsi byl zbabelce kdyz Romove ubijeli Patrika a jine?

   Smazat
  5. 17:46 zvanis, zbabelce
   Seres v sini
   Nikde si nebyl, proto vis prd

   Smazat
  6. 20:32 20:34

   Náš spravedlivě rozhořčený skinhead píše pro jistotu všechno dvojmo. Možná to má po té ráně do hlavy?

   Smazat
 6. Pro me Okamara je trojskym konem globalniho prediktora, ktery vedome sbira hlasy a veze se na migracni vlne, aby pak prevzal moc a neprosadil NIC.

  Nejdulezitejsim krokem je pojmenovani zasadniho problemu, a tim je ... svete div se, clenstvi v EU, nikoliv moznost Referenda, ktera i beztak MELA BYT nasim ustavnim pravem !!!

  Kdyby to Okamura myslel vazne, kdyby nebyl soucasti NWO, tak by s tim blbym program nesel. Proc?
  No jednoduche - Kdyz jdes "s referendem", tak tvuj program ma mit dvoji podobu: !!!
  a) program SPD za predpokladu, kdyz v EU zustaneme (to vidim na strankam SPD)
  b) program SPD za predpokladu, kdyz z EU vystououme, A TEN TAM SAKRA NEVIDIM!


  chci slyset Okamuru, jak v roce 2014, maximalne 2015 pomlouva EU za dvoji metr vuci Krymu, Rusku. A kdo stal za tim statnim prevratem na UA - USA. Nechci zadne novejsi vystoupeni, vida, chci pouze zaznam primo z te doby, kdy se to odehravalo. Vim totiz, kdo v te dobe pojmenovaval problemy skutecnymi jmeny - Zeman a Klaus. Tot vse!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Timur Timur11. září 2017 16:56
   „Pro me Okamara je trojskym konem globalniho prediktora, ktery vedome sbira hlasy a veze se na migracni vlne, aby pak prevzal moc a neprosadil NIC.“
   Nejspíš ani jeden nevíme, kdo je, co zamýšlí a jaké prostředky používá GP. Podle mého názoru, má podchyceny politiky hlavního proudu, kteří nás již celkem zřetelně, vedou k rozvratu. Avšak Okamura proti tomu vystupuje od samého začátku svého působení. Nevidím zde důvěryhodnějšího politika.
   Co Okamura prosadí, dost záleží na tom, kolik získá hlasů ve volbách. Proto zanechte stálého rýpání a připojte se, ať může změny uskutečnit.

   „Nejdulezitejsim krokem je pojmenovani zasadniho problemu, a tim je ... svete div se, clenstvi v EU, nikoliv moznost Referenda, ktera i beztak MELA BYT nasim ustavnim pravem !!! „
   Podle Vaše názoru, je nejdůležitější říci, že náš problém je členství v EU. I to je v programu SPD:
   „Chceme Evropu jako volný trh zboží, služeb a práce. Evropu spolupracujících svobodných a suverénních národních států. Nechceme Evropu nesystémových dotací, dávek a úředníků.“
   „Budeme žádat plnou suverenitu v otázce imigrace, vnitřní a vnější bezpečnosti, potravinové a energetické bezpečnosti, daní a měny. Budeme žádat právo odmítnout legislativní kroky na základě směrnic EU. Pokud do šesti měsíců nedosáhneme požadovaných výsledků, vyhlásíme referendum o vystoupení naší země z Evropské unie.“
   K druhé části Vaší věty musím poznamenat, to že nedoceňujete význam všeobecného referenda pro demokracii, byste snad ani neměl zveřejňovat. Ještě bych chtěl upozornit, že referendum JE naším ústavním právem, ne že by mělo být.

