Reklama

pátek 13. října 2017

Doporučuji nečíst noviny a nedívat se na televizi: Soros zachraňuje svět a NE od idiotů

Milan Knížák
13. 10. 2017        Fragmenty
Schwarzenberg píše, že záchranou světa je Soros. Jako bývalý rektor vysoké školy si dobře pamatuji, jak chtěl u nás Soros zakládat svojí univerzitu a žádal nadstandardní podmínky o kterých se našim vysokým školám ani nezdálo. Rozhodně nelze zapomenout na jeho podporu Hilary Clintonové při nedávných amerických volbách a jeho údajnou roli i v současných intrikách proti Trumpovi. Pan Soros si myslí, že může hýbat světem. Plísní Orbána, místo aby mu poděkoval, že chrání Maďarsko.


V televizi běží již několik týdnů pořad s prezidentem republiky Milošem Zemanem, který moderuje nevýrazný až bezradný ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup, který se chová k Zemanovi víc než servilně a bojí se ho zeptat na věci, které by eventuálně mohly být panu prezidentovi trochu nepříjemné. To není žádný duel ani diskuze, jen pan učitel poučuje svého natvrdlého žáka. Zeman vystupuje jako děd Vševěd, pokyvuje hlavou a kazatelsky dává panu Soukupovi najevo svou genialitu. S vážnou tváří a pomalým důrazným hlasem, který mě připomíná projevy Klementa Gottwalda, jež jsem v dětství z rádia slýchával, vypouští z úst hlouposti a nehoráznosti, které nám předkládá jako nepsané zákony. Mám pocit, že si pan prezident myslí, že jsme národ idiotů. Jen aby se nepřepočítal. Možná, že mu my, idioti, v příštích volbách řekneme NE.

31 komentářů :

 1. Víš co, Milane????
  NASER SI.

  OdpovědětSmazat
 2. To je hezký, asi nám sem Miloše nastrčil Soroš, Svět podle Knížáka.

  OdpovědětSmazat
 3. Umělče, nezáviď tomu, kdo ví co chce říct a taky to srozumitelně řekne.

  OdpovědětSmazat
 4. Jak souvisí první část článku s tou druhou?

  OdpovědětSmazat
 5. Ten váš Hadrák STB nám byl čert dlužen!Aby vás všechny HAVLOIDY sám SATAN odnesl do temnot a zapomnění!ještě,že do roku 1989 vznikly bilionové hodnoty,které ta chátra z paneláků a chatrčí a jíž jsi Knížáku nedílnou součástí rozkrádá plných 28 let!Bojte se chvíle,kdy si s vámi dav vyřídí účty!

  SATAN Herman

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co nám přineslo 27. let?
   https://www.email.cz/web-office/X6ajxLYRvcm1J9C3ZkJR6kt9O-amhVPVn56H0JZ4LJ39xdNDzIro1iF0Kz6tgLdKCIxDEjQ/Bilancovani.pps

   Smazat
 6. Pane Knizak, politicka orientace a hodnoty statniku se meni podle potreb urcite doby.
  President Zeman je velmi uspesny a s Victorem Orbanem jsou nejpopularnejsi statnici v Evrope.

  Soros se snazi zbudovat svet, podle jeho globalisticke vize, a to se mu nepovede ! Je neoblibeny, ale potrebny i pro jeho nepratele ! Sletaji se k nemu jeho stoupenci a tim jsou snadno registrovani.

  Zeman podporil Trumpa a proto ho mame radi a fandime mu.

  OdpovědětSmazat
 7. Buďme normální a uznejme , že pan Knižák má v mnohém pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je normální je uznat, že Zeman má v mnohém pravdu.

   Smazat
  2. S dědkem Sorosem pravdu má, to další jsou jen kecy.

