Reklama

.

.

úterý 10. října 2017

Angela Merkelová označila obyvatele české kotliny za xenofoby a rasisty

Pavel Linhart
10. 10. 2017    (zdroj na internetu nenalezen)
Přisadili si i bývalý francouzský „Američan“ prezident Hollande a rakouský ministr zahraničí Kurze.
Dáma ovšem opominula fakt, že mimo historicky usazených Čechů v této zemi žijí bez problému Slováci, Poláci, Albánci, Řekové, Italové, Arabové, Vietnamci, Slováci, Rusové, Ukrajinci, Američané, Angličané, Australané, Mongolové a další národnosti. Navzdory tolik omílanému odsunu zde žijí i Němci.
Dovolím si Merkelce připomenout, že to byli její předkové, ne moji, kdo před pětasedmdesáti roky z Evropy udělali lidská jatka. 

Byli to příslušnici jejího národa, kteří přeměnili šest milionů Židů v prach a popel. Byli to vojáci německého wehrmachtu, kdo za sebou nechávali spálenou zem i její obyvatele. Byli to Němci, kdo mučili ženy a děti.
Rakušáci se dnes tváří, že oni nic, oni muzikanti, a byli téměř Hitlerovou obětí. Když ho vítali při anšlusu záplavou květin a jásotem, toho svého milovaného rodáka z Braunau, to nebyli oni? Rakouská státní příslušnost mnohých velitelů koncentračních táborů také není pravdou? Když jsem viděl dokumentární film z pohřbu válečného zločince Otto Skorzenyho v Madridu a Vídni, kde v roce 1975(!) Rakušané hajlovali, měl jsem vlčí mlhu?

Pokud utekl vězeň z koncentráčního tábora v Mauthausenu, byli sezváni ctihodní měšťané a sedláci z okolí na hon. Ano, na hon! Tak se tomu říkalo. Ozbrojeni kulovnicemi a brokovnicemi dědové a pradědové dnešních kazatelů dobrých mravů štvali krajinou naše předky. Rakušané byli elitou, Češi, národ určený k lovu a vyhlazení.

Velmi doporučuji návštěvu mauthausenského lágru s vyhlídou na Alpy, resp. toho mála, co z něj zbylo. Uvidíte pece, v nichž pro pobavení rakouských dozorců byli upalováni vězni zaživa. Křik a nářek nešťastníků nazývali bodří wurstoví tatíci „andělské zpívaní“. Možná tak zpíval i Karel Hašler, než ho umučili.
Při vchodu do krematoria si všimněte nenápadné železné tyče nad vchodem a na ní připevněného ocelového lanka. Na lanku byly věšeny malé děti. S pověstným rakouským pivním humorem se zařízení nazývalo „Houpačka“.

Uděláte-li si malou procházku pod lágr, do kamenolomu, spatříte další hrůznou kulisu špílců našich veselých sousedů. Strážní nutili skákat vězně z kolmé čtyřicetimetrové skalní stěny do vody malého jezírka na dně
kamenolomu. Kdo váhal, toho zastřelili. Kdo skočil, byl „parašutista“. Mrtvý parašutista. Oh, k popukání!

Večer, po skončení práce v lomu, každý vězeň musel vystoupat 186 strmých schodů k lágru s těžkým kamenem neseným v zátylku. Podalpští synci vymysleli hru „domino“. Prvního, který vyšel až nahoru, pažbou pušky praštili do obličeje. Ten upadl nazad a dominovým efektem popadalo dalších několik set lidí, přičemž nesměli
dvacetikilový kámen pustit z rukou. Na to, kolik tato hra bude stát životů, uzavírali dozorci sázky. Joj, to byly veselé časy!

Apropó… Pokud máte zájem vidět místa, kde ubili, umučili nebo upálili Rakušané někoho z vaší rodiny, musíte zaplatit! Ano, v Mauthausenu vás zkasírují jako u kolotoče a ještě vám, vy xenofobové a rasisti, zahrozí
ministr Kurze ukazovákem a sníženými příděly peněz z EU.

Máslo na temeni své hlavy pozapomněla i sladká Francie. Ta se nerozpakovala do německých koncentračních táborů dodávat Židy ve velkém. Když počet nežidovských běženců z jiných zemí, včetně Česka, dosáhl počtu 60 000 lidí(!), Francie v roce 1941 vyhlásila uprchlickou krizi a další lidé do země vpuštěni nebyli. Přitom – každý z válečných migrantů ve Francii musel prokázat, že má prostředky na živobytí. Pokud neměl, byl deportován do domovské země, tj. - většinou do Říše. Tím pádem do koncentráku, na šibenici, nebo rovnou před popravčí četu. Někteří čeští vojáci vzpomínají, jak na ně tupí Francouzi a Francouzky na ulici plivali a nadávali jim, že nebýt Československa, nebyla by jejich země zatažena do války.