   „Kdyby to Okamura myslel vazne, kdyby nebyl soucasti NWO, tak by s tim blbym program nesel. Proc?
   No jednoduche - Kdyz jdes "s referendem", tak tvuj program ma mit dvoji podobu: !!!
   a) program SPD za predpokladu, kdyz v EU zustaneme (to vidim na strankam SPD)
   b) program SPD za predpokladu, kdyz z EU vystououme, A TEN TAM SAKRA NEVIDIM!“
   Jak je uvedeno v programu, kdyby EU byla volným trhem zboží, služeb a práce mezi suverénními státy, které mají funkční společnou ochranu vnějších hranic, byla by pro náš stát přínosem. To je třeba říci. Pokud se tento názor neprosadí (současné vlády ho neprosazovaly), potom vystoupíme. Vaše námitky, že to bude dlouho trvat, jsou nepodstatné, vždyť ten proces vystupování stejně trvá léta.
   Důležité je, během této doby si zajišťovat bezpečnost a suverenitu vlastními silami a nepřijímat likvidační direktivy EU.
   P.K.

   Smazat
 7. V cesku uz je 100000 kobylek
  A zenou se jich miliony
  Budou vrazdit, loupit, okupovat
  Volby nic nevyresi
  Pro zradnou vladu funguji je kandelabry
  Vlada co se nestara o stesti a bezpeci sveho lidu neni legitimni vlada, a lid ma pravo a povinnost ji svrhnout
  Pokud tato vlada se drzi u moci za pouziti nasili jejich represivnich slozek, toz lid ma pravo pouzit sily
  POMSTY HROM
  LIDU HNEV
  Projevy slecinek jsou slabe, moc malo, moc pozde
  Vzpomente si na Johanesburg
  Nedas, dostanes

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:03 ... Blbeček hlásá hněv lidu a kandelábry?
   O jakémpak "násilí represivních složek" ráčí mluvit?
   Opilec tu slintá nad zvětralým půllitrem...?

   Smazat
  2. 17:16 pises z Havlovy prdele

   Smazat
  3. 17:16 blbce kolaborantskej

   Smazat
  4. 17:03 20:24 20:27

   Má to vyvolat dojem, že se blbečkové houfujou a tvoří mocnou armádu - jenže je to pořád jen ten jeden blbeček "bez-hacku-a-carek" ...

   Kandelábry a šibenice jsou oblíbená výhrúžka nejhorší spodiny - a tu u nás representuje např. "národní demokrat" Adam B. Bartoš.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volte Timura!
   Dostanete bůra -
   Ať zhyne Okamura!
   Hurá!

   Smazat
 9. Bylo řečeno mnohé, ale kladu si (a třeba i Vám diskutujícím) tyto otázky: 1/ Okamura získává hlasy poukazováním na migranty. Dobrá, ač toho v parlamentu proti tomu a pro referendum zdaleka nedělá tolik, kolik tvrdí. 2/ EU má být přeměněna v Evropský islámský chálifát. Proč o tom Okamura občany neinformuje? 3/ Pokud máme bránit hranice proti migrantům a zůstaneme přitom v EU, tak nám v tom bude bránit. 4/ A je-li skutečně proti migrantům u nás, o čem chce v takovém případě vůbec hlasovat, když právě EU na dovozu migrantů do Evropy spolupracuje, spolufinancuje ho z našich daní a připravuje se podobně i na přeměnu EU v islámský chálifát? Tady je jediná možnost, a to urychleně z EU vystoupit. A těch důvodů je daleko více (viz smlouva CETA a jiné). Takže Okamurovci hlavy dohromady a přemýšlejte. Tím, že Okamura krom migrantů (a ještě s velkým otazníkem) a dále přímé demokracie, která je s ohledem na jeho představy na samostatné téma, jiný program prakticky nemá (byť již něco opsal třeba právě od ANS, o níž byla zmínka)Vás nebudu již ani zatěžovat. Myslím, že tyto otázky stačí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ku.va to jsou rozumové úvahy a filosofování, to by se jeden podělal. V těchto volbách půjde o bytí a nebytí našeho národa jak důsledek řízené invaze muslimských a afrických obohacovačů. A není nic, ale vůbec nic, důležitějšího než toto odvrátit. A jediná strana, která konzistentně a dlouhodobě bojuje proti tomuto zlu je SPD Okamura. Je tu snad ještě jiná strana, která je také proti imigraci a máš šanci se dostat do parlamentu, rozumové?

