Reklama

.

.

středa 4. října 2017

Glosa ke dni: Gay-pohádka Král a král“ Pěkný, ale na něco naši ctění indoktrinátoři dětí zapomněli

Adam Mikulášek
4.10. 2017   Rukojmí
A stále mi to vrtá hlavou. Který z nich nosí burku? Bertík nebo Krasomil? Vždyť je to přece tak úžasně pokrokové! Tak proč by naše děti měli být připraveny o tu slast, vidět krále v burce nebo v nikábu?
A to zdaleka není všechno. Skutečný pokrokový „duhový“ král by měl jít svým poddaným příkladem i v ostatním. Měl by být vegan, nebo když už si dovolí ten zločin pojídat chudáčky zvířátka, tak jedině halal! Také by měl být ekolog tělem i duší. Vzhledem k tomu, že svíce, louče a podobné nesmysly zamořují ovzduší, měl by být zámek od nejhlubšího sklepení až po nejhořejší patro vybaven úspornými LED žárovkami a jeho střecha ozdobena z jedné půle solárními panely a z druhé půle nějakou zelení.
A už vůbec se mi nezamlouvá, že si adoptovali zrovna holčičku, vždyť to je sexizmus jak vyšitý! Správně to mělo být prostě dítě, které si svoje pohlaví svobodně zvolí, až bude chtít, jen tak by se dosáhlo té pravé a nefalšované genderové korektnosti! A nelze také opomenout etnickou a rasovou vyváženost, aby se učinilo za dost požadavkům multikulturní výchovy. Takže máme tři základní rasy a tři hlavní postavy – oba krále a holčičku, tedy vlastně dítě s blíže nespecifikovaným pohlavím. Není tedy žádný problém, aby jeden král byl řekněme Maďar, druhý Nigerijec a dítě bylo třeba z Barmy, když si je našli kdesi v džungli...
Takže, vážení, když už chcete našim dětem naládovat mozky tou vaší „pokrokářskou“ ideologií, tak to dělejte aspoň pořádně, ne tahle fušeřina!

17 komentářů :

 1. Máte to nějaké pomotané, možná schválně. Když guláš co není k pozření, tak ať i pořádně smrdí. Samozřejmě dávat gaye k Islámu je skutečně "půvabné" atd. Jen ještě se vrátím k halal porážce nebo chcete li zabíjení zvířat. Tento způsob zabití, já tvrdím že umučení, je praktikován u muslimů z důvodu, aby si zvíře, ale často jej provádí i u svých lidských protivníků, pokud je nekamenují, jako například právě gaye, tedy až ve "finále", tu smrt pořádně "užilo", až do poslední kapky krve. Měl jste také dodat, pokud toto chcete, máte možnost tyto šílené sluníčkářské zelené strany a jim podobné s dredy volit již tento měsíc, pokud je nechcete nebo dokonce chcete klid, tak volte opačné spektrum stran. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no nevím, Karle, ale já to pochopil jako ironickou parodii té zvrácené "pohádky".

   Vymazat
  2. Budou se prý genderově přejmenovávat dětské knihy jako Pipi Dlouhá Burka a Děti z Buzerbynu.

   Vymazat
 2. Tak pardon. K. z P.

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkně hnusné svinstvo blbnout malým dětem hlavy třeba propagátory buzíků a pedofilie vykopat u voleb.

  OdpovědětVymazat
 4. Normální člověk by se tomuto mohl v přívalu jiných každodenních starostí a povinností zasmát, ale bohužel tahle úchylárna sílí a získává přístup k dětem a vliv na ně - a tady sranda končí. Nechť si každý dělá pod peřinou (či ve svém chlívku) nebo se svým tělem co chce, ale když jde o děti a rodinu, tak vše musí být posuzováno z hlediska práv a potřeb dítěte a základních potřeb společnosti, nikoliv z hlediska choutek "jinakých" menšin, které začaly kampaní za toleranci,
  nyní požadují respekt, privilegia a speciální práva a kde to skončí - nadřazeností menšin a kriminalizací každého, kdo označí za úchylnost to, co je úchylností ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Označit úchyláka úchylákem už trestné je! Teplouši a lesbo lízátka, jsou úchylní petverti a dekadenti! Tak.....a jsem v řiti......

   Vymazat
  2. V čí řiti?

