Reklama

.

.

pondělí 4. září 2017

Volby se blíží

Pavel Letko
4.9.2017  e-republika

Další Babišovy skandály na sebe jistě nenechají dlouho čekat. Jsme totiž v rukou umělců píšících život jako scénář k filmu. Tak dobrou noc a hodně štěstí. Vlastně "Vrtěti psem" se to jmenuje.


Hysterie se stupňuje. A bude hůř. Antibabišovská koalice jede podle hotového scénáře a jak známo, děj dramatu musí gradovat. Babiš prostě musí z kola ven i za pomoci praktik, za které by se nemusela stydět ani Státní bezpečnost, někdejší komunistická tajná policie.Chovancův banální předvolební rozhovor


Vím, že je to drsné přirovnání a nebyl bych se jej odvážil použít, kdyby jej nepoužil současný ministr vnitra a pravdy Milan Chovanec ZDE.

V jinak celkem standardně pojatém rozhovoru určeném pro občany trpící totálním výpadkem paměti trefně označil praktiky miláčka médií a celé politické scény, skupiny Šuman, za metody StB. Chovanec prý sice podobné praktiky nevidí rád, ale jeho slavná neúplatná policie nějak ty zločince vracející politiku do doby totality nemůže chytit. Má totiž plno práce s prokremelskými weby, které musí ve spolupráci s gay pornohercem Jandou z Evropských hodnot nejen monitorovat, ale i vyvracet a vůbec připravit strategii i taktiku pro boj s Putinovými agenty, kteří nevyznávají jedinou zjevenou pravdu. Pravdu, kterou nám osvětlil i kardinál Dominik Duka. ZDE

 

Kardinál horující pro zvýšené zbrojení


Jako hlava největší církve v Česku upozornil na nutnost navýšit zbrojní rozpočet na 2 % HDP. Tedy o 100 miliard za 8 let. Celkem nás ta obrana proti terorismu, s nímž jsme prý ve válečném stavu přijde na nějaký ten bilion, tedy tisíc miliard korun během příštích osmi let. A to se vyplatí, protože proti útočníkům s automobily nebo podomácku vyrobenými bombami kolem pasu se nadzvuková letadla či americká obrněná vozidla Pandur, každé bratru za více než sto milionů korun, jistě náramně hodí. Nemluvě o dalším plánovaném osvědčeném nákupu letounů CASA. Říká se: "Ševče, drž se svého kopyta". Kardinál i křesťanská KDU-ČSL se jej tedy drží. Tím křesťanským kopytem je v našem případě armáda. Ta lidovcům vždy slušela a Stropnický z hnutí ANO jim takovou užitečnou symbiózu zbytečně narušil. Zbrojní lobby totiž umí, a možná proto již několik měsíců před volbami v Praze visí plakáty s paní Černochovou, poslankyní za ODS známou tím, že nosí kolty proklatě nízko u pasu, čehož důkazem budiž tento odkaz i následující video, kde vystupuje s další militaristkou:Strašení jako metoda ovládání


Tak to je v kostce shrnutí toho, co je staronového v naší politice. Na jedné straně strašení, na druhé straně „svobodný“ vystrašený volič. Skupina Šuman prezentující anonymně nezákonné odposlechy místopředsedy vlády Babiše sice používá praktiky zločinné StB, ale na druhou stranu nás ochraňuje před zločinem a spolu s Chovancovými ministerstvy nás ochraňuje a chrání před nesprávnými názory a před Babišem. Ten je sice také pro armádu a zbrojení, ale nesouhlasí s tím, aby z něj byli dobře živi kamarádi Miloslava Kalouska. To by byla samozřejmě škoda, protože právě oni jsou ti osvědčení, myslí to s námi dobře, a proto kupředu, pravá. Tedy levá. Vlastně je to jedno, chystá se krásné povolební obětí pravice s levicí, ať padouch nebo hrdina, hlavně že jsme jedna rodina. Vyjma Babiše, samozřejmě. Zradil „naši věc“, a to Cosa nostra neodpouští.