   Smazat
  2. Přesně.ANS se veze.Kdo zaručí, že to není bílý kůň Sobotky. Ten trapák se bije o každý hlas.

   Smazat
  3. 17:59

   To je hnusné a sproté podezření, které se tu krátce před volbami určitě neobjevuje náhodou!!!

   ANS jsou naši blaničtí rytíři, notářsky ověření, vybavení ryzím srdcem, silnými pažemi, jasným zrakem a bystrým rozoumkem. Těm každá holka svůj hlas ráda dá!

   Okamura může akorát závidět a tiše v koutku fňukat - s Vítkem Bártou, Petrem Cibulkou, Martinem Konvičkou a Miroslavem Sládkem míří na smětiště dějin.

   Budoucnost patří ANS - v přepříštích volbách bude mít absolutní většinu.

   - Vladimíra Vítová - doživotně na Hrad!
   - Zdrávas královno!
   - Tri ostré hvizdy - do každej izby!
   - Don´t worry! Be happy!

   Smazat
  4. SPD + ČSNS(+ANS) + KSČM + ANO
   .. takhle by to mělo byt!

   Ale dopadne to jako vždy :-( zmanipulují to

   Smazat
  5. 17:47
   Okamura že proti tomu bojuje? "Hovno bojuje" (omlouvám se), jen žvaní a žvaní. Ani svůj parlamentní klub neudržel, možná to byl jen záměr aby nemusel skládat účty, a v klidu se dožil dalších voleb a znova mohl oblbovat neználky.
   Mik

   Smazat
  6. Anonymní11. září 2017 22:46
   Vyslovil jste vážná obvinění na adresu SPD. Také mám nějaká podezření a to, že ANS sleduje dva možné cíle. Dostat se nad 1,5% a tak získat státní podporu, což jim k jejich osobnímu štěstí stačí, nebo jsou najati k oslabování SPD, která jediná může něco změnit. P.K.

   Smazat
  7. Cílem ANS je pouze rozdrobit vlasteneckou opozici a ubrat co nejvíce hlasů straně, která má reálnou šanci na to uspět ve volbách a změnit směřování české politiky. Důkazem toho je to, že ANS se zaměřuje pouze na potenciální voliče SPD namísto, aby oslovovala voliče např. ANO, KDU, ODS nebo jiné EU kolaborantské strany. Důkazem toho je i to, že ANS na alternativních webech neustále a dlouhodobě, stejně jako mainstream, šíří pomluvy a dezinformace týkající se SPD, které sám p. Okamura v debatách už mnohokrát vyvrátil.

   Smazat
 10. Co je to to ANS? Další účelově založená pidistrana, která má za cíl odebrat hlasy hnutí SPD Okamura a odevzdat je Babišovi (protože hlasy ANS propadnou do společného koše)?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:26

   Hnusný nepřejníku !
   Tvé lži a pomluvy nás nezastaví !!
   Národ zachráníme !!!

   Abecední seznam blanických rytířů:

