Reklama

.

.

sobota 7. října 2017

Chovanec na stráži

Ivan David
8. 10. 2017
Chtěl jsem se dozvědět, kdy zemřel akademik Sacharov. Když jsem napsal jeho jméno latinkou v českém přepisu, nebyl jsem úspěšný. Nalezl jsem jen články o tom, kdo z českých velikánů obdržel Sacharovovu plaketu a tak podobně. Přepsal jsem tedy jeho jméno do azbuky a hle na co jsem narazil:


Azbuka je podezřelá. Pardon, jde jen o "neobvyklý provoz". Zřejmě jsem automaticky Putinův agent. Asi bych se měl bát. Odkliknul jsem, že nejsem robot a informace o "Сахаров" jsem obdržel.

Jestliže umím rusky, jsem asi podobně nebezpečný jako někdo, kdo uměl v této krásné zemi v padesátých letech "americky".

Jen tak dál!

48 komentářů :

 1. ...jó,jó,to bylo řevu:"nejme jako oni.." a měli pravdu,jsou ještě o řád HORŠÍÍÍ...
  ..a Jakeš byl oduševnělý mudrc,poctivec a správnej,rovnej chlap, zvlášť v porovnání s těmi zkorumpovanými a zadluženými kurévkami z ČSSD, co se podílejí klůli "pár flincům" v té strašné vlastizrádné a proti národu organizované krádeži/defraudaci toho lithia...za Klémy by viseli,jak na balkóně zajíci po honu...a zcela právem...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. UŽ JE TO TADY, MÁME CO JSME CHTĚLI - zvonění klíčů na Letné a zvonila nás většina. Tohle jsme to ale nechtěli, ale bohužel darebáci počínaje tenkrát idealistou Havlem a konče dnes posledním pucflekem v politice, se již u nás ti darebáci usadili docela pevně a tak lehce, jako komunistů, se jich už asi nezbavíme. Příští rok je 2018 a to je jakási šance. Skoro všechny významné události se odehráli v letech s 8 na konci. ZÁLEŽí JEN NA NÁS koho si teď za pár dnů zvolíme.

   Vymazat
  2. 8:45 mladej mluv za sebe. většina z nás nezvonila, protože věděla o co tady půjde. a komunistů se opravdu nezbavíš. jedině pomocí kalouskových pinočetů

   Vymazat
 2. Dal jsem do Googlu "Sacharov" a ihned mi vyhodil několik odkazů z jeho narozením i úmrtím. Zkusil jsem to i s azbukou a "překvapivě" s nestalo vůbec nic.
  Nechápu jak ten negramotný paranoidní dement David mohl někdy dělat ministra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak si můžeme ověřit, že to, co tady bleješ, 23.44 je pravda? Vše nasvědčuje tomu, že jsi potřeboval sprostě urazit Dr Davida, tak jsi napsal tuhle sračku. Kdyby pan David neudělal zkušenost, jakou udělal, určitě by článek nepsal. Odporný, sprostý, oplzlý, paranoidní dement jsi ty diskuzní masturbante.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Příčin, proč s tím měl Dr David potíže, může být více. Mně to až tak nezajímá, abych honem guglil a ťukal, ovšem nic z toho tě naopravňuje nadávat mu negramotných dementů. V případě, že ty jsi náhodou gramotnej ( když umíš guglit a azbuku, tak asi jo), tak ale jsi zatraceně nevychovanej, protože nikdo nemá právo sprostě nadávat druhým lidem, zejména ne na obyčejné diskuzi k nějakým článkům. Něco takovýho jako jsi ty, si vůbec neumím představit v hospodě. Kdyby ses do někoho pustil s tím, že je dement - vynesli by tě ven v zubech, to si piš.Taky jsem tě nevychovaně napadl, ale to je tím, že mně neskutečně serou agresivní jedninci, a takové sprosté napadení prakticky pro nic za nic, je znak nezvládnutý agresivity. Podobně založení magoři na sebe případně vytahujou kudly, nebo se kopou do hlav.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tvoji IP nesledují z Chovancova ústavu. Proto
   si to můžeš v klidu "vygooglit". Až se dostaneš na seznam Jakuba Jandy tak poznáš.

