Reklama

středa 13. září 2017

V USA byly zrušeny hodiny státního dluhu: ukazují příliš mnoho


13. 9. 2017    zdroj
Hodiny s počitadlem státního dluhu USA na Manhattanu v New Yorku ukazovaly státní dluh země od roku 1989, ale nyní byly odstraněny. Údaje na informační tabuli poprvé překročily rekordních 20 bilionů dolarů. 20 bilionů amerického státního dluhu ještě podle expertů není vrchol. Proto "čestné hodiny" také zaplatily za svou objektivitu. Formálně jsou hodiny s počitadlem odstraněny kvůli zdokonalení displeje. Když byly hodiny demontovány, "odbily" 20,16 bilionu dolarů státního dluhu. Při nastavování počitadla v roce 1989 činil státní dluh Ameriky 2,7 bilionu dolarů a od té doby se pouze zvyšoval s výjimkou období od roku 2000 do roku 2002.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

18 komentářů :

 1. Takže hodiny byly po 30 letech odvezeny k modernizaci a tady ti ruští propagandisti skřehotají o "zrušení". K zblití.

  Mám pro vás šokující zprávu, vy pitomečci. Příští rok se chystá "zrušení" Orloje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. každý kdo má na cokoli v US jiný názor než vy je ruský propagandista.....co takhle modernizace vašeho vlastního mozku...a mimochodem očerňování a vyhrožování za jiný názor...tak začíná totalita

   Smazat
  2. blbecku k zbliti jsou Tve dristi. Ty hodini nejdou zmodenizovat nebo ti moulove za tu dobu co se budou stary hodiny modernizovat, stihnout nadelat dalsi dluhy , takze ty zmodernizovane se budou muset znovu modernizovat aby se tam vesli vsechny nuly hnupe :-)

   Smazat
  3. 18:31
   Nula jako ty se do nich nevejde ani po modernizaci.

   15:22
   To není "jiný názor", ale lež jak věž. A nikomu nevyhrožuju. Opět lžeš, blbečku.

   Smazat
  4. 14:41 Řečem o modernizaci může věřit jen tupoun. Jistě, nejspíš je potřeba přidat další řád. Ale "modernizovat" elektroniku z roku 1989 je jako chtít modernizovat stejně starý počítač. Kdyby ho opravdu plánovali inovovat, tak prostě starý vyhodí a hned nahradí novým.
   Paralela s orlojem je nebetyčná blbost, odpovídající vašemu intelektu.

   Smazat
 2. Budou modernizovány - bude přidáno další místo, takže budou moci ukazovat až 999 biliónů.

  OdpovědětSmazat
 3. Všechny země světa jsou zadlužené, kdo je ten bohatý věřitel?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jacob a Evelyn a zbytek klanu Rothschildů.

   Smazat
 4. Tomu nerozumím. Všude v Evropě se referenda podporovala, protože stát který se rozpadne je bezmocný a tady tomu šmejdi brání. Rozumíte tomu?

  OdpovědětSmazat
 5. Jestli dolar půjde na pětinu hodnoty, budou potřebovat nuly dvě.

  OdpovědětSmazat
 6. Probha nevidite ze to s nama jde s kopce myslim EU USA

  OdpovědětSmazat
 7. pro debtoholiky http://www.usdebtclock.org

  pochopitelně se čeká na světovou revoluci, která vymaže všechny dluhy

  OdpovědětSmazat
 8. Jo až padnou tak to bude sešup až budou mít usa naši životní úroveň bude po machrování.

  OdpovědětSmazat
 9. Prý se tam bude nově ukazovat, kolik metrů toaletního papíru pro natištění dolarů v tiskárnách FEDU ještě zbývá.

  OdpovědětSmazat
 10. USA a její zaslepení příznivci nemají rádi dívat se na skutečnou realitu. Zda u nás pokračovat ve stylu „vyspělých západních států“ lze jednoduše odvodit z doložitelných údajů: Hrubý dluh v % HDP v r.2016 -USA 102% -EU 86,8 % -Rakousko 83,4 % -Francie 98,2 % -Německo 82% -Švédsko 44,0 % -Finsko 49% 61,2 % -Řecko 171,3 % -Rumunsko 39,9 % - Bulharsko 26,4 % - Česko 41,4% - Italie 135,8% -Nizozemsko 77% -Polsko 56% - Španělsko101,0% - Velká Britanie 90,6% - Japonsko 227,9% - Rusko 13,5%

  OdpovědětSmazat
 11. Vy blbci si vystacite

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,06
   A ty debile si nestačíš???!!!!

   Smazat
 12. USA čeká brzký propad životní úrovně a razantní zchudnutí.Život nad poměry na úkor masívního drancování, zabíjení a likvidace slabších států ve světě pro USA již skončilo!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.