Reklama

středa 18. října 2017

Docentka Ilona Švihlíková a profesor Jak Keller v Bratislavě (VIDEO)

18.10.2017  NovéSlovoVideozáznam u příležitosti představení knih docentky Ilony Švihlíkové "Řecká tragedie" a knihy profesora Jana Kellera "Evropské rozpory ve světle migrace"

Videozáznam z 21. září 2017 pořídil Igor Jurečka

11 komentářů :

 1. Keller naznal, že jde o řízenou migraci až ve chvíli, kdy si to cvrlikali vrabci na všech střechách a věděli to lidé uklízečkami počínaje a ajťáky konče. Na podobně prohlédavého ducha nemám čas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A plete se při hlasování v EU. Měl potom výmluvy na úrovni žáka Kulíka:))

   Smazat
  2. Zato Vy 12:59 a 13:20 jste hlavy pomazané, orientujete zcela bez pomoci v zákrutech světa, dohlédnete bez prodlení, kam jen chcete. To všechno bez křišťálové koule. Proč sem k bídným, vlastně lezete?

   Smazat
 2. Je zvláštní, že se nikdo dosud vůbec nezamýšlí na tím, proč to tak vše je. Proč asi jsou takové zákony, dle kterých banky a korporace platí malé nebo žádné daně, a ti normální lidé platí na daních čím dál víc? Schválně kdo na to dokáže tady odpovědět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:04 že se nikdo nezamýšlí? Jde o notoricky známou věc. Finanční kapitál ovládá politiku, politiku řídí ve svůj prospěch, jestli kde uleví tak jen proto, aby udržel, nebo co nejméně ohrozil svoje postavení. Jestli chcete co změnit, hledejte strany a hnutí, která skutečnou příčinu všech těch zbytečných problémů co možno poctivě pojmenují. Co vím, léta je to KSČM. Stačí si povšimnout koho a jak tato strana rozčiluje.

   Smazat
  2. Ano, je to kapitál, co hlavně Marx správně analyzoval a pojmenoval. Ale dnes jej takřka vůbec nikdo nezmiňuje. Ani u dnešních komunistů takřka nikdo. Tady se pořád dokola všude mluví o problémech, ale vůbec ne o této základní příčině. Tohle se vůbec neřeší, jen se pořád naivně doufá v nějakého poctivého politika, co zastaví války a vše zlepší. Ale bez omezení kapitálu se nemůže nic změnit. Politik je uplacen nebo likvidován, stejně jako jeho stát, když by chtěl dělat kroky v jeho prospěch a bránit se zločinům korporací. Paní Švihlíková správně zmiňuje právě Řecko, ale vůbec nemá řešení.

   Smazat
 3. Udivuje mne,
  že tento superJidáš, který hlasuje v EP např. pro potrestání Maďarska, má stále přístup na alternativu a kupodivu ho čte ještě asi dost hlupáků.
  Tento pseudoprofesor, odkojený stejně, jako třeba Zaorálek, Marx-Leninskými poučkami, by se měl vrátit do svých Marx-Leninských časů a tam už zůstat a nevylézat !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale, vy se ale umíte pěkně rozčílit. Aby vám nepraskal žilka, vy jedno pseudo.

   Smazat
  2. 18:32 já si zas dovolím být udiven, jak málo jste schopen sledovat události v čase a souvislostech a svoje ukvapené, jestli ne uplacené úsudky, mít podloženy věcnými argumenty. Tyto nedostatky nadávkami a urážkami nedoženete. Bylo by zajímavé vědět, kolik z těch Marx-Leninských pouček znáte, abyste mohl posoudit, do jaké míry vystihují současnost. Obávám se, že takovým, jako je Jan Keller znalostmi, charakterem ani schopnostmi konkurovat nemůžete.

   Smazat
 4. Pro 20:23 a 0:34 - jste zářným příkladem toho, že se Nová republika pomalu , ale jistě stává druhými Blicími listy pomatence Čulíka.

  OdpovědětSmazat
 5. Mají vždy co říci. Škoda, že takových osobností je u nás velmi málo! ČT i ČR už jsou úplně mimo zdravý rozum. Doufám, že nová vláda je zprivatizuje, aby alespoň hráli falešnou hru za své.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.