Reklama

neděle 15. října 2017

ČSNS - ANS pro platnost Benešových dekretů a zachování státní suverenity ČR


15.10.2017 ČSNS - ANS
Na následujícím videích, která postupně uveřejňujeme, představitelé České strany národně sociální kandidující v rámci Aliance národních sil vysvětlují hlavní body svého volebního programu. Redakce Nové republiky nesdílí plně program ANS, domnívá se však, že uveřejnění videí jako podkladu pro diskuzi čtenářů je dobrým základem.
pokračujeme tématem - "Platnost Benešových dekretů a zachování státní suverenity ČR" .95 komentářů :

 1. Už jsem párkrát napsal, koho možná budu volit, ale rozhodnutý stále ještě nejsem, především nevím, jestli se nenechám příliš ovlivňovat až manipulovat různými často pofiderními průzkumy veřejného mínění.
  Na tohle téma dnes píše v článku Přiznání Markéta Šichtařová, odkaz sem dávám právě kvůli ČSNS (s podporou ANS): http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=189950

  Pořád velmi vážně zvažuji volbu ČSNS (s podporou ANS). A pokud odhlédnu od průzkumů, tak je budu volit určitě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro ty, co to porad nepochopili, to napisu znova. Je tady temer tretina volicu, kteri chteji, buhvi proc, volit jakesi hnuti, jehoz predseda ve svych firmach zamestnava agenturni pracovniky, dovezene z vychodu, za otrockou mzdu. Pritom ale hlasa, ze chce i stat ridit jako firmu, tedy smerem k otrocke praci, za minimalni mzdy. Tento tyden se ale objevil pruzkum TV Barandov(*), ktery dava velmi vysoke sance hnuti, s jehoz programem neni mozne nesouhlasit a co vic, volebni potencial SPD, se dokonce blizi minimu, ktere je zde prisuzovano ANO.

   Proto vyzyvam vsechny vlastenecky orientovane subjekty, aby projednou potlacili sva ega, ve prospech naroda, za nimz prece stoji. Ne? Sance, ze pronarodovecke sily, konecne vyjdou z opozice, se uz za 4 roky, nebude nejspis opakovat. Ve Svedsku take "odlozili" volby na dobu, kdy uz bude mit dostatek priprchliku volebni pravo, aby to pak tem "nackum" a "xenofobum" konecne nandali ;-) proto prosim nedelejte vsechno proto, aby se, po techto volbach, opakovala Bila hora. Tehdejsi porazku take zavinila nejednota Ceskych stavu.

   Co se tyka "pravice" a pi.Sichtarove, tak jedinou autentickou pravicovou stranou jsou SSO (Svobodni). Proto pokud znate nekoho, kdo je pravicovym volicem, ze sveho presvedceni, at se neboji, dat svuj hlas skutecne pravici.

   (*) - pruzkumu TV Barandov prikladam vyssi vahu, nez ostatnim pruzkumum, protoze TV si jim zjistuje "komu se zavdeci", aby maximalizovala svou sledovanost. Proto jakekoliv "lhani si do kapsy", by pro ne bylo iracionalni.

   Smazat
  2. Pro faktický zisk mandátu je klíčové, kolikátá se strana umístí v rámci daného kraje dle počtu hlasů. A někdy třeba 50 či 100 hlasů rozhoduje o pořadí v přidělování mandátu.
   Volba menšího zla a mýtus tzv. ztraceného hlasu. Obojí v praxi znamená abdikaci na občanské vyjádření autentické politické vůle v rámci zastupitelské demokracie.

   Smazat
  3. Ano, presne tak jsem se choval doted a volil jsem vzdy "srdcem". Jenze predstava, ze nastane dalsi "pobelohorske obdobi", vedene risskym protektorem, spolupracovnikem Bureshem me vede k ciremu pragmatismu. ;-)

   ...tedy, presneji, v 2. kole presidentskych voleb jsem se uz take projevil jako pragmatik a bezel jsem (co mi sily stacily) dat hlas cloveku, ktereho jsem do te doby pokladal za neprilis charakterniho karieristu a opilce :-)

   Smazat
  4. ...jinak samozrejme 5ti %ntni hranice, spolu s 2. skrutiniem, byla prosazena nasim humanitarnim bomberem, aby se do parlamentu nedostali "extremiste". Kazdy stat ma neco. V US je take president primo volen volitely, nikoliv obcany a proto muze vyhrat kandidat, ktereho nevolilo vic volicu.

   Toto je jen odvadenim pozornosti od toho, co nas trapi aktualne k necemu, co nas trapi sice dlouhodobe, proto se tomu (doufam prozatim) musime proste prizpusobit a prisypavat na jednu spolecnou hromadku, misto abychom se nasledne divili, co si s nami tady cizaci dal mohou delat.

   Smazat
  5. Nemáte pravdu. My totiž nemáme absolutně žádnou jinou možnost než volit malé neparlamentní politické strany - konkrétně ČSNS, protože SPD nechce z NATO, KSČM nechce z EU atd. Na žádné referendum nemáme čas. Navíc navrhované referendum SPD je úplná kravina! To znamená, že volba ANO, ČSSD, TOP, SPD a KSČM je úplně nastejno. jestli nevystoupíme IHNED z EU a z NATO, tak jsme v hajzlu, Chápete?! A výše popsané strany to nechtějí!!!!!

   Smazat
  6. Musíme OKAMŽITĚ VYSTOUPIT Z EU A Z NATO!!!! Jediná ČSNS / ANS to má ve svém programu! Než budeme roky čekat na referendum - bude s námi AMEN!

   http://tadesco.cz/neco-se-deje-celem-nemecku-zaznamenan-pohyb-americke-vojenske-techniky-smerem-vychod/

   Smazat
  7. Takze podle vas je lepsi, kdyz SPD skonci v opozici a p.Okamura bude zase 12x za rok navrhovat zakon o vseobecnem referendu, zatimto ty ostatni pidistranicky jen v klidu shrabnou svou "stovku za hlas" a zustanou v "mimoparlamentni opozici"?

   To prece nemyslite vazne!!!

   Smazat
  8. Je úplně jedno, jestli SPD uspěje nebo neuspěje, protože SPD nechce odstranit příčiny stávajícího stavu!!!! Jestliže nevidí, že volby jsou referendum, které je nejbližší a které může rozhodnout a pořád dokola mele o referendu, které teprve za roky MOŽNÁ schválí - když už bude na vše pozdě, tak hraje falešnou hru!

   SPD ve svém programu ani neříká, že chce vystoupit z EU, nemá to jako základní informaci ani ve svém videoklipu!

   SPD nechce vystoupit z NATO, dokonce Okamura tvrdí, že alternativa k NATO není! SPD má ve svém programu ev. pouze někdy referendum o setrvání v NATO! Nedeklaruje, že je nutné vystoupit!

   SPD nehodlá odstranit příčiny stávajícího stavu!! SPD chce pouze odstraňovat - teoreticky - následky, které ale nikdy je neodstraní, když se neodstraní příčiny. Tedy vystoupit z EU a z NATO!

   Takže SPD je ve stejné kategorii podvodných stran jako TOP, ČSSD a další!

   Smazat
  9. Není pravda, že by Okamura navrhl zákon o referendu - pouze navrhoval, aby se projednával vládní návrh zákona o referendu.


   Konkrétní speciální referendum nikdy nenavrhovala. U zákona o celostátním referendu, které Okamura a jeho poslanci neúspěšně předkládali, není automatické, že by byla daná otázka hlasovatelná.

   Reálně šlo o jediný legislativní návrh na celostátní referendum, který Okamura předložil. Podle tohoto zákona by otázku k vypsání referenda posuzoval Ústavní soud České republiky (článek 5 návrhu), resp. posuzoval by přípustnost otázky pro referendum s požadavky v článku 1 návrhu zákona.

   Návrh Úsvitu vymezoval okruh nepřípustných otázek následovně:

   (2) Otázka pro referendum nesmí směřovat ke změně podstatných náležitostí
   demokratického právního státu, jakož ani
   a) ke zrušení nebo omezení ústavně zaručených základních práv a svobod,
   b) k rozhodnutí, které by bylo v rozporu se závazky, které pro Českou republiku vyplývají
   z mezinárodního práva, nebo
   c) k zásahu do výkonu moci soudní.

