Reklama

sobota 21. října 2017

Intimní zprávaLadislav Hinner
21. 10. 2017
Brusel nám vyhrožuje sankcemi, pokud nebudeme solidární a nepřijmeme určený počet migrantů, které z Afriky dovážejí do Itálie lodě neziskových organizací. Vláda v čele s premiérem Sobotkou tvrdí, že u nás je v této době pouze 12 migrantů… a odmítá kvóty na přijetí dalších. Ale Evropský soudní dvůr zamítl stížnost Slovenska a Maďarska na systém uprchlických kvót a podle agentury Reuters podpořil právo Bruselu přinutit členské státy k přijímání žadatelů o azyl . Komisař pro migraci Dimitris Avramopoulos na Twitteru napsal, že je „čas začít pracovat jednotně a beze zbytku naplnit princip solidarity“. Je tedy otázka, jak to bude po volbách otázkou irelevantní?


Nestává se často, abych souhlasil s názorem Karla Johannese Nepomuka...Schwarzenberga, ale tentokrát jsem publikování jeho vhledu uvítal s povděkem, neboť šlehl do živého. Své pappenheimské zná dobře.... Článek zveřejněný v Právu 22. června l.r. nazval „Neohrožení obránci vlasti? Jen póza“. Cituji z článku:„Pravdu řekl pan ministr Chovanec... sdělil nám, že k nám do voleb nepustí jediného uprchlíka. Sotva budou volby za námi, a tudíž naše změna postoje k uprchlíkům neublíží zastoupení jednotlivých stran v parlamentu, ustoupíme tempem, že nejslavnější ústup českých legionářů od Jekatěrinburgu do Vladivostoku před sto lety bude proti tomu vypadat jako skromný výlet na Okoř. Ale i ten se svého času podařilo českému národu prodat jako hrdinský čin. A o to v těchto hrách dneska jde. Politici vědí, že musí býti realisté, ale aby vypadali před voličstvem dobře, vrhají se do pózy neohroženého obránce vlasti a zároveň připravují co nejrychlejší ústup po volbách“. Konec citace... Král je nahý...Není co dodat.

... ze sněmovního záchodku

Smutný příběh restaurátora barokních maleb na chodbách a salónech, které byly a pořád ještě jsou němými svědky mnohého, co je upřeno lidu obecnému. Není divu, i když znalci se mnou asi souhlasit nebudou, že nechtěné pozorování sněmovního ruchu se muselo nutně podepsat také na podobiznách slavných předků, jejichž tváře se zprvu jen kabonily, ale později celé postavy rytířů v plné zbroji začaly i s komoňmi opadávat ze stěn a stropů jako podzimní listí. Zástupcům všeho lidu plavalo občas v pohárech barevné smetí, a to byla chvíle, kdy si toho všimli i oni a hartusili na správce, aby s tím něco udělal. Někteří navrhovali zatřít prozatím všechno lila, snad aby se připravilo místo pro jejich podobenky, ale starý vrátný jim to rozmluvil a z rozpočtu se potom podařilo něco málo uškudlit. K nápravě přizvali malíře, nuzně živořícího z občasného prodeje svých obrázků. A tak se onen malíř ocitl na štaflích, z kterých slézal jen aby se posilnil vlastním eintopfem, neboť ke stolu ze zdejší vybrané kuchyně jej nepřizvali. Maloval o něco lépe než vařil a to se mu stalo málem osudným. No, jak se to vezme, zkušenosti přicházejí nenadále.

Zrovna když se v jednom zapadlém salónku oháněl štětcem na vylepšování korpulentního zadku nějaké bohyně, ozval se v jeho vlastním nepříliš vydařený kulinářský výtvor, aby jej záhy vyhnal do kabinky, na jejichž stěnách byly jen poznámky a kresbičky ctihodných návštěvníků. Chvíli si pomlouvačné duchaplnosti četl, ale zaneprázdněn vyprazdňováním a unaven celodenní dřinou si zdříml. Nebylo co opravovat. Po nějaké chvíli jej probraly tlumené mužské hlasy, trochu rušené jen zdlouhavým a přerušovaným cvrkotem tekutiny a pochopil, že je svědkem rozmluvy starších pánů. Nastražil uši, neboť rozhovor se mu zdál zajímavým.Pamatuju onačejší mušličky, zabručel jeden, a v krátