Reklama

středa 11. října 2017

Dominique, Christine a Andrej

Erik Best
11. 10. 2017     EB
Andrej Babiš se rozhodl kombinovat při útocích na ČSSD v posledních dnech kampaně lithium s OKD. ČSSD a.s. se teď musí rozhodnout, jestli vrátí úder zatčením Babiše v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo. Snažit se předvídat Babišův osud je sice pošetilé, dva příklady z Francie nám ale mohou posloužit. Jméno Dominiqua Strausse-Kahna se začalo skloňovat po celém světě v květnu roku 2011 poté, co byl v New Yorku zatčen a obviněn ze sexuálního napadení. I když byl tehdy šéfem Mezinárodního měnového fondu, policie ho zcela ponížila tím, že ho v poutech provedla před novináři. Všechna obvinění byla později stažena, o práci už ale přišel. Jeho nástupkyně Christine Lagardeová byla loni shledána vinnou – vinnou! – z nedbalosti za svou roli v případu arbitráže, ve které si podnikatel Bernard Tapie přišel na 403 milionů dolarů. O práci ale nepřišla, rada MMF jí vyjádřila podporu. Může si ČSSD a.s. být opravdu jistá, že Babiš dopadne jako Strauss-Kahn?

24 komentářů :

 1. Globalista andrej patří do lochu má miliardy a krade.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nám více globalistů u nás, kteří patří do lochu. Andrej si uměl peníze vydělat což mu ti méně bohatí závidí a proto jej chtějí dostat do lochu. Každý kdo má moc a je bohatý je podezřelý.Poctivostí se těžko bohatné. Je však důležité co dělá pro ostatní.

   Smazat
  2. A ty trpíš nezvladatelnou, podprahovou závistí.

   Smazat
  3. Když víš že krade, proč nepodáš trestní oznámení? Tzn., že jsi spoluviník a do lochu patříš také.

   Smazat
  4. Krade, ale stejně jako spousta dalších to má právně posichrované. Nemyslím, že by na něj někdo v této republice měl. Samozřejmě, že ho můžou na několik dní zavřít, ale pokud by byla zvolena nejsilnější strana se šéfem v kriminále, to by byl světový skandál. Takže k tomu asi nedojde. Ostatně pokud vyhraje ANO a Babiš se stane premiérem, Zeman ho podepíše...

   Smazat
  5. Nezávidím AB jeho miliardy, protože, kdybych je získal způsoby, které k tomu použil, už bych si musel dávno hodit mašli. Mám ale problém s tím, čeho ještě je tento člověk schopen s naší zemí udělat. Ty první 4 roky ve vládě byly jenom zahřívacím kolem. Neměl tedy čas k plnému rozvinutí svých mnoha talentů. Copak vám, voličům AB, už vypadl z paměti i článek zde z 9.10.: "Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc než jsme mysleli" ? Chápete dopad těchto vazeb? Jestli vás oslnily ty drobné za EET, kterými si koupil váš respekt, tak se nelišíte ve svém důsledku od těch, kteří dali lithium cizákům. I když vy to myslíte "dobře". Máte potomky? Děkuji za zamyšlení.

   Smazat
  6. 18:26 Až tu bude krásně jako ve Švédsku a někoho jim slimáci oddělají pak procitnou ale to už bude pozdě.

   Smazat
  7. 13:49 To se pleteš já mamon nepotřebuji chtěl bych zpět socialismus.

   16:14 Četl jsem toho dost co to je 50000000 pakatel. Ve věznici je žena co za 17000000 má 18 let tak to je spravedlnost jen pro někoho.

   Smazat
 2. to 12:46
  POdle vás každý kdo má více v peněžence než vy krade ? Trochu slaboduché !Andrej přišel, Andrej viděl, Andrej zvítězil ! A vy co si namlouváte, že Sobotka, Fiala a Kalousek vás ochrání budete zklamaní a možná i někteří budete v těch teplácích co přejete Andrejovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Andrej nekrade, on zbohatl na dotačních podvodech a že odírá dělnice u pásu v drůbežárně a jinde. Saša Uhlová mě svojí reportáží Hrdinové kapitalistické práce otevřela oči. Antibabišovec.

   Smazat
  2. Andrej nejen že je podvodník a vydřiduch, ale zneužil informace v obchodním styku, za což je v USA šatlava na dost dlouho. Kdo ho volí, v něm se vidí.

   Smazat
  3. Antibabišiáda v plném diskuzním nasazení. Všichni obvyklí hýkalové a masturbanti do toho - směr Babiš! Házet hovny a hýkat - připravit - pozór - tééééď! Nic víc neumíte. Naštěstí jste všichni to úplně nejmenší hovno ve vysoký trávě,a na tom, co tady žvaníte, vůbec nezáleží. Nikdo to ani nečte - sere na to pes - ale jen hýkejte, je to dobrý na frustrace.