   Baťka Oldřich RSDr.
   Bezák Jiří
   Brabencová Petra
   Broža Stanislav
   Buzek Jan Ing.
   Císler Vladan
   Čermák František
   Červáková Jana
   Drobný Jaroslav Ing.
   Ehrenberger Jiří Ing.
   Eichhorn Adolf
   Endlicher Jiří
   Exner Michal
   Fabián Ivan DiS.
   Fabián Vítězslav
   Foral Tomáš Ing.
   Gorolová Simona
   Grabowská Anna
   Hanesová Bohumila
   Hanzlík Ladislav
   Hanzlíková Jarmila
   Hartlová Eliška
   Heide Vladimír
   Honců Luboš
   Horák Miloš Ing.
   Chromíková Zdeňka Ing.
   Chyňava Ladislav
   Janko Karel Ing.
   Ježek Petr Ing. Ph.D.
   Jirmanová Zdeňka
   Klikar Pavel
   Klíma Oldřich
   Klusáček Michal Ing.
   Komárek Pavel Ing.
   Kopa Josef Ing.
   Koudelka Jiří
   Koudelková Bohumila
   Kovářová Silvie MUDr.
   Krátký Antonín
   Kremsa Vladimír Štěpán prof. Ing. Ph.D.
   Kříž Miroslav Mgr. Ing.
   Lacko Dušan
   Láznička Josef PaedDr.
   Levý Oskar Ing.
   Ludačková Jana Ing.
   Luňáček Antonín
   Majlingová Hana Ing.
   Malá Šárka
   Mašát Ivo
   Miháliková Jana
   Michalicová Jolana
   Müller Ivan PhDr. BA, MA, Ph.D.
   Nedvěd Vladimír
   Nedvědová Marie JUDr.
   Neklanová Antonie MUDr.
   Novák Petr Bc.
   Olšina Josef
   Pastrňák Daniel
   Paukejová Marie Ing.
   Písecká Věra
   Plass Alois
   Podmanický Pavel
   Reiberová Ivana
   Reinisch Michal
   Rouča Pavel
   Rückaufová Marcela
   Schmidt Michal
   Schüller Jiří
   Sibal Vladislav
   Sklenička Vít
   Snížková Marie
   Souček Filip Bc.
   Starý Miroslav
   Stierandová Alice
   Stropek František Mgr.
   Stupavský Lukáš
   Suk Antonín
   Ševčík Michal Mgr.
   Ševčíková Petra
   Škrabálek Zdeněk
   Švácha Luděk
   Tichý Jaroslav Ing.
   Továrková Jarmila
   Vach Vlastimil
   Varga Jiří Bc.
   Vebr Jiří Ing.
   Vilím Radovan MUDr.
   Vít Antonín
   Vítová Vladimíra PhDr. Ph.D.
   Vláčil Ondřej MUDr.
   Vojtěchovská Jaroslava
   Wiener Egon
   Zahrádková Zdenka PhDr.
   Zdobinský Josef Bc.
   Zenkl Jan

   Smazat
  2. Proti blanickým rytířům nic nezmůžou ani
   "Samurajovi poskoci":