   V otázce přijímání imigrantů je Česká republika vázána mezinárodními úmluvami, např. Úmluvou o právním postavení uprchlíků. Zcela zamezit přijímání uprchlíků by tedy ani na základě tohoto zákona nešlo. A navíc legislativa EU je nadřazena naší, takže by to také nešlo. A Okamura to musí vědět!!!!
   Aktivitu Okamury nelze považovat za návrh referenda, to musí být (při absenci zákona o obecném referendu) vyhlášeno prostřednictvím zvláštního zákona. Takový pak Okamura či jeho strana SPD za volební období do Poslanecké sněmovny nepředložili!!!!

   Smazat
  10. No a co tím vším chcete říci? Volte si koho chcete, a přestaňte tady dělat ty přiblblé agitace. Jedny vyzdvihovat, proti druhým štvát - to je takový hnus! Proč to vy zápecníci, kteří celé dny neodlezou od počítačů děláte? A o čem budete mlátit do kláves po volbách? Zase budete mlátit prázdnou slámu - už aby to divadlo skončilo!

   Smazat
  11. Vy jste začal lobovat na SPD a říkat, že ostatní jsou jen promarněné hlasy! Ujasněte si priority! Navíc jste se mě ptal?! Ale došly vám argumenty, co!?

   Smazat
  12. Navrh Usvitu byl smeten pri hlasonani PS, proto p.Okamura, dale uz jako nezarazeny poslanec, pozdeji poslanec za SPD, navrhoval uz jen alespon vladni navrh zakona, ve stylu "aspon neco".

   Navrhy na vystoupeni z EU a NATO bez referenda a nalezite pripravy, vychazi z naproste neznalosti mezinarodniho prava. Navrh referenda od Usvitu, je naprosto OK k aktivaci cl.50, Lisabonske smlouvy. Bez (vselidoveho) referenda tento clanek snad ani nelze aktivovat a jakykoliv jiny postup by vedl k neplneni mezinarodnich dohod.

   Co se tyka NATO, tak nase postaveni je mnohem horsi. Tady totiz zadny "cl. 50" neni a jedina cesta k vyhlaseni neutrality (ono nejde o to, neutralitu vyhlasit, ale si ji obhajit. My co pamatujeme 1968, o tom vime sve ;-) a to tehdy, jsme tak vysoke cile zdaleka nemeli), je vybudovani silne domobrany a vyzbrojeni jednotlivych obyvatel, kteri by pak v pripade napadeni, byli schopni chranit sva obydli, vesnice, regiony... jedine tak jsme schopni svou nezavislost na nejake kolektivni "obranne" smlouve obhajit. Do NATO, jsme v prve rade, nemeli lezt. Cesta z NATO ven, je opravdu nadlouho. Tady muze take pomoct ucelove spojeni s KSCM, ktere tuto doktrinu (ze jsme tam nemeli lezt), zastava od doby, nez jsme tam vubec vlezli ;-)

   Smazat
  13. Cesta z NATO není na dlouho:
   ČLÁNEK 13
   Po dvaceti letech platnosti smlouvy může kterákoli smluvní strana odstoupit od smlouvy rok poté, co podá oznámení o odstoupení vládě Spojených států amerických, která vyrozumí vlády ostatních smluvních stran o každém oznámení o odstoupení.

   http://www.natoaktual.cz/na_zpravy.aspx?y=na_summit/washingtonskasmlouva.htm


   Cesta z EU nemusí být na základě referenda - citace LS je zde:
   1. Každý členský stát se v souladu se svými ústavními předpisy může rozhodnout z Unie vystoupit.

   Více zde: http://lisabonskasmlouva.webnode.cz/vystoupeni-z-eu2/

   V otázce přijímání imigrantů je Česká republika vázána mezinárodními úmluvami, např. Úmluvou o právním postavení uprchlíků. Zcela zamezit přijímání uprchlíků by tedy ani na základě tohoto zákona o referendu, který někdy hodlá Okamura předložit nešlo. A navíc legislativa EU je nadřazena naší, takže by to také nešlo. A Okamura to musí vědět!
   Aktivitu Okamury nelze považovat za návrh referenda, to musí být (při absenci zákona o obecném referendu) vyhlášeno prostřednictvím zvláštního zákona. Takový pak Okamura či jeho strana SPD za volební období do Poslanecké sněmovny nepředložili! Takže T. Okamura lže!

   Smazat
  14. Myšlenkové chyby které ma CSNS a ANS v tzv programu jsou fakt giganticke!
   Prý vystoupeni z EU,ktera se rozpadává sama a Šmejdi budou chtit VSTUP do dvourychlostni Nove Evropy to ti kouzelnici asi chtji a ne že ne!
   Nijak proti tomu neprotestuji!
   No brzy bude skutečnosti společná USTAVA,čimž se vyhnou naši skopčaci reparacim ve výši 3,6 bilionu a Benešovy dekrety PESTANOU Z TĚChTO DŮVODŮ SAMOZŘEJME AUTOMATCKY PLATIT!

   Smazat
  15. Všem diskutujícím¨: My z ANS nebojujeme proti Okamurovi. Bojujeme proti lidské hlouposti a neznalosti a bojujeme za vlast a za všechny, kdo nechtějí válku, exekuce, vracení majetku sudeťákům, nadvládu Bruselu, Berlína a cizích korporací, ve vládě tuneláře a na ulicích bezdomovce, atd. Většinu z těchto cílů SPD v programu nemá a proto se její příznivci tolik štětí...

   Smazat
  16. Anonym 21:09 je fakt gigantický VŮL!

   Smazat
  17. 21.11
   Nekecejte nam,že tu bojujete.Ze vy jste z CNN ti taky kecaji a nemaji na to důkazy!
   A všichni vidi,že na ten boj nemate program!
   Šoupnou vas do Nove Evropy a můžete pak dodat za to vlade petice,aby popukali smichem co jsou to za exoti,kteři chtěji vystupovat z jakesi Eu co bude kaputt!

   Smazat
 2. Myslím, že kandidáti za ANS velmi dobře ví, že nemají šanci dostat se do parlamentu. Kdyby jim záleželo na národních zájmech více než na vlastních korytech, vyzvali by své příznivce, aby volili pronárodní stranu, která šanci na zvolení má, tedy SPD. Totéž jiné podobné alternativní strany. Tím pro mě diskuze o ANS končí. A to nemluvím o dehonestačních kampaních vůči jiným alt stranám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:14 Přesně tak.

   Smazat
  2. Baví mě když někdo začne plakat, že když někdo ostatní nedoporučují to co by oni rádi, tak je to jasný zlotřilec.

   Taky co se týče dehonestačních kampaní, trochu sebereflexe na vaší straně by možná nezaškodilo pánové.

   To je přesně to, co mi nejvíc na SPD vadí, občas nějací ti agresivní týpci (po Brněnsku típci) kolem nich.

   Ano změna je nutná, ale jedinou cestou je posilování demokracie. Zatím ale skoro každý chápe demokracii jako dálnici, kde jenom oni budou mít modrý majáček.

   Smazat
  3. Uf, to se mi teda povedl češtin. Můj kobyla :-/. Omluvte to, prosím.

   Smazat
  4. Jak můžete říct,že SPD je pronárodní strana,když ji vede korejský japonec.Jemu vůbec nejde o český národ,ale jenom o ty koryta a peníze.Kdyby mu šlo o národ,tak se nebude spolčovat s AfD,která chce zrušit Benešovi dekrety.Zrovna tak by byl pro okamžité vystoupení z EU a NATO.SPD je strana,která zde chce vyvolat chaos a nestabilitu-její referenda a odvolávání politiků jen způsobí strach z jakéhokoliv rozhodnutí,které by jí nebylo po chuti.AV

   Smazat
  5. Vláďa z Brna Nejde o brečení je jasné že SPD v parlamentu bude a je třeba je podpořit. Jestli vyhraje bureš tak to bude stejné nebo horší.

