Reklama

pátek 15. září 2017

Zeman je jasný favorit voleb, ale rozděluje společnost. Drahoše lidé hodnotí lépe, ukázal nejnovější průzkum agentury Focus. Jak jinak, přece?


Jaromír Petřík
15. 9. 2017      JaromirPetrik
V minulém článku jsem psal o demagogických komentářích v mainstreamových médiích v případě jasných zpravodajských faktů. A jak je vidět, tak se v tom pokračuje, i když toto již není tolik do očí bijící jako v případě Putinova drtivého vítězství v posledních komunálních ruských volbách ZDE
Článek o průzkumu volby prezidentských kandidátů je ZDE
Průzkum je docela zajímavý, protože se na nás ze všech mainstreamových zdrojů, hlavně z ČT hrne neustálá kritika všeho, co prezident Miloš Zeman udělá. A zde v diskusích a na blozích dostává Miloš Zeman nenávistnou „čočku“ takového kalibru, že by od něj pes kůrku nevzal. Ostatně posuďte sami: Vodvarka


Ale vraťme se k průzkumu agentury Focus – cituji: „V prvním kole by Zeman podle průzkumu získal 28 procent hlasů. S velkým odstupem by na druhém místě skončil Jiří Drahoš s 13 procenty a na třetím místě by byl Michal Horáček s 12,4 procenty.“

Přiznám se, že takto drtivý náskok ve volebních preferencích Miloše Zemana jsem nečekal. Vypadá to, že si naši občané přece jen nenechají vymýt mozky masivní antizemanovskou propagandou ve veškerém našem mainstreamu jako například v Německu, kde se dle průzkumů většina obyvatel Německa staví za islamizaci svojí země (Angela Merkelová z CDU a Martin Schulz z SPD se shodují na přijímání islámských imigrantů a drtivě vedou ve všech předvolebních průzkumech).

Proto je nutné Zemanův výrazný náskok před ostatními prezidentskými kandidáty alespoň nějak „shodit.“

Takže v článku čteme tyto informace: „I přesto, že má Zeman mezi lidmi největší podporu, společnost rozděluje a 39 procent lidí jej považuje za spíše či velmi špatného prezidenta. Naopak Drahoše hodnotí negativně jen 15 procent lidí. Zemana by podle průzkumu volili nejčastěji lidé nad 55 let s nižším vzděláním.“

Hlavně na to stáří a nižší vzdělání je třeba poukázat.

Každý přece ví, že starší lidé s historickou pamětí jsou hůře ovlivnitelní než mladí lidé a zvláště studenti, když naše university ovládli odpůrci Miloše Zemana. Ostatně výroky pedagogů naší Karlovy university M. C. Putny, Michaela Romancova či Tomáše Halíka hovoří za vše. Tito „pedagogové“ se ve svém protizemanovském tažení opravdu snaží:

M.C.Putna volá odpovědné politiky, aby naši zemi zbavili Miloše Zemana: Rozhlas

Michael Romancov se zase vyjadřuje o Zemanovi takto – cituji: „Zeman škodí Česku i Unii, Rusku se nedá věřit“ Ceskatelevize

Tomáš Halík o Zemanovi: „Při každé své zahraniční cestě nás překvapí novou ostudou, kterou dále vrší již nepočitatelnou hromadu ...“Tyden

Pokud by se naši občané řídili názory těchto tzv. „intelektuálních elit“, Miloše Zemana by nemohl volit vůbec nikdo.

Takže si položme otázku, proč tomu tak není a Miloš Zeman ve volebních průzkumech jasně vede. (Ovšem, není vyloučeno, že pomocí průzkumů jiných agentur dojde k výrazné „opravě“ údajů z agentury Focus. To by tak hrálo, aby měl Miloš Zeman tak vysoké preference).

12 komentářů :

 1. Česká retrogarda alias pražská kavárna je sice mohutnou vulgární a nenávistnou hlásnou troubou kapitálu, ale čeká ji zklamání. Češi se vždy kloní na stranu ustrkovaných, pomlouvaných, denuncovaných. Bohužel zůstávají tolerantní k různým těm Putnům, Putykám, již ne tak Patokům, které retrogarda šíří, to už jim "putna" není. A proto Zeman bude zvolen lidem navzdory sluhům diktatury kapitálu a lid rád necha dál u hazardu pana Hornáčka a u molekul pana Dratoše. Pokud by chtěla retrogarda oslabit Zemana, musela by obrátit svoji nenávist třeba na pana Dratoše a lid by se pak postiženého zastal u voleb. Ale takto?
  A víte, že to tak funguje i s panem Babišem? Všechny ty snahy politických loutek ve vládě, parlamentě i jinde uvalit na Babiše klatbu z něj dělají nového Husa. Nevím, zda je nějaké podvědomé cítění, že za tou kauzou sakumprásk stoji, byť za škraboškami, ostatní čeští oligarchové, kteří pěkně drží všechny ty sobotky, bělobrádky, fialy a kalousky za provázky. Kdepak, česká politická galérka, to nejsou ani koně na uzdě, to jsou kašpárci, čerti i andělé, princátka i vodníci, kdyby byli chytří aspoň jako Špejbl s Hurvínkem!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cha cha cha cha ..... perfektní. Souhlas na 100 %.