   Smazat
 8. TADY TEN PSEUDO ITELEKTUAL A MALIŘ V JEDNE OSOBĚ ZEMANOVI NEŠACHA ANI PO KOTNIKY PITOMEC VYCHRABANY!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Sorose by už si mohla odnést zubatá.
  S druhou částí příspěvku nesouhlasím - pan Soukup je podle mne dobrý moderátor a navíc oproti jiným televizím na TV Barrandov do diskuzí zve zástupce všech stran, nejen těch hnusných "zavedených" (čt např. miluje Kalouska - názor této nechutné osoby zjišťuje při každém prdu). A M. Zeman hájí zájmy naší země a vše, co říká, myslí vážně - nelže jako většina hnusů ze sněmovny. Na Západě nám ho lidé (ti normální obyčejní, nemyslím novináře a politické slouhy) závidí.

  OdpovědětSmazat
 10. On ještě někdo toho knížecího blba a sorosového slouhu poslouchá?

  OdpovědětSmazat
 11. Patřím k opačné straně politického spektra, ale většinu z druhé poloviny Knižákova textu bych podepsal. Přiznám se, že výskyt nekritických obdivovatelů Miloše Zemana je něco, co odrazuje být jako oni. Jde z vás pánové strach. Zeman opakuje vaše tvrzení, že on sám je ten nejlepší ze špatných politiků a že nebude ani trochu dobrý politik. Je to divná logika. Přece nevolit vůbec je rozumnější než volit někoho, kdo má být ten nejlepší ze špatných. Kdo ví, co to znamená a jak na to doplatíme.

  Zeman se rozhodl plout na vlně surovin a jejich těžby. Přiznal, že státu dávají podnikatelé jen půl procenta toho, co sami vydělají. Navrhoval zvýšit podíl na 10%. Proboha byl dost dlouho předsedou vlády, aby nás nenechal tak vykrádat. Pamatuji privatizaci přirozených monopolů jako jsou vodovody a plynovody. Radnice byly pravicové a dychtily všechno co nejrychleji prodat. Prodali by vlastní matky a manželky do bordelu. Zda se mi, že Zemanův fanklub má svou modlu za monarchu, který sám všechno ví nejlépe a sám rozhodne. Uvědomuji si, že Drahoš a Horáček jsou hloupí kašpaři a že je volit nebudu. Nechat se dotlačit k volbě někoho, o kom nevím, co udělá, bych se zdráhal a možná, že do obálky nedám nic.

  Zeman byl zvolen jen díky tomu, že komunisté nepostavili svého kandidáta. Kdyby takového kandidáta navrhli, ani on a ani Zeman by do druhého kola nepostoupili. Jsem zvědav jak se s nimi Zeman dohodne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:49- celkem rozumně jste vysvětlil koho nevolit a proč a "doporučil" raději nevolit vůbec. Tak nevím, jste utajený mladý revolucionář, nebrající kompromisy, zklamaný, zatrpklý dědek nebo nedej bože troll, odrazující "menšinu s nízkým IQ ve většině voličů M.Z. s normálním IQ? Nejspíš jste "ošlehaný kavárenským ventilátorem"! Máte pravdu, s Fišerem to bylo nedomyšlené a díky za vaši nedokonalost!

   Smazat
 12. Proč se raději Knížák nevěnuje umění a nenechá své studenty dál malovat obrazy na které se pak podepisuje, že jsou jeho výtvor.

