Reklama

neděle 15. října 2017

Hnědý čoud stoupá z našich milášků z Kyjeva

15.10.2017, Petr Ďoubalík - Centrem Kyjeva opět prošel pochodňový pochod, který zjevně odpovídá evropským hodnotám


Video - titulky, zdroj: Rossija1, Anatolij Šarij


V sobotu kráčeli ukrajinští nacionalisté Kyjevem, s pochodněmi a Banderou na rtech. "Evropa" miluje každého, kdo nemiluje RF, a tak jsou to vlastně takoví naši nahnědlí miláškové. Bubínky, píšťaly, pochodně - krajně nepříjemná vzpomínka našich rodičů a prarodičů... V naší jednobarevné telce nám je ale asi neukážou, tak jestli chcete, tady jsou naši udatní spojenci k vidění:titulky: Ďouba
zdroj: A. Šarij

zdroj: A. Šarij

zdroj: A. Šarij


Rozšiřující učivo:
přikládám ještě jedno video od známého blogera Anatolije Šarije, na překlad nemám čas, tak pokud nerozumíte, přeskákejte mluvené pasáže a udělejte si představu o pochodu jen ze záběrů z Kyjeva

13 komentářů :

 1. Mezi pochodujícími na 1:48 je vedle Nulandové i její věrný čípek Zaorálek a za nimi hoši a dívky z ODS. Hop Hop Hop ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak je to tak. Myslel jsem, ež se mi to jen zdálo. Fuj!

   Smazat
 2. Takže díky Rusákum můžete vidět tento fašistický pochod . Kde je česká televize s panem Karasem ? Kars včetně asi zabral a dnes léčí kocovinu . Hlavně že stíhání demonstrace z Rasije .

  OdpovědětSmazat
 3. Středověk a čarodějnické procesy hadr.
  A toto chtějí zástupci našich zaměstnavatelů vozit k nám do ČR na práci!!!! Naši lidé na pracák, UKrajinci do fabrik. Ne a ne a ne!!! Dokud bude na pracáku jediný nezaměstnaný Čech, vč. cikánů, nic by sem vozit nemělo být dovoleno. Takhle je jich tu už dost a dělají dost bordel (i když proti muslimákům je to pohoda, to je nutné spravedlivě přiznat).
  Prostě - každý má žít ve SVÉ zemi a v rámci svých schopností pomáhat ji rozvíjet. Stěhování v minim množství jistě, ale ne tyhle stěhování národů ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. Každej se má snažit makat ve svý zemi, a ne jenom courat po světě. Nic dobrýho z toho vzejít nemůže nikde, a jak je vidět, taky nevchází.

   Smazat
 4. Synku nechlastej a piš normálně :-) SPD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi SPD? Nebo je to pořád jen ta ubohá agitace? O čem budeš slintat na diskuzích po volbách?

   Smazat
 5. Tyhle fašouny ve zprávách ukázaly jejich spojence.

  OdpovědětSmazat
 6. Kdopak to asi platí a organizuje....

  OdpovědětSmazat
 7. Mají docela pěkné uniformy a zdá se, že i praktické. Kdo se o ně tak pěkně postaral? Velký bratr, milí krajané, černá sotňa, Soros...??
  Morave

  OdpovědětSmazat
 8. Já jsem měl vždy za to, že tyto stránky, tedy NR jsou celkem stránky solidní se solidními lidmi, Bohužel se omlouvám za předčasné hodnocení. Shora uvedené přízpěvky jsou buďto psané jedním nebo max. dvěma lidmi, kteří jsou buďto tak omezení, nebo si ani nejsou schopni uvědomit co zde splodili za blábol. Je to neuvěřitelné 10 přízpěvků a jeden blbější jak druhý.
  Ano, tady je opravdu nebezpečí, ale ze strany těchto prezentovaných hovad.

  OdpovědětSmazat
 9. V tomto má pan Doubalík naprostou pravdu a tito přizpěvatelé do diskuse to jen potvrzují. Začíná tu smrdět hnědá pakáž a to velmi intenzívně. Máme plnou zem těchto "pracantů". Neříkám, že jsou všichni špatní to rozhodně ne, ALE, když si uvědomíme, že jsou to "děti", kteří se narodily někdy kolem roku 1990 a později, tedy v době, kdy se začalo na ukrajině s obrozením toho hnědého moru a na školách se vyučovalo podle nového " západního" vroru, je mi zle. Sám jsem se setkal s tvrzením jednoho z nich, který mi doslova uvedl," a víš, kdo to byl strýček Bandera?" Nesmíme zapomenout, že pro tuto generaci je to doslova národní hrdina. To je potřeba si uvědomit. Podívejme, kolik těchto lidí přijelo do naší země hned po revoluci a začali tzv. " podnikat". Podstata je v tom, že zaměstnávají své krajany a pak jim vypláceli a vyplácejí směšné částky. Už to sice nejsou částky jako 2.000,-Kč a podobně, ale stejně na nich paravitují a pravidelně berou tzv. dividendy za sprostředkování.
  Ano, u nich je doslova majlant mzda někde kolem 7.000,-Kč. Vědí to podnikaleté, ví to vlůáda a požád se nic neděje, do doby, než nastane konflikt. Jenže, takto vzniká postupné ovládnutí jiné země, kde tito potomci dostanou pracovní povolení i s trvalým pobytem a je na průser zaděláno. Protože potom jsou právoplatnými občany tohoto státu a tím mají volební práva, tak jako občan ČR. A to je začátek konce. Jen si zhodnoťme kolik ukrajinců přišlo do naší země jen z důvodu,né pracovního, ale z prospěchářského a i za tu cenu, že se zde oženili, rovněž to platí u žen. V podstatě se více jak polovina po nějaké době rozvedli, ale už mají občanství ČR. V tomto duchu panu Ďoubalíkovi naprosto rozumím a dobře vím o čem píše. Je až s politováním, že si toto nebezpečí sposta lidí neuvědomuje, ba dokonce ani nechce uvědomit. Ale mám za to, že tady už pomalu začíná problém a sakra velký.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.