Reklama

sobota 16. září 2017

Zpráva o stavu demokracie v Čechách aneb deset velkých hříchů českého parlamentu.

Jaromír Bradávka
16.9. 2017   Rukojmí
Koho si zvolíme do nového parlamentu – staré hříšníky nebo nové slušné a poctivé poslance? Posuďte sami...
1. Schválení církevních restitucí, navíc s pomocí (nepravomocně) odsouzeného „poslance“, v jejichž rámci dostaly majetek i náboženské společnosti, které v Československu před r. 1989 neexistovaly nebo nepůsobily..

2. Solar baron Act (zákon) nadiktovaný poslancům přímo zainteresovanými „podnikateli“, který zavedl pravidelné státní dotace soukromým výrobcům elektřiny a pro stát vyšší výkupní ceny elektřiny ze solárních zdrojů než jsou prodejní ceny spotřebitelům.

3. Protiústavní zákon o exekucích zavádějící vymáhání práva soukromými osobami s právem zisku a umožňující exekutorům zabavit při výkonu exekuce věci jiné osobě než dlužníkovi.

4. Protiústavní zákon o vstupu úředníků do obydlí bez povolení soudu za účelem kontroly topenišť.

5. Protiústavní zákon o vstupu do obydlí policíí bez příkazu soudu za účelem hledání legálně držených zbraní.

6. Protiústavní zákon omezující zakládání politických stran a diskriminující činnost malých mimoparlamentních stran.

7. Protiústavní zákon umožňující úředníkům (ČOI) vstup do uzavřených obchodních prostor (i násilím) bez povolení soudu a v nepřítomnosti majitele.

8. Protiústavní zákon umožňující úředníkům (ČOI) vystupovat při kontrolách pod falešnou identitou.

9. Protiústavní vysílání jednotek Armády České republiky do zahraničí na dobu delší než 60 dnů.10. Schválení dohody CETA (liberalizace obchodních vztahů EU a Kanady), která umožní nadnárodním korporacím žalovat státy i celou EU a nadřadí zájmy a zisk korporací nad zájmy i legislativu států (náhrada za odmítnutou TTIP).95 komentářů :

 1. A jaké zákony byste chtěli od politických loutek, klaunů a šašků v rukách diktatorů kapitálu? Nejen Zvorálek byl raněn do hlavy a doktoři přehlédli, že je potřeba nejen zašít ránu, ale i dolít mozek. A takto ranění jsou všichni, kdož se vecpali, dnes mnozí již na více než čtvrt století, do parlamentu, vekslují si ministerská křesla jako za socíku se vekslovaly bony.
  SKONČEME S TĚMI, KDOŽ RUKU V RUCE - BYŤ SKRYTĚ - TÁHNOU S KAPITÁLEM PROTI ZÁKLADNÍM ŽIVOTNÍM POTŘEBÁM OBČANŮ ČR. DODEJME SI ODVAHU A ZKUSME VOLIT ZCELA JINAK, TAK, ABYCHOM ZVOLENÉ MOHLI V PŘÍPADĚ JEJICH ZRADY VOLEBNÍHO PROGRAMU POSLAT ZA 4 ROKY DO HROBU. JINAK NEJSOU LOUTKAMI KAPITÁLU JEN POLITICI, ALE I OBČANÉ. URČITĚ JE NUTNÉ VE VOLBÁCH VYNECHAT STRANY, KTERÉ NÁS, JAKO VLÁDNÍ, OKRÁDAJÍ A DĚLAJÍ Z NÁS HLUPÁKY JIŽ VÍCE JAK 25 ROKŮ. VOLME ANO A DO SILNÉ OPOZICE KSČM. AŤ SE VYBARVÍ! A zradí - pak sbohem bez šátečku a táhněte za těmi předchozími.
  Čím více stran, tím více slibů, ale tím méně demokracie: sliby neplní pak nikdo "protože nemůže", "spoluvladaři" nedovolí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zakázané geneticky upravené potraviny na českém trhu, vyšší ceny... Kateřina Konečná vytahuje na světlo, co prý stále nebylo řečeno ke smlouvě CETA

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zakazane-geneticky-upravene-potraviny-na-ceskem-trhu-vyssi-ceny-Katerina-Konecna-vytahuje-na-svetlo-co-pry-stale-nebylo-receno-ke-smlouve-CETA-504306

   Smazat
  2. TAK
   jsem si přečetl až do konce (17.9. 10:51)
   "komentáře"
   nebo jsou to názory některých, stále se opakujících jedinců,kteří zde řeší své osobní
   frustrace a říkám si :

   "Má to vůbec význam, podělit se tady s ostatními o svůj NÁZOR, když se k tématu článku vůbec nediskutuje ?!"