   Vymazat
 3. Ten chlapec Jandu je horší než STB.Lehce by se měl doučit literatůru.

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrý den.
  Také jsem do Google napsala Sacharov a vyskočilo mi několik odkazů počínajíc "Wikipedií", dále odkazy na téměř celou stránku a na pravé straně takový malý "výcuc" o Sacharovovi. Zřejmě pan MUDr. David je "ostře sledován".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Google:
   - po zadání Sacharov mi vyskočilo mraky odkazů na Andreje Dmitrijeviče Sacharova
   - po zadání Сахаров se nic jiného nestalo, než že mi vyskočilo mraky odkazů na, Сахаров, Андрей Дмитриевич.
   takže, bez komentáře....

   Vymazat
  2. Nebo mate jeste klasickou IPv4 adresu, ktera je mnohem snaze "sledovatelna". Podle uvedeneho ma p.David IPv6 adresu.
   Samozrejme, pokud je nekdo prihlaseny pod Google uctem, tak se ho google-captcha asi netyka.

   Vymazat
 5. Skoda,ze se nemohu pridat,nechal bych postavit pred Lidovy
  dum sibenici s velkym napisem Narod sobe.

  OdpovědětVymazat
 6. Pane doktore Davide, v tomto případě je Chovanec nevinný. Google požaduje ověření CAPTCHA když má podezření na robotické vysílání dotazu. To se může stát když vysíláte stejný požadavek opakovaně, nebo když používáte nějaký prostředek k maskování své IP adresy a náhodou je vygenerována "podezřelá" adresa. Je sice i malá pravděpodobnost, že se vám do PC dostal nějaký malware, ale s tím by si měl antivirus poradit. Rozhodně tato žádost Google nesouvisí se Sacharovem ani s azbukou.
  Vaše příhoda je poměrně častá a hojně diskutovaná, jak se můžete přesvědčit zadáním dotazu třeba: "Google požaduje ověření captcha".

  OdpovědětVymazat
 7. Také jsem gůglil a mám pocit,že pan David má díru v práci na PC. Dost možná je jeho článek jen taková materiální potřeba,aby si zvýšit životní úroveň za mrský peníz lhaním v zájmu spravedlivé informace na NR.Pan David je stejného zrna jako jeho kámoši z řad ČSSD.protože čert sere vždy na jednu hromadu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kdo sem vy stal tebe?

   Vymazat
  2. 5:35 Hezky jste předvedl stejně chybnou úvahu, jakou nejspíš provedl ochranný algoritmus Google. Ovšem to je jen hloupý program, kdežto vy byste měl být rozumný člověk. Bohužel dokazujete, že i u člověka může jeho "software" dávat pomatené výsledky. Nejčastěji se to stává těm, jejichž mozkový "hardware" nefunguje příliš dobře. Řečeno stručně - jste blb.

   Vymazat
  3. 5:35 Koukám další, kdo vidí až do žaludku politického trafikanta a jeho kolegy bývalého havlisty.

   Vymazat
  4. 14:37 Tihle kariéristé přes církve milující rituály, plnou penzi a majetky a strany milující předvolební sliby, politickou prostituci a malou domů, tedy instituce využívající stádní ovečky a ovčany, jsou velmi chytří?

   Vymazat
  5. nebo vychytralí?

   Vymazat
 8. Mohu potvrdit...Jsem na VK a často něco hledám v ruštině. Už mnohokrát jsem měla požnost si přečíst o tom, že má síť je v neobvyklém provozu..Je to čím dál horší a asi je potřeba přejít na jiný vyhledávač...!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Vážení hlupci , už za mých časů měl Aton i Haremheb všude své agenty a válčili jsme s Chetity. Tak nefńukejte, dejte si krodýlí ocas a bude Vám dobře..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěl jsem napsat svůj názor, ale Tvůj příspěvek Sinuhete mě smíchy umrtvil. Máš naprostou pravdu. ;-D Jen si nejsem jistý, jestli někteří z diskutujících mají páru o tom, kdo byl Aton, Haremheb, Aj a další.