A jestli se chcete hodně zasmát, doporučuji ke čtivu válečné dějiny pařížského hotelu Ritz, kde se tvořila budoucnost poválečné Evropy. Pochopíte, odkud a proč se fašistická EU vzala.

Dovolím si Merkelce a ostatním kazatelům morálky připomenout, že žádný z mých předků nikdy nikoho nemučil, neloupil, ani si nepřivlastnil cizí zem nebo majetek. Jestliže má Merkelka post coitum výčitky svědomí a zve si domů hosty, je to její věc. Avšak nemůže si pozvat problematické přátele, a potom je ubytovat a nechat živit u sousedů.Já nikoho nezval a nikomu nic nesliboval. Jsem pro, abychom přijímali děti, ženy a staré lidi bez rozdílu víry.
Osočování od těch, kdo mají na hlavě žluklého másla pro několik dalších generací, mi vadí a je urážlivé.
Merkelka, Holland a Kurze by se za svoje výroky měli omluvit a prosit za odpuštění.

Prof.PhDr. Pavel Linhart, DrSc.

24 komentářů :

 1. Češi že se bojí cizáků (xenofobie)? Jistě, mají přece tisícileté zkušenosti s Němci a staleti jsou už "obohacováni" jistou nedotknutelnou menšinou.

  Že jsou rasisty? Jistě, na maso nebo na vejce chovají různé rasy slepic a v profesi "pes obranář" těžce diskriminují Bišonky a Čivavy... Dokonce ve Velké pardubické neběželi nikdy huculové ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Frau Merkele tam preci hrala na roh za prosteradlem dle zvyku predku

   Vymazat
 2. Byl jsem se podívat v Osvětimi a Buchenwaldu, je to jen pro silné nátury, co netrpí na děsivé sny. Češi samozřejmě netouží po kolonistech s názory, které prezentovali u nás za války spoluobčané paní Merkelové. My jsme byli nábožensky vždy nadmíru tolerantní - k těm, kteří tolerovali naše názory, přesvědčení, víru. Naposledy jsme válčili - vlastně jen Moravané - u zdi Bílé Hory a tam jsme neuhájili svobodný národ a svrchovaný stát. Předtím - Jan Žižka - ten si vedl lépe a tehdejší nácky dokázal vypráskat ze země - proto je tak nácky špiněn, proto jsme postnacisty z Německa špinění i dnes. My nechceme být hrdinové a posloužit hrdlořezům, my nechceme být hrdinové a podřezávat jiné, to je touha hrstky českých militaristů. AŤ UŽ JDE VŠECHNO TO VOLÁNÍ DO ZBRANĚ A HR NA RUSY HR NA NĚ DO KONEČNÍKU, VĚTŠINĚ ČECHŮ SE PŘECE JEN LÍBÍ MÍR, I KDYŽ PÁR BLBCŮ VYRUKUJE NA MOŠNOVSKÉ PLÁNĚ NADŠENĚ ZMOKNOUT PŘI PŘEHLÍDCE STROJŮ NA MASOVÉ VRAŽDĚNÍ LIDÍ V RUKOU NATO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáte pravdu. U zdi na Bílé hoře ti "Moravané" mluvili hlavně německy. Šlo o žoldnéře NAJATÉ MORAVSKÝMI STAVY (proto tzv. Moravané) A bojovali na smrt, protože díky zdi za zády nemohli včas USTOUPIT JAKO OSTATNÍ.

   Češi bojovali ve všech rakouských a rakousko-uherských válkách. Proti Napoleonovi, proti Italům (Pimontští) i proti Prušákům. A co za První světové? Co proti republikám rad na Slovensku?

   Vymazat
  2. A NATisté fanaticky HAVLují.

   Vymazat
 3. Mer-Kheli ať nastoupí i se svejma milovanejma slimákama co nejdřív na novodobý Titanik.....a bude pokoj!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Co si Merkelová zasela, ať si i sklidí, ale bez nás. Morave

  OdpovědětVymazat
 5. Mně se líbilo, jak se to včerejší domluvení hranice 200 tisíc imigrantů vydávalo za vítězství Merkelová, přestože ta suma byla od začátku požadovaná. Co je potěšitelné, že zahrnuti jsou i členové rodin už tam usazených imigratů, ale naopak se nebudou kromě jiného počítat za imigranty ti, kteří jdou pracovat. Takže to máme černé na bílém. Zjistili, že z imigrantů jim makat, přestože to byl prvotní argument pro willkommen, nikdo nebude, takže kdo bude, bude vyjmut z limitu. A pak že to od začátku nebyl kalkul, který naprosto nevyšel. Ona si myslela, že to je jako ve Skopčácku, co nagelovaný frajírek,ťukající do drahého ipodu, to IT odborník.

