Reklama

čtvrtek 7. září 2017

Volby drtivě ovládne ANO, komunisté jsou druzí, ukazuje průzkum


lka
7.9.20177 EuroZprávy.cz

Praha - Největší podpoře voličů se dva měsíce před sněmovními volbami těší hnutí ANO 2011. Od vítěze předčasných voleb v roce 2013, ČSSD, ho v současné době dělí téměř sedmnáct procentních bodů. ČSSD se ocitá až třetí, těsně za KSČM. Roste podpora mimoparlamentním subjektům, až deset politických subjektů má šanci zasednout po volbách v Poslanecké sněmovně. Ukázal to průzkum agentury Phoenix online research. 

 
- - -


31 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Teplákový hrdina Andrejko, jednou půlkou zadnice v base, druhou na trůně.To je možné jen v Banánové republice Čezko, tzv. BRC, made in EU!

   Smazat
 2. Tak to je odhad jako prase, Starostové 5,3% a Okamura jenom 5% :-) Okamura klidně může dostat i jednou tolik a starostové budou mít starosti aby dosáhli na polovinu toho odhadu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://mapavolicu.behavio.cz/
   Tady máte fundovaný a podrobný předvolební výzkum nové firmy Behavio.cz a ostatní se z toho mohou klidně poskládat. Volte vlastenecké strany,mají větší potenciál než stávající dinosauři.

   Smazat
  2. Na Pravém prostoru ,,běží" také jedna anketa......, SPD tam má 52 %.... A můj hlas taky!!...:-)

   Smazat
  3. 22:42 Nepleťte si seriózní průzkum s anketou na nějakém webu. Seriózní průzkum se dělá na dostatečnečně velkém vzorku voličů, který má stejné procentuální složení všech dotazovaných vrstev, jaké je mezi voliči.
   Anketa na nějakém vebu takové složení nemá. Chodí tam jen určitá skupina lidí s podobnými názory. Takže takovéto ankety jsou hodně vzdálené skutečným výsledkům voleb.

   Smazat
 3. ANO to jsem předpokládal. CO ŤEĎ? Nikdy jsem v žádné partaji nebyl, necinkal jsem, protože jsem věděl o co jde. Po převratě jsem dával hlas komnoušům a pokud by měly v programu zákon o referendu tak jim ho dám zas. Z těchto důvodů jsem chtěl dát hlas některé alternativě /SPD nebo ANS/ s kým ale utvoří koalici aby prosadily alespoň ten zákon o referendu jako možný start pro další nutné změny jako vystoupit z EU a NATO. PRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já SPD tedy hlas dám.
   Preferencím nevěřím, jsou dělány hlavně proto, aby lidi znejistily a namlouvaly jim, že jejich volba je ztracený hlas a že by měli dát hlas někomu jinému. kdo má větší šanci - manipulace!!!
   Ať nás nechají volit, jak chceme my, a strčí si svoje průzkumy kamsi!

   Smazat
 4. Kdo je v jádru demokrat bude volit komunisty. Je to v současnosti jediná strana, která je schopna se chovat vstřícně vůči většině národa. Nemůže být za demokratickou stranu považována jakákoliv strana, která apriori vylučuje spolupráci. Např.s komunisty. Když Havel nepřijal zástupce lidu- komunisty na hradě dal jasný směr, kudy se bude vývoj společnosti ubírat. Nespolupráce, řevnivost, osobní prospěch nejen v politice na prvním místě. Společnost ve slepé uličce. Nemusím pokračovat, myslím, že většina návštěvníků těchto stránek to bude cítit podobně. A to naděje. Hezký večer.

  OdpovědětSmazat
 5. Jak se zdá z 1. a 3. příspěvku, poplašná zpráva o tutovém odhadu nahrává ano a oslabuje SPD. Buďte, přátelé pevní ve víře a nenechte se zmást. Čím víc hlasů dostanou malá uskupení, a přitom méně než 5 %, tak se nejen nedostanou do parlamentu, ale jejich hlasy bere vítěz. Tak myslete hlavou, pokud se vám ano nelíbí.

