Reklama

úterý 10. října 2017

Dvojitá vražda mladých sestřenic ve jménu Alláha v Marseille!

Radek Rozvoral
10.10. 2017   Rukojmí
Islámský terorista původem z Tuniska zavraždil minulou neděli u železničního nádraží Saint-Charles ve francouzské Marseille dvě mladé dívky.
Čin provedl podle serveru Reflex.cz, když obě pohledné sestřenice seděly na lavičce a společně čekaly na vlak pro jednu z nich. Přihnal se k nim a s výkřikem „Alláhu Akbar“ (Bůh je veliký) nejprve jednu z děvčat bodl dvacet centimetrů dlouhým nožem do krku. Pak poodešel, ale za chvilku se vrátil a usmrtil i druhou dívku, kterou bodl do břicha. Za několik okamžiků ho pak zastřelila policie.

Celkem k nepochopení se jeví to, že ho policie propustila jen den před tímto ohavným činem, jelikož byl minulý pátek zatčen v Lyonu za krádež. Policie na něj chtěla uvalit vazbu, ale příslušná prokuratura na žádost neodpověděla, tak musel být propuštěn. Jak se později ukázalo, Tunisan použil v posledních letech sedm různých falešných identit bez toho, aby to policie zaregistrovala.
Proislámský prezident Macron sice celou událost odsoudil s tím, že je „znechucen barbarským činem“, ale to je tak všechno, co proto udělal. Má máslo na hlavě, jelikož i přes všemožná bezpečnostní opatření, které je již součástí běžného života ve Francii, mají na tomto činu podíl francouzské úřady, které svou laxností nekonaly přesně a včas.
Ukazuje se, že i vzhledem k tomu, že je ve Francii již od roku 2015 vyhlášen výjimečný stav a skoro na každém druhém rohu jsou vidět všudypřítomní policisté, ani to neochrání lidské životy před islámskými fanatiky.
Česká republika si z toho musí vzít velké ponaučení a za žádnou cenu nepřipustit, aby se zde vyznavači netolerantní, nenávistné, velice násilné a ženami opovrhující islámské ideologie usazovali. Je to ideologie neslučitelná se svobodou a demokracií.

4 komentáře :

 1. Jo to by jsi měly přečíst voliči ano top09 kdu ods čssd pirátů zelených. Vlastenci volí SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Považuji se za patriota ale SPD nevolím,ani jinou z Vámi zmíněných stran.

   Smazat
 2. Piráti se zaměřili na voliče bez jakýchkoliv životních zkušeností. Na mládež která se staví do opozice jen aby byla "in". Studenty, mladé kteří žijí pouze protesty a ne prací, bez vlastních rodin, žijících na dávkách nebo je živí rodiče. Nemají cíle a je jim sugerována jako ideál "volnost" bez povinností. Ať už jako rodičů (svatba je formalita, děti tak nějak až někdy), nebo občanů (stát je forma vězení). Hlavním problémem jsou práva menšin (i když nikdo nikdy nedefinoval jaká že práva jsou jim upírána), práva přivandrovalců (nejen imigrantů), demokracie (aniž by znali podstatu tohoto pojmu). A protestovat lze vždycky a vždycky se najde důvod. A tomuto elektorátu odpovídá vše - vizáž slang, forma kampaně... Obsah programu není důležitý. Nikdo ho nečte a nikoho ani nezajímá. Až budou u vesla, už se přestanou přetvařovat a na na sliby si nevzpomenou. Jako VV které po bombastických řečech o likvidaci "dinosaurů" vlezli do vlády právě s těmi nejžravějšími a nejprofláknutějšími. A o to jde.

  OdpovědětSmazat
 3. Kdyby ho Frantikove zastrelili predtim vubec k tomu nemuselo dojit.
  A zas se potvrzuje pravidlo: lepsi jedna 9 v kabelce nez 9 policajtu nekde v pici na policejni stanici anebo 9 vojaku nekde v kasarnach.
  Az vzejde den kdy obcane zacnou takhle uvazovat a konat podle toho,za chvili teroriste dojdou!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.