   Je přece na čase,aby byla zavedena na NR
   registrace, nebo snad redakce ponechá
   úroveň těchto "debat" nadále beze změn ?

   Smazat
  3. Výroky některých politiků stojí za zaznamenání. Obrázek o každém politikovi at si udělá čtenář sám. Názory politiků utvrdí voliče, koho by rozhodně neměl volit.
   http://czechfreepress.cz/blogy/predvolebni-debata.html

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:28 = fašistické prase.

   Smazat
  2. 22:10 ha ha komu odpovidas? Dvorak cenzor ti vymazal clanek na ktery odpovidas
   Nepripadas si blbej?

   Smazat
 3. Toz na bilbordech" zdraví bez poplatku" to moze vemeslet enem hovado a takové be sem mnel volit toz nasrat.....nasrat.....nasrat.....toz po prepolovaní maticky Zeme to bode trocha inác........slonece v srdci...howk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě k tomu přiletí NIBIRU tak se snad zbavíme těch zdegenerovaných zvrhlých parazitů. Zdravím Vás slonce v srdci a přeji zdraví a ať se Vám daří.

   Smazat
 4. Jo souhlas to je známe a nejen proto volím SPD.

  OdpovědětSmazat
 5. Pane Bradávko, proti všem těmto lumpárnám KSČM vystupovala. Proti CETA dokonce jako jediná strana. Proto nenazývejte prosím všechny poslance "starými hříšníky", není to pravda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:03 ??????

   Smazat
  2. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej B.17. září 2017 8:02

   Mám tomu rozumět tak, že teď díky geneticky modifikovanému agentu Monsanto Burešovi a jeho ANO sankcím a migrantům ve sněmovně a evropském parlamentu / zásadně NE před voliči, sudetoněmecké straně KDU-ČSL a ČSSD islámských a ODSTOP0,9% pravicových klerofašistů a fanatických natistů budeme jíst severoamerické srajdy plné rakovinotvorného glyfosátu, čpavkem propláchlého růžového slizu, glukózo-fruktózového mutantního kukuřičného sirupu a oleje z Andrejem testované Roundup-ready řepky a plísní z přepravy po moři?

   Smazat
  3. Samozřejmě že omezenec, jako je "glyfosfát" ty své blbé sračky píše i sem, k tomuto článku, který vůbec není o potravinách. Každému je jedno, co tenhle úchyl doma žere, pouze si potřebuje plivnout na pana Babiše, a dělá to takhle pitomě. Je s tím příspěvkem o jedech už trapný, neobyčejně trapný, ale píše to všude jak pitomec. Samozřejmě že se v jeho žvástu vždy objeví slovo "Andrej" jakoby jídlo nebylo chemicky ošetřované už dávno, kdy ani tento blb, ani nikdo jiný, pana Babiše vůbec neznal. Tento příspěvek je typickým důkazem toho, že psaní článků a publicistické informace vůbec nemají smysl - tihle vymaštěnci cítí pouze potřebu vypisovat se z frustrací, a úchylnosti. Já věřím, že "glyfosfát" umírá na rakovinu z nějakého jedu? Proč by jinak psal tak blbé žvásty všude? Jinak tuto aktivitu nechápu. Proč všude píše o žrádle?

   Smazat
  4. Tak si to žer sám ty hňupe 18:57. A klidně se z toho tvého stbáka Bureše i poser. Já té jeho bandě dementů nedám ani ň.