  OdpovědětSmazat
 6. Až 10 subjektů má šanci, aby její poslanci zasedli v parlamentě ČR. Myslíte, že to je nějaká výhra pro občany. Ne, to je výhra pro kapitál a jeho diktaturu. Povolební koalice si vzájemně vymydlí předvolební sliby a voličům zase na 4 roky zůstanou oči pro pláč. My potřebujeme jednu silnou vládní stranu, která dokáže volební program plnit a před dalšími volbami skládat účty. Proto je nutné se soustředit na ANO a vyzkoušet, jak to vypadá, když má šanci fungovat občanská kontrola. A dosavadním repetentům u kormidla ČR, které do dna rozkradli, je nutné dát dovolenou na oddech a některé snad i poslat do důchodu, jako notorické slibovače, lháře a nepolepšitelné státní škůdce. Zkusme jednou JEDNU SILNOU STRANU VLÁDNÍ A JEDNU SILNOU STRANU OPOZIČNÍ.
  To, že vyhraje ANO ještě neznamená, že bude vládnout, zavedené partaje se svými veksláckými manýry se spojí proti ANO, jsou zde zkušenosti z krajských voleb, kde podlost a zrádnost politiků neznala meze - dovedli prodat "i svoje rodiče".

  OdpovědětSmazat
 7. To je dobře. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá, a co bůh činí, dobře činí. Občané úpěli pod knutou polistopadových politických lumpů ( nejhorší zlo, jaké si lze představit) viz bezdomovci, umrzlí bezdomovci, prodané nemocnice, prodaná voda, zničený průmysl a zemědělství, statisíce lidí pod exekucí, řádění lichvářů a lumpů přicucnutých na energetické cecky, a zvyšujících neřestně ceny energie a plynu, aby mohli profinancovat darmožrouty, a parazity z řad svých přátel a příbuzných. Jediné pracovní pozice obsazované mimo pracovní agentury a úřady práce jsou ty statisíce parazitů dřepících v nějakých kancelářích, v různých vymyšlených trafikách -jsou to obrovské davy lumpů, nic nedělajících, kteří jsou profinancovávány z fyzické práce těch, kteří dřou. Nepracujeme na sebe - pracujeme na líné a rozmazlené pitomce a protekční hajzlíky, kteří nebudou pracovat nikdy, dokonce všem, kteří pracují, se pošklebují. Mediální průmysl - jak rakovina a matastázy -tisíce hajzlíků, na každých sto metrů čtverečních jeden novinář. Všichni tihle paraziti mají pro společnost stejnou cenu, jako cikáni. Takhle to stejně dál jít nemůže a nepůjde, za chvíli by nebyly peníze na důchody, a vůbec na nic.Parazitů přibývá geometrickou řadou - střední generaci parazitů už dorůstají parazitíci, a ti taky chtějí prachy, cestovat, auta a luxusní byty - za co? Jak tohle všechno uživíme? Tuhle havěť? Na tohle jsme dojeli vždy, a dojedem na to zas - na přibývající havěť, která chce koryta od svých tatíků v politice, státních firmách, v podnikání, a jinde. Takže - to,co přijde, logicky přijít muselo. Naše generace, odsunutá v devadesátym na okraj společnosti, přitom jsme byli v nejlepších letech, plni života, si může zpívat ... "za co pane bože za co? Půl života v prdeli... " Co jsme udělali špatně?

  OdpovědětSmazat
 8. Idiocie táhne vítězně světem. Lidé jsou, bohužel, nepoučitelní. Stále hledají spasitele a odmítají přijmout, že tím skutečným spasitelem mohou být jen oni sami.

  OdpovědětSmazat
 9. Volby drtivě ovládne ANO...
  ******************************
  ...po tom, co "uvědomělí" "zodpovědní" "inteligentní" ovčani řadu let pravidelně stále dokola volili mafiánskou ODS a uctívali a velebili podvodníka a sociopata Klause, se už nedivím vůbec ničemu.

  OdpovědětSmazat
 10. Mě žádné průzkumy nezajímají volím SPD kde dělají průzkum někde v Praze....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyhle neziskovky už z podstaty, musí chodit na průzkumy do pražských kaváren, tak dehonestovat a falšovat preference alternativy!Nevěřím jim ani pozdrav!

   Smazat
 11. Volby vyhraje ANO, protože Babiš jako správný podnikatel pochopil, že by byl blbý, platit si svého poslance, když může vládnout sám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš snad ano,ale co ti ostatní,kteří ho obklopují?Přemýšlíte?Pokud chcete být poddaný Bruselu,chcete být multikulti společnosti,dělat otroky,živit nemakačenky,žrát modifikované potraviny z USA,být stále montovnou v Evropě,fandíte řízené migraci,ztrátě suverenity a vykonávat příkazy z Bruselu atd,atd,...nezapomeň. Volit ANO.PŘEMÝŠLET JE NĚKDY FUŠKA.Já volím SPD,NEBO KSČM!