   Adam Ladislav
   Adámková Elena
   Albrecht Jan
   Alt David Ing.
   Altová Ludmila
   Anýž Milan
   Aulický Aleš
   Bakošová Julie BA (Hons)
   Baránek Pavel
   Bažková Jarmila
   Bečka Adam
   Beier Zdeněk
   Beneš Zdeněk
   Bezucha Pavel
   Biskup Jaroslav Mgr.
   Bláhová Irena
   Bláhová Romana
   Bláhová Zdeňka
   Bližňák Jaroslav Bc.
   Bobek Antonín
   Bohuslávek Petr
   Bojko Marian
   Bojko Martin
   Bolek Jiří
   Bondarenková Vladimíra JUDr.
   Bouček Lukáš
   Brožák Tomáš
   Budošová Eva
   Bystřický Jaroslav Ing.
   Bystřický Petr
   Čech Igor Bc.
   Čejka Jaroslav
   Čejka Jiří
   Čejková Blanka
   Čepelák Jan
   Čepička Ctibor Ing. Bc.
   Čermák Radim
   Čermák Vlastibor Ing. CSc.
   Černý Jakub
   Černý Josef
   Černý Michael
   Černý Oldřich
   Čumová Alena PhDr.
   Dašek František
   Derka Jaroslav Ing. Mgr.
   Dlabačová Hana
   Dohnal Pavel Ing.
   Doležal Tomáš
   Domalíp Pavel
   Domasová Květa
   Drábková Věnceslava Mgr.
   Dudzik Bronislav
   Ďuriš Antonín
   Dvořák Jaroslav MUDr.
   Dvořáková Adéla
   Fábryová Dana
   Fencl Ivan Ing. Ph.D.
   Ferenčíková Monika
   Fiala Radim Ing.
   Ficnar Jiří
   Fidlerová Denisa
   Filipiecová Renáta
   Fleissigová Bea Mgr.
   Fober Petr
   Foltýn Jiří
   Franc David
   Gajdošová Nicola
   Galbavý Michal Ing.
   Galeta Pavel Ing.
   Garncarzová Andrea
   Gerneš David
   Görner Roland
   Grozický Alexandr
   Güntherová Ivana
   Haburaj Pavol
   Hahnová Elvíra
   Hájek Petr Ing.
   Haldovský Petr
   Hammer Ladislav
   Hampl Robert
   Háněl Karel
   Hanko Dominik Ing. Bc.
   Hansalová Marie Ing.
   Hanzlová Irena
   Hauzner Tomáš Ing.
   Havelková Ilona
   Havlová Ivana
   Havránek Václav
   Heitel Lukáš
   Heller Josef
   Henzlová Monika
   Herold Jan
   Holík Jaroslav Ing.
   Homolka Jiří
   Hornát Pavel
   Hořínek Milan
   Hošna Jan
   Hošťálek Pavel Ing.
   Hotový Richard
   Houdek Václav Mgr.
   Hric Ivo
   Hrnčíř Jan PhDr. Ing. Mgr. MBA, LL.M.
   Hruška Jan Bc.
   Hubený Jiří
   Hulicius Miroslav
   Huml Petr
   Hurník Lukáš
   Hýblová Michaela
   Hyrš Jakub
   Hyťhová Tereza
   Chalupník Ondřej Bc.
   Changová Andrea
   Changová Aranka
   Cholek Karel
   Chotěnovská Tereza
   Chrobáková Lenka
   Chvalkovský Ladislav
   Imling Mikuláš
   Impseil Daniel
   Ingr Tomáš
   Jalauzidisová Monika
   Jančo Tomáš
   Jankot Jiří Ing.
   Janků Pavla
   Janošovský Milan
   Jansa Michal
   Jarošová Hana
   Jarošová Monika
   Jaslovský Luděk
   Jelínek Pavel Ing. Ph.D.
   Jirotka Martin Ing.
   Kadlček František
   Kafka Petr Ing.
   Kalvoda Bronislav
   Kaňková Renáta
   Karásek Jiří
   Kauer František Ing.
   Kišš Josef
   Kleisner Miroslav
   Klikorka Jaroslav
   Kment Jiří Bc.
   Kobza Jiří Mgr.
   Kocián Jan
   Kocman Jiří Ing.
   Kočař Antonín PhDr. CSc.
   Kodytková Natálie
   Kohoutek Jiří
   Kolář Michal
   Komárková Andréa
   Konvalinková Markéta Bc.
   Koten Radek
   Koubová Černá Štěpánka Bc. Dis.
   Král Petr DiS.
   Králová Olga
   Krátký Petr
   Kratochvíl Stanislav
   Krejčí Karla
   Krejčiřík Petr Ing.
   Kroupa Stanislav
   Kroužek František
   Kroužek Martin
   Křeček Miroslav
   Křejčířová Miluše
   Kříž Petr Ing.
   Křupka Martin
   Kubín Václav Mgr.
   Kujínek Petr
   Kumanová Marcela
   Kummerová Iveta
   Lachman Pavel
   Langr Jiří
   Lenc Josef
   Levová Jana
   Lipovský Eduard
   Logaj Ladislav Ing.
   Mačková Andrea
   Machart Luboš
   Marchal Jan
   Maříková Karla
   Maříková Věra
   Mašek Jan Ing.
   Mašíček Petr
   Maštalíř Zdeněk Ing.
   Matula Josef Mgr.
   Maus Petr
   Mazalová Veronika
   Měchura Richard
   Mezey Josef Mgr.
   Mičánová Hana
   Michenka Richard
   Mikulová Petra
   Miňha Milan
   Mitas Luděk
   Moravec Miloslav
   Mörvick Oldřich
   Moudrý Radovan
   Mudrochová Jarmila
   Müllerová Ilona MUDr.
   Musil Josef
   Načeradská Daniela
   Nedvěd Jaroslav
   Nedvěd Robert
   Německá Eva
   Németh Karel
   Nerad Ladislav
   Neuwirt Lukáš
   Nevlud Milan
   Nevlud Zdeněk
   Nevludová Ivana
   Nikliborcová Kateřina
   Novák Ivo
   Novák Vítězslav
   Nováková Lucie
   Novotný František
   Novotný Jiří Bc.
   Nový Jan
   Obdržálek Michal
   Obdržálek Milan Ing.
   Oborníková Pavla
   Okamura Tomio
   Olšan Pavel
   Oplt Karel Ing.
   Ostrovský Milan Ing. et Ing.
   Owczarzy Roman