   Smazat
 6. Tady to shora - to psaní, co se hemží prasatama a sviněma - to mají být diskuze? Ty sprosté nadávky - tomu se v dnešní době přezdívá "diskuze?" Co je na všech těch hnusných výpadech a sprostotách k uvedenému článku - nebo ono je to jedno, protože diskuzní smečka duševních mrzáků si potřebuje jen sprostě nadávat? Vy nepotřebujete diskutovat k problému - vy potřebujete vyplivat duševní hnůj. Lidem nad šedesát se kdysi říkalo "ctihodný kmet" ale diskutující smečka prasat? Co je na nich ctihodného? Ostuda Čechů. FUJ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:51 To je diskuse "na amarický způsob". Dva emigranti si tady léčí mindráky z toho, že v jejich nové domovině na ně každý kašle. Nejsou ostudou Čechů, ale českých emigrantů.

   Smazat
  2. 4:37 Nikoli, to je Hatefreeho ukázka, jak manipulovat diskuzemi. Nejprve napadáním čtenářů NR a hanobením skupin obyvatel, zejména emigrantů a důchodců stvoří problém a pak v rámci politické korektnosti navrhuje jeho řešení - nasazováním roubíků, zavedením registrace, proskribcí a politické cenzury. Když už neví kudy kam, tak pronásleduje i kvůli zvolené přezdívce a vyhrožuje střídavě smrtí, trestním oznámením a známostmi s redakcí. Od školky se náš manipulátor a bájný lhář nezměnil, stále žaluje a donáší pomluvy. Nepleťte se do sporu mezi Hornim Dolnim a adminem, ten se Vás také nezastane, když Vám budou jeho nezDvořáci a grafomanovo Chovanci sprostě nadávat, když se jim nedaří vyprovocírovat konflikt vyžadující zásah redakce.

   Smazat
  3. 0:51 No nejsou ti duševní mrzáčci roztomilí? Vy napíšete o jejich ubohosti a oni vám k tomu sami ochotně dodají ukázky své hlouposti.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Neni na te fotce Dvorak ?? Ta podoba

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dvorak se ve sluzbach havla omlouval nemcum a sudetakum

   Smazat
  2. A tajný dodatek Česko-německé deklarace pak spláchl válečné reparace do záchodu a důchodci 70+ budou podle vyjádření ministra financí za ANO muset chodit sekat trávu a pravděpodobně i žrát.

   Smazat
  3. 8:23
   Ano, ceska vlada je nelegitimni, bezpravna tyranie
   Je treba ji defenestrovat
   Souhlasite?

   Smazat
 9. Dvorak opet mazal Gibraltar, tim opet potvrdil ze je hitlerista
  A cesky prohtlerovsky kolaborator
  To se havlista vybarvil
  Omlouva se nemcum

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naopak, bál se, že by jej havlisté jako bývalého člena natistické sekty honili za urážku svých předchůdců - kolaborujících francouzských Vichistů.

   Smazat
  2. 8:34 Dvorak je moralne naruseny kolaborator a udavac, pryc od nej

   Smazat
  3. Tak sem nelez ty havlistická štětko 9:28 a táhni na bakloviny.

   Smazat
 10. Evropani jsou yellowbellies

  OdpovědětSmazat
 11. Honolulu, emigrovals, starej se o svoji současnou domovinu, mate tam problemu dost. Není to tvůj web, abys mohl rozhodovat o tom, jake sprostarny jsou z diskusi mazany. Tobe by mel byt pristup zamezen uz jenom proto, že plevelis a plevelis, nijak nepomahas, jenom vulgarne kecas. Nes.er se do nas, hurvinku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty prolhaný a závistivý Koniáši nebudeš rozhodovat o tom, koho budou čtenáři NR na diskuzích číst. Mám znovu vytáhnout z archivu diskuze, ze kterých jasně vyplývá, že byly mazány politické příspěvky, zatímco sprosťárny zůstávaly? To je tvůj cíl, aby nepohodlní opět mizeli beze stopy?

   Smazat
  2. 9:03
   Presne tak
   Dvorak maze nepohodlne pravdy, i kdyz jsou bez vulgarit
   Snazi se potlacit pravdu ze i ted Brusel kolaboruje s vrahy
   Ze zene porobend narody na jatka v boji s Rusy
   Dvorak maze nepohodlne pravdy, spravne jste to rekl
   A nechava utoky, odporne uchylne sprostarny, utoky na stare lidi atd
   Zaznamenano

   Smazat
  3. 9:03 dvorak pomohl havlovi k moci, a ted umlcuje pravdu

   Smazat
 12. Dámy a pánové, právě v Itálii, v samém Římě, sklízí další PLOD MULTIKULTURNÍHO OBOHACENÍ MIGRANTY. Vypukla jim tam EPIDEMIE (zprávy TV Barandov) komáry přenášené INFEKCE ČIKUNGUNJA - VIRÓZA dovezená do Evropy cca před deseti lety.

