Reklama

středa 18. října 2017

Bude dlouhá ruka Kremlu zapsána do knihy rekordů? Porošenkovy bonbóny pro českého prezidenta

O Miloši Zemanovi v ruském diskusním pořadu "60 minut"

18.10.2017, Petr Ďoubalík


Vladimir Olejnik (Volodymyr Oliynyk, 1957 - Ukrajina, politik, právník (poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny V - VII) se v diskusním pořadu pokusil rozšifrovat poslední výroky Miloše Zemana na téma ruského Krymu. 

Vladimir Olejnik

Jako železné pravidlo jsou v ruských diskusních pořadech vždy přítomni experti různých názorů, politických stran, ale i zemí. V tomto pořadu ("60 minut" - 13.10.2017) jsou přítomni také Ukrajinec (oddaný "banderovec") a Polák (urputný "antiputinovec"). V. Olejnik si vysloužil potlesk návrhem, aby byla dlouhatánská všemocná ruka Kremlu zapsána do Guinessovy knihy rekordů a nápadem poslat našemu prezidentovi čokoládové bonbóny Roshen, které ukrajinský prezident vyrábí (jeho firma) a prodává i v RF, ač současně tvrdí, že je ve válce s ruským agresorem.

Titulky: Ďouba, zdroj: Rossija1

Rozšiřující učivo:
15.10.2017
Nedělní večer s V. Solovjevem
Proč s RF bojují v ruském jazyce? Olejnik: Prezident Ukrajiny je cynický banderovec, bez titulků

12.10.2017
Proč Porošenko uteče z Ukrajiny. Odhalena tajemství podlé války. V. Olejnik, bez titulků


Evgenij Popov a Olga Skabejeva
(moderátoři diskusního pořadu "60 minut")

celý pořad "60 minut" (o dlouhé ruce Kremlu - 29 minuta), bez titulků, 13.10.2017 ve 13:00

14 komentářů :

 1. Od tak skuseneho kriminalnika jako je Porosenko bych cekal alespon trochu pudu sebezachovy. Vzdyt tu opratku kolem krku musel snad doopravdy citit kdyz se dal do kupy s uSSakama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak je vidět, tak vůbec nic podstatného okolo Ukrajiny a USA nechápete...Malá nápověda: nový jazykový a školský zákon na Ukrajině zapovídá výuku jazyků menšin, ale hebrejštinu zavádí jako druhý úřední jazyk...

   Smazat
  2. 0:34 lže. Nic takového v novém školském zákonu o hebrejštině není. Ale je pravda, že útlak a ukrajinizace národnostních menšin zesílí.

   Smazat
 2. Čím dřív ho vykopnou tím lépe prasečenka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je třeba aby to tam konečně vzal do ruky pan Jaroš! Aby nás přišel taky osvobodit od tý sionsko- putleroffskýho podsvinčete co se válí na Hradě! -
   https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 3. 8:56 Tebe by zařízli taky čuníku. Brali by ty co řvou ne, ne, ne, mně nééé, já jsem váš !!! Ty jako prase jsi k nerozeznání od jejich sviní.

  OdpovědětSmazat
 4. Zřejmě máte na mysli Jaroš = Jha-rosh původem ukrajinkého žida, který přesídlil s rodinou do Izraele na jím okupované území. Tam byl také cvičen v místní domobraně na pouliční boje viz Majdan.
  Tak to by skutečně Praha a Hrad měly velký problém.

  OdpovědětSmazat
 5. Občanská válka na Ukrajině byla a je o tom, že dlouhá ruka Bílého domu podporuje ukrajinský nacismus a pučistickou vládu v Kyjevě, zatím co dlouhá ruka Kremlu podporuje antinacisty a vlády nově vzniklých, rovněž antinacistických republik. A to je hřích Kremlu!
  Je to jako kdysi ve španělské občanské válec, my jsme jako na straně generála Franka a fašismu a Kreml je jako na straně lidové vlády. A tedy hřích, hřích, hřích Kremlu! Kapitál není živen lidovládami, není živen demokracií, ale jen a jen diktaturou. Proto pryč s Putinem, ať žije ukrajinský nacismus podle pana Bandery! To je kredo Štětináčů a jim podobných naklonovaných Emanuelů Moravců u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podívejte se na našeho MZ -Zvorálka. Nejdřívé vášnivý odpůrce radaru v Brdech, pak vášnivý podporovatel převratu na Ukrajině i dalších fašistů v Pobaltských republikách. Prostě taková je politika ČSSD. Doufám, že po prohraných volbách pod 10 procent zaleze do sklepa a 14 dní, jak řekl, bude pojídat suchý chléb a pít jen studenou vodu. Je to ale minimální trest.