   Faraon Neferkare II.

   Vymazat
  2. prosím prosím - Sinuhete,mohl bys napsat předpis na Krokodýlí ocas? Předpokládali jsme, že základem by mohly být datle náležitě zpracované - ale co dál do toho? Kdybychom věděli, méně by nás trápila volební kampaň.

   Vymazat
  3. 8:50 Proč myslíte? Ti starší mají znalosti historiejiž z tehdy kvalitního základního vzdělání. Tehdy byl Waltari povinnou četbou, nejen on, ale i Čapek, Graves, Shaw, Remarque, Heller, Lada, Němcová, Palacký ... . Tak trochu hlupec povýšencem?

   Vymazat
 10. At zije Trump a jeho rodina hercegovina . Ted nasadime paky vykourime ptaky a bude opet veselo .Rusove nam hazeji jako obvykle mandelinku bramborovou do poli a jeste cekam ty vybusne hracky .At zije Trump
  Honolulu kuku retarded

  OdpovědětVymazat
 11. Vyhledavače Seznam ani Google ale nekádrují (zatím, po ránu). Jejich operátoři asi mají po noční šichtě tu pauzu ...
  Po vkopírování jména v azbuce Google nabízí množství záznamů.
  A. D. Sacharov zemřel v Moskvě v prosinci '89 (14 декабря 1989)

  OdpovědětVymazat
 12. Zadal jsem do vyhledávače bing :Андрей Сахаров a našel jsem ve Wikipedii toto: https://en.wikipedia.org/wiki/Andrei_Sakharov

  Smrt [ upravit překlad ]

  Sacharovův hrob, 1990
  Brzy po 21:00 14. prosince 1989 Sacharov šel do studia, aby si vzal dřík, než připravil důležitý projev, který měl provést příští den v kongresu. Jeho žena šla ho probudit v 23:00, jak požádal, ale našla Sacharova mrtvého na podlaze. Podle poznatků Yakova Rapoporta, seniorského patologa přítomného v pitvě, je s největší pravděpodobností Sacharovem zemřel na arytmii následkem dilatované kardiomyopatie ve věku 68 let. [42] On byl pohřben na Vostryakovskoye hřbitově v Moskvě.

  OdpovědětVymazat
 13. Je to univerzální finta. Jak napíšete něco co se googlu nezdá, už na vás vybafne. Stalo se mi to včera nejméně třikrát. Ale všechno se dá obejít. I Google. Oni o tom asi zatím neví. Méně frekventované vyhledávače se při vysokém nárůstu dotazů rychle naučí co ví i Google. I když v současné době jsou na tom tom poněkud hůř. Zkuste si porovnat Google se Seznamem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdy se mi nic podobného ani náznakem nestalo a to používám google často. Jste tady evidentně partička paranoidních, internetově zcela negramotných hlupáků.

   Vymazat
  2. Anonymní8. října 2017 8:45
   A helemese, zase troll a jen prudí jako vždycky.
   Každému tu nadává, přitom blahem uchcává.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Vymazat
 14. Já jsem zadal "životopis sacharova" a okamžitě mi vyjelo několik stránek, včetně Wikipedie. Takže asi je pane doktore "hlídána" sdpíš Vaše IP adresa, či nějak podobně.

  OdpovědětVymazat
 15. Vyserte se na Sacharova, byl to také jeden co si myslel že rozumí všemu. To že určité adresy sledují je dávno potvrzeno a bude to čím dál horší. Teď je potřeba aby ty cinkači se daly dohromady a znova vycinkaly tyhle parazity. Důležité je co bude a historie poučí každého jen v duchu toho jaký je. Parazita poučí jak lépe parazitovat a ostatní, že je to pořád dokola.

