Reklama

pondělí 9. října 2017

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc než jsme mysleli

9.10.2017  BlokProtiIslamizaci

Eurokomisařka Věra Jourová – ANO, se setkala s Georgem Sorosem. Podle zdrojů z Brusele spolu projednávali omezování šíření informací na Facebooku. Facebook se snaží vycházet vstříc různým režimům a nepohodlné informace blokovat. V Číně to jsou tzv. disidenti, v Pákistánu ateisté a v EU odpůrci islamizace. Nepohodlné příspěvky jsou například vraždy a znásilnění, které spáchají tzv. uprchlíci, které do Evropy dovážejí Sorosovi neziskovky a italské námořnictvo.

Věra Jourová strávila několik měsíců ve vazbě, kvůli rozkrádání evropských dotací. K tomu něla přístup co by vysoká úřednice Ministerstva pro místní rozvoj. Policii se však nepodařilo její vinu prokázat, takže ji soud propustil. Jourová následně vysoudila na České republice odškodné 2.700.000 Kč.

Alexander Soros, Věra Jourová (ANO), George Soros a neznámá žena. Eurokomisařka Jourová je zodpovědná za cenzuru internetu v celé EU. Noty ladila se Sorosem.

Místopředseda Sobotkovi vlády Andrej Babiš – ANO mohutně prosazuje aby se Sorosova universita přestěhovala z Budepešti do Prahy. V Budapešti ji nechtějí a tamní parlament upravil pravidla pro vysoké školy tak, aby tam Soros nemohl nadále působit. V 90. letech se snažil prezident Havel, aby tato kontroverzní škola byla v Praze. Tehdy mu v tom zabránil Václav Klaus. Nyní Babiš nabízí Sorosovi objekt v Karlíně. V tom ho podporuje i prezidentský kandidát Drahoš.


Babiš udržuje vztahy s bývalou americkou ministryní Albrightovou, které se přezdívá „Balkánská řeznice“. Soros, Babiš a Albrightová zuřivě podporovali v USA kandidátku Hilary Clintovou a nyní ve Francii socialistu Macrona. Všichni jsou proislámští a prosazují dovoz muslimů do Evropy.
 
Babiš, Balkánská řeznice a jeho družka Monika

Europoslankyně Martina Dlabajová – ANO je přímo uvedena na seznamu poslanců Evropského parlamentu, které Soros označuje za své „spolehlivé spojence“.

Primátorka Adriana Krnáčová – ANO - je (bývalá) zaměstnankyně Sorose. Pracovala pro Soros centrum Bratislava.

George Soros je nechvalně známý především tím, že ač sám Žid, tak za 2. světové války spolupracoval s nacisty a zabavoval majetek jiným Židům, které Němci posílali na smrt.

Bývalý prezident Klaus označil Sorose za absolutní zlo. Soros spolupracuje s Českou televizí, která si zve do svých pořadů jeho zaměstnance, kteří pak šíří falešné zprávy a proislámskou propagandu.Související články: 

60 komentářů :

 1. Teď je už sice prokázáno napojení ANO na zločince Sorose, ale napojení vedení EU na něj je známo už dávno a eurohujerství ANO je známo taky už dávno.
  Mafián Bureš potřebuje EU a EU mafiáni zase potřebují naše poslušné montéry živené masokostní moučkou.
  Bureš je jejich ideální kůň.
  Vláďa z Brna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, realita činů a hlasování je naprosto opačná, než Andrejko a jeho bratrstvo kočičí pracky říká!!!Musíte porozumět jazyku kobližkářů.Euro ANO, imigranty ANO, žlutá pole ANO, dotace ANO, prosazování těsnější integrace k německé říši ANO, propagace multikulturalismu ANO, vláda se Socany a Zadolárkem ANO, nákup amerických zbraní a zbrojení ANO, vyšší procentuelní navýšení na 2% HDP do NATO ANO, zničení suverénní a vlastenectví pro budoucnost našich dětí ANO...