U nás mafie vládne prostřednictvím nastrčených figurek a on by chtěl takový krásný vypracovaný systém změnit. Systém, ve kterém skuteční vládci nenesou naprosto žádnou odpovědnost, protože zřídka kdy víme, o koho vůbec jde a jak vypadá. Když se něco nepodaří, vyletí starosta, předseda vlády či strany nebo jiný potentát a jede se dál. Systém, kde skutečný vládce vystoupí z anonymity a převezme odpovědnost? Děkujeme, nechceme.


Co podle zločinců skrývajících se za pseudonymem Šuman Babiš spáchal?


1) Mluvil sprostě. Tak to je strašné. Pro dokreslení situace doporučuji zhlédnout následující video z našeho parlamentu:


Citován je pan Kalousek, staronový lídr přátel starých pořádků. Původně jsem toto vystoupení poslance Skokana v parlamentu chtěl přepsat, ale myslím, že by se to do E-republiky nehodilo.

2) Babiš rozmlouval s novinářem. Možná se pokoušel ovlivnit, kdy která kauza v médiích propukne. Tak to je hrozné. To tu ještě nebylo. To pražská kavárna zásadně nedělá. Propojení médií, byznysu a politiky? V Česku? Nikdy.

3) Babiš někomu řekl, že někdo klekl na nějakou firmu. No tak to už jsem v mdlobách. To je skandál. Ministr financí někomu řekl, že finanční úřad (možná) klekl na nějakou firmu. Všichni antibabišové jsou právem zhrozeni. Příště by mohl finanční úřad kleknout na ně! Přitom jak krásně a mnohdy velmi úspěšně se do teď podnikalo v České republice se sídlem v daňových rájích.


Mimo výtvory zločinců používajích metody StB ze skupiny Šuman médii a parlamentem ještě proběhlo 

 

1) Babiš možná založil firmu tak, aby dosáhla ne evropské dotace. Říká se tomu kauza Čapí hnízdo. K tomu není celkem co dodat. Snad jen upozornit na světovou i tuzemskou módu zakládat firmy na jedno použití. Založí se firma, vyhraje státní tendr, odvede šlendriánskou práci, převezme peníze a v době záruky či jiných problémů vyhlásí bankrot. Ať už to bylo s Čapím hnízdem jakkoliv, areál funguje, není na něm skládka či holá louka nebo tak něco. Kdyby se takto účelně investovaly všechny peníze EU v Čechách, bylo by to krásné.

2) Babiš využil transakce s nákupem dluhopisů k tzv. optimalizaci daně. Ta optimalizace samozřejmě znamená platit co nejméně, to je jasné. Zná to každý podnikatel. Ovšem vyjma většiny novinářů a politiků napříč politickým spektrem. Přátelé pana Kalouska, Fialy, Sobotky a sám pan kníže jistě platí daně co největší a o zisky usilují o co nejmenší. Je to takový jejich nezištný příspěvek pracujícím českým, moravským a slezským sockám.

3) Babiš pěstuje řepku olejku a od "sedláka", který se zadlužil v řádu stovek milionů, odkoupil firmu i s dluhy.
Tak to jsou hrozné věci, které je i stydno komentovat a proto se do toho pouštět nebudu. Ostatně byly o tom už natočeny přinejmenším dva filmy. Jeden, jak se zdá, i s podporou Chovancova ČSSD ministerstva vnitra. Přeneseně samozřejmě. Více ZDE

Tak to je zatím vše, další Babišovy skandály však na sebe nenechají dlouho čekat. Jsme v rukou umělců píšících život jako scénář k filmu. Tak dobrou noc a hodně štěstí. Vlastně "Vrtěti psem" se to jmenuje.

