Reklama

neděle 8. října 2017

F.R. Čech hostem předvolebního pořadu na Radiožurnálu, jako superlídr SPO...

7.10. 2017   Radiožurnál
Poslechněte si inspirativní rozhovor a popřemýšlejte o slovech, kterým nechybí český humor...
F.R.Čech:..,,neměli bychom vyhazovat peníze na projekty , které jsou k ničemu, víte takové ty neziskové, poraďte mně pane redaktore, už vím já věděl, že si vzpomenu , vlastně ziskové, které nás stojí spoustu peněz..."
audio zde

18 komentářů :

 1. Jen je škoda, že Ringo nedělá superlídra SPD, která se oproti SPO, dostane do sněmovny, možná i s dvouciferným výsledkenm.Přitáhl by Tomiovi více voličů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Idiot , kterej keca kecy a vzdycky kecal nesmysly , aby se zavdecil je spatnej sasek a nikdy nikomu v nicem nepomuze , jen dalsi Zrudnej a Hystericke Parazit , jako vzdycky byl...

   Smazat
  2. Primitiv avysavajici za kazdych okolnosti a omezenej tupec , vyrabejici kulturni odpad jako I love you madchen krasne, Hop a je tu Lidoop , Coz takhle dat si spenat a komunistickej prisluhovac 24 hodin denne , je stale jen hysterickej parazit a vzdy bude. A dnes se odhalujou houfne..

   Smazat
  3. No vida 4:25,29 za tak krátkou dobu takových sprostot. Ten pán Janda je opravdu jenom neschopný homosexuální prostitut, když si na svoje házení špíny najima takové primitivní hnupy.

   Smazat
  4. Jane Kozino, oba jsou jen jeden naprogramovaný stroj k trollení(zastaralé generace). Věřte, nevěřte, často nám odpovídají skuteční roboti!

   Smazat
 2. Ringo je super . Měl být hlavním lídrem ! Určitě osloví více voličů jak Tomio .

  OdpovědětSmazat
 3. Bohužel Ringo odebere SPD voliče.....

  OdpovědětSmazat
 4. Tak se podívejte koho by volil ten váš ringo:

  Kdyby Zeman nekandidoval, Čech by volil Václava Klause nebo Václava Havla. „Havel je ze hry venku... Ale kdyby Miloš nemohl, tak Klausovy a moje názory se v současné době naprosto sblížily. Jeho syn je vynikající politik,“ pochválil experta na školství z ODS Václava Klause mladšího. „Když je člověk silný, může si dovolit pochválit i soupeře. Zvlášť když je ten soupeř kvalitní a vážíme si ho,“ sdělil.

  OdpovědětSmazat
 5. 20:59, 22:46 a podobní, Tomio, Tomio toť vědomě prostá nalejvárna pro pohodlné myslet, často i vědět. Jeho volební tiskovinu jsem pozorně tam a zpět pročet. Vemlouvá se hospodě. Jak prosté. Takoví ti korektní, vedle Tomia, ani se sebelepším, promyšleným, zodpovědně míněným a personálně podloženým programem samozřejmě neobstojí. Jak jinak u národa, který byl schopen plédovat jistého Václava Havla průhledným lžím a dodnes si v nemalé části svoji hloupost ani nepřiznává. Volím toporné, vytrvalé a svým principům věrné komunisty. Svinstva nazývají pravým jménem a jsou jediní, kteří se, například, do českého lithia skutečně opřeli. A kdeže až to začalo a kdo celé to svinstvo, včetně těch předchozích, kdože všechno to dodnes zamlčuje? Proč vám nedochází, v čem to celé vězí?

  OdpovědětSmazat
 6. on pan rinko je taky takova mala neziskovka a ovšemže to děla při plnem vědomi - svědomi nemajice a jak pravi klasik bohužel neni sam a neni prvni ani posledni a vovčan si muže o tom povidat psat ale stejně s tim houno urobi

  OdpovědětSmazat
 7. Volil jsem Zemana jako nejlepší možnost z navrhovaných a bude to zase asi stejné. Ringo a Zeman mají k sobě blízko protože mají stejnou mentalitu a stejné prohřešky proti ČR. Za komoušů stačilo se neangažovat a měl člověk SLUŠNÝ život od dětství po stáří. Nedalo se to srovnat z první republikou. Kdo se cítil jako dobrý parazit tak utekl a dařilo se mu většinou dobře. Komouši usnuly na vavřínech a zlenivěly nedokázaly špatné měnit a dobré vylepšovat. Teď dám hlas SPD ale asi se nic nezmění.

  OdpovědětSmazat
 8. Ringo je borec, stejně jako Zeman.

  OdpovědětSmazat
 9. Čecha vynesla až do sněmovny ČSSD, ale teď zběhl k zemanvcům a aby se jim zalíbil tak teď ČSSD pomlouvá. Bývala s ním občas sranda ale zběhl na nesprávnou stranu.

  OdpovědětSmazat
 10. 8. října 2017 17:14
  soc dem odehnala spoustu svých voličů tím, že drží ve svém vedení hovada. (sralbotka, zadolarek - prostě bratrsko kočičí pracky.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Václave, máte ode mne palec nahoru. V.J.Horák

   Smazat
 11. Obecně - česká představa, že čím více stran tím více demokracie, je naprosto mylná a navíc směšná. To tedy USA se dvěma stranami, Britanie se 3, Německo a Rakousko prakticky se 3 - 4 jsou nedemokratické. Opak je pravdou. 32 stran, které kandidují nyní do parlamentu (z více jak 200, které jsou u nás registrovány) jakékoliv stopy po demokracii vymazává. (Ono je vůbec směšné hovořit za diktatury kapitálu o demokracii, to spíše soudruzi se mohli ohánět, že diktatura proletariátu je diktaturou většiny a tedy demokracií.)
  MY POTŘEBUJEME ,TAK JAKO V USA, 2 SILNÉ STRANY: JEDNU VLÁDNOUCÍ A JEDNU STOJÍCÍ V OPOZICI.To je totiž situace velmi svízelná pro u nás jinak zcela běžnou korupci politických loutek, řízených oligarchií. Vláda oligarchů formuje "uvědomělost" svých politických loutek jednak přímo, jednak přes tzv. lobbisty a když se loutka vysmekne z chomoutu, tak přes policajty a nesoudné soudce a když ani to nepomůže, tak politik "sejde" ze světa. To je naše dnešní realita tzv. kapitalistické demokracie. VOLTE ANO A KSĆM, DOBRÉ PROTIPÓLY NA TO, ABY SE VZÁJEMNĚ HLÍDALI A NE SE SPOLU PAKTOVALI, JAK OKRÁST OBČANY. TO JE JEDINÁ CESTA, ABY SE POLITIKA STALA TROCHU ČESTNĚJŠÍ, NEŽ JE SOUČASNÉ NAŠE POLITICKÉ HNOJIŠTĚ!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.