   Smazat
  2. Ze začátku to vypadalo v celku dobře. Když si však představím, koho má ve straně a jak pracují pro českou republiku, je mi na nic a mám za to, že to bude poslední tečka pro český národ.
   Tady je jasně vidět v jakém zájmu členové této strany pracují a co je jejich cílem. No blaho České republiky to rozhodně není. Že bylo ušetřeno více jak 63 niliard, je sice dobrý začátek, ale mám za to, že to bylo jen pozlátko. Vždyť staré podnikatelské heslo zní, " investuj a po nějakém čase to bude teprve vývar".
   A toto se mi nejeví jinak. Vždyť se to řítí ještě do větších sraček, než v současné době jsme. Nakonec to skončí opravdu tou migrací, ale našich lidí.
   Ani mne tak nezajímá nějaká dotace, nezajímá mne Čapí hnízdo. Zajímá mne charakter tohoto člověka, jak jedná z obyčejnými lidmi, jak vede doalog. A zjišťují, že na oko sice tento člověk potřebuje voliče, to je samozřejmé, ale v podstatě s těmito lidmi jedná jako z póvlem, odpadem, nepotřebným smetím.
   Viz: Kosteleckouzeniny,zemědělec s otrávenými hektary, chemička a další jeho aktivity. No lidé přece jen začínají procitat, jen mám obavu, aby už nebylo pozdě. Jsem za to, nevolit předešlé prolhané strany, které jsme tam měli 28 roků, Ale nevolit ani tuto stranu. Připadne mi to jako ve třicátých letech na slovensku, taky tam byla určitá sorta lidí, která se přidala k jistému pohlavárovi. Do té doby, než přišli na to, do jakého průseru se dostali. Nakonec byl sice popraven, ale následky jsou patrné dodnes. Lidé bděte, není to dobré. Kdo zná jen trochu dějiny českého a slovenského národa, ten rozhodně ví, o čem mluvím.

   Smazat
  3. Celý svět křičí po odbornosti. No na jednotlivých členech jeho týmu je to patrné až běda. Min. obrany, je to odborník? O poslancích EU se nebudu ani bavit, tam je to jasné. Od toho holohlávka až po náležitou paní. Děs běs.
   Připadne mi to, že " kašpárek poskakuje, jak v zákulisí pískají".

   Smazat
  4. PO volbách se změní loutky a ne loutkovodiči,takže o volbách si iluzi nedělám...

   Smazat
 2. To mi nejvice vadi; pokud se nekdo spoji ze Sorosem proti nasemu statu. To zasluhuje nejvyssi trest !!!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to vlastizrada!!!Při volbě do PS i volbě prezidenta pozor na sluníčkářské strany, ti by k nám nejraději přemístili celou Sorošovu univerzitu barevných revolucí a jeho rozvracečských politických neziskovek!Kdo dnes řídí tuto zemi víme všichni:pach havloidních sluníčkářů, dobroserové a politické neziskovky.Ti stále věří tomu, že "Prrrravda a láska, zvítězí nad lží a nenávistí"!

   Smazat
  2. Absolutní souhlas ta KURVA SI ZASLOUŹI OPRÁTKU

   Smazat
  3. Lidi nebuďte blbí ! Nevidíte o co se hraje, o naše životy ,peníze, o náš stát,o všechno ,bytí nebytí ! Vládnoucí garnitura se hada a hažou na sebe špínu jeden přes druhého ,asi je to pravda !jen aby získali pro sebe výhody . Pošlete ČSSD, ANO ,KDU -ČSL, ODS ,TOP 09,ZELENÉ ,PIRÁTY do pekel! Volím Okamuru (SPD) ,stojím si za svým ,že je jediný s programem ,který nás muže zachránit ! PAK UŽ JE JEN ULICE!!!

