Reklama

úterý 24. října 2017

Hurááá, ve STANu mají novou krev!


Lubomír Man
24. 10. 2017
Už roky se nad českou krajinou nese volání po nové krvi v naší politice, která by tu starou pročistila. Nuže, mám pro vás novinu: nová krev se konečně objevila – a to v řadách starostú (STAN). Probíhá v cévním systému muže, který byl lídrem volební kampaně STANu, a jmenuje se Farský. Poprvé jsem jej spatřil na obrazovce ČT, když členové předsednictva STANu pořádali tiskovou konferenci a právě Farskému co nejvděčněji děkovali za zázrak znovuvstoupení STANu do parlamentu – tentokrát však poprvé jako samostatné strany.


O pár hodin později stál už tento vousatý zasloužilý mezi devíti lídry volební kampaně stran, které se do parlamentu probojovaly, a spolu s nimi diskutoval s redaktorem ČT o povolební situaci. A to tak, že ostatním diskutujícím skákal do řeči a po každém takovémto „vskoku“ vyčarovala jeho tvář tak triumfální výraz sebeuspokojení nad tím, jak soupeři právě vypálil rybník, jaký jsem u českých politiků dosud nezaznamenal – a to dokonce ani u Kalouska ne. Což bylo sice legrační pozorovat, protože to připomínalo estrádu, ale chyba byla ve zvuku. Totiž v tom, že jsem jej nevypnul, takže jsem, bohužel i slyšel, co to tento nový muž naší politiky ve svých výpadech na všechny strany vlastně sděluje.

A řeknu vám jedno: jestliže byly triumfální výrazy Farského po jeho „vstupech“ do diskuse cosi dříve nevídaného, bylo to, co povídal, cosi dříve neslyšeného. Tak opulentně to totiž bylo přecpáno podlostí a podpásovostí, že vás nemohlo napadnout nic jiného než tohle: propánakrále, vždyť starostové v naší republice jsou přece už z podstaty své práce většinou slušní lidé, takže jak se mohlo stát, že jejich politické vedení, a to už od figury jejich předsedy Gazdíka, je takovýhle neuvěřitelný póvl? Kde jsou ti slušní a normálníé starostové, lidé, které na různých akcích potkáváme, a kterých si za jejich projevy na veřejnosti i práci pro lidi tolik vážíme?

Řekněte mi: kde jsou? Ví to někdo? A existuje nějaký recept na to, aby se tváří našich starostů stali oni a nikoliv ona neuvěřitelná a podezřelá parta, která je reprezentuje dnes?

15 komentářů :

 1. Farský byl narychlo zvolená zástěrka za Gazdíka a holt vyrostl. Něco tak nesympatického se opravdu nevidí často. Zlatej Mirek Tulamórek.

  OdpovědětSmazat
 2. Absolutně sluhlasím s p. presidentem: Tupci kteří se přeživují na práci spousty starostů a holedbají se výsledky. Něco jako pražska a brněnská kavárna když
  se pasuje za mluvčího českých občanů.

  OdpovědětSmazat
 3. Pane mane, ptal jste se ve městech, kde oni opravdu starostujou?

  OdpovědětSmazat
 4. A co exponent (nejen) pražské kavárny Pirát? Co jeho vystupování? Já jsem z jejich programu, kromě frází, nic nevyčetl. Ani kam směřují oni, ani kam by chtěli aby směřovala republika. Nic než fráze. Ty se těžko plní, ale dá se s nimi dobře šermovat. Velkopanské manýry pitomečka, který nic nedokázal, není za ním žádný hmatatelný výsledek v ničem. Ale už věděl s kým nikdy, s kým vždycky...10% ve volbách jsou pouze sliby, nikoliv výsledek. Na ten si budou muset jeho (a nejen jeho voliči počkat. Už nám to předvedli jiní. A že jich bylo (Věci veřejné, ODA, KDS, US....).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:39 Pane,nechci se vás nijak dotknout,ale co vy jste za pitomečka a kolik máte tříd,co vy jste dokázal?

   Smazat
  2. 21:50 Má pravdu, pitomče Bartoši.

   Smazat
 5. Pan Farský pomohl prohlasovat restituční zákon, návrat církevního majetku. Okradl nás všechny a byl zvolen do parlamentu.
  Pozdě bycha honit...

  OdpovědětSmazat
 6. Další havloidi které bych nevolil.

  OdpovědětSmazat
 7. Já si do STANU dávám obvykle jenom spacák, bágl a ešus. Víc se od STANU nedá očekávat, kromě výdajů.

  OdpovědětSmazat
 8. Zkrátka a špatně,jak Gazdík,tak Farská mají Kalouskovu školu,vychcanost.Už jim bylo těsno v Kalouskově kleci,tak jako vycvičeni papoušky mohli být puštěni ven,ale mluví jen to,co je naučil Kalousek.

  OdpovědětSmazat
 9. Farský je obyčejný arogantní kretén.

  OdpovědětSmazat
 10. Farský je od pohledu retard, ještě než otevře hubu.
  Pak to jen potvrdí:-D
  Gazdík byl bezpáteřní had, který si dělal z národa srandu a ze sebe kašpárka, ale tohle je retard.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po té jeho koaliční sčuchlině s Bilderbrádkem zbyl jen zválený stan a prázdná tuba od lubrikantu..

   Smazat
 11. Farský je jeliman a když promluví tak tuto skutečnost tupluje. S jelimanem to začíná být jako kabaret.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.