   Vymazat
 5. Popsané blbosti pochází z"lůna" ČSSD.Tam mají Dienstbiera ,Valachovou a další lokaje bruselských pomatenců

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesmíte zapomenout na Eurosvazáky ze Strany Zelených z níž se díky Sorosovi, jeho neziskovkám a laciným blbům ve vedení SZ stala nátlaková organizace k prosazování cizích zájmů zdánlivě legitimní cestou.

   Vymazat
 6. Od minulosti spějme zpátky,
  otroci, vzhůru k cílům svým!
  Již chví se světa základ vratký,
  my ničím nejsme, buďme vším!
  Poslední bitva vzplála,
  dejme se na pochod.
  Internacionála
  je zítřka lidský rod.

  OdpovědětVymazat
 7. Pohádka bude pokračovat! Králové vezmou malou holčičku do koupelny, tam ji svléknou za účelem očisty. I když oba úchylové, rozhodnou se při té příležitosti holčičce něco ukázat, co mají oni a ona ne. Celou(!) ji umyjí a ona jim je taky...mám pokračovat? Perverze? No zatím ještě jo.

  OdpovědětVymazat
 8. Král a král jsou odsouzeni k vymření po meči. Adopcí je krevní linie porušena a rod zaniká. Takže podle našich genderidiotů vlastně aristokracie končí, a žádný další král a král nebude.

  OdpovědětVymazat
 9. Halal a košer je totéž. Jen aby autora nějaký veganský pokrokář nenařknul z antisemitismu (Arabové jsou větší Semité než samotní žiďáci)

  OdpovědětVymazat
 10. Bylo ticho a klid na pěšině, než si někdo usmyslel, že je vhodné svoji úchylku exhibovat, jakoby šlo vlastně o přednost. A v tom je zakopaný pes. Za to, že se někdo narodí s úchylkou včetně sexuální, nemůže nikdo, ani on sám, je to neléčitelné a tedy nezměnitelné, ať jde o homosexualitu, pedofilii, zoofilii či gerontofilii.... Ale proto by to nemělo být vydáváno za přednost, ale stejně tak ne zatracováno. Lidé se takto rodí po věky a v některých dobách a společenstvích lidí to bylo odsuzováno a pronásledováno, podobně jako čarodějnice, vodníci, čerti a třeba husité. Jsem starý a zažil jsem v cirkusech předvádění lidí s různými tělesnými úchylkami a vždy, již jako dítěti, mi to přišlo jako odpuzující. Stejně odpuzující mi tedy připadá exhibování sexuálních úchylek, jako by to byla reklamy hodná přednost před normou. Samozřejmě základem společnosti je norma, tj. klasická rodina, bez ní lidstvo vyhyne, ta se neexhibuje, ale o to více si zaslouží pozornost a podporu, určitě větší než nemanželské motýlí přelétání. Jistě není radostné a projevem pokroku, že polovina dětí se rodí nemanželských - samozřejmě nemohou za své sobecké a neodpovědné rodiče. Jenže "pokrok doby", sexuální promiskuita, která se také dnes exhibuje, je také vydávána za přednost a manželská věrnost je "modernímu státu" a společnosti pro smích.

  OdpovědětVymazat
 11. Řval jsem smíchy při pročítání příspěvků. Ale prosím v tom dobrém. Byť ,,normál", jsem tolerantní k odlišnosti. Tvrdím jen jednu věc... Jestli spí muž s ženou, mužem, plyšovým medvědem , či živým krokodýlem tak je to jeho věc, pokud je to za dveřmi ložnice. Jen to prosím netahejte ven. Žádné ty duhové průvody... Budu vítat ,,inženýry" někde z Afriky, kteří gaye shazují z věží, abych poté šel v čele průvodu a demonstroval za jejich ,,práva". (gayů) Vykašlete se na to multi-kulti. Neblbněte dětem hlavu ,,učebnicemi", kdy spolu žijí princ a princ. Co se dočtu příště? Křemílek a Vochomůrka si to spolu rozdávají v pařezové chaloupce. Šípkový růženec je políben princem. Pat a Mat spolu vyrábějí (při své příslovečné šikovnosti) anální stimulátor... Co si pro Boha ještě kdo vymyslí? :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A dorazí to víla Análka a motýl Onanuel, jděte spát, děti a ať se vám něco pěkného zdá...

   Vymazat