   Smazat
  4. Já opravdu obdivuji naivitu některých lidí , kteří chtějí Ano ve vládě :-(( !? Četla jsem , že Drahoš je na chlapečky , tak buzík na hradě - to by mi opravdu vadilo !!! Jinak mi jsou u zadku , pokud nechtějí adoptovat děti !

   Smazat
 3. První foto může znamenat, že Jourová uhání Sorosova syna. Významně se k sobě vinou. Netřeba malovat čerta na zeď. Třeba se Jourové zbavíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vypadá, že se to i rozmnožilo, takže i kdyby odpadnul starý, tak nastoupí mládě. No nazdar.

   Smazat
 4. Spolcovani s balkanskym reznikem se taky musi trestat!!! nejvyssim trestem.
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není už opravdu šas, aby se ten chlív vyčistil, opravdu až od podlahy?

   Smazat
 5. Jourová je především politický turista. Stejně jako třeba Telička. Správně vycítili kam fouká a změnili dresy. Včas naskočit do rozjíždějíciho se vlaku, na to mají prospěcháři čich. Proto je jistější volit komunisty, i když s rostoucími preferencemi se jistě i tam zkouší vecpat k lizu nějaká ta svině. Preferenční hlasování - kroužkování kandidátek by bylo co k čemu, kdyby si o těch lidech volič mohl udělat názor, ale všude se přetřásají jen strany, nikoli svině které se v nich skrývají jako v trojských koních a po volbách v sobě náhle nalézají singularitu vlezdoprdelismu napříč politickým spektrem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni ani ti komunisté nejsou tak křišťálově čistí. Stačí si proklepnout Filipa, nebo si osvěžit paměť s Dolejšem. Marně přemýšlím, kterou partaj budu letos volit.

   Smazat
  2. Na kandidátkách KSČM není jen Filip nebo Dolejš. Stačí je "vykroužkovat"...

   Smazat
  3. Taky mě to tak připadne, vždyť ten Dolejš je jako korouhvička. " Sice komunista, ale myšlením ( ČSSDáak jako vyšitej). Divím se, že ho ten Filip nevypere, jen by se za ním prášilo. Zbytečně zabírá místo. No ale když to tak probírám, tak opravdu nezbyde, něž volit toho Okamuru, to je snad poslední šance, jak se zachránit. Ale zamysleme se, zaslouží si český národ takovéto zástupce? Je mi z toho smutno a zároveň nasranost dosahuje
   takového stupně, že by stačilo jen škrtnout a "výbuch je na světě". Ale kdesi jsem četl, že zoufalí lidé dělají zopufalé věci. Jen aby se ti "slavní zástupci lidu" nepřepočítali.

   Smazat
  4. Kroužkovat Grebeníčka, Semelovou, Vondrušku, Skálu.

   Smazat
  5. Ad 12:07 nepřehánějte...
   Já bych sice komunisty nevolil, tak berte můj názor s rezervou, ale Semelovou?!!
   Ta přece lže taky, jenom něco jiného, než mainstreamem.
   Vláďa z Brna

   Smazat
  6. Pane Hricáku 5:42, naznačte alespoň, s jakým výsledkem jste si proklepnul komunistů Filipa a jak osvěžil paměť s Dolejšem. Krom toho, že poslední dostal na čenich, až málem přišel o oko, že se stal přijatelným pro ČT, kde vystupuje málem jak sociální demokrat ... No, povídejte, když víte ..., nebo nevíte a jen tak mlžíte?.

   Smazat
  7. Samozřejmě že neví nic. Diskuze -a vědět? Tady se jenom žvaní a čvachtá. To není o objektivitě, o ověřených údajích a informacích. A před těmihle diskutujícími ( žvatlají zde každý den) nemůže obstát prostě nikdo. Strana -žádná( každá je něčím špatná, všude jsou "zločinci") a lidi? Neexistuje. Filip - špatný, Dolejš-špatný, Semelová -špatná - a tak by bylo možno pokračovat dál. Špatnej je i sám pánbů. A jestli je někdo správnej a úžasnej? Jistě -Vláďa z Brna, Hricák, a další osvědčení diskuzní masturbanti. Škoda slov.