- - -

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme! 
Související články:

26 komentářů :

 1. Jak jsem již psal, hodně lidí bude volit Babiše, protože na něj útočí ti kterým lidé přestaly věřit a to je logika moderních otroků. Problém je o to horší jak píše níže pan Kašuka, že pokud se něco nezmění, tak dopadnem jako ten před rokem 89 uctívaný západ, zčernáme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je jen s podivem, že Andreje toli X odposlouchávali a mají nahrávky se vším možným a on 4 roky nic proti nim nepustil....
   A taky , jak se naši velevážení zákonodárci smějí sdíleným skutečnostem přímo ve státním stánku za státní peníze... Kdyby volal někomu Babiš, tak ho snad ukamenují. Dotované volání má ale beztrestně jen Myrda

   Vymazat
  2. Ad 8:59: Skvělá zkratka. V těch třech a půl řádcích je shrnuto poznání toho, co se u nás právě děje. A memento zatracení, které nám, moderním otrokům hrozí.

   Vymazat
 2. Článek to popsal poměrne přesně. Staré struktury se brání novým pořádkům, tak to bylo i fříve, dnes a jistě i v budoucnu. Jediný kdo chce něco změnit je Babiš, držím mu palce v nastávajícím období a přitom se divím, on jako bývalý ministr financi a milionář musí mít spoustu likvidačních informací na své protivníky, kteří dnes na něho útočí, ale nepoužívá je, to je pro mě záhada.Za své peníze si může koupit nejen policajty ale i prokurátory, ale nedělá to, to je pro mě záhada. Za své peníze může umlčet ty blbečky v televizi, ale nedělá to.Co za tím je ? To mě trápí nejvíce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jediný kdo chce něco změnit je Babiš? Změnit, ne. Jenom prohloubit. Čí je politika, toho je kontrola nad penězi. Babišovi se hodí.

   Vymazat
  2. Re (11:15):
   Souhlasím s vám, pane Leo K.!

   Vymazat
 3. Problémem je, že ať vyhraje a sestaví vládu Babiš, nebo nenajde koaličního partnera a vládu sestaví "duhová koalice" (ČSSD, TOP09, ODS, Lidovci), v obou alternativach to ČR nepřinese nic dobrého.

  Pokud by Andrej Babiš sestavil vládu, Česká republika by nastoupila k cestě do Nové Evropy. Andrej Babiš a jeho Agrofert jsou existenčně závislí na otevřeném volném trhu EU, rozpad EU nebo dělení EU na dvojrychlostní Evropu nemůže Babiš dopustit. Vítězství Babiše tak přiblíží ČR k přijetí EURa a k integraci do hlubších struktur EU. Když vyhraje Babiš, bude to cesta do Nové Evropy, cesta ke kvótám a migraci, aby si ČR zachránila volný trh s EU, resp. Agrofert aby nečelil sankcím. Přistoupil by snad Babiš na referendum o EU, na kterém je jeho Agrofert závislý? Ne, ani náhodou.

  Pokud by ale Babiš byl odstaven a vládu by sestavovala duhová koalice pro-amerických zákulisních sil, tak by to znamenalo vítězství Pražské kavárny, Zdeňka Bakaly a fiat-alternativy. Když nevyhraje Babiš, tak vyhrají Američané, kteří zopakují v ČR skrze své marionety takové procesy jako v Polsku, odpor proti migraci, což je fajn, ale zároveň posílení protiruské hysterie, nasunutí amerických zbraní do ČR a řízení české zahraniční politiky americkými neocony skrze české loutky, které si budou do Washingtonu jezdit pro noty. Pavel Bělobrádek je na to připravován dlouhodobě, pravidelně si jezdil pětkrát za sebou do USA pro notičky během tohoto volebního období. Může teoreticky být ministrem zahraničí v duhové vládě. A to by byla katastrofa, protože pro notičky si nejezdí jenom do USA, ale i do Augsburgu na Sudetoněmecké slavnosti. Američané chtějí ovládat Polsko, ČR, Slovensko, Maďarsko, Bulharsko a Rumunsko. Tím se má vytvořit blok a nárazníkové blokační pásmo mezi Německem a Ruskem, potažmo mezi EU a Pekingem. Poláci celý projekt nazývají jako Trojmoří.

