Reklama

pátek 20. října 2017

Babiš diktátorem?

Erik Best
20. 10. 2017    EB
Stane se Andrej Babiš po volbách diktátorem, který zásadně změní směřování České republiky? Někteří před tím varují. Nelze to vyloučit, ale pokud se to stane, bude to pravděpodobně jen malou částí rozvoje na Západě. Před tím jsme zase my varovali před šesti lety. Načasování nástupu diktátorů zůstává záludností.
Takto jsme o tom psali v srpnu 2011:


Načasování budoucích zlomových událostí není možné přesně předpovědět, trendy však jsou často jasné lidem schopným objektivního pohledu na věci. Už minimálně 40 let je Západ na nejlepší cestě ke sebezničení a přední političtí i hospodářští představitelé prokazují, že nejsou ochotni či schopni přijmout účinná opatření k zvrácení tohoto vývoje. Pokud se nemůžeme spolehnout na své vůdce v dobách klidu, těžko se na ně můžeme spolehnout v období krize. Do ulic bude vycházet stále větší množství lidí, jenže výsledkem nebude omezení rozkrádání ze strany kriminálních elit, ani rozumnější využití daní. Politické a hospodářské špičky namísto toho odpoví za pomoci pendreků, pušek, a pokud nebude zbytí, i tanků. Západ směřuje k diktatuře v té či oné podobě bez ohledu na to, zda přechod k ní zabere šest měsíců, nebo šest let. V následujících dnech a týdnech prozkoumáme několik možností, kdo by se mohl stát příštím českým diktátorem.

10 komentářů :

 1. Směřuje k tomu eu a bureš je Český globalista.

  OdpovědětSmazat
 2. eržo netraš stejně je už vše dohodnute jen je potřeba dostat vovčany ktomu kasliku aby jsme si mohli dělat to co nikdo nechce ve stylu slibuji co jsem neslibil a odvolavam co jsem neodvolal

  OdpovědětSmazat
 3. Tak nevím pane Eriku, Babiš diktátor, ale to co se nyní děje proti vůli lidu není diktát ? Pořád ten dvojí metr a mlžení a lhaní, poslední klasická lež: Pabera z TOP09 tvrdí, že prakticčí lékaři jsou nuceni v EET (elektronická evidence tržeb), copak praktičtí lékaři něco prodávají ?
  Jejích příjem je tvořen kapitačními platbami od pojišťoven, který se pohybuje cca 80 tisíc / měsíc a to bez ohledu zda k nim někdo vůbec přišel a pak jsou to platby od pojištoven za konktrétního pacienta, který potřeboval vyšetření. Specialisté kde si všechno platíme vám stejně nedávají žádnou fakturu a přitom inkasují nemalé částky, které by měly projít jejich účetnictvím, ale asi bez dokladu neprocházejí. A zpět k Erikovi, co je to diktátor ? Člověk , který vyžaduje dodržování zákonnosti a tím zajišťuje pořádek ve společnosti, je diktátor ? Dnes na rozdíl od jednoho diktátora máme jich plno, ale protože se jeden vymlouvá na druhého, máme chaos. O každém kdo rozhoduje sám (byď ve shodě s ostatními) můžeme hovořit jako o diktátorovi. Klasický příklad opravdového diktátora je šéf ČNB, on rozhodl a znehodnotil nám všem měnu, stát připravil o biliony korun, které utratil za intervenční nákupy pochybné kvality. On totiž diktátor nemusí ničit lidi jen vojenskou silou, lze to také dělat ekonomicky, psychicky..... Panu Erikovi bych poradil aby se díval na všechny strany a nedržel se jednoho úhlu pohledu, ten je vždy zavádějící. Občas se mu to i daří.

  OdpovědětSmazat
 4. Že Západ směřuje k diktatuře je zjevné, z probíhajících postupných omezování občanských svobod. Vždyť ve Francii už mají asi dva roky stanné právo, ve Švédsku zrušili volby úplně (do roku 2020, než tam navezou dost rozkladného etnika, které už změní charakter země „demokraticky“). To je jenom špička ledovce.
  Fašismus je „spojenectví“ tříd s rozdílnými zájmy, jejichž rozdílnost je překryta nějakým pseudospojenectvím. Zdá se, že nastupující fašismus bude „spojenectví“ světa majitelů peněz, se směskou, etnicky, jazykově, kulturně a národnostně nekompatibilního obyvatelstva Evropy. Z tohoto „spojenectví“, budou vyloučeny všechny zbytečné články, jako rodina, obec, stát.
  My Středoevropané, dokud ještě nemáme vypláchnuté mozky, měli bychom se urychleně od tohoto vývoje oddělit. My můžeme být záchranou Evropy. Z nás, Středoevropanů, by měla vycházet obnova evropské civilizace. P.K.

  OdpovědětSmazat
 5. Titulek může být bez otazníku, když Babiš dostane těch vytoužených více než 50% hlasů. V takovém případě český národ souhlasil s tím, aby mu vládl slovenský oligarcha s temnou minulostí, trestně stíhaný za dva závažné trestné činy se škodou značného rozsahu, v evidenci agentů StB, tedy zločinecké organizace, který za působení v politice zvětšil svůj majetek na více než dvojnásobek na 88 miliard a bude v tom pokračovat. Pak tomu národu není pomoci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu jen způli. Ten národ chce zásadní změnu. Chce, aby se platily daně a dodržovaly zákony. A i když Babiš spolupracoval s rozvědkou a kontrarozvědkou, tak to bylo ve prospěch našeho státu, vy jedna "temná minulosti" a "zločinecká organizace". Že je Babiš zároveň podvodník a příhraba, to je jasné. Proto Babiše nevolím a dal jsem přednost jiné změně. Ale některé vaše "argumenty" jsou na úrovni Havlovy pomocné.

   Smazat
  2. Když jste potřebovali narychlo schválit největší zlodějinu a podraz na národ za posledních, bezmála třicet let- církevní restituce - přivezli jste si z basy právoplatně odsouzeného "poslance" Pekárka, aby zvedl ruku a zase jste ho vrátili do té basy. To vám nevadilo? Jste pokrytecká svoloč! Q.

   Smazat
 6. 10:31
  Pár otázek: kdo u nás nemá temnou minulost ? Co když se prokáže, že žádnou trestní činnost neudělal a je to více než pravděpodobné, co když se prokáže že žádným agentem nebyl? Nevím kde čerpáte relevantní údaje o jeho majetku, pokud z novin, tak je to pochybné. Že bude Babiš rozmnožovat svůj majetek je normální, dělal by jste to i vy, důležité je, že platí u nás daně, vyrábí pro nás a zaměstnává naše lidi. Podle vás by nevyhovovala ani Marie Terezie. Havel nehrabal ? Hrabal, ten to hrabání totiž začal.Raději než pseudoargumenty, řekněte na rovinu, Babiš není moje krevní skupina a nesnižujte se k pomluván a spekulacím.

  OdpovědětSmazat
 7. Aktivisté listopadového převratu, chtěli rychle vytvořit novou vrstvu kapitalistů. Proto zhasli a privatizovali a restitutovali. Babiš je jejich dítětem a využil všech nabízených možností. Tak co pořád roníte krokodýlí slzy. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 8. Pozor, osvícený diktátor je nejlepší volba. Problém je, jak k němu přijít.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.