   Smazat
  8. Bezpartajní komunista9. října 2017 19:15

   10:06 - Z KSČM jsem vystoupil před 5 lety. Hlavním důvodem byli postoje Filipa a Dolejšího. Oba jsou na nejvyšších funkcích v KSČM. Ale přitom vystupovali jakoby socdemáci a oportunisti. Ale rádoby jako komunisté neprosazovali v praxi politiku pro lidí.

   Smazat
  9. Se vším, co bylo dosud napsáno - s výjimkou paka v 18:06 - nelze než souhlasit. Může mi někdo vysvětlit, čím myslí těch cca 30% voličů koblih?

   Smazat
 6. Sladká nevědomost,...
  Na Babiše toho tolik nevím. Ale třeba s Teličkovo "prací" ve vyjednávacím týmu se setkávám poměrně často. A těch figur, kterými se Babiš obklopil je mnohem víc. Nevadí mi tolik Babišovo peníze, nebo minulost. Víc mi vadí lidi, kterými se obklopuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ANo, naprostý souhlas. Babiš moc o svém progamu nehovoří, ale za něj hovoří lidi v jeho "hnutí" -Jourová, Zlatuška, Telička, Stropnický, Pelikán, Ťok, zákony, které předkládá Šlechtová atd. atd. atd. Babišovo "hnutí" je převlečená ODS a TOP09 - staří zloději a vlastizrádci jsou už pro jejich loutkovodiče neúnosní, tak je nechají padnout do nevolitelna a podporují "své lidi" v Babišovině.

   Smazat
  2. Přesně to samé si myslím i já

   Smazat
 7. Vlastenci volí SPD !!!

  OdpovědětSmazat
 8. Soros se narodil 1930. Cituji článek:George Soros je nechvalně známý především tím, že ač sám Žid, tak za 2. světové války spolupracoval s nacisty a zabavoval majetek jiným Židům, které Němci posílali na smrt.Konec citace. Tak ve věku 10 až 15 let takhle řádil? Něco tu nesedí.

  OdpovědětSmazat
 9. Nahlásil jsem obrázek, na kterém měli Barack Obama a Michelle Obamová photoshopem přimalované šimpanzí hlavy. Obrázek jsem nahlásil pro rasistický a urážlivý obsah. Facebook obrázek zhodnotil jako nezávadný a já přišel zas o jednu z iluzí.

  OdpovědětSmazat
 10. koho volit je neřešitelne či snad byvale komunisty co jsou nalezli v jinych stranach nebo estebaky či soudruhy z vekaer kteři jsou ve všech snad jedině japonce ale jak znamo to by se musel včera přistěhovat a ne byt dlouhodobym členem česke politicke mafiie pokračovatele masrarykovy a nakonec pani jourova je naš makron v suknich kdy oba maji stejnou uchylku s mladymi kraličky či starymi ramlicemi

  OdpovědětSmazat
 11. Dříve se vzácnost poměřovala šafránem, dnes je měřítkem vzácnosti zásadovost.

  OdpovědětSmazat
 12. Když to tady tak čtu,tak nabývám přesvědčení,že nejmíň polovina voličů je debilních a intelektuálně neschopných stanovit si vlastní zájem a podle toho volit...je to smutné až tragické,ale vysvětluje to to naše osmadvacetileté přešlapování a matlání se v hovně, do kterého jsme z výše uvedených důvodů šlápli v listopadu 89...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych ty lidi tady za debilní neoznačil, většina z nich si postupně tvoří a tříbí svůj názor, horší to je s lidmi mimo internet do kterých presstituti hustí ty své bláboly a oni jim věří. Internet by se měl rozšířit hlavně mezi starší generaci, která něco pamatuje a nenechá si jen tak něco nabulíkovat. Národ který zapomene na svou historii a minulost, je odsouzen k tomu aby si ji zopakoval...