  OdpovědětSmazat
 13. Jak se tenhle podprůměrný jedinec Knížák mohl stát rektorem vysoké školy? Vždyť je to naprostý břídil a hlavně podivín, viz též jeho zevnějšek. Jako výtvarník dělal jen kamenné koule a říkal tomu sochy. Když amatérsky zpíval, místo zpěvu pištěl jako myš. Pana Soukupa nespravedlivě pomlouvá. Ředitel Soukup si těch pořadů na TV Barrandov sice bere příliš mnoho (čtyři), pak má dost přeřeků. Avšak obsahově předkládá od občanů panu prezidentovi i otázky na tělo, není pravda, že jej tematicky šetří. Pan prezident Zeman je nesmírně moudrý, jeho znalosti i smysl pro humor jsou obdivuhodné! Knížáku, bežte se bodnout, jste duševní chuděra. A huhňavého čibukáře Schw. (viz v záhlaví článku) ani nekomentuji, natolik jím pohrdám. Podepsán Venouš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 100% SOUHLAS!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Venouši, napsal jste "Pan prezident Zeman je nesmírně moudrý, jeho znalosti i smysl pro humor jsou obdivuhodné! Knížáku, běžte se bodnout, jste duševní chuděra." No dobrá kolego, Knížák je podle vás mazal. Můžete doložit nějaké Zemanovo výtvarné dílo, třeba prase? Jak pane kolego hodnotíte obohacení našich politických elit o Špidlu nebo Grosse? Už doktor David profesně předvídal jejich mentální nezpůsobilost vést nejen stranu, ale i Česko.

   Smazat
 14. Knižáku ty idiote,
  kdyby si se raději staral jak se daří Muchovo Epopeji, když už si dovolil ji vyvést*

  OdpovědětSmazat
 15. Tak nevím. Vadí Knížákovi víc Zeman, nebo Soukup? V dané chvíli potřebujeme víc inteligenci a vlastenectví, než kosmetickou vizáš.

  OdpovědětSmazat
 16. Knížákovi ten Gottwald tak utkvěl, že pak tak rád "sochal" jeho miniaturní sochy. Ty se tak líbily Václavu Letiště Veškrnovi, že z něj udělal rektora:-D
  Jinak je Knížák jen sebestředný blb, nic víc.

  OdpovědětSmazat
 17. Knížáku ty blbe, není to tak dávno, co jsi na PL prohlásil, že když vidíš, co kandiduje na presidenta tak budeš volit Zemana. Ty nám hochu nějak senilníš.

  OdpovědětSmazat
 18. Pan Knížák se opět uvedl: jednou větou pochválil Orbána a pravdivně zhodnotil Sorose a druhou větou potvrdil, že je idiot.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 19. Když Zeman s úsměve, kvitoval Soukupem přednesený údajný výrok J.Wericha, že antisemitismus stojí na počátku fašismu, pak lze opravdu říci, že ti dva studiu připomínali nevzdělané hlupáky. Fašistickou stranu v Itálii financoval židovský bankéř, každý čtvrtý italský žid do strany vstoupil, a když se fašisté chopili moci, židovská elita ho ocenila slovy "konečně tu bude klid". To že Mussoliniho milenka byla židovka, je jen dokreslující údaj.

  OdpovědětSmazat
 20. Knížaku věnuj se raději těm svým trpaslíkům. Jednoho bych na jaře potřeboval do zahrady plašit vrabce.

  OdpovědětSmazat
 21. Aneb, Miloši, na co si to tady hraješ, jsem o 4 roky starší než ty, na mě tohle nemůže platit.

  OdpovědětSmazat
 22. Hillary Clintonovou jsem také podporoval do roztrhání duše, to nešlo jinak potom jak na ní byl Trump hnusný.

  OdpovědětSmazat
 23. Pane Knížák a ještě jste zapoměl pochválit všechny politické redaktory Čt, Seznamu a třeba DVTV. Ti jsou dle vás jistě dokonalí, podle mého názoru však jsou dokonalí pro Bruselští servilové, kteří nemají špetku vlastního názoru a názory, které jim neladí s tónem EU, doprovází odpornými nesouhlasnými úšklebky, aby si nadále zajistili svoje další působení v daných prounijních médiích. Můj názor je od vašeho zcela opačný, gen.řiditel ( od slova řídit, nikoliv ředit)tv Barandov je nejlepší politický moderátor politických diskusí, který si nehraje na hvězdu a správně ponechává větší prostor pro své hosty, ato nejenom panu prezidentovi. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.