   Smazat
  6. 12:11
   Volit SPD je jedna z mála lepších voleb.
   Bureš asi vyhraje, ale snad ne až tak jak to v mainstreamu vypadá.
   Je to stejná verbež jako ostatní strany.

   Z parlamentních stran by mi nejmíň vadili komouši, ale i to jsou hňupi. Samozřejmě v každém spolku se najde zepár menších hňupů, než jsou ti ostatní.
   Vláďa z Brna

   Smazat
  7. Vážení nemám nic proti ANS ale nikdo o nich nic neví. Nejsou v tv ani jejich leták jsem nedostal do schránky. Je třeba podpořit SPD aby nevyhrály euhujeři.

   Smazat
  8. Okamura a vlastenec? Zbláznili jste se?!Cha!!! Seznamte se s Alternativou pro Německo. Spoluzakladatel strany a nyní poslanec Bundestagu Alexander Gauland před nedávnými volbami prohlásil, že Němci by měli být hrdí na úspěchy svých vojáků z obou světových válek. Někdo, kdo skutečně zná české dějiny a je mu blízká obrana českého národa, by se mohl v tuto chvíli zeptat, jestli mezi tyto úspěchy německých vojáků zástupce AfD počítá i 360 tisíc československých obětí nacismu, zničení Lidic a Ležáků, Terezín apod. Skutečný český vlastenec by si tyto otázky položil a s největší pravděpodobností by ho donutily, aby svou podporu takovému uskupení stáhnul. Tomio Okamura tak neučinil, a je i z toho důvodu pro mě osobně nedůvěryhodným a falešným českým politikem.

   Chápu, jsou volby a slibem neurazíš, ale z výše uvedených důvodů nechápu, jak někdo Okamurova ražení může hovořit o obraně národních zájmů. Neví o nich nic, když se paktuje s těmi, kteří odmítají Benešovy dekrety a ve své troufalosti je označují za nedemokratické. Neví o nich nic, když podporuje ty, kteří pošlapávají českou historii a cítí hrdost za zbabělé zločiny německých vojsk. Okamura pro mě není vlastencem a obráncem českých zájmů. Je pouze z byznysu znuděným populistou, který chce moc a využívá k tomu něco, čemu přitom vůbec nerozumí – českou hrdost.

   http://konecna.cz/nepratele-benesovych-dekretu-a-falesni-vlastnenci/

   Smazat
  9. Nemecko je kapitola sama pro sebe. Rozpoutalo 2 svetove valky a v soucasnosti probiha jeho islamizace, nejspis proto, aby melo dostatek radikalu k rozpoutani dalsiho "drang nach ost". Pokud se vyvazeme z Lisabonske smlouvy dostatecne brzo, tak nam (jako suverennimu statu) tlaky na zruseni Benesovych dekretu mohou byt shumak. Zvlaste pokud budou vychazet ze zeme, ktera porad jeste ani nevyrovnala nahradu valecnych skod. Proto se nebojte trochu zariskovat, abychom se z toho "Lisabonskeho chomoutu" vyvazali co nejdriv. Presne pohnutky p.Okamury mohu jen predpokladat, ale myslim, ze sympatizuje s AfD pro jeji protiislamizacni program, nikoliv pro "zruseni Benesovych dekretu" ;-)

   Smazat
  10. SPD nemá ve svém programu ani slovo o zachování dekretů a tedy o zachování naší státnosti, protože Německo se snaží, abychom byli pouze euroregion a k tomu může dojít během roku, když nyní teď hned nevystoupíme - díky vládě a parlamentu z EU!!! Nemůžeme čekat na žádné referendum. Proboha pochopte to! My hrajeme o čas a SPD hraje hru našich nepřátel, SPD nehraje hru o zachování českého státu.

   Smazat
  11. Imigrace NIKDY neskončí, jestliže nevystoupíme z EU a to okamžitě - ne za roky až bude schváleno referendum, které dopadne kdovíjak když média v ruce mají ti, co chtějí v EU setrvat! PROČ NEVYUŽÍT VOLBY, které jsou referendem!

   Smazat
  12. Okamura se pouze vezl na občanské vlně protestů.
   Byla zde protiromská nálada, korejský japonec měl ihned co říct. Neříkal, opakoval názory ze sociálních sítí.

   Postupně začali řádit exekutoři, díky ODS a Pospíšilovy, Okamura ihned přeskočil na novou módní vlnu.

   Odpor k přistěhovalcům, ač sám je bůhvíkdo, vše jedno, on má další téma.

   Po celou dobu jeho vzletu mu stačilo sledovat náladu lidí. Nic jiného. Je neschopný ničeho, reálního návrhu, navíc přířiná-následek a logika je pro něj cizí.

   Jediné co má, hrstku cvoků, za prachy, nebo z fašistické idee, kteří mu dělají PR, opět na síti. Protože Okamura se "umí" tvářit důležitě...

   Ani on, ani jeho voliči nejsou schopni uřídít třikolku, ne stát. Neříkám, že ostatní strany jsou na tom lépe, politické zkušenosti mají, ale "NE" se naučili říkat pouze vlastním voličům, samozřejmě po volbách a vše státní je najednou jejich vlastní, se kterým můžou handlovat.

   No, přichází úplně jiná doba, hodně se toho bude dít a co, kde, kdy, to vám nikdo před volbami ani nenaznačí, už vůbec aby měla strana nějaké vize a slušný program, vědí, že by nesplnili nic.

   Smazat
 3. Uvědomte si,že Babiš a Okamura jsou novodobí KRYSAŘI,kteří dovedou náš národ do záhuby.Jak můžete mluvit o národu,když chcete volit cizáky (slovák a korejský japonec).V České republice by měli přece vládnout Češi.Nebo ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:23 na tom příměru ke krysaři něco bude. Takoví ti pištci (a nic valného) to skutečně jsou. To, že jde o Slováka a korejského Japonce, to sem ovšem nepleťte.

   Smazat
  2. 11:23 Jasně měli by jsme volit Evropské občany kraďouska fialu zadolárka hermana bartoše. Ale radši budeme volit Čecha Okamuru je to větší Čech a vlastenec než víše jmenovaní slouhové eu.

   Smazat
  3. 1. Co ja vim, tak Okamura zadnou demonstraci sam neorganizoval, tedy zadne naklady nenesl,bohuzel.
   Vystupoval vzdy pouze jako host na demonstracich prave tech malych stran, na ktere plivete, ze “skodi”.

   Viz napr. Demo Cechy Cechum, kdy z Vaclavaku ke Strakovce pochodovalo cca 12000 lidi! – Okamura ale pouze promluvil na Vaclavaku, ke Strakovce pochodovali jini, a u Strakovky s Policii take jednali ti jini – ti, co podle Vas ” skodi”…

   2. “Proc to delaji?” – tedy proc, podle Vas, “skodi” male Vlastenecke strany tim, ze vubec na svoje naklady (a mnohdy s vypetim vsech sil!) kandiduji proti zajetemu, osetrenemu, a stabilizovanemu Estabilishmentu?

   Urcite ne pro prachy, jak Vy tvrdite!
   Ale proto, ze chteji OPRAVDOVOU ZMENU (viz demo se symbol. sibenicemi), a OKAMZITOU AKCI – JASNĚ:
   PRYC Z EU, protoze setrvani v tomto spolku je pro nas narod existencialne!!! nebezpecne!
   Stejne tak PRYC Z NATO, drive, nez se rozvine nejaky konflikt v Evrope, chranit majetek Statu pro nase dalsi generace (Lithium, ale i energetiku a potravinovou sobestacnost).
   A ZADNE EURO – ZACHRANIT NASI KORUNU, a znovu zajistit jeji kryti zlatem!
   Toto vsechno u Okamury postradame – JASNY postoj k EU, NATO,EURu.
   Tak proto!
   Okamuruv “boj za referendum” je beh na dlouhou trat, s nedohlednym terminem, a nejistym vysledkem (ale s kresle v Parlamentu!)

   Nam vsak JDE O CAS!, ktery uz nemame!
   Je uz 10 minut PO DVANACTE!
   Vcera uz bylo pozde…
   Tak proto!

   Smazat
  4. Opatrně s hr-br politiky. Neco pustí do větru a dál ať se děje, co se děje.