   Smazat
  2. Vážený pane 9:57-zdejší z valné části tupé obyvatelstvo to nepochopí ani když bude v tom hovně mít strčenej celej rypák a tady bude kalifát, nebo bude probíhat protikřesťanská občanská válka,jako v Libanonu...
   Konec konců tu svojí blbost dokazují každé 4 roky výsledky voleb...je to marný,je to marný...

   Smazat
  3. Dneska je internet v každé díře a i starší vesele surfují. To že spousta lidí něco nechápe, včetně těch mladších, je fakt, že nebyli vedeni ke kritickému myšlení a jsou z podstaty pohodlní myslet. Společenský status je dán jen auty, domy, bazény, šestou (příslušně mladou) manželkou a penězi.
   Tato doba a tento systém lidem žádné hodnoty nenabízí. Proč taky. Už staří římané věděli, že idiotům se vládne nejsnáze. Bohužel zapomněli na Vandaly.

   Smazat
 13. Krnáčová byla nejenom ve slovenské pobočce Soros foundation, ale hlavně u nás vedle hodně dlouhgo TI, odkud pak vysmahla až poté, co se provalilo, že jí přihodil Íčko kšeft snů, za několik milionů brali pro ministrstvo vnitra telefon na protikorupční linku. Skutečně jí ale zlomilo vaz to, že musela odjít, protože vraceli nějakou podvodnou dotaci a tak změnili formu TI na jinou, aby ta původní měla dluh a ta nová byla čistá. A vypadalo to, že si Krnáčová už neškrtne, ale jak vidno, Babiš je čaroděj a tak dobře poznal, že ji bude pražská kavárně bránit a tak si ji angažoval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš není čaroděj,Babiš je chazarský zmetek a jeho banda taky...,to jen lidi jsou ignorantští pitomci...

   Smazat
 14. Kdo volí babiše volí makrelu eu migraci islamizaci jediná záchrana je SPD a referendum. To jsou fakta a jestli projedeme volby tak to tu bude časem vypadat jako ve Švédsku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Voliči ČSSD pro to dělají, co mohou.

   Smazat
 15. Zbývá odpovědět na otázku, proč proti Babišovi jdou všichni šmejdi v "jednom šiku"?
  Slyšel jsem třeba ministra Hermana mluvit na Staroměstském náměstí, kdyby si potom nejel přátelsky popovídat s panem Posseltem, tak to bylo na medaili za zásluhy o ČR:))
  Mají z Babiše panickou hrůzu a toho se budu držet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, že proti tomuto "trochu novějšímu šmejdovi" jdou všichni ostatní "zasloužilí šmejdi" přece neznamená, že Bureš není šmejd.
   Jenom idiot to může vidět jako nějaké plus pro Bureše.

   A o nějaké panické hrůze už vůbec nemůže být ani řeči. Je to jenom jejich konkurent. Chtěl by výpalné tam, kde už jsou etablovaní jiní, to je celé.

   Smazat
  2. 12:04 - Za STB by si vládní úředník, nedovolil podepisovat bez schválení nějaká "memoranda", to ví každý idiot, i když jsou výjimky.

   Smazat
  3. Takže - jedinej kdo v ČR může obstát je? Tipnu si -Vláďa z Brna. Protože všichni ostatní jsou šmejdi. A je to.