   Smazat
 12. Zdar kuci ceski!Po volbach si tu pripomenieme,ze
  Okamura s SPD,je len slaby cajicek a ze mu vkladate,priliz velke nadeje!Celu dobu,co je v politike,sa vobec neprejavil.Ja vas chapem,ze sa
  chytate i stebla travy,zel,Okwmura je Niemand!
  Jedine Slovensky cobol Ondra,doviedol CR k prebytku v rozpocte...ale v CR,sa uspech tresta!
  A 50 melounu za Capi hnizdo?Nedajte sa vysmiat!
  Kde je 360 melonu o ktore ojebali CR,ti najlepsi
  cesi Kalousek a gen ceskeho naroda Sasa Vondru?
  Hnus!jozka.zo slovenska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přebytek v rozpočtu?Teď tu o Karkulce.Když něčemu nerozumíte, tak se neztrapňujte.

   Smazat
 13. Komunisté druzí? To si přede volbami na ČT užijeme. Opět se opráší Horáková, političtí vězni budou vzpomínat na komunistické koncentráky, 40 let komunistického teroru v zemi, Havel spasitel nás dovedl do ráje. Máslo za 7o, zkažená vejce z ciziny , slepí z lihové aféry, politici idioti jeden zloděj vedle druhého, lidi daleko více narsanější než před revolucí - to sem ale nepatří.

  OdpovědětSmazat
 14. Občanům je jedno, že je jim neustále lháno. Nebudu chodit daleko do historie. Babiš - Migranty - ano, přijmeme. NE, NE, NE! Babiš - euro - přijmeme. NE, NE, NE. Referendum potřebujeme (16.7.2016 Právo)
  screen


  Další podraz na voličím,hlasování přímo proti vlastnímu programu 2013, inkluze:
  ANO proti svému programu

  atd. atd.
  Zde je video o dění kolem referenda 2013-2017. Obsahuje i audio ze sněmovny, perly politiků, ale taky ubohost politiků. A především, aby bylo pochopeno proč se referenda zřejmě nedočkáme. Už i ČSSD vyřadila refrendum z programu. Zbylo SPD a Komunisté (+malý strany)
  video je zde:
  Proč nemáme referendum
  Podpořte prosím toto rozšířit.


  Možná někdo namítne ještě Piráti:
  Vážení, Piráti jsou těžce systémová strana. Navíc vítači migrantů.
  Podívjte se na tyto odkazy:
  Piráti a podpora migrace I.
  Piráti a podpora migrace II.

  K tomu ještě doplňuji přímou podporu genderové ideologie, agenda OSN, Jakartské Principy (2007), podporující rozmach LGBTQ, sňatky osob stejného pohlaví, adopce takovými páry a podporují i polyamii. Opravdu skvělé prostředí pro výchovu dětí. Tohle jsou Piráti. Se svým eGovermentem, bojem proti tomu či onomu mohou jít kamsi....

  ObcaneCR.cz

  OdpovědětSmazat
 15. ČSSD je pravicová strana - demokratická už vůbec ne
  TOP O0P a ODS - nám to předvedli jak se krade
  ANO - nebude líp
  SPD Tomio Okamura .- plácá nesmysly - nevěřím mu
  KSČM - je jí strašeno , ale jsou to dnes sociální demokraté.
  V této republice není strana, která by měla v programu znárodnění strategického průmyslu a surovin ( nerostné bohatství , energie + voda, muniční sklady atd.) a jak to dopadá když je toto v soukromých rukou víme (OKD,Veolia, Vrbětice), není strana která by pro občany zavedla státní banku, která by poskytovala občanů úvěry za rozumné úroky a ne za ty lichvářské, jak je to dosud - není koho volit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zcela souhlasim

   Smazat
  2. Kdo se dnes alespoň trochu cítí jako vlastenec tak musí volit KSČM,protože je to jediná strana,která nás muze zbavit tohoto marazmu který je tu už 28let!!!A hlavně nás zbavit té Americké a Bruselské servilnosti!!!!!!

   Smazat
 16. Ceska komedie hurvinku, o pardon, vlastne spejblu
  Prime minister a vezen v jedne osobe
  Unikatni

  OdpovědětSmazat
 17. U nás v Kocourkově.

  OdpovědětSmazat
 18. 10,22
  Copak HoDo,už se ani nepodepisuješ????

  OdpovědětSmazat
 19. Od listopadu 89 se tu vystřídaly snad už všechny strany.A co dělaly-jen kradly,tunelovaly,prodávaly statní majetek za směšné ceny cizímu kapitalu,lhaly lidem a neustále zdražovaly!!!Jediná KSČM se ničím neprovinila a proto jí také volím!!!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.