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to na tom nejsme tak špatně, až nás bude chválit, to potom budeme opravdu v pr...

  OdpovědětVymazat
 7. Budu raději hrdým extremistou (a třeba i islamofobem) bez muslimských přátel paní Frau Merkel. V Německu jsem pobýval a nechci, abychom měli kopii muslimského Německa v České kotlině !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. soudružka Merkelová nám asi chce zajistit stejnou skladbu obyvatelstva, jako mají v SRN, kde se to už mydlí mezi sebou (nejenom v Berlíně)

   Vymazat
 8. Nejlepší by bylo, aby ta paní šla do pr..le!!!!!!!!!!
  A slizouna Hollanda může vzít s sebou.
  Chybět nikomu nebudou.

  OdpovědětVymazat
 9. Snad si ti burani nemyslí, že se teď začneme stydět a omlouvat. A jestli jsme opravdu ti, za které nás považují, tak je to pouze pud sebezáchovy. A za tuto přirozenost se stydět nebudeme!

  OdpovědětVymazat
 10. 300 miliard říšských marek ve zlatě!!!
  a úroky
  vyhladit do posledního prasete
  NECHCEME NĚMECKOU RADOST!
  CHCEME ČESKOU SPRAVEDLNOST!!!
  a ČSSD palestince do Plestiny!!!

  OdpovědětVymazat
 11. Jó baba s koulema,na ženskou si jen hraje tak jako ta bestie Olbrajtová.

  OdpovědětVymazat
 12. Merkelka, Holland a Kurze jsou zrádci a měli by být pověšeni jako Mussolini bez soudu.

  OdpovědětVymazat
 13. Máme to zas jednou zajímavé přátele a spojence. Proti takovým rád budu rasistou i xenofobem.

  OdpovědětVymazat
 14. Ať jsi imámka políbí prdel Auf Wiedersehen.

  OdpovědětVymazat
 15. Ja vidim Merkelovou jak ji vidi znamy recky ministr financi Yanis rekl dostova..cituji : "Angelu Merkelovou vidim jako typickou Svabskou pani, je pracovita , organisovane ale vidi budouctnost jen 3 mesice kupredu". Ci li po trech mesicich co bude nechape!! " . Ja povazuji Angelu Markelovou za neodpovednou k svemu "naivnimu nemeckemmu narodu". Co zarucuje Merkelove co bude v budouctnosti!!! az bude Arab v kazdem dome a kazde posteli jak se jich zbavi Nemci. A co kdyz se Arabove pak v Evrope rozhodnou udelat Jihad?????. Mozna o to ji jde!!

  Mne je neni jasne , ze Merkelove nenavratne plany musi vyjist na 100%?? kdyz maji na uzemi Americkou Armadu??
  Pak Markelove by melo byt jasne , ze prosperita Nemecka je umela, neb Nemecko dostava umele veskere zakazky z Ciny , coz je umele manipulovano a Nemci ji to zerou a VOLI neb si mohou opet myslet , ze jsou ubermensh a supermani v jedne kuzi.

  BroukPytlik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dle povalecne smlouvy schvaluje kanclere USA . Takze kdyby "nahodou "opet vyhral nekdo z Socialisticke strany deutschland tak by asi neprosel jen kdyby snad to bylo v planu Pentagonu je to vse ridi s CIA

   Vymazat
 16. NĚMCI SI JI JEDNOU POVĚSÍ SAMI,TURCI V NĚMECKU PŘEDVEDLI,ŽE JEJICH SRDCE BIJE PRO ERDOGANA A ISLÁM.JE OTÁZKOU ČASU,KDY NĚMCI BUDOU S ARABY DOMA V OBČANSKÉ VÁLCE.TU VYMOŽENOST V ČESKU NECHCEME,ANDĚLO.

  OdpovědětVymazat
 17. Nedovolit bych si odsuzovat a hodnotit německé občany, ale zhodnotím celý bundesták(nevím zda to písí dobře) ale je to spotek idiotů stejně jako naše vláda. Asi jsme si to všichni zasloužili.

  OdpovědětVymazat