  Český voliči tak si vyber!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je fakt,že Andrej nepůjde proti svým zájmům v Evropě..... Nenechá si zablokovat podnikání a peníze... Vypovídá o lecčems i chování a hlasování za Ano v EU. Nikdy se od toho nijak nedistancoval a neřekl co a jak. Na druhé straně tady odvádí daně, zaměstnává lidi... je asi menším zlem než TOP,KDU,CSSD,Stan... Ale volit by měli všichni a jsou snad i jiné strany..

   Vymazat
  2. Nobody To jste napsal přesně kdo volí babiše volí eu makrelu migraci islamizaci.

   Vymazat
 4. Už nyní se řeší, jak se bude sestavovat nová vláda.

  A právě v tom je dnešní problém! Vzpomeňte na Fica na Slovensku! NEPOTŘEBOVAL NIKOHO!!

  Tak se mohl vyvíjet i budoucí výsledek v naší kotlině, a proto předem poražení semkly svoje šiky a vyhlásily válku budoucímu vítězi! Jim postačí, že mu odbourají alespoň polovinu voličů! No a pokud bude třeba hledat vítězi podporu k sestavení vlády, tak o to se postará ten zbytek (aby jej vytrčily ze hry úplně) zkostnatělého politického spektra.

  OdpovědětVymazat
 5. Babiš v čele vlády? Miliardář, který odírá své zaměstnance? Kozel zahradníkem? To je opravdu šílené, na co lidi naletí. Proč je Babiš ochoten vrazit do politiky miliardu? Jen protože je naštvaný? Proč je naštvaný, když v to chaosu se stal miliardářem? To vám dá rozum?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak je odírá? Znám hodně lidí, kteří jsou u něj zaměstnaní a jsou spokojení. Pravda, chce po nich, aby pracovali.

   Vymazat
  2. 12:10 Neznám žádného zaměstnavatele (kapitalistu) kterému by nevadilo že jeho zaměstnanci (ovce) moc nepracuji.

   Vymazat
 6. Něco se u nás změnilo.
  Až dosud každá z dehonestujících kampaní, rozpoutaná těsně před volbami proti politickému protivníkovi, více či méně zabrala.
  Tato, vedená proti Babišovi, však svým autorům kýžené "ovoce" nepřinesla.
  A tak jsou v boji o budoucí koryta nuceni používat třaskavější munici. Dojde až na soudní mafii?
  Je také zvláštní, že velká část lidí Babišovi fandí i přesto, že jeho hnutí ani on sám jejich bytostné zájmy nikdy nereprezentoval a nebude, pouze ty své firemní. Nadto se mu podařilo šikovně obrátit ostří kampaně proti jejím autorům a vykonavatelům. Což naše sobotko-kalousky přivádí do stavu zoufalství.
  Jo ta jejich koryta se (zatím) rozplývají v mlze ...

  OdpovědětVymazat
 7. Leo K..., my víme, že Babiš není pro všechny příznivcem. Že není tvým, jsme už pochopili. Je to tvůj názor a máš na něj právo. Můj příznivec taky není, ale strpím ho tam více, než Kalouska, Sobotku, Fialu, Zaorálka, Bendu,... a mnohé jiné dinosaury, kteří jsou falešní jako papírová pětikoruna a bezpáteřní jako láčkovci. To, že tito pokřivenci vedle sebe někoho nestrpí pro mne znamená, že není tentýž.
  Chtěl bych vidět, jak by vypadala naše vláda, kdyby v ní byl Bakala nebo Rittig. Tak si dej pohov a přejdi jinam. Tvůj názor již známe.
  J.C.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:54 Jestliže nejste příznivcem Babiše, ale strpíte ho více než jiné dinosaury, pak říkáte: nechci ty, kteří nám všechno sežerou a taky nás nechají sežrat. Chci toho, který nás nechá nažrat a sežrat až o něco později. To je, při vší úctě, z louže pod okap. Jsou pouze dvě strany, které nechtějí přijít k opravdu obrovským prachům a přitom jsou vlastenci. Hádejte, můžete dvakrát.