   Ani jedna osoba, nebo strana, přece vůbec nenastínila, jak by zabezpečila odchod z NATO a EU. V případě KSČM, tam by to NATO šlo skutečně někam, o ostatních pochybuji. EU nezmiňuji nejspíše proto, že to i v našem případě vůbec snadné nebylo. Ne, že to nebude nutné, rozklad bych ponechal na jiné události a jíné státy. Nás by sežrali, bez debat. To neznamená prozatím jednat více izolativně a trvat na národním zájmu.

   Vzpomeňte na 2 události. Tou jednou je Řecko. Levicový silně populisticky nabušený politrik vzbudil zájem všech Řeků do té míry, že se málem stříleli "fašisté a komunisté" na ulicích. Byla dokonce úmrtí, bylo mnoho útoků....
   A následně - vyloženě zradil...
   Nejde o to, zda měl, nebo neměl na výběr, zda jeho směr měl reálné možnosti, zničil důvěru lidí. Politik, s ne příliš dlouhou praxí, jednající příliš emotivně a metodou "už to nějak dopadne". Nebo...

   Nyní je ve velmi složité situaci Katalánsko, tam sice tiše bokem udělali řadu věcí, ale opět. Tisícovka zmlácených lidí, kteří se opírali o důvěru a nakonec - referendum sice dopadlo velmi výrazně, no zatím počkáme a budeme jednat s fašouny v Madridu.... Tam se pějí písně, které byly hity za fašistického režimu a v Barceloně hlásají hesla "Neprojdou".
   Uvědomte si s tím, kdo je na tom lépe umem i produktivitou.
   Hezké vytřízlivění, které tato země také zažívá po každých volbách.

   Tím si lehce poskládate komu se záměrne ničí naděje a nastavuje se podvědomý pocit, že nikdo nic nezmůže. Je to veeelmi velké divadlo, které může mít pro Evropu ovšem skutečně tragické důsledky.
   Ne, fašouni nikdy nevědí co činí.

   Smazat
  5. Nemáte pravdu - nahlédněte do programu ANS!!!!

   Proč je pro ČR nezbytné vystoupit z NATO a jaké jsou alternativy

   https://www.aliancens.cz/single-post/2017/03/04/Pro%C4%8D-je-pro-%C4%8CR-nezbytn%C3%A9-vystoupit-z-NATO-a-jak%C3%A9-jsou-alternativy

   Proč je nezbytné vystoupit z EU, jak to učinit a jaká je alternativa

   https://www.aliancens.cz/single-post/2017/03/25/Pro%C4%8D-je-nezbytn%C3%A9-vystoupit-z-EU-jak-to-u%C4%8Dinit-a-jak%C3%A1-je-alternativa

   Smazat
  6. Anonym 19:56 je klasický opatrný přizdisráč.

   Smazat
  7. Jeden dodatek k ANO. Jde o stranu, v které neexistuje směr. Každý tam má vlastní zájem, jak je vidět, většinou finanční. Tam nehledejte ani národní, ani zahraniční politiku. Co poslanec, to úplně jiné preference.

   Babiš, těžký kalibr. Ač se v něčem i snažil, on zbohatl za jedno období pomalu ze vzduchu a republice vzrostlo (ovšem i díky intervencím, hm) dluh během roku ze 3bil na 4,5bil.

   Jeho zajíma pouze udržení režimu, který mu zajistí další zisk. Každá změna mu může uškodit. Jednoduše taková strana oligarchů, kde si každý hájí status quo a o žádné výrazné změny nestojí. Naopak, udělá vše, k zabetování pozice i ve vztahu k EU a NATO, nebo jeho náhrada - Evropská armáda, v praxi Bundeswehr. Proto tolik spříznění k Zemanovi.

   Docela promyšlené, vznikají velmi zajímavé situace, kdy Babiš mluví za sebe, no strana má úplně opačný názor.

   Smazat
  8. Anonym 20:41
   Tys toho světu sdělil, cvoku. Že je po volbách každý rozčarován, z toho naslibovaného a odhozeno, pravidelně co 4 roky, to není podstatné.
   VV, SZ a řada dalších hrdinů, Ti také hromžili a efekt?
   Úplný opak toho, co vyřvávali od rána do večera - do voleb.

   Prostě úplně ignoruješ to, co je v této zemi už vžito. Dejte nám mandát a my si dále budem dělat co chceme. Jedno, zda jde o nové, nebo zavedené strany.

   A odchod z EU není reální, ani v podobě, kterou nastínila ANS. Opomíjí to nejdůležitější, o kterém se nemluví. Nikdo, ani Británie, bude pomalu muset. Dále, ten nátlak a finanční teror, 2 roky. Připravenost? Nulová. Lidé? Bez prostředků.

   Reální je buď vzájemná dohoda po větším finančním šoku (krize) i když se budou chtít staré státy spíše VÍCE integrovat, doklepnout kolonizaci, nebo čekat na významnější chybu.

   Ovšem platí, že v případě setrvání v NATO, zatáhnou v krizi všechny členy do, možná i dlouhodobého, konfliktu. A na nějaké odchody jak z EU, tak NATO, může každý zapomenout. Naopak, konec divadla a tvrdá realita v podobě 4. říše. Ta už koneckonců zde je. I proto je prioritní odchod z NATO. V konfliktu to již nebude možné.

   Smazat
  9. Jak jsem říkal, jsi prostě PŘIZDISRÁČ!

   Smazat
 4. Uvědomte si,že Babiš a Okamura jsou novodobí KRYSAŘI,kteří dovedou náš národ do záhuby.Jak můžete mluvit o národu,když chcete volit cizáky (slovák a korejský japonec).V České republice by měli přece vládnout Češi.Nebo ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřeháněj, Okamura je sice krapet šmrnclej, ale z té neškodné strany...To Bakšiš je nenažraný a bezohledný typický chazar a sposta takových, jako je Herman, nebo SchláffenDreck ti asi nevadí že?!
   Není důležité ze kterého je hnízda, ale čí zájmy a jak hájí.
   To takový Sobotka a Ďourová jsou Moraváci, jako poleno, ale zcela evidentně jdou proti národu a státu a to je důležité.
   Okamura hledá pro Čechy řešení a proto si zaslouží podporu a ne blbé kecy..

   Smazat
  2. Okamur hledá řešení jen pro sebe,ne pro český národ.Kdyby mu šlo o národ,tak nebude říkat jen já,já a nebude odmítat spolupráci s ostatními neparlamentními stranami.Člověk,který neudrží nervy na uzdě(viz beseda s Bartošem),nemá v politice co dělat.Vadí mi všechny parlamentní strany,ale i strany,které si hrají na opozici a přitom nechtějí nic změnit a jenom lidem lžou.

   Smazat
 5. Okamura je napůl Moravák, má smysluplný program a dobře argumentuje. Je potřeba, aby dostal šanci. Nikdo jiný tam není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:37 Okamura že má smysluplný program? Líbivý, to ano. K realizaci nesmyslný a nemožný.

   Smazat
  2. Podporovatelé SPD mi přijdou jako Okamurova japonská nesnášenlivá a agresívní sekta.

   Smazat
 6. Je treba se prestat hadat o detaily a prosazovat smer, ktery ma pan Tichy a pani Vitova jasne vlastenecky, silne pro Cesky !

  To ze obe tyto osobnosti jsou strasidlem proticeske zouzele vydavajice se za Cechy svedci o tom, ze maji naslapnuto na uspech a ze kousek po kousku zacnou ziskavat prevahu !

  To jsem napsal JA, ktery se nesmi podepisovat a moc tezim na utok prodejne skupiny opozice autoru videa.

  Informuji pane Ticheho a pani Vitove, ze jejich vety jsou silne v duchu naseho olibeneho presidenta Trumpa.

  Spontalne v mnoha mistech Evropy vznika hnuti, ktere protestuje proti planum globalistu o zniceni narodnich statu.

  OdpovědětSmazat
 7. Vidím stále více důvodů, proč Babiš a Okamura nepůjdou proti sobě (a ladí mi k tomu i to, že oba mají podporu Zemana a dokonce oba jsou po Zemanovi nejčastějšími hosty u Soukupa). Můj hlas však Babiš nemá kdyby už pro nic jiného, tak protože “Stropnický”!! Ale ono stačí dát jej Okamurovi a vyjde to nastejno!