   Smazat
 16. Pokud jde o napojení Babiše na pana Sorose, jde o snůšku lží a manipulací veřejným míněním, které má čistě propagandistický cíl a je zřejmě kolektivním dílem ODS, TOP 09 a soc. dem. v rámci o záchranu koryt těchto partají ve volbách. Je to jen pokračování kampaně, do které se zapojili i "vnitráci", je to jen pokračování známého triku uvedených partají: nevíme jak dál ve své zločinné činnosti, tak z ní obviníme protivníka.
  NENECHTE SE OBLAFNOUT A OBRŇTE SE, ČEKÁ VÁS JEŠTĚ 10 DNŮ ODPORNÝCH, BA PŘÍMO ZLOČINNÝCH VÝLEVŮ ZLOSTI UPADAJÍCÍCH PARTAJÍ PROTI ANO A BABIŠOVI. KUBICIÁDA V PODÁNÍ SOC. DEM., ODS A TOP 09 POKRAČUJE!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ha-ha-ha, docela trapný pokus.
   Babiš se sice vyjadřuje zmatečně, ale jeho druhá garnitura naopak naprosto jednoznačně.
   ANO jsou gauneři, kteří nás za jidášský groš míní zlikvidovat.
   To neokecáte.

   Smazat
  2. 11:20-Hlupáku a lháři,už drahnou dobu se snaží ten tvůj chazarskej šíbr a podvodník Babiš a jeho partaj zjebů natáhnout toho zmrda Sorose i s jeho líhní profesionálních podjebávačů do Prahy a dát mu k dispizici Invalidovnu za 1,-Kč nájmu,tak tu nelži,kdybys takový řeči vedl na ulici před lidmi,kteří mají všech 5 pohromadě,tak bys mohl dostat přes držku a to právem!!

   Smazat
  3. Jak dál? Scénář, který ParlamentníListy.cz slyšely nejčastěji, zní následovně. A překvapením asi neskončí: ANO + KDU-ČSL + ČSSD. Tedy pokračování stávajícího vládního rozložení. V čele by se měl jako premiér objevit Andrej Babiš.

   Tak to je největší příjemce dotací chce opět stejnou euhujerskou vládu. Možná bude horší než sobotka a černochy z afriky tu pustí.
   Jedině SPD je záruka že se sem migranti nedostanou. Jeho lidi telička jourová zlatuška stropnický krnáčová jsou zárukou multikulturního obohacení.

   Smazat
  4. Jak dál? No to je přeci jasné,napřed imigrace s multikulti,která přejde plynule do islamizace a k občanské válce a řezání hlav tupých původních obyvatel,nemajících v hlavě žádný pud sebezáchovy, ale pouze konzumistickou rozežranost a proto nebude žádná škoda,když jim je ti kozomrdi uřežou, jak to dělají dnes v Sýrii jeden druhému...,nebo snad to vidíte jinak ??

   Smazat
  5. Ne - vidíme to přesně stejně jak osvědčení diskuzní masturbanti, tj.... občanská válka, řezání hlav, (protože nemáme ty samý pudy jako mají diskuzní masturbanti), kozomrdi nám uřežou hlavy... blá blá blá - blé blé blé! Už aby bylo po volbách.Snad se začne čvachtat o něčem jiném? Zlatej Brady s jeho medailema. Nebo tibetský prapory - nebo červený trencle - o čem se bude asi tak čvachtat po volbách? Diskuzní smečko - máte o tom nějakej ánung?

   Smazat
  6. 18:15 Běž do hajzlu jebáku nepolíbený mi máme ženy a děti ty masturbante. Ty máš jen anču dlaňovou a blbý slinty. Počkej miláčku SPD vyhraje volby zruší neziskovky a ty konečně pomažeš do práce.

   Smazat
  7. 11:20 Co se nám to snažíš namluvit? Jako že článek od ŽM je fake? A co ty obrázky Babiše in flagranti s Georgem či Řeznicí a Jourovou jako lejnem, které to drží pohromadě? Vždyť to dává všechno smysl, až z toho mrazí.

   Smazat
 17. Beru jakoukoliv vládu bez ČSSD, TOP a KDU, je to jedna strana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:53 nic jiného, než podpořit jakoukoli změnu vymyslet neumíš? Pak se stěhuj do USA. Demokrati, cvak, republikáni, cvak demokrati ... že je to pořád stejné? Nevadí, hlavně nemyslet.