   Smazat
  4. 13:10 Nechci premiéra co krade kdyby byl čistý tak by se obhájil a nenechal vykopnout z parlamentu. Chacha já nekradu tak asi tak.

   Smazat
  5. 13:35 Doufám, že jako správný "Antibabišovec s otevřenýma očima" budete volit strany, které u nás ten vydřidušský kapitalismus a dotační podvody zavedly a podporují, ale jen díky své "poctivosti" jsou náhodou také největšími Antibabišovci. Připomenu vám jednu starou moudrost: "Když vybíraš z více cest tak se dobře dívej, kdo po které z nich chodí."

   22:09 Vy jste zabil nebohou babičku. Nechci tu vraha, tak vypadněte. Chachá a teď se zkuste jednoduše obhájit.
   Je snadné někoho nařknout, obhájit se je mnohem složitější. Doufám, že chápete, jak hloupé je to, co jste napsal.

   Smazat
  6. 22:09 Já jsem nic hloupého nenapsal babiš už je obviněn. To znamená že má policie důkazy to jsou jen fakta.

   3:37 Jako levicový volič nebudu volit miliardáře. Navíc globalistu co je napojen na sorose. A v hnutí má vítače a euhujery. Tak jsi ho volte BUDE LÍP pro něj a jeho lidi. A až se budete mít jako ve Švédsku tak mu postavte pomník.

   Smazat
 3. ČSSD zloděj křičí,chytě zloděje Babiše.
  Byl včas odstaven Šlachta a po reorganizaci policie,má ČSSD všechny páky na Babiše.

  OdpovědětSmazat
 4. V Česku platí, zbavte se mafiána, příjde dvakrát horší.

  OdpovědětSmazat
 5. A krom toho ...

  "ANO se pokusilo zrušit memorandum k těžbě lithia. Na vládě ale narazilo"

  Takže bych to s tím antibabišovstvím až tak nepřeháněl. Andrej, i když je krutý kapitalista a harpagon, tak přeci jen kope za náš tým, i když třeba do drnu.

  OdpovědětSmazat
 6. Volím komunisty, tedy zlatou stranu. Díky komunistům máme ještě dnes co máme a co se zatím i přes obrovské tunely pravicových stran jako ODS, TOP 09, nepodařilo rozkrást úplně. Komunisté také jasně upozornili na causu lithia a nebýt komunistů nevěděli bychom, jak se připravuje další obrovský tunel na naše peněženky. Je fakt, že podepsáním memoranda jsme se zisků z lithia jednou pro vždy zbavili a již to patří Australsko - americké firmě a ti se toho nevzdají a budou nás tunelovat, jak jen to půjde. Je jasné že ČSSD je zadlužená, až po uši a každý subjekt, který je zadlužený je nespolehlivý, to kapitalisti dobře vědí.

  OdpovědětSmazat
 7. To, že se tady prodává ošizené zboží v supermarketech jako Lidl, Tesco atd nikomu nevadí, ale náš Babiš ano. Když odstraníte Babiše, bude tu už jen ten Nemecky poržadek!

  OdpovědětSmazat
 8. ČSSD a.s. si nemůže být opravdu jistá, že Babiš dopadne jako Strauss-Kahn.
  I když se snad i bláhově domnívá, že by se tím opět vrátila se svým starým dobrým ... korytům.
  To však již není v rukou justiční mafie, ale nás, voličů!
  A doufám, že se neprojevíme jako již několikrát předtím, totiž jako ti tupci-vovčani ...

  OdpovědětSmazat
 9. Není pochyby, že se soc. dem přiučila u pana Kubiceho, jak se dělají puče, takže se připravme na vše, policie je v rukou soc. dem a ona to dobře ví, že soc. dem prohraje, pokud ona sama do volen nezasáhne. S prohrou soc. dem dokraluje i šerif ramen nebezpečnosti a jeho poskoci a možná padnou i nesoudní soudci a pár exekutorů půjde bručet. To vše vidí poldové a budou kolem sebe zuřivě kopat, přece jen Sralbotka není Pinochet, kterého by chtěli vidět na trůně!
  Zjednodušme situaci. Volme ANO do vlády a KSČM do opozice, to je dvojice, která si až tak moc na ruku nepůjde! A za 4 roky uvidíme!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:12 Na to nemusíme čekat 4 roky. To, kde se dá, na základě znalosti osobnostních parametrů, dovedností a výkonnosti fy.ANO říci s určitostí už nyní; ta krajina, ve které skončíme, se popisuje skvostným českým slovem na pět.

   Smazat
 10. Reaguji jenom na spoustu lidí kteří kritizují AB. Pokud tomu věříte a jste přesvědčeni že nás žene do zábuby a náruče Sorše není nic lepšího než volit
  SPD nebo KSČM. Jiná volba vede do pekel.
  Václav

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.