  Okamura je především zicher návnada pro ty voliče, kteří Babiše nemusí.

  OdpovědětSmazat
 8. Oprava 13:28..... moc se tesim !

  Nejvetsi radost mi dela predstava, jak ruzna abiciozni
  nemehla, ktera udelala karieru na zaklade proticeskych, proti evropskych lumparen, pujdou do fronty na pracak !

  Jejich nove pracovni zarazeni bude noseni kufru turistum v Praze a cisteni WC.

  OdpovědětSmazat
 9. Přikládám argumenty proti tvrzení, že hlasy pro ČSNS údajně propadnou atd.

  Volby jsou nevyužité referendum! Už v těchto volbách musíme volit ČSNS, která jako jediná chce okamžité vystoupení z EU a z NATO. Ti, kdo chtějí referendum a nevyužívají těchto voleb jako referenda, tak hrají falešnou hru.

  Pro faktický zisk mandátu je totiž klíčové, kolikátá se strana umístí v rámci daného kraje dle počtu hlasů. A někdy třeba 50 či 100 hlasů rozhoduje o pořadí v přidělování mandátu.
  Volba menšího zla a mýtus tzv. ztraceného hlasu. Obojí v praxi znamená abdikaci na občanské vyjádření autentické politické vůle v rámci zastupitelské demokracie.

  A nyní argumenty, proč nejsme na kandidátce SPD a dále proti nelogickým tvrzením politických oponentů (hlavně SPD), že prý nemáme kandidovat, jsme-li skuteční vlastneci, a že nám jde jen o vlastní ega a proč se nesjednotíme.

  Co se týče ega, tak to měli potlačit především lidé z SPD. Zástupci České strany národně socialistické a členů ANS s SPD 2,5 roku opakovaně jednali, jak o programu, tak o personální spolupráci, ale ze strany T.O. nebyl zájem! O programové otázky vůbec a o personální jen v tom smyslu, že všichni měli jít na kandidátky SPD. Jenže ČSNS je nejstarší politická strana v naší zemi, letos oslavila 120 let.

  Navíc ČSNS požaduje vysto upení z EU i z NATO a to ihned (protože jinak se tady nezmění ani Ň - ať SPD a ostatní říkají cokoliv) a dále ČSNS požaduje zestátnění strategických odvětví národního hospodářství. Tedy ANS / ČSNS má jiný program než SPD, která svůj program skrývá za pofidérní referendum a nepožaduje de facto ani vystoupení z EU a už vůbec ne z NATO.

  Členové ČSNS / ANS jsou tyto organizace: Česká strana národně sociální, Česká strana národně socialistická, Národní pr osperita, České mírové fórum, Jihočeská růže, Český svaz bojovníků za svobodu, Společnost Ludvíka Svobody, Slovanský výbor atd. atd. To znamená, že lidé z ANS / ČSNS skutečně spojili své síly napříč malými neparlamentními stranami i spolky a vytvořili kandidátku. Znovu opakuji - ze strany SPD nebyl o spolupráci ŽÁDNÝ ZÁJEM.

  VK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vam doktorům a inženyrum z ČSNS nestači řici,že NIKDY nesmite jednat s konkurenci,což je jasna myšlenková CHYBA!
   Odkopavani voliču a jejich DESATERA s kterymi jednat nechcete vás asi skutečně povede tak jedinė k Belzebubovi!
   Očividně nechápete,že je třeba ke zvoleni VOLIČE!

   Nebo se chcete jen podobat politicke třidě Šmejdů?
   Tady zůstava rozum stat,že ano?

   Smazat
  2. Ten Forgač musi byt dobry borec!
   Nemate na něho telefon?
   Ten by mohl ty bloudici amaterske politiky zavest na spravny asfalt z toho marasu co tu pedvádi ti amateři,kteři se zabejčili ve svēm stale vice a vice Šrot programu!

   Smazat
  3. Pane VK proč js jste si nedali do programu dosaženi většiny ve Sněmovně a podle toho upravili svůj program?
   A nelžete,e to neumite!

   Smazat
  4. Anonym 20:42 evidentně mluví z cesty. Je na palici!

   Smazat
  5. Doktore na vase tvrzeni nemate žadne důkazy!
   Kde jste studoval?
   Dostal jste broky z Pušky pravdy a ted tu dělate kotrmelce!

   Smazat
 10. Ano, je mnoho podobnych, nove vzniklych stran. Takto se jenom rozdrobi hlasy, ktete se nedostanou do parlamentu a zaniknou! Ja budu volit Okamuru, protoze tam hlas bude videt. Kdo vytvari nove a nove strany?! Nefinancuje to nekdo, kdo chce skodit?! Pokud nove strany by to myslely vazne, tak by vyzvaly lidi at daji hlas strane, ktera je znama jiz 5 let a neco ve snemovne dela.
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste opravdu úplně mimo anonyme 13.40. ČSNS je nejstarší politická strana v naší zemi, letos oslavila 120 let a kandiduje v každých volbách. Jsou to socialisti a jejich členem byl třeba Beneš. ČSNS má opravdu složenou kandidátku z členů malých neparlamentních vlasteneckých politických strana spolků - na rozdíl od SPD, která je rychlokvašná a založená především na Okamurově: já, já, já jenom JÁ!

   Zde jsou členové a sympatizanti Aliance národních sil, kteří kandidují na kandidátce svého historicky nejstaršího člena ČSNS , tedy České strany národně sociální.
   Na to, že jste val. veteran, tak jste politicky opravdu nepolíben!

   Smazat
  2. 13:40 důstojníku, válečný veteráne. Jsem rád propuštěncem ze svazku Armády ČR. Nehrozí mi Vaše velení. Volit Okamuru, toť pohled stratéga i taktika. Boží prostoto.

   Smazat
  3. Jo - volte si koho chcete, a přestaňte s tou přiblblou agitací i na těch diskuzích! Vždyť už je to otravné! Celé léto nic jiného, než koho máme volit, koho nemáme, tuten je lotr, tamten je ještě větší lotr, a jinej to tady píše přesně obráceně - jak u blbejch na dvorečku! Už aby bylo po těch zasranejch volbách. Stane se prdlajs, všechno půjde po staru a ve vyjetých kolejích, anebo můžou přijít zase takový šlehy, až nám z toho bude zle, a budem čumět jak husa do flašky!

   Smazat
  4. Kdybyste nebyl debil, tak byste věděl, že situace je velmi vážná, ale vy debil jste, proto píšete tak, jak píšete! A přesně kvůli lidem, jako jste vy, jsme a budeme v ještě větším hajzlu!

   Smazat
  5. Jo - je vážná, nebude co žrát. Ale jen kvůli debilům, jako jsi ty, bohužel. A nech si to, buď tak laskav. Proč jsi nasranej? Že dělat tyhle blbý volební agitace je pro kočku?

   Smazat
  6. Pane důstojníku,kde jste získal titul veterána?V Afghánistánu,Íráku nebo v Sýrii?Čí zájmy jste tam chránil? Vy by jste měl stát před polním soudem za vlastizradu.Četař v.v.

   Smazat
 11. A ještě dodatek:

  Na referendum není čas! Musíme z EU vystoupit okamžitě! OKAMŽITĚ! Je to možné! ČSNS / ANS to požaduje JAKO JEDINÁ. Hrajeme o čas. V sázce je naše exitence!

  Vzniká jednotné evropské ministerstvo financí, takže naše země nebude mít ekonomickou samostatnost! Vzniká jednotná evropská obrana, takže se nebudeme moci bránit migrtantům! Vzniká evropská prokuratura a budou se prudce rozšiřovat její kompetence a přemění se v mocný represivní aparát. Europrokuratura začne utahovat šrouby neposlušným zemím tam, kde to jejich národní legislativa neumožňuje!

