Reklama

.

.

pátek 6. října 2017

Důstojník SBU sdělil, jak Kyjev „vyšetřoval“ havárii MH17

6.10.2017  Sputnik

Vedoucí šifrovacího oddělení SBU v Doněcké oblasti Roman Labusov, který přešel na stranu domobranců DLR, prozradil, jak Kyjev vyšetřoval pád Boeingu 777 Malajsijských aerolinek. Informuje o tom televizní stanice Vesti.


Podle slov důstojníka SBU svým pracovníkům zadala úkol aby hledali informace, které by uvedly vyšetřování v omyl.

„To, co jsme měli plnit, byl příkaz pátrat po faktech, které by překrucovaly informace. Ohledně toho, kdo to udělal. Které neodrážejí realitu," prohlásil Labusov.

Dodal, že vyšetřování Kyjeva bylo zaměřeno na zahlazení stop.

„Dezinformace. To byl hlavní cíl takzvaného vyšetřování havárie," zdůraznil bývalý pracovník SBU.

Ministerstvo státní bezpečnosti samozvané Doněcké lidové republiky o něco dříve sdělilo, že na její stranu přešel člověk, který se představil jako Roman Labusov, náčelník šifrovacího oddělení SBU. Na ministerstvu řekli, že důstojník předal republice několik tisíc dokumentů věnovaných činnosti tajných služeb ohledně Donbasu a Ruska.Související článek: 
DLR je připravena předat Nizozemsku důkazy o MH17, sdělil zdroj

19 komentářů :

 1. Je to úplně jasné přeci banderovci nebudou vyšetřovat sebe.

  OdpovědětVymazat
 2. I celé slavné vyšetřování Holan´danů není nic jiného, než snaha o co nejdůkladnější zamaskování stop a hození viny na Rusko. O nic jiného tady nejde. A protože jim se to nedaří, tomu, co předvedli se smějí i děti ve škole, tak se to vede do ztracena, až se na to prostě zapomene.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně ty vymaštěný ruský užitečný idiote. Celý svět se spikl proti Rusku. Holandsko, Malajsie, Belgie, Austrálie,..., prostě všichni.

   Vymazat
  2. to 2:19
   Pane vymaštěný co vás vede k tomu, že sedíte od dvou na netu? Špatné svědomí, manželka, která opět nedala, rakovina prostaty nebo i mozku ?Dělejte něco se sebou. Bylo by vás škoda, užitečných idiotů je nedostatek.

   Vymazat
  3. Doporučuji ponocnému ve 2:19, aby si přečetl archiv ukrajinských událostí na Kose zostra. Pan Petr Vlk tam soustředil všechna fakta, získaná z veřejného prostoru, která usvědčují ukrajinskou armádu a tajné služby z manipulace s důkazy o letu a havárii letu MH17. Po přečtení už nebude psát tyhle nesmysly. Pokud tedy umí číst a rozumět psanému textu, což u některých individuí nelze předpokládat.

   Recept: bu do fultextového vyhledávače zadat "Ukrajina" nebo vlézt do archivu na linku

   https://vlkovobloguje.wordpress.com/fakta-o-ukrajine/

   Vymazat
  4. Pro 2:19 po celou dobu známe historie se západní (atlantický nebo ještě přesněji egyptský civilizační okruh) snaží zničit ruský civilizační okruh. Naposledy druhá světová válka, ale genocida obyvatelstva západem, který slouží satanu, tam byla již mnohem dříve. Vzniklo z toho přísloví: "Rusko má pouze dva spojence armádu a námořnictvo". Ruský civilizační okruh má tu výhodu, že všechny národy, které jsou do něj začleněny a uchovali si svůj jazyk a kulturu. Navíc dotuje periferie, aby si mohli připojené regiony vybudovat státnost a kádry z regionu mohou získat i nejvýznamnější postavení (např. Šojgu).

   Válka mezi egyptským civilizačním okruhem a ruským civilizačním okruhem je opravdu velmi rozsáhlé téma, dá se stručně říci, že probíhá válka lidstva a člověka (nejenom podle vzhledu, ale hlavně podle chování, podle psychiky) proti satanu a vymanění z jeho otroctví.

   Vymazat
  5. Myslim, ze s tim Egyptem nemate pravdu (tady citim desinformacni vliv KOB?).
   Skutecny Problem je Antikrist, kterym je Jidáš.

   Vymazat
  6. Pro 15:11 za všechno může Jidáš, trochu chabé vysvětlení. A kdo nemá argumenty napadá autora. Dějiny si může nastudovat každý, například jak se židovský element začal šířit z Egypta a infiltroval rafinovaně mezi národy, kdy se nechal vždy pohltit (Hitlera financovali nejbohatší židé). Židé to ani nezastírají, například zde máte video https://www.youtube.com/watch?v=dkK0sOOLnLo - důležitý je začátek (dále je to na matení davu), kde je zřejmý algoritmus jak se paraziti infiltrovali do celého lidstva (vždy se nechají sežrat a svou vlastní zemi mít nesmějí).