   (pokračování)

   Smazat
  3. "Samurajovi poskoci" (pokračování):

   Paima Jaroslav
   Palička Milan
   Parajňáková Jana Mgr.
   Páša Jan
   Paul Petr JUDr.
   Pavelka Radomír
   Pazdera Jiří Ing.
   Pecho Pavel
   Pešek Jan
   Petira Vít Ing. MBA
   Petr Jan
   Pham Petr
   Pham Yamato
   Pilchová Ivana
   Pisch Jindřich
   Pistorius Petr
   Plojhar Slavomír
   Podal Zdeněk
   Podhorský Petr
   Pokorný David
   Poláček Jaroslav
   Pospíšil Vladimír
   Pošarová Marie Ing.
   Prchal Tomáš
   Příhodová Věra
   Přikrylová Jana JUDr.
   Radotínský Daniel Ing.
   Randík Tomáš
   Raždík Tomáš
   Raždíková Růžena
   Rozner Miloslav
   Rozvoral Radek
   Rýgl Michal
   Salay René
   Sedláček Jiří
   Sekmilerová Drahuše
   Seloucká Stanislava
   Severová Marcela
   Schneiderová Ivana
   Schopf Jan
   Schubert Dickfeld Ivana
   Skalický Michal
   Slavíček Radek Mgr.
   Slavíčková Ivana
   Slavka Michal
   Smolová Petra
   Snášel Dušan
   Staněk Miroslav
   Staněk Vlastimil
   Stehlík Martin
   Stěhule Petr
   Stejskal Alexandr
   Stodůlková Anna
   Stolín Josef
   Strnad Jiří
   Strnad Petr
   Strnad Vladimír
   Střelka Valdemar
   Suchý Michal
   Sušický Jaroslav Ing.
   Svedíková Vávrová Petra Mgr.
   Šabacký Norbert
   Šafránková Lucie Bc.
   Šebestová Martina
   Ševec Ladislav
   Šimko Jan
   Škrábal Alexandr
   Šmerda Daniel
   Šmída Vladislav
   Šmucr Michal Ing.
   Šnévajs Eduard Ing.
   Šoler Jiří RNDr. CSc.
   Španěl Lubomír
   Štefanová Iveta MUDr.
   Štefcová Vladimíra
   Šteflíček Petr Mgr.
   Štěpánková Lucie
   Štěrba Otakar
   Šťovíček Michal
   Štraub Jan
   Šulcová Šárka
   Šurýn Antonín
   Švomová Miluše
   Tabery Jan
   Táborský Tomáš
   Tlach Pavel
   Tomeš Ján
   Tomešová Luďka
   Tomšů Martin Bc.
   Trombik Miroslav
   Trombik Petr Mgr.
   Tyl Petr
   Urban Milan PhDr.
   Vach Aleš
   Vachová Hana
   Vainlich Jaroslav
   Vališ Přemysl
   Vaněrková Koutníková Pavlína
   Vaníček Jan Ing.
   Varga Michal
   Vašatová Pavla
   Vašek Lukáš
   Velička Milan
   Veselá Renata
   Veselý Jindřich
   Vích Radovan Ing.
   Vlčková Lada Mgr.
   Volná Libuše Ing.
   Volný Lubomír Mgr.
   Vrátná Gabriela
   Vršanský Ľuboslav
   Vrzáň Petr Ing.
   Vyjídáková Dana Mgr.
   Zbořil Zdeněk
   Zieglerová Anna
   Zíka Jiří Ing.
   Zumrová Lenka
   Žák Pavel
   Žižka Jan

   Smazat
  4. ANS nemá číslo, ČSNS má 25. I kdyby můj hlas měl pak jít do "koše". Aspoň budu mít čisté svědomí a dam šanci lidem se stejnými názory. Střídátelnost politiků by také měla někdy nastávat, ne?