  BLAHOPŘEJI ITALŮM K OBOHACENÍ ZE TŘETÍHO SVĚTA, a abych nebyl křivě nařčen ze závisti, uznávám, že si Italové své multikulturní obohacení (loví si, co já bych posílal murénám a dalším rybám) plně zaslouží. Jsem člověk přející. Mají přebytek nebílých obohacovatelů? Tak ať si je nechají i s jejich přínosem a užijí si to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, vsimni si ze mi dvorak maze i zcela slusne a informativni clanky o ceske kolaboraci
   Dvorak je hitlerista
   A urazi ty Americany a Rusy kteri polozili zivoty v boji s hitlerovci

   Smazat
  2. Evropa vychcipa

   Smazat
  3. Češi, které urážíš, stáli v roce 1938 na hranicích.

   Smazat
  4. 9:26 no a co, to je snad normalni hlidat hranice
   Vlastne ne, evropa si hranice nebrani
   A co to ma spolecneho s tim ze cesi poslusne bez zniceni vydali zbrane nemcum na vrazdeni Rusu?
   Uhybas od problemu
   Brzo prejdes k urazkam

   Smazat
  5. 9:44 Před vykládáním hloupostí si laskavě přečtěte podmínky Mnichovské dohody, které nám vnutili stejně "spolehliví" spojenci, jaké máme dnes. Vlastně dnes máme ještě "čestnějšího a spolehlivějšího" spojence, USA. Ten se osvědčil jako ten nejvěrnější spojenec. S láskou na jeho věrnost v pekle vzpomíná velký zástup jeho bývalých přátel. Od Hitlera, přes mudžahedíny v Afghanistánu, Sadáma Husejna až po členy IS.

   Smazat
 13. Trump nasadil armadu na lov ilegalu
  Proc evropa nenasadi armadu a namornictvo na obranu hranic

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože to Evropanům Shylock a jeho soukmenovci zakázali.

   Smazat
  2. Proc si to Trump nenechal zakazat?
   Proc yellowbelly evropani opet kolaboruji?

   Smazat
  3. ÍÁ untermensch ussackýho mamrda z HoDo he VŠE VYPOVÍDAJÍCÍ!!!!!!!!

   Smazat
  4. 9:27 tebe taky dvorak maze, z kurvy synu
   Cesky nulo

   Smazat
  5. zapadni jandova filcko 9:39, z kurvy syn jsi jedině ty, který nevíš nic o diakritice, nevzdělaný mongole.

   Smazat
 14. Domnívám se, že NR by měla mazat zejména všechny texty, kde jsou osobní nadávky, hrubé výrazy a kde obvykle chybí jakékoliv argumenty. Čtenáři chtějí slyšet názory k obsahu textu, nikoliv neurvalé až hulvátské útoky s použitím vulgarit. Pokud s někým nesouhlasím, mohu se vyjádřit stručně a slušně, ale i svůj nesouhlas bych měl podložit důvody a ne sprosťárnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja jsem mazan i kdyz nikoho neurazim a nepisu vulgarity
   Jsem mazan za nevhodny politicky nazor
   Totez Honolulu

   Smazat
  2. Co to meleš ty nulo, přečti si po sobě co jsi napsal ty nevzdělaný trotle.

   Smazat
 15. Britanie se urazila nad Trumpovym tweetem, Trumpa by za to zavreli
  Je cas aby Amerika vyhlasila Britannii valku, a vubec vyhlasit cele EU valku.
  Evropa je vezeni
  Je cas osvobodit Evropu, a pozadat Rusy aby pomohli v osvobozeni Evropy
  Evropa je nesvepravna

  OdpovědětSmazat
 16. Silena evropa
  Deset teroristickych utoku jen minuly patek

  OdpovědětSmazat
 17. Silena krava Rowlinsiva, autorka Harryho Pottera, je vitacka, a cesi ctou jeji knihy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen malá otázečka: a kolik si jich vzala domů nebo je živí z těch pitchovin co napsala ta anglická štětka?