   Vymazat
  7. > 20:38
   Zide nemaji s Egyptem nic spolecneho (v biblickem Egypte jsme nyni), ti dnesni pochazeji z Chazarske Ukrajiny, a Egyptani jsou ponekud tmavsi.

   A ovsem v Novem Zakone to neni Jidas, ale Juda, cesky podle francouzstiny vyslovovany žüd, a neni to tam jako osobnost, ale jako archetyp...
   Takze nakonec vlastne piseme o tomtez, jen jinymi slovy...

   Vymazat
 3. Za sestřelení Malayziya Airlines múže Ukrajina která nasměrovala letadlo ponad bojovu zónu na Donbase kde opolčenci sestřelovali Ukrobanderovska letadla která bombardovala a střilela raketamam na civilné cíle výsledkem byli hororové záběry roztrhaných civilú na kusy a zničené infrastruktury. Byla to cilená provokace Ukrajiny , protektoru z USA i NATO aby se všechno svedlo na Rusáky i opolčence. Mediálni propagandistické šilenstvi na ČT TV i v západních medii sme na to téma shlédli. Vínníkem tedy je jednoznačne Ukrajina a státy na palube letadla kterých byli pasažéry, proste přelet nad tak nebezpečnou zónou mal byt zakázan. Bylo to vědomé obětováni letadla i pasažéru v prospěch propagandiské války proti Rusum i představitelum Donbasa i Luganska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (03:32):
   Pokud by ten sestřel (byť i nevědomě) měli na svědomí opolčenci, pak ovšem zbývá, abyste s podobnou "přesvědčivostí" objasnil, proč v té samé oblasti bylo kyjevskými vojsky rozvinuto sedm celých systémů BUK? A proč jejich aktivita (co do radiolokačního skenování oblohy) postupně narůstala až k onomu dni, aby poté ihned ustala!? To když ti opolčenci neměli jediné letadlo, které by tam mohlo to vládní vojsko ukrů ohrozit, natož aby dosahovalo tak závratných letových výšek. Je to podobný úkaz, jako by některá armáda z nějakého popudu budovala rozsáhlý systém protitankových zátarasů proti nepříteli, který nemá jediný tank.
   A na nízko letoucí vzdušné cíle lze přece použít i jednodušší prostředky než-li je tento složitý BUK, ne?

   Vymazat
 4. 3:32 může být, podobně byl civilní let namanévrován k sestřelu v osmdesátých letech, tuším z Anchorage, nad Sachalinem. Oni ti Anglosasové civily až tak nešetří - Drážďany, Hamburg, Hirošima, Nagasaki, Srbsko .... Pak se ani není se co divit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Praha, Plzeň, České Velenice,České Budějovice, Cheb, Kralupy nad Vltavou, Ústí nad Labem, Zlín v únoru až květnu 1945.

   Vymazat
 5. Ak ste niekto pozeral a cital o tom co povedali vojensky experti. Civilne lietadlo sa vojenskym sistemom len tak lahko zostrelit neda pokial si to niekto strasne nezela.A prave vsetko nasvecovalo tomu ze Ukrajina vlaste (Usa) chcelo mat zamienku proti tomu zlemu Rusku a barbarovi Putinovi.NATO moholo obsadit Krym.Vdaka bohu sa stalo to co sa stat malo!UKRAJINA SA ZABILA AJ POCHOVALA SAMA!!!!!!Ten kto tu pise obhajobu a hadze nieco na RUSKO je len chory clovek.RUSKO NEPOTREBUJE VOJNU. RUSKO TVORI MIER!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. 2:19
  Už tu zase řádíš, ty starý, vteklý, žlučovitý přemřelo?

  OdpovědětVymazat
 7. Tak co teď co vy tady podporujete benderovce.... a to, že rusové mají v záloze snímky z amerických špionážních družic je poslední trumpf ...důvodem je, že amíci neví zda to mají možnost rusové sledovat.... gerojam neslava ... http://leva-net.webnode.cz/news/ukrajinsky-svedek-sestreleni-boeingu-mh17-pozadal-o-azyl-v-rusku/

  OdpovědětVymazat
 8. Víme dávno co všechno dokáže Americký dobytek v čele s nácky s Ukrajiny.

  OdpovědětVymazat
 9. Skoro k zasmání je odsudek českých vládních neonaci k postavě Kalaqšnikova - on konstruoval kalašnikov, který zabil miliony lidí. Zcela se pomíjí, že ten kalašnik se lvím podílel na porážce Hitlera, nacistické armády a na vítězství ve 2. světové válce. Nevím, jakým podílem se na tomto vítězství podíleli konstruktéři letadel, bomb a hlavně té atomové, které byly určeny výlučně na kobercové bombardování měst a masové vraždění civilistů ve 2. světové válce. Navíc spojené s nezměrným utrpením, které jsou v civilizované společnosti působit jen sadisté.

  OdpovědětVymazat