   Smazat
  5. Timure, to čisté svědomí ti schvaluju - není nad ně!

   I moje volba už je jasná. Volím - kromě "střídatelnosti" - navíc zralost a zkušenost:

   Kraj: 1 – Hl. m. Praha
   Kandidátní listina:
   13 – Blok proti islamizaci - Obrana domova
   Číslo kandidáta: 32
   Příjmení: Špirková
   Jméno: Věra
   Tituly: -
   Povolání: důchodkyně
   Bydliště: Praha 15
   Narozena: 1923

   S Věrou Špirkovou islám zastavíme! Dál než k Chrudimi se nedostanou!

   Smazat
  6. 18:26, souhlasím!

   Smazat
  7. 18:26 Naprostý souhlas....

   Smazat
 11. 18:32
  A to je vše? To další pidistrana Rozumní Robejška (a jeho mecenáše miliardáře - soudruha absolventa Sovětské diplomatické školy) má víc hlasů. A taky má za cíl odebrat hlasy SPD, protože ta se stávám establishmentu nebezpečnou, zejména těm, kdo tyjí z dotací. To jsou právě ti různí milionáři, kteří za těmi pidistranami stojí. Podobně je to s další pidstranou Referendum.

  OdpovědětSmazat
 12. 18:48

  Pidistrany jsou uitečné - zastupují mlčící menšiny. Zřídil bych pro ně pidiparlament, kam byl zvolen každý, kdo dostane nejméně tři hlasy. Zasedat by mohli na Strahovském stadiónu.

  Robejšek nemá Rozumné (č.10) - je "patronem Realistů (č.26), popleto! Děláte z toho úplnej volební guláš....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, ale už se mi to plete, Rozumní, Realisté, .......jedna lepší pidistrana než druhá. A vítězem bude Babiš.

   Smazat
  2. 19:44 Vy jste ten pravý, dělat nějaké závěry.

   Smazat
 13. 19:44
  Bohužel.....a s ním i ten ksindl počínající pornogercem Stropnickým a konče Ďourovou a Zlatoutuškou!!!!!:-////

  OdpovědětSmazat
 14. Jestli dáte hlas KSČM, máte téměř jisté, že nepropadne. Při tom má tato strana v programu, co existuje, to směřování, po kterém tady kdekdo voláte. A komu se tato strana nezdá dost radikální, ať si uvědomí její pozici, která se mění teprve s tím, do jaké míry společnost prohlédne a s tím, jak bude volit. Není to tak dávno, kdy byly houfovány síly k jejímu zákazu.

  OdpovědětSmazat
 15. Mno nic já se hádat nebudu SPD vystupuje dlouhodobě proti migraci a eu. Proto mají mojí důvěru.

  OdpovědětSmazat
 16. Dvorak cenzor tu rychle vymazal pravdu, ze on Vaclav Dvorak kolaboroval s Havlem a verne mu slouzil
  Takze Dvorak bude platit za kolaboraci

  OdpovědětSmazat
 17. Tyto volby budou referendem o našem bezpečí. Hlas ode mne dostane ten, kdo bude mít v programu vystoupení z EU a NATO. Naše bezpečí spočívá, jednoznačně, vně těchto uskupení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A v programu má vystoupení z EU a z NATO pouze ČSNS / ANS, Národní demokracie, Republikáni a DSSS. Jinak nikdo! To ale znamená, že nejpřijatelnější je ČSNS/ANS - a to vzhledem k celkovému programu i k personám, které program vytvořili a kandidují!!!