   Smazat
  2. Podpořit změnu? A jakou? Tady v ČR žádná změna nikdy nebude, dokud nedojde k převratu. V tom bordelu se vymění zase akorát závěsy na oknech a koberce, ale kurvy zůstanou stejný - tak jaká změna? Bída se navoní jiným pižmem než jakým voní dosud - a jede se dál. A co budou "občané" eventuelně někde řvát, nebo co bude těch pár desítek závisláků ťukat do klávesnic - na to oni elitové se vyprdnou. Obsadí zas jiný trafiky, pěknejch pár jich přivymyslí, aby mohli zaměstnat ještě víc příbuznejch a kámošů, a pojede se dál.Na čtyři roky koryta zajištěný, a vystaráno i do budoucna. Pak už se posunou jen k jiným trafikám. Tahle smečka polistopadových politických lumpů nekončí nikdy na Úřadech práce, potažmo snad na ulici??? Kde pracují Pilip, Dlouhý, pastevec Ruml, Buzková, Topolánek, Pospíšil, Julínek, Cikrt, Šnajdr, Tluchoř, Vondra, Kocourek, a další, celý dlouhý seznam těch šmejdů, lumpů, zlodějů a vrahů? No - kde pracují? Určitě v nějaké trafice, kde berou zas svejch sto tisíc měsíčně, tak co se změní? NIC. Vláda jedný strany byla to samý, akorát podstatně levnější - vo desítky miliard. Žádný přiblblý kampaně, ksichty na plakátech, uřvaný akce na ulicích, žádnej předraženej předvolební mumraj, žádnej mediální cirkus, žádný peníze "pro strany", a zlatý padáky? Neexistovalo. Třicetitisícový penze? Neexistovalo. Stotisícový platy? Neexistovalo. Zatím je ještě kde brát pro tu přirůstající byrokratickou parazitickou břečku, ale až nebude kde brát, bude převrat ein zwei - pak teprve budou změny!

   Smazat
 18. Nekteri cesi jsou skutecne volove!Babis bude nakonec vrah Irackich,Syrskych i Afganskich deti!Cesi a co vasi genove ceskeho naroda-Kalousek,ktery jiz dnes vi,ze dukazu u policie je dost,proti babisovi...a co kalousek a Sasa Vondru,kteri udelali botu na ceskem state v Promopro za 360 melounu a nik nebyl setren,ani odvolan.Jste pekne kurvy cesi!!Cssd chyby 300 melounu a prodava doly na litium...a nic se nedeje,nik neni setren!A SPD,je jen slaby cajicek na ceske problemy,Tomio absolutne neprubojnej,ktereho vojebali vlastni stranici...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:45 Jasně, "Tomio je neprůbojnej - vojebali ho vlastní straníci". Říká vám, prosím něco Přemysl Otakar II. a bitva na Moravském poli? To byl taky jeden takový neprůbojný, kterého ojebali jeho straníci.-:)
   A přečtěte si znova příspěvek z 12:04 a naučte se ho zpaměti, třeba se Vám ty správné kabely mezi ušima nakonec propojí.

   Smazat
 19. Konečně máme hodnověrné důkazy !!!
  ..ten terorista jeden :))))))))))))*

  OdpovědětSmazat
 20. Česká filiálka amerických bažin začíná být poněkud nervózní. K sakru. Nic se nedaří. Korporátně režírovaná účelová kampaň "opozice" ad hock "anti Babiš" parlamentních stran. Daňová a další obvinění na toho, kdo jim "rozšlapal bábovičky" inscenovaná a pečlivě vybraná a souručenstvím šedého klientelistického pozadí politické scény, mediálních bossů a volební preference ANO stále rostou. Čím to jenom je? No myslím si, že česká veřejnost měla po dlouhé době možnost poznat, že všechna slova jsou nic proti nezpochybnitelným skutkům.Třeba jen pokud se plnění státní kasy týče.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.