  NATO vojska jsou velmi rychle umisťována do Pobaltí. Od Černého moře k Baltu je budován sanitární kordon kolem Ruska. Bezpečnostní koncepce ČR nekončí na hranicích naší země, ale až v Pobaltí, kde je NATO. Naše bezpečností koncepce kopíruje bezpečnostní koncepci USA!!!! Naše vojsko je částečně pod velením Bundeswehru, ne pod velením naší země!. V tzv. obranné koncepci naší země je počítáno s tím, že ČR, její vojáci a její lidé budou obětovaným bojištěm.

  Situace je opravdu velmi vážná. A SPD má v programu pouze ev. referendum o SETRVÁNÍ v NATO. Navíc T.Okamura veřejně a opakovaně řekl, že nechce vystoupit z NATO, protože prý není populista a nevidí pro NATO alternativu!

  To všechno jsou oprávněné důvody kandidatury ČSNS / ANS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane bože - proč píšete takové nesmysly? Není to ztráta času - tak hezky venku -sedět u kláves a slintat ty pitomosti? Co to znamená "musíme" - "nesmíme" a podobně? Kdo asi tak bude poslouchat těch zhruba tři stovky stále stejných slintalů, kteří přelézají na diskuzích z novinek na NR a žvaní a žvaní stále stejné blbosti? A pokud je na novinkách cokoli o "mrtvolách" tak slintají neuvěřitelně hnusně a zhovadile. Proč tady píšete o Rusku, NATO a všechny ty bláboly? Kdo to jako má být to "my"?? Vy například? A kdo ještě? Vezmete vidle a půjdete si něco vynutit? Už to vidím jak vstáváte od počítače - vždyť ti všichni už zapomněli chodit! jejich jediný pohyb je slézt z postele a vlézt k počítači, a obráceně. Ti toho tady vybojují nejvíc. Už je to všechno směšné. UŽ ABY BYLO PO VOLBÁCH! O čem se bude žvatlat potom - o USA? o KLDR? o Syrii? nebo je to jedno? Ano, situace je vážná - třeba o vánocích už vůbec nebude máslo! Nebo nebude co žrát! Nebo někdo zastaví výplatu důchodů. V tomhle současném odporném a zvrhlém režimu se může stát cokoli a možná už by to nikoho nepřekvapilo.Tak - a jakou alternativu byste viděl, až si po volbách půjdete k bankomatu pro důchod a on na vás udělá dlouhej nos? A nějaká nová pseudovláda k tomu bude v mediích žvejkat cosi v tom smyslu, že se "nedalo nic dělat - to voni tamty to rozkradli bla bla bla".

   Smazat
  2. vy debil jste, proto píšete tak, jak píšete! A přesně kvůli lidem, jako jste vy, jsme a budeme v ještě větším hajzlu!

   Smazat
  3. Debil 20:43. J
   Pro info - já jsem NIKDY klíčema nezvonil. A ty jsi debil, DEBIL, absolutní ANOdebil.

   Smazat
  4. To teda ne - to se pleteš. ANO jsem nevolil, ale sledoval jsem aktivity Andreje Babiše ( teda jak to uveřejňovali v TV - kde jinde by bylo možno politické kroky sledovat?) A možná i vyfabulovaný, vytržený z kontextu, a já nevím co všechno ještě, ale faktem je, že jim od začátku skákal po krku, nebál se nazývat věci pravými jmény, k nikomu se nelísal a nezmízal - a pak najednou začali jít všichni tvrdě proti němu! Z mosta do prosta! Dluhopisy, ble ble ble - jenže pak o tom zmlkly ty prolhané mediální kurvy, protože to by museli psát o třetině podnikatelů, tak najely na nějaké odposlechy, a zase hnízdo - prostě samý bláboly, ale strašlivá, neuvěřitelná špína! Až se divím, že nepsali, že Babiš občas z rozmaru ukusuje kojencům hlavičky. Je to odporná špína, která je schopna už všeho. Zkrátka bulvár. Drby - hnus. Ale jak je vidět, na rozumné lidi to nezabralo, naopak, tím více začali nad souvislostmi přemýšlet. Špína je zkrátka špína, a špínou zůstane.Nikdy Babišovi nedokážou nic, zas to vyšumí, a on sám naznačil, že jakmile se jim podaří zašantročit lithium, jeho kauza už se v mediích probírat nebude. A - co? Přesně tak je to pravda. Je to chytrej člověk. A jestli jsi nezvonil, slouží ti to ke cti, tak teď ještě přestaň nadávat, a to, jak dopadnou volby, není věc žvástů na diskuzích, ale věc osudu.A my si svůj osud píšeme sami. Vždycky. V hajzlu jsme, a otázkou je, jestli je vůbec možné žít v ještě horším hajzlu. Já si myslím, že horší to už bejt nemůže, i když moje babička vždycky říkávala, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. A na tom je kus pravdy. Jak jsem napsal - nebude žrádlo, (dovoz z ciziny) nebude voda ( není naše) zastaví lidem výplatu důchodů a budou žvatlat, že všechno "tamti" rozkradli. A to všechno je pravda. Ale když se budeme vzorně chovat, přesně jak nám protektor ze západu poručí, žádné "sankce" nebudou, voda poteče, a neplnohodnotný žrádlo (upravený speciálně pro Čechy) bude dál.

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 13. NEDEJTE SE odradit, nejakymi theoriemi, ze nemate moznost uspechu !
  Vzpomente si na nase volby presidenta v roce 2016 !
  24 hodin denne, 7 dnu v tydnu, byl Trump DEHONESTOVAT a zatracovan !

  Vyhral tak masivne, ze Hillary nepomohli ani "volebni hlasy" neboztiku, kteri zemreli pred 30 lety.

  Navrat k Nacionalismu a zachovani statnosti je jedina moznost, jak se nestat otrokem jedne vlady nad svetem.
  Ideologie teto nadnarodni "vlady" je pouze zasterka na dalsi snizovani a prerozdelovani toho mala co mate.
  Je to RASISMUS obraceny o 180 stupnu - a je proti belozsky.

  Popremyslejte nad vladou Obami, ktery cpal do Muslimu a barevnych milliony, ktere zdimal od bile prepracovane tridy. Jedna globalni vlada nad Evropou, vas donuti zivit ty , kteri pracovat nebudou za jejich hlasy, pro ne - pro globalni vladu !
  T.j. realita !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uz si toho vaseho kaczera Donalda strcte aj tam, kam slunko nesviti. Co dokazal? Ani ne za 1/4 roku otocil a stal se nejposlusnejsim pimprletem globalistu. Ted uz jen hroti konflikt se Severni Koreou, misto aby tam poslal vyjednavace a dohodl se s "Kimem", o co mu vlastne jde. Je to nabubrely idiot, pro ktereho hlasovala spousta lidi jen proto, ze mel dostatecne odstrasujiciho protikandidata. Vy Americane, se neumite nez opicit se po nas Cechach, kteri jsme si stejnou situaci prozili pri posledni volbe presidenta.

   Smazat
  2. Jak je na programu "theorie" je jasné, že do diskuze se opět ( a opět a opět a denně jako vždy) zapojil ten slinta z Floridy. Američan. Exulant. Pořád nám radí, nebo hrozí a straší, nebo uráží a nadává. Nemocný člověk. Ten bez každodenního lezení na české diskuze už nemůže žít. Ale mohl by se vrátit mezi nás a chodit denně žvanit do nějaké české hospody - proč to neudělá? Proč dřepí v nějakém doupěti na Floridě, mezi místní dědky žvanit o Americe nejde, ale denně leze sem žvatlat. Tak proč to neudělá? Pokrytectví. Dřepět bude na Floridě, a trousit rozumy bude na českém webu. Duševní mrzák.

   Smazat
  3. 19:03-občas Vám rozumím, občas ne. Inteligentní člověk a taková netolerance k Honolulu a dědkům obecně. K H-D mám také averzi ale proč svoji zlobu "tapetovat" pod každý jejich názor?