   Smazat
 2. ta sebranka je z jednoho vejce a proto podporuje migraci a s ní i právo šaríja a džihád. Oni to jsou takoví antizemanovci džihádisté, liberálí dřihádisté, demokratizující džihádisté .... prostě a jen já, já já ... můj názor .... mé přesvědčení ... vy musíte podle mne nebo ... džihád vám. Je to bparazitická maligní tlupa zvrhlíků, mající plnou hubu dobra, ale jejich skutky jsou jen zlo, obžerstvé, nemravnost a mamon. Hanba jim. Češi jsou ale zvyklí nechávat si své názory doma. Ta chátra to ví, ví, že jí zvoní hrana a proto dokrádá, co ještě lze, snaží se zasít svá kukaččí vejce do našich myslí a srdcí. A´t už jdou do hajzlu a nechají nás na pokoji. Když se jim zde, darmožroutům, nelíbí, ať si prdel políbí a táhnou... no jo, kam al, nikde jinde o ně nestojí, nikde jinde se neuplatní, nikde jinde nejsou použitelní. Jsou maligní z podstaty svých myslí a srdcí.

  OdpovědětSmazat
 3. Buzeranti nemaj co provolávat a jaže se menuje ten spolek co dělal ten průzkum aniž by vystrčil prdel z kavárny?

  OdpovědětSmazat
 4. To je náš Český president pro České občany.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Evropa-se-musi-stat-docasne-pevnosti-Vite-pred-kym-Prezident-Zeman-pred-kamerou-ztrhal-projev-Junckera-A-to-nebylo-vse-504148

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-Radsi-se-vzdat-dotaci-z-EU-nez-sem-pustit-migranty-502936

  OdpovědětSmazat
 5. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Planuje-se-dovoz-56-milionu-muslimu-do-Evropy-Jde-o-nase-hole-fyzicke-preziti-EU-chysta-likvidaci-Evropanu-uprchlici-budou-z-nas-Spisovatel-Kuras-a-dalsi-debatovali-o-islamizaci-504218

  OdpovědětSmazat
 6. Zeman sice není ideální kandidát, ale bohužel, nikdo lepší zde není. Musel bych být stejně naivní jako ti studenti, abych volil ty různé ultralevicové kandidáty, jako je Horáček nebo Drahoš, kteří by nejraději Evropu přetvořili v multikulturní region bez států a národů i jejich kultur a tradičních hodnot.

  OdpovědětSmazat
 7. 23:31 ultralevicoví podpurovatelé kapitalismu? Nějaká nová společenská teorie?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou veci, co? Delit na pravici a levici, kaptalismus a socialismus je nesmysl
   Uz jsou jen patrioti a globalisti

   Smazat
 8. Mám tady úkol pro pražské amatérské investigativce. Drahoš byl do roku 89 řadový vědecký pracovník Ústavu chemických procesů AV ČR. Z této pozice se stal ředitelem, což se mohlo stát jen během hardákové revoluce v bývalé ČSSR. Z této funkce byl pak povýšen na vrcholovou funkci v Akademii věd. Čím to, že tak rychle zazářil a udělali ho ředitelem? Má za sebou nějaký vědecký objev? Nepamatuji, že by se o něm před rokem 89 psalo. Není za tím vzpoura neschopných, kteří se s oblibou mstí na těch, kteří jsou pracovití a něco z jejich práce je pro společnost užitečné.

  Milí Pražáci, pokuste se zjistit, co se tehdy v roce 1989 v tom jeho ústavu dělo. O Horáčkovi víme, že byl nelegální sázkař, o Drahošovi nevíme z těch slavných dní vůbec nic o tom, jak se choval.

  OdpovědětSmazat
 9. Jenom aby to nebyla podobná taktika, jako u Paroubka, nandali mu 35%, voliči se na to vykašlali a nepřišli a Paroubek s odřenýma ušima byl bezmocný. Naštěstí to funguje jenom u volby parlamentní, u dvoukolové to není na nic. Tam půjde o to, v druhém kole zmobilizovat ty, co nepřišli, aby ani ten součet obou pravdoláskových kandidátů nedal dohromady víc, než Zeman. Bude to bitva. Tentokrát to ale bude opravdu na voličích a ne na manipulátorech. Jestli ten zadek zvednou, nebo budou doma trucovat.

  OdpovědětSmazat
 10. Podstata demokratického systému spočívá v tom, koho lidé volí!
  Nespočívá v tom, koho kavárníci lépe hodnotí!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.