  OdpovědětVymazat
 16. Skončíme jako na západě? Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migranti močí a kálí na ulici. V Británii skončíte ve vězení za nenávistný tweet. V Německu za to, že přirovnáváte islám k nacizmu. Snad takhle nedopadneme v Česku.

  http://www.epshark.cz/clanek/118/novodoba-totalita-na-zapade

  OdpovědětVymazat
 17. Ta reakce Google je silně individualizovaná. Proto se u jednoho neobjeví nic a u "protistátního živlu" ano. Mě taky nepustil Google na stránky opolčenců. PK2

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prdlačky, doktor jenom kalí vodu, snaží se uplést z hovna bič a záplatuje díru po nejčtenějším zahraničním dopisovateli Nickolasi Honolulu, jehož nepohodlné názory pomáhal odstraňovat. Však jsou s Chovancem z jednoho hnízda a spolu s bývalým havlistou se Vám smějí do ksichtu.

   Vymazat
  2. A z jakýho hnízda jsi ty, otrapo, že ty zas jen urážíš a nadáváš? Asi máme jako občané jednoznačně smůlu, jestliže jedni se nám "smějí do ksichtu" a další nám sprostě nadávají a hrnou na nás urážky. Kde máme nějaké zastání?

   Vymazat
  3. Tady se nám nějaký rodinný příslušník člena polistopadové vládnoucí garnitury - církevního preláta, ředitele dosazeného za politickou stranu (libovolně doplňte), krajské pijavice nebo obecního kulicha rozčílil a sprostě nadává, když uslyšel prokazatelná fakta a holou pravdu do očí.

   Vymazat
  4. To jako fakt, že by doktor z bohnické mučírny anebo umělecký autor Dášenky s Havelkou byli ověšeni veřejnými funkcemi a posléze politickými trafikami, kdyby jim nekryla záda strana a vláda? Nevěřte na pohádky a uvědomte si, za jaké kariéristy s hroší kůží a kachním žaludkem se tady bijete.

   Vymazat
 18. Alespoň si pan David, na vlastní kůži, vyzkoušel vyplňování čtverečků Google CAPTCHA, které vydatně dopřává čtenářům Nové republiky. Nepředpokládám, že by se jednalo o osobní trest za útok na svobodu slova a vyštípání kopečkářů zápecníky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Captcha je trenovani robotu AI, aby mohli vyhodit z prace vsechny ridice.

   Google potrebuje kontrolni vzorky, a vymenou za poskytovani bezplatneho prostoru k diskusi mu platite v "naturáliích"...

   Vymazat
  2. 14:14 Zajímavé. Proč to dvojice výtečníků D&D nevypne a neomluví se Honolulovi a spol. za politickou cenzuru?

   Vymazat
 19. No, tu IPv6 adresu byste měl začernit. Vůbec celkově, přístup přes IPv6 je pouze pro ty, co se následkům poté nediví.

  OdpovědětVymazat
 20. Na hledani v rustine a obecne na to, do ceho nema Google strkat nos, je lepsi pouzivat yandex.ru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel jenom na to hledání v ruštině, při zadání anglického hesla se objeví zoufale málo odkazů.

   Vymazat
  2. Nepřepínám klávesnici a bez probému, na google. Vždy ovšem lokalizovaně. Tzn., co se RF týče, google.ru a zobrazit stránky pouze v ruštině.
   Automaticky mi latinkou nabízí k výběru i odpovídající výrazy v azbuce.
   Nebo i yandex, jak na co a jak kdy. Ten je celkově docela frekventovaně vylepšován a dá se v pohodě použít.

   Vymazat
 21. Manipulace na youtube začíná už v tom, že Vám při zadání anglického hesla nabídnou odpovídající videa černochů a občas zakážou celý videokanál nezávislé zpravodajské agentury, např. http://anna-news.info/ Podobné multikulturní upřednostňování může napodobit jakýkoli vyhledávač a vytřídit či upozadit odkazy, které nemáte spatřit. Nakonec povinná předškolní docházka, která má za cíl znehodnotit rodinnou výchovu a přizpůsobit se barevným, je ukázkou toho, že Češi drží jako ovce. Po republice, i u nás na městě, se kolem ubytovny pohybují potichu dovezení slimáci a migrující africké kobylky a většina občanů zůstává v blažené nevědomosti.

  OdpovědětVymazat