   Smazat
 14. Osud Okamury a SPD po volbách:
  1. vstoupí do koalice s Babišem, a bude se podílet na všech jeho vládních průšvizích. Referendum o setrvání v EU
  a) bude prohlášeno za neplatné
  b) většina se vysloví pro setrvání v EU.
  2. Zůstane v opozici a za čtyři roky neprosadí vůbec nic.
  Koho budete Okamurovci volit v příštích volbách?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč tady slintáte tyhle kraviny? Nevíte nic - nikdo nic neví! Proč už zase jen pomlouváte tohohle a tamtoho, copak Česká havěť u počítačů nic jiného neumí než pomlouvat, strašit, a všelijak kecat? Jako ty domovnice na schodech - jen kecy a kecy a kecy! Všichni co na diskuzích žvaní a kecají vědí prdlajs! Může přijít úplná katastrofa zas jak v roce 1989 a všichni budou nadšeně hýkat a potom čumět jak telata na nový vrata a bulit a nadávat. Už aby bylo po tom ohavným volebním divadle. Z každého plakátu se na lidi šklebí ti zprofanovaní parchanti - je to všechno mizerná pakáž, střídá se to u koryt stylem každej chvilku tahá pilku ( a zatraceně dobře se jim tahá pilka -to zas jo) kromě maglajsu, bordelu, zmaru, a díla zkázy nepředvedli nic, co by občanům pomohlo, a zas žvaní a slibujou. Proč zatím nikdy nepředvedli nic z toho co slibujou už sedmadvacet let? A střídají se tam stále stejní grázlové.

   Smazat
  2. Prave proto (aby to takto nedopadlo) tady prosazuji, aby se vsichni pronarodne smyslejici volici spojili a dali svuj hlas SPD. Preference ANO "leti" strme dolu, takze by se pak mohlo snadno stat, ze vladu nebude sestavovat Babis, ale Okamura!!! To by podstatne zmenilo program teto koalice. Pritom staci tak "malo", jen aby ruzne pidistranicky, ktere se jako pronarodni tvari, ale v kriticke situaci jsou jim jejich ega blizsi, nez osud naroda, jasne deklarovali, ze se docasne vzdavaji svych partikularnich cilu, ve prospech jednoty naroda. Nezbyva nez doufat, ze aspon jejich potencialni volici, projevi dostatek intelektu. Za tyden, pujde opravdu o hodne. Tim jedinym, si muzete byt naprosto jisti.

   Smazat
  3. 19:28- asi jsme to již spolu "probírali", kdo z nás je optimista ale nějaká cesta "z tohoto marazmu a odstavení grázlů od moci musí existovat nebo myslíte, že končí dějiny lidí?

   Smazat
  4. Bože 19.32 - vy jste tak naivní - ale tak zatraceně naivní!!! U koho "prosazujete" aby dali hlas SPD - u těch tří stovek dementů, závislých na diskuzích, kteří bez toho denního blábolení nemohou žít? No, ti by to vytrhli! A Okamura je taky zatracenej naiva, asi mu chybí typicky české vlastnosti. Za pár měsíců by ho roznesli na kopytech ( ta profláknutá, stará, a osvědčená pakáž) a odešel by z vlády s brekotem. Jedinej, kdo je partner na úrovni těch hajzlů je Babiš! A právě on! Protože je silnej jako oni, je stejnej kalibr s nima, na něj jsou a budou zatraceně krátcí. Proč se ještě nekonal žádný soud s ním, ačkoliv na něj vytahujou všechnu možnou špínu, a jsou proti němu v plné zbroji už od léta? Protože na něj mají hovno, a všechny ty hnusné kecy jsou na úrovni hnusných keců. Ty pidistraničky samosebou opravdu nemají šanci, ale ti staří a zdatní zloději, kteří mají majetek České země za nehtama, už taky ne - a pokud to chce změnu, pak jedině rytíře ve zbroji - a to je Babiš! Ten je rozseká na maděru a strčí za katr! To byste čuměl, jak by se začalo točit kolo osudu! No a kdyby se spojil s Okamurou, tím lépe - ale aby byl Okamura předsedou vlády? Na to je slabej jak čajíček. Sledovali bychom zase tak půl roku mediální divadýlko a cirkus s následkem "pádu vlády" a další vláda by byla zas jen ti Kalouskové, Němcové, Gazdíci, Fialové, a hajzlíci z ODS a TOP. Ti budou zatím dřepět jak pavouk v pavučině, číhat na svou novou příležitost, a dívat se, jak se naivní mušky třepetají. No a pak vyskočí a zaútočí. Jsou to matadoři, hajzlové non plus ultra, už úplně bezostyšní, mají z ostudy šatník, ale vůbec jim to nevadí, a pak s námi zase ukázkově zametou. A nejen to - okolní svět se nám bude pošklebovat o sto péro. Proč myslíte, že sem drze vozí svůj odpad? Tím myslím taky jejich lidskej odpad - jejich socky! A proč myslíte, že se žrádlo pro ČR vyrábí jinak - jak pro prasata? To je drzost do nebe volající, urážka celého národa! Proč myslíte, že nám pořád zakazujou to, co pro nás bylo tradiční? Protože z nás mají prču - jak se snažíme vyskakovat si, jakože jsme "rovnocenní" což nikdy nebudem, a pro svět máme význam asi jako díra po granátu. Změnil by to jen Babiš. To si pište - ale tady budou staříci pištět stále proti němu ( zavedl jim a hlavně jejich dětičkám přece EET a to se nesmí - pořádek se v ČR neodpouští!) Ale - co bych se tady namáhal - je to žvanění do dubů.

   Smazat
  5. 20:03- jste si vědom, že ani Babiš není všemocný ani "spravedlivý Bůh"? V jednom máte pravdu, naději na změnu jsme nuceni přijmout od "vítězů"voleb, ať je volíme nebo ne. To, že je Babiš(a Zeman) vláčen médii, mi dává naději na změnu. Jako nevolič Babiše, se mu budu snažit vnutit mé favority. Má-li být tedy změna, musí vyhrát ANO a koho mu "vnutíme" za partnera záleží na nás. Zda to budou komunisti,Okamurovci,atd. je mi jedno. Heslo těchto voleb by mělo být: "vypráskat ty, co nám dosud vládli! Jinak není naděje je za jejich(zlo)činy potrestat v nepromlčitelné době. Tu "promlčitelnost" lze eliminovat revolucí ale to není úloha nás "dědků".

   Smazat
  6. Všem, kdo reagovali:
   1. Neodpověděli jste na mou otázku.
   2. Víte o nějaké jiné možnosti, co bude s Okamurou po volbách? Pokud ANO, sem s ní. Výblitky si schovejte do kapesníku a po diskuzi doma vyhoďte.

   Smazat
  7. To zcela určitě není! Není Bůh. Ale jestliže na hrubý pytel patří jen hrubá záplata, tak lumpy,lháře, šmejdy, podvodníky, zloděje a bezectné kurvy, může zvládnout jen stejnej kalibr, kterej jednak zná jejich roztomilý způsoby, ničím už ho nemůžou zaskočit, který sed jich nebojí, a dokáže jejich způsoby použít zrovna tak. A to tady nikdo jinej nedokáže, a jako klad - a velký klad - je třeba Babišovi přiznat, že právě proto, že se na ČESKÉ politice nepodílí dlouho, zachoval si do jisté míry občanskou čest, není lhář a špinavec. Na šmejdy, kteří šmejdi v politice sedmadvacet let, a jsou totálně zkažení, může platit jen rytíř v plné zbroji. S plným charakterovým nasazením to zahnat do hladomorny, ale zahnat - nevyměknout, a nenechat se koupit, a už vůbec ne zastrašit. Na to má Babiš určitě - možná ještě i KSČM, ale Andrej je přece jen razantnější než Vojtíšek Filip - ten je moc slušnej a ohleduplnej, ten by se dneska proti těm lotrům už postavit nemohl.

   Smazat
  8. Á 20:03 co mu musí někdo kvičet či pištět. S rytířem Babišem to vyhrajeme, vždyť zavelel k pořádku těm nejmenším, prosadil EET, aby náš kvičitel netratil i když si to už zaplatil a ještě zaplatí. Náš kvičitel, který neregistruje, jak pan Babiš tu tak, hned naopak, jak veřejnost reaguje, jak se umí chlubit zázraky, které nevykonal, když spadly z nebe momentální konjuktury. Na závist to hraje. Mezi malými. Vy lehkověrní, nejhorší je, že svou neprozíravostí do horšího zatahujete i jiné. Žádný Babiš, žádný Okamura, jistě ani Fiala s Kalouskem, tím méně KDU-ČSL. Kdo a proč si myslíte, že je topena už historicky ČSSD a KSČM, proč si myslíte, že byla by topena ANS s ČSNS, kdyby měla mít úspěch, proč si myslíte, že v nelásce jsou i odbory? Nehrají ty hry, na které čím dál víc většina doplácí právě a jen ty velké a největší majetky? Prokoukněte! Volím ČSSD nebo KSČM. Protož to těm pijavicím nejvíc vadí.