   Vymazat
 8. Pan Letko jakoby tepe nešvary. Předchozí vlády pokládá za jednu rodinu a přirovnává je ke Cosa Nostře. Babiš je však jeho člověk. Viz slova autora:
  „U nás mafie vládne prostřednictvím nastrčených figurek a on by chtěl takový krásný vypracovaný systém změnit. Systém, ve kterém skuteční vládci nenesou naprosto žádnou odpovědnost, protože zřídka kdy víme, o koho vůbec jde a jak vypadá. Když se něco nepodaří, vyletí starosta, předseda vlády či strany nebo jiný potentát a jede se dál. Systém, kde skutečný vládce vystoupí z anonymity a převezme odpovědnost? Děkujeme, nechceme.“
  Že systém je třeba rozbít, není pochyb. Ale je signifikantní, že sám autor přirovnává léčbu Babišem k mafii. Přijde mi to, jako kdyby Američanům radil, ať si udělají prezidentem Dona Corleone. Že to bude čisté řešení, neduhu skryté mafie. Nebo jako by radil ovečkám, ať si nechají hlídat jehňata vlkem. Protože je sám žere, tak zná všechny finty a nikdo jiný se k nim nedostane.
  Pane Letko, přesvědčil jste mě, že AB není řešením našeho problému. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nám pomůže jenom pan Zaorálek s Kalouskem. Jak já se těším na 40.000Kč průměrnou mzdu a další dluhy, co se nemusejí splácet:)

   Vymazat
  2. 12:03 neporozuměl textu, podsouvá autoru myšlenky a "fandění", které autor nesdílí. Hlavně, že se vyklofal na klábosnici. Takhle se diskuze nevede!

   Vymazat
  3. Anonymní4. září 2017 12:29
   Textu rozumím tak, že pan Letko je takový nový Masaryk, trochu naruby. Masaryk kritizoval obdivovatele (falešného?) Rukopisu Královehradeckého, kdežto Letko kritizuje kritiky (falešného?) Babiše.
   Pokud tomu podle Vašeho názoru, rozumím špatně, uvítal bych, kdybyste k tomu plivanci přidal i pár objasňujících poznámek. P.K.

   Vymazat
  4. 12:48
   koho kritizujete už víme, koho ale obdivujete nám stále není jasné.
   Projevte se, ať víme kam směřujete.

   Vymazat
  5. Největším požehnáním pro loutkovodiče jsou rozhádaní poddaní a otroci. To se pak manipuluje a dá se sestavit jakákoliv koalice na záchranu jejich byznisu a koryt...

   Vymazat
  6. Anonymní4. září 2017 13:04
   Já už jsem se projevil. Tak se také nejdříve uveďte, na čí straně stojíte, nebo nestojíte. P.K.

   Vymazat
 9. Andrej Babiš určitě spolu s Putinem rozpoutali druhou světovou válku, to se rozhodně objeví na nějaké nahrávce.

  OdpovědětVymazat
 10. Čeština nezná termín "gay".
  Prostě buzerant, teplouš, hošan, atd.
  V prvé řadě je Janda ale deviant.
  Všichni buzeranti jsou devianti, to je třeba mít neustále na paměti.
  Je to sexuální úchylka, tedy deviace.
  Jsou společensky mnohem nebezpečnější, než ostatní devianti, protože je jich více a mají své "lóže" ve státní správě, v médiích, v kultuře, a snaží se skrze ně ovlivňovat dění ve společnosti.
  Buzeranty je třeba izolovat!
  Nebo vybít, což je jednodušší.

  OdpovědětVymazat
 11. Stropnický ve finále prezidentem. Trochu couvnem. Babiš odstaven, Stropnický šéfem ANO, nebo ne. Trochu couvnem.
  Babiš zakládá ANO, všichni kradnů. Je strůjcem EET. Prachy se jen hrnou. Nadšení davů nebere konce.

  OdpovědětVymazat