Reklama

pátek 27. října 2017

Exkluzivní rozhovor ředitele TV Barrandov V.Soukupa s prezidentem republiky Milošem Zemanem 26.10. 2017

26.10.2017 

21 komentářů :

 1. Můj hlavní poznatek z rozhovoru. Pan prezident je na tom zdravotně velmi špatně. Říká to jeho tvář, oči, navíc chodí stále hůře. Pochybuji, že bude li opětovně zvolen, zvládne celé funkční období. Přeji mu zdraví ale...snad nás nenechá napospas sázkaři...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:20 A nebo slouhovi a vítači drahošovi.

   Smazat
  2. Tohleto mně taky napadlo- sdílím Vaše obavy.

   Smazat
  3. On hodně zhubnul, asi aby ulevil nohám od váhy, to vždycky každý vypadá kupodivu velice špatně, vrásky a evidentně únava, ty oči má někdy špatné, někdy zase dobré, těžko říci. Sázkaři ale zase mu dávají větší šanci než Drahošovi, takže asi většina typujících se zase přiklonila k Zemanovi. Pořád si říkám, že by ho k tomu přece jeho žena nenutila, přece by neriskovala, že to nepřežije.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blázen není,blázen a hovado jsity.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Aby ses nepřefík.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. Já se jen tak lidsky obávám,

   že už má smrt na jazyku.
   Tak nějak podobně vypadal i humanitární bombarďák, než natáhl bačkory...

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 3. 9,18
  NEužitečnej blábol z dílny Cardy Retardy!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Považuji za podstatnější zdravotní stav mysli a rozumu. Pan prezident Zeman odpovídal věcně a své názory dokládal srozumitelnými argumenty.

  OdpovědětSmazat
 5. proc z nas delate blbce,vynechana cast odpovedi Okamura

  OdpovědětSmazat
 6. You Tube rozhovor bez cenzury

  OdpovědětSmazat
 7. Pan prezident vypadá unaveně, zhubnutí mu jistě prospělo na chůzi, ale přidalo vrásek v obličeji. Ty mu tam ovšem vrývají velkým tempem i mnohé české politické loutky. Je zřejmé, že Zemanovi není lhostejný další osud země, kterou veřejně i ve skrytu rozebírají církev i "šedý" kapitál, který je u nás stále mocný, vzdor snahám Babiše. Krást ve velkém se u nás pro kapitál stalo skoro normou. Naopak platit daně jako projev blbosti bohatých.
  Kolik vysokoškolských studentů a jejich učitelů by se u nás mohlo pochlubit znalostmi a pamětí Zemana? Nula je pravděpodobná.

  OdpovědětSmazat
 8. Všichni jste k smíchu! Myslíte si, že v sedmdesáti může člověk ( jakýkoliv) vypadat jako čtyřicátník? Ne každý má vizuální kvality Seana O´Connery, Alaina Delona, nebo Richarda Gere -ostatně i tito jmenovaní už se veřejnosti nepředvádějí. Jak vypadal Radek Brzobohatý v sedmdesáti? Jak vypadají vaši rodiče ( jak vypadáte vy?) A ten odpornej politickej záhul, kterýmu musí náš prezident čelit, ta smradlavá, mediální stoka, která protéká jeho životem, to svinstvo a zvěrstva občanských nadávek a urážek od jeho "spoluobčanů" - nepodařených zmrdů a hajzlů na diskuzích- jak vy byste asi vypadali? Když mu bude sloužit zdraví a nenechá se znechutit mediální stokou, může se v klidu dožít vysokého věku. Nemějte péči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Na plastiky nechodí jako někdo a tak vypadá jak vypadá. Hlavu a mysl má v pořádku a pamět by mu mohl závidět daleko mladší vykuk. To je důležité. Když nohy nebudou sloužit, může mít vozík jako americký prezident F.D.Roosevelt. Přejme mu zdraví, budeme ho moc potřebovat. Loutky jako Drahoš nebo Horáček nám jsou k ničemu.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 10. Už jenom z tohoto jediného rozhovoru, posoudím-li zdraví prezidenta celkově, to jest fyzické i duševní, ---- pak je vysoce nadprůměrné.
  Právě vlivem enormního zdraví duševního.
  Nad to, zdraví duševní je přece pro funkci prezidenta nezměrně důležitější.
  Bohužel najde se i mnoho těch, kdo tu důležitost chtějí hodnotit záměrně právě opačně.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A podobně, posoudím-li podle výsledků voleb za dlouhá léta nazpět průměrné celkové zdraví občanů, vychází mi to opačně.
   Fyzické špatné, duševní ještě horší.
   Děda.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.