   Smazat
  9. Nyní už je stačí aby jste napsal,že Svatý Václav byl Slovák.

   Smazat
  10. 21:02- zkuste si pořídit "křišťálovou kouli" nebo se optat "na lampárně"! Dobře informovaní jsou i lidé od Soroše!

   Smazat
 15. Panebože juro, copak jsi padlý na hlavu? SPD nahrává těm, kteří ví, že stačí půl roku a jsme v pr--li! Přečti si a
  aspoň pár komentářů, ať jsi v obraze!

  Je úplně jedno, jestli SPD uspěje nebo neuspěje, protože SPD nechce odstranit příčiny stávajícího stavu!!!! Jestliže nevidí, že volby jsou referendum, které je nejbližší a které může rozhodnout a pořád dokola mele o referendu, které teprve za roky MOŽNÁ schválí - když už bude na vše pozdě, tak hraje falešnou hru!

  SPD ve svém programu ani neříká, že chce vystoupit z EU, nemá to jako základní informaci ani ve svém videoklipu!

  SPD nechce vystoupit z NATO, dokonce Okamura tvrdí, že alternativa k NATO není! SPD má ve svém programu ev. pouze někdy referendum o setrvání v NATO! Nedeklaruje, že je nutné vystoupit!

  SPD nehodlá odstranit příčiny stávajícího stavu!! SPD chce pouze odstraňovat - teoreticky - následky, které ale nikdy je neodstraní, když se neodstraní příčiny. Tedy vystoupit z EU a z NATO!

  Takže SPD je ve stejné kategorii podvodných stran jako TOP, ČSSD a další!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volby nejsou referendum. A na tom padá celý váš příspěvek.
   Vláďa z Brna

   Smazat
  2. 19:46- milí zlatí z ČSNS/ANS: již jednou jsem psal, že vám přeji úspěch a možná i za cenu "ztráty" mého hlasu vám jej dám. Dobře, získáte víc než 5%, co dál? Jak prosadíte "vyskočení ČR z vlaku, který se řítí(řízeně/neřízeně?) ke katastrofě? Trochu naivní otázka, co je lepší, vyskočit nebo brzdit vlak? Sám nevím!

   Smazat
  3. A Tomio je snaživej a ambiciozní, a taky poměrně mladej, ale naivní - naivní - naivní - slabej jak čajíček! Tomu chybí typicky český vlastnosti, který jsou zatraceně ohavný, ale jen díky jim ty odporné politické svině se dostaly tam, kam se dostaly, a nikdo už je tam odtud nedostane. Jen násilí a převrat - a to my nechceme. Je to patová situace. Jen Babiš je na tahu - ten má stejný vlastnosti jako oni, ale přece jen má více cti. To, co předváděli za hnusné divadlo - ty intriky a špinavosti proti němu, dokazuje všechno. Oni neumí ani čestně bojovat bez špinavosti, a odporných excesů. Tím si přece museli proti sobě postavit snad každýho soudnýho a slušnýho člověka. I v boji se musí volit čestné zbraně, i v boji se zásadně odsuzují podpásovky a fauly - a co předvádí naše vládnoucí politická špína? Co od nich kdy bylo čestné? Jen špína, excesy, intriky. I prohrát lze se ctí - ale pro ně je slovo "čest" neznámý pojem.

   Smazat
  4. Co je lepší 20.15? V každým případě zabrzdit vlak! A třeba i zatáhnout za záchrannou brzdu - a pak se uvidí. Vypukne panika a zmatky - ale pak se uvidí. A všechny zmatky musí jednou skončit, a naši občané snad už neudělají stejné chyby jako v roce 1989? I ve staré filosofii platí že "nevstoupíš dvakrát do stejné řeky" - proč my lezem pořád do stejné, a to i když je v ní evidentně bláto a je zarostlá žabincem? To nechápe nikdo. Na celém světě - nikdo. Nikdo nechápe Čechy už pár století. A taky námi patřičně pohrdají.

   Smazat
  5. Letos to musíme hodit do uren brkařům. Socdemáci, lidovci a jejich odnož topka, odeésaci už nikdy více. Rychlokvaškům co vznikly jako projekt nějakého oligarchy moc nedůvěřuji veverky, anoisté atd....Konečně Okumara je něco jako Vít Bárta nebo Babiš.

   Smazat
  6. No to teda ne - na Andreje nikdo z nich nemá. Nikdo! Neplácejte pitomosti. Vítek byl snaživej naiva, zrovna tak jako je Tomio. Ale chybí jim politická perverze, a to, co dělá vlády na celém světě vládama. Nikdy a nikde nebyl a nemůže být ve vládě snaživý a čestný poctivec, už proto ne, že musí vládnout taky docela solidním občanským kurvám - a zatraceným kurvám. Šmejdům, podvodníkům, vychcandírům - a to nedá nikdy žádnej snaživec. A Že by se klasickej vychcandira zastyděl, že oblafává zákony a vládu? Cha cha - a zvláště ne českej vychcandíra, to je klasa! na takovej sajrajt platí jen tvrdá ruka. Něco jako byl Čingis- chán, nebo jako je Andrej Babiš. A nesmlouvat s lumpy. Revitalizovat hladomorny, a všechnu tu veteš tam naládovat. Veškerej majetek ( stejně nakradenej) jim zabavit. A bylo by na rozkvět země peněz habaděj! A hlavně - nedovolit, aby nám do naší "mravní" reformy strkala rypák EU nebo kdokoliv jinej. Asi jako ten novej Filipínskej prezident zametl hodně rychle s narkomanskýma všivákama - a jak? Jen coltův šestiranný a hned! A na každýho všiváka! Samo, že mu zase do jeho metod strkali rypáky "světoví politici" ale on na ně sere, a jede si po svým. Tak něco takovýho potřebujou Češi jako prase drbání.

   Smazat
  7. 20:16 tak nevím, jestli je ctí zamlčet zneužití korunových dluhopisů a dotační obezličku, byť se toho dopustil místopředseda vlády a ministr financí. Větší ctí by ovšem bylo vědět, že už to ani jinak nemůže mezi úspěšnými podnikateli chodit, takové si včas prověřit, obezličky oznámit a s takovými do koalice nechodit. Ne až potom, když jedněm přerostl přes hlavu, že?

   Smazat
  8. Cha cha chaááááá - zas už korunový dluhopisýýýý, který vymyslel šíbr Kalouséééék? A v době, kdy je využil i Babiš, ještě ani netušil, že bude někdy zvoleno ANO! Tak kdo komu přerostl -Kalousek? Anebo ta fůra podnikatelů kteří využili ( zneužilííííí?) korunové dluhopisy? Však taky už se o korunových dluhopisech v mediích nežvatlá, protože je to česká klasika! Museli by žvanit i o těch dalších a dalších, a to nechtějí, tak přestali žvatlat i o Babišovi. Bože - vy jste taky naiva, a hlavně mediožrout! Co nablafou media, to je zkrátka svaté???

   Smazat
  9. Vláďovi z Brna 19:56:
   Některé politické subjekty se ohledně členství v EU a NATO dožadují referenda. K tomu krátká poznámka. Předvolební volání po plebiscitech má svůj význam, je však potřeba si uvědomit jedno: ve hře je faktor času a i autentická volba samotná je druh referenda.

   Smazat
  10. 22:23 umíte sakra číst? Je to tam obsaženo ("Větší ctí by ovšem bylo vědět, že už to ani jinak nemůže mezi úspěšnými podnikateli chodit"). Ovšem ne dost po lopatě, že. Pak chápu, že Vám můře vyhovovat Babiš. Ten krmí ucho věru jednoduše. Vždycky jak se hodí, aby se líbilo.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.