   Smazat
 18. Já to zase tak špatně s našimi vrcholovými politiky nevidím. Udělali i mnoho dobrých věcí. Například vyřešili jeden z hlavních problémů v dopravě - schválili zákon o registračních značkách na přání. A lidi jsou spokojeni. Když poté třeba zmíním schválení protikuřáckého zákona nebo zákona o inkluzi ve školství, tak musím objektivně říci, že ti poslanci jenom tak v parlamentu neseděli a odvedli pro nás, občany, spoustu užitečné práce. A to, že jim prezident Zeman vyčetl, že šest hodin zbytečně kecají o Babišovi a jeho Čapím hnízdě, a přitom nemají schváleno přes 200 zákonů, to taky nevidím tak špatně. Bez těch dvou set neschválených zákonů se nám bude žít lépe.

  OdpovědětSmazat
 19. To,že se demokracie u nás vytrácí,to snad již každý vidí.Dokazují to různá nařízení,přijaté zákony,kdy je přesně dané co můžete a co ne.Naposledy mě dostalo nařízení o oknech u aut např.Proto bychom neměli volit nikoho,kdo se nám tady rozvaluje celé roky ve vládě a dotáhli to tam,kde nyní jsme.Výsledek cítíme každý sám na sobě.Proto si velmi rozmyslete,koho budete volit--klidnou mysl všem--LM

  OdpovědětSmazat
 20. Honolulu podívejte se na odpovědi k Vašim příspěvkům k tomuto článku zpátky.

  OdpovědětSmazat
 21. Lide se vzdy vsechno dozvedi a zvlaste zde v Americe, kde neexistuje nejake zakazovani knih a myslenek.
  U vas mate naslapnuto na predepsane mysleni a na povolene mysleni.
  To se casem stane okovy a budete zotroceni. Budete usilovne pracovat, za malou odmenu.
  Pro benefit vasi loutkove "vrchnosti" je to dobre vymysleno. Vy z toho mate pouze mozoly na rukou a na mozku.
  nick HONOLULU - keen observer !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V zotrocene evrope je uz trestne i jist veprove
   Evropa konci

   Smazat
 22. ze se s tim honolulinem zahazujete neni hoden zadne argumentace tak jako i jeho privrzenci!!!

  OdpovědětSmazat
 23. 16:02
  Hypospadickej ouda Večerek tady zase blemcá z papundeklostánu????!!!!!
  Co nová plovoucí podlaha,vydržela ti ty ussackej přemlelo??"!!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tourretuv zachvat, prasky nezabiraj? Co opakovat lobotomii?

   Smazat
 24. 16:10 tupane natvrdlej, kdyby jsi me znal, tak by jsi vedel, ze nechodim tam, kde je treba registrace !
  Proto nemuhu byt Vecerek ! Nikdy jsem na Novinkach nebyl.
  Mas mozek jako Kolibrik !
  Muj e-mail je pouze pro pratele, ktere znam a neni pro registraci. Jde ti to vubec vysvetlit - ty degenerate od adolescence ? Porad opakujes stejne vety - jak flashinetar.

  nick HONOLULU - v uzasu nad I.Q. zivocicha.

  OdpovědětSmazat
 25. 16:42 chef - pali se ti hamburgers ! Strihej do kuchyne budizknicemu. Neuplatnil jsi se. Je s tebou pohrdano.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 26. Lhaní,okupace,krádeže,vraždy a výmluvy ussackejm zmrdům jdou už od doby okupace indiánský země!!!!!!!
  Ty mamrde,ty máš pokročilej glioblastom,takže ti zbývá mkrometr rozbředlý mozkový tkáně,ale spíš tam máš hovna ty přemlelo z paoubdeklova!!!!!!:-))))
  Pitvu máš zdarma,bude zajímavý vidět co za zavlo má ruce a nohy!!!!!!:-))((

  OdpovědětSmazat
 27. Vse co bylo hodnotneho a bylo ve vasich rukou, jste prodali na zapad, ktery to okamzite zavrel a tim se zbavil konkurence.

  Vase hloupost je pricinou situace ve ktere jste ! TO NEZAVINILA Amerika , nebo kapitalismus, ale vase neschopnost proniknout na svetove trhy a uplatnit se, i kdyz jste meli v rukou hodnoty !