   Smazat
  2. Jak to prosadíte, pokud zázrakem získáte alespoň 5%, což se nestane, hlasů? V koalici s Babišem? Vy budete také pěkně prolhaní darebáci, že? I Robejšek prohlásil veřejně, že si jako každá strana dělají průzkum a ví o tom, že o jejich existenci ví pouze 5% voličů a kolik z nich jich bude volit? Jak vidím název ANS, uvědomím si, jak se nám množí kolaboranti Bruselu, potažmo Berlína.

   Smazat
 18. Zřejmě si tady nikdo z Vás nechce uvědomit, že už je na vše pozdě a že už nás nic a nikdo nezachrání.
  Země je rozkradená. Stát, města a obce předlužené, lidé jakbysmet. Nedisponujeme energetickými zdroji, petrochemií,plynárenstvím, vodárenstvím. Stát neovládá bankovní sféru,nemá zlatá rezervy, nedisponuje výrobními prostředky. Neovládá ani výrobu léčiv. Navíc je potravinově nesoběstačný. Politicky je nejednotný, politické strany jsou prolezlé lumpy a dosazenými lidmi v žoldu cizáků. Mladá generace je deziformovaná a zhlouplá konzumem. Armáda je jen simbolická, bez pořádné výzbroje, ovládaná proamerickými figurkami, které i kdyby chtěli změnu, tak ji nejsou schopny zorganizovat, protože to jsou jen karierističtí blbci. Jak chcete v téhle situaci něco měnit? Prostě jsme v prdeli, jen si to nechceme připustit!!!!!!!!!!!! Žádné volby nic nezmění jinak by je zakázali jako ve Švédsku a zfalšovali jako v Rakousku. Probuťe se ze sna!!! Už je na vše pozdě. Je to horší než po prohrané bitvě na Bílé hoře. Jen to zatím není tak drastické, ale bude.

  OdpovědětSmazat
 19. Anonymní12. září 2017 16:22
  V té lamentaci pacienta s depresí, je překvapivě ukryto i cosi pravdivého. Totiž, že nás nikdo nezachrání. To je jistá věc, zachránit se musíme sami. Je třeba žít z vlastních zdrojů, z vlastní práce a zabránit odlivu hodnot ze země.
  Nelze sem dovážet EU dotovanou zemědělskou produkci z Francie a na našem venkově mít nic nedělající nezaměstnané, kterým platíme podpory, na které si půjčujeme v zahraničí. Přičemž lidská pracovní síla, je nejvyšší hodnota, kterou stát má.
  Současný neutěšený stav je způsoben přemírou liberalismu a omezováním nezávislé hospodářské politiky státu. Tyto vazby je třeba vrátit do realistických kolejí i přes odpor EU. P.K.

  OdpovědětSmazat
 20. Když to tak zde čtu připadám si jak za Hitlera - asi musíme počkat na Stalingrad a pád Berlína. Za Hitlera také nikdo samostatnou politiku v Evropě netvořil /Franka vynechme/. Pochybuji, že to teď, co se zde pevně uvelebily americké holubice míru, něco budeme schopní podniknout. Jedině, že bychom se dali dohromady s Poláky, Maďary, Slováky. Doba de Gaulla je dávno pryč a ostatně Francie tehdy měla atomovou zbraň a konflikt s Francii by se Emerice nevyplatil. Nedovedu si představit, co by se stalo, kdyby se Česká republika samostatně postavila proti proudu. Nikdo by nám nepomohl, spíše naopak hned by přispěchali na pomoc, ale po svém - asi bychom měli pražský Majdan - ochotných je provést a skákat tak jak to bylo v Kyjevě, by asi bylo dost. Jo, zbývá nakonec říci, kde je ta doba, kdy bylo možno říci .."na množství jejich nehleďme, kdož su boží bojovníci".

  OdpovědětSmazat
 21. ROZDĚL A PANUJ !!!
  Nadělej spousty straniček, které nejsou ve žvanírně a taky nebudou.
  Ale úspěšně zředí potenciál opravdové a jediné opozici, do které všichni jen kopou.
  Volte KSČM ! Ne fantasmagoristy s nereálnými nápady.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.