   Smazat
 6. Pane Ďoubalíku, jste také pravidelný posluchač těchto diskuzních pořadů? Zkuste ještě Místo setkání a Právo vědět (rusky to napsat nedovedu). Příležitostně se ptám, jestli se na východě poslouchá Solověv, vždy se dozvím, že ano.

  Opozice je do těchto pořadu pravidelně zvána a inteligentními diskutéry zesměšněna. Chcípáček z Jabloka může okouzlit jen blbce. Poláci, Američané a někteří prorežimní Ukrajinci musí obyčejného Rusa naštvat. Ze Slávy Koftona si dělají srandu. Divím se, že jim vystupování přátelé Ruska nezakáží. Rusové našli sympatického němce a Kedmiho z Izraele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snažím se sledovat většinu diskusních ruských pořadů. Výhodou je, že se na youtube objevují zkrácené sestřihy toho nejzajímavějšího, šetří to čas (a ještě doporučuji si je pouštět zrychleně, překlad se dá po chvilce cviku zvládat). Asi 2 dny zpět se k diskutérům z Ukrajiny a Polska vyjadřoval známý bloger Anatolij Šarij, vadí mu, že jsou tak otevřeně a hloupě rusofobní, až jsou směšní. Já to pozoruji také, ale myslím si, že je to důsledek skutečně fanatického zaslepení, nenávisti. Že jsou ve studiu za peníze je jasné a normální, díky tomu jsou hodně odolní, i když jsou občas "za blbečky". Jindy ale dovedou argumentovat dost obstojně. Návrhy na jejich nepouštění do studia slýchám často, ale to by nebylo dobré - naopak: postupně všichni začínají chápat, kam může dovést přehnaný nacionalismus, jak se dají pomocí médií začarovat mozky. Bez těchto diskutérů by byla atraktivita pořadů poloviční (neříkám kvalita, ale ta ještě bohužel nezajistí sledovanost). Pravda, sám často zjišťuji, že se mi ze zvrácených názorů "banderovců" dělá zle a možná by bylo lépe se jít proběhnout do lesa... Vjačeslav Kovtun je skutečně legrační figurkou (kdyby samy diskutované věci nebyly tak smutné), ale např. Trjuchan nebo Karasev často argumentují velmi zdatně nebo dovedou říct absurdní lež tak suverénně, že ruští oponenti a moderátoři chvíli lapou po dechu. V každém případě si myslím, že celkově je úroveň diskusních pořadů v RF nyní nesrovnatelně lepší než u nás a je velká škoda, že je nemohou naši lidé vidět.

   Smazat
  2. Samozřejmě by se mi nelíbilo, kdyby Američané, Poláci a banderovští Ukrajinci zmizeli. Jen jsem se na to podíval z jiné strany barikády. Ti chytráci velmi poškozují Polsko, Ukrajinu a USA. Mám dojem, že mají dobře zaplaceno dělat ze sebe blbce s celou svojí směšnou nenávistí. Asi je do studia nevozí v kleci a oni mohou cestovat úplně svobodně, což je velmi divné vzhledem k jejich posedlosti válčit s Ruskem.

   Uvítal bych, kdyby do arény diskuze pozvali některého českého novináře nebo politika.

   Smazat
  3. Zahlédl jsme v pořadu Vremja pokažet Čecha. Nějaký Just. Blbec od první věty, kterou pronesl. Pravda, skoro plynně rusky. Ale blb. Inu, za dolary i blb je dobrý.

   Smazat
 7. Je mě u prdele,co a jak hlavně,že komunisti ve volbách totálně propadli.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.