  Ted je vase prskani a nenavist vsem - na zapade, pouze k smichu !

  Vasi FLUSTRACI a nenavist si vylevate na ceske posrpnove emicgraci, ktera z 95 % s vami nechce mit nic spolecneho.

  Kvuli rasovym duvodum, to u me bylo jinak, protoze jsem zazil pad portugalskych kolonii , pad Rhodesie a JAR.

  (Ale stejne me to prinasi radost vas pohlavkovat vy sebedestruktivni trpaslici !)

  A chystejte na strudl a na knedliky ! Pojedu do Prahy na 3 dny !
  Tak spon jednou udelejte neco hodnotneho, at si pochutnam, kdyz uz na nic jineho nejste.
  nick HONOLULU


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale nejez nic slanyho, pokud nechces jist technickou sul kterou cesi zerou a maj z ni tourettuv syndrom
   A nepij tvrdej, v cesku je otraveny

   Smazat
 28. Chudinko exkremente Hovnolulane,na vás kolaborantský svině každej Čech z vysoká sere!!!!!:-)))
  A teď ty nesvéprávný debilní papundeklopřemřelo s rozštěpem páteře mazej do St.Louis ať ti neukradnou tu tvojí loutku ve Fuckingtownu!!!!!:-)))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tourettuv syndrom se ti zhorsuje, zvanilku
   Jinak utok na seniory je ilegalni, 8 let nepodminene
   Bude radost te usmernit

   Smazat
 29. 16:59 - Zase s tebou mlati zoufalstvi a vztek ?
  To je pouze na zasmani pro kazdeho z nas !
  Kradeze ? To ti nejaky americky turista svedl starou ?
  NEBOJ se ! On ti ji vrati !
  Indianska zeme ? To jsi vycetl z Karla Maye ?
  Papundeklov ? To se jevi tak, ze jsi zde nikdy nebyl !

  Kdyz jsi zabednenec - provincionalni krupan, tak by jsi o tom nemel mluvit, protoze nemas pradstavu.
  Delas ze sebe blbce.
  Ja take nemluvim o tvem prdelakove !

  Proc porad mluvis o veku ?
  Ty nedonosena zrudo, to se jevi jako, ze se nemuzes dockat az dospejes.

  nick HONOLULU  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu to je o počátku lidstva. Studujte o tom všechno. Přiletí znova NUBIRU.

   Smazat
  2. Vždyť všichni vědí,že usssacký uřvaný idioti provádějí od roku 1945 OPERACI TRVÁ OKUPACE A PŘITOM VRAŽDÍ,KRADOU,LŽOU AŽ SE JIM OD DRŽKY PRÁŠÍ!!!!!:-))))
   JEN TY,STAREJ NEDOMRDLEK KOKOT CIKORKY Z RUMUNSKA SI TO NECHCE PŘIPUSTIT!!!!!
   A INDIÁNSKOU ZEMI JSTE VY OKUPANTI UKRADLI A PRAPŮVODNÍ OBYVATELSTVO NASTRKALI DO REZERVACÍ.....ODEŠLI A BYLI ZASTŘELENI JAKO všichni,který se nepodrobili agresorům!!!!!!
   A teď ty Hovnolulane hypospadickej přestaň chlastat a lhát!!!!!!

   Smazat
  3. 17:48 to jsi vycet z internetu? Zapecnicky serovsini, nemluv o vecech o kterych nic nevis

   Smazat
 30. honolulu tys obycejny fckn FELCH who loves to stirr the peanut butter of your baboon friends!!! u fag hershey highway lover!!!
  lrma didnt blow you to your nigger friends in luisiana u shithead ???
  chef
  pratele pomohu s prekladem pokud je zajem o honolulinuv popis!!! hhh

  OdpovědětSmazat
 31. St. Louis - Missouri -
  to ti useda srdce nad tim, ze policajt zastrelil cerneho kriminalnika ? ( 17:20) !

  Blbecku, my jsme na strane policajta ! My kvuli tomu nebudeme plakat !
  Ty jsi nejaky "privilegovany / vyvoleny", ze te to dojalo ? Zastavas se kriminalniku ?
  Preji ti, aby jsi chcipl v rukou tech, kteri te dojimaji.
  nick HONOLULU

  (Koncim a dekuji za entertainment ! Zabava me vola ! A ty se splachni vykale ! (17:20) ! Jsi k nicemu a budez zde, ted beze me.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zabava te vola? hhh jo bez honit pera baboonum mas v to praxi z te Angoly! mozna ti ho nejakej vyhuli u faggot!!!
   rocky

   Smazat
  2. Hovnoulane,ty chcípáš už pět let....progresivní paralýza od lžinegra je nezastavitelný proces!!!!!!:-)))))

   Smazat
  3. 18:15 hod si to, touretaku

   Smazat
 32. Dnes je to na té Moravě čím dál horší!

  OdpovědětSmazat
 33. Tato diskuze už měla být celá smazána. To není diskuze. potažmo slušná a věcná diskuze k článku. Kdybych byl jeho autorem, tak se urazím. Tato "diskuze" jsou oplzlé, perverzní výpady připitomělých duševních mrzáků,potažmo lidských prasat.Občas překládám diskuze svým anglickým přátelům,a oni nemohou věřit, že zejména pak staří Češi sklouzli pod úroveň hnoje. Strašné! Nikde jinde nic takového být nesmí, nic podobného by si v jiné zemi veřejně psát nikdo nedovolil. Ten exulant, co na českých diskuzích denně provokuje a i díky jemu se vždycky diskuze zvrhnou na hnus a hnojník, by si toto v Americe nikdy nemohl dovolit a on to moc dobře ví, proto když se potřebuje perverzně vybít, vleze na NR a tady si to dovoluje.ČR je zem, kde ze svobody se stalo parodie na kázeň a vkus, kdy každý hnůj může beztrestně plivat po druhých a urážet je.I český bulvár je v současné době tak odporný, že to nemá ve světě obdoby. V jednom má ale ten exulant pravdu, když tady čte ty hnusárny - že náš národ - naši občané -velice špatně skončí, a v intencích toho, co se z těch lidí stalo, je to jen dobře.Vůbec nemají stud, neřku-li občanskou čest, nic. Odporní zmetci - zajímalo by mne, jestli jejich děti a vnuci, členové jejich rodin, a příbuzní vědí o této jejich diskuzní činnosti, a o tom, jak je děda neskutečně sprostý, hloupý a zlý. Myslím, že ne, naopak, čím rozšafněji se tito lidé chovají na veřejnosti, o to hnusnější a sprostější jsou, když je nikdo nevidí. Komu by bylo líto takových lidských prasat, i kdyby byla zabíjena? Až vám bude nejhůř, vzpomeňte si,co dokážete psát za hnus, a hlavně nebědujte a nebrečte - všechno, co je na světě zlé, si plně zasloužíte. Kdyby redakce NR konala jak má, ani jeden příspěvek by zde nezůstal. Skončilo by to celé -proč by takovým hnusákům měl kdokoliv psát články?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diskuze končí s nàstupem dvou exkrementú z hnUsa.

   Smazat
  2. moment 19:22 ze zeme byvalych neomezenych moznosti je nas tu vice

   Smazat
  3. 20:57
   Spravny postreh, jsem rad ze tu jsi
   Vyznamenavam te baronem na bojisti!
   A grafomana 18:40 lituju, a lituju i ty co s nim jsou

   Smazat
 34. ano cela diskuze je o nicem!hlavne pan brouk pytlik honolulin i jeho pritakavaci jsou ubozacci skoda casu a argumentu na 100vet honculina staci jedna veta i par trefnych slangovych vet od chefa! na toho pan honitko nema!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak je to spravne, tak to ma byt jiriku, konecne sis nasel kamarada, skoda jen, ze jsi k tomu potreboval nepritele, a ted budete spolecne nenavidet a zavidet uspesnejsim a chytrejsim jedincum a sbirat bodiky pro pekelnou vahu. jirik + lejnolahvarna = srdicko Vaclava Havla

   Smazat
 35. Zpráva o stavu demokracie v Čechách? Co je to za pitomost? Jen slabý duchem může podávat zprávu o něčem co tu není

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co zprava o stavu kleptokracie v cesku?

   Smazat
 36. Nechcete už skončit s těma zoufalejma prasárnama? Vždyť jste duševní mrzáci - píšete jak z ústavu choromyslných.Že se trochu nestydíte za tyhle hnusný výjevy - vezměte k internetu své manželky a děti, a předveďte jim, jak odporní jsou jejich spoluobčané, dokonce i jejich otcové a dědové - ti mladí, ať jsou jakkoliv potetovaní, naivní a manipulovatelní, by asi byli zděšeni tímhle hnusem. Kdosi kdysi řekl, že dojde k pozitivním změnám, až tahle generace narušených psychopatů vychcípe - měl jsem mu to za zlé, ale teď vidím, že řekl pravdu. Vy už se nikdy nezměníte, ti, kteří se stali závislými na diskuzích a nevadí jim ani ty ubohé prasárny, nestydí se za to, ti si nezaslouží, aby společnost kolem byla lepší. Propadají se svým duševním hnojem až na dno, a skončí jak ubožáci. A pokud jde o ty exhibicionistická, drzá, omezená a sprostá emigrantská prasata, nebo co to sem denně leze obtěžovat, provokovat, a kazit diskuze, pomohlo by, kdyby se jich ostatní nevšímali, a psali názory k článku, jakoby těchto vypatlanců zde nebylo.Dnes byla i v TV reportáž o tom, jak se po internetu šíří nenávist, urážky, vzájemné útoky a hnus - jestli veškerá tato publicistika bude muset skončit, nebo bude muset přijmout přísná pravidla, mají na tom zásluhu právě ta duševně zmrzačená individua. Že takhle to dál jít nemůže, vidíte přece sami, když si přečtete celý ten diskuzní hnus - je to až neuvěřitelné, jaké zhovadilosti dokáže leckdo napsat. Vypadáme před světem jako národ zhovadilců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani jsem to nečetl, jistě další Hatefreeho ukázka, jak manipulovat diskuzemi. Nejprve napadáním čtenářů NR a hanobením skupin obyvatel, zejména emigrantů a důchodců stvoří problém a pak v rámci politické korektnosti navrhuje jeho řešení - nasazováním roubíků, zavedením registrace, proskribcí a politické cenzury. Když už neví kudy kam, tak pronásleduje i kvůli zvolené přezdívce a vyhrožuje střídavě smrtí, trestním oznámením a známostmi s redakcí. Od školky se náš manipulátor a bájný lhář nezměnil, stále žaluje a donáší pomluvy. Nevěřím tomuto estébáčkovi monitorujícímu 24/7 v týdnu diskuze ani slovo.

   Smazat
 37. 18:40
  TY JSI OPRAVDU HNUSAK !
  Ty nenapadnes toho, kdo zacina s perverznostmi !
  Ty napadnes toho, kdo je slusny a komu jsou adresovany.
  Ty nejsi clovek ! Ty jsi monster !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je snaživý a vymýšlí jak zakázat nebo alespoň ovlivnit diskuze, ale Chovanec ho ještě neseznámil s tím, že nepřátele režimu potřebuje v diskuzích a ne na ulici. Celá Noname Hatefreeho práce půjde do stoupy a zmizí skartován beze stopy jako nepohodlné příspěvky.

   Smazat
 38. O jaké demokraci se tu hovoří? Demokracie je vláda lidu a je taková, jaký je lid.
  Na jedné straně úplná hovada, na druhé straně lidi zcela odtržení od reality. Mluvím o oné vertikále a horizontále. Jung si vytvořil vlastní svět, protože světu, v kterém žil, vůbec nerozuměl. Místo plácání o duchovnu je třeba ta hovada donutit k nějakému výkonu bičem.

  OdpovědětSmazat
 39. Nelži majdanuto svidomitá brněnská lumpenkavárno. Mám tady opět začít vkládat archivované diskuze - dokládající cenzuru, nasazování roubíků a mizení někomu nepohodlných příspěvků, zatímco sprosťárny tady zůstávaly, jimiž jsem mnohokrát usvědčil manipulátory jako ty?

  OdpovědětSmazat
 40. Uzasne populisticky uvod:
  > staré hříšníky nebo nové slušné a poctivé poslance

  Proc pisatel zapomnel tu zrejmou treti variantu:
  nové šmejdy a hříšníky

  Jako kdyby v politice vzdy platilo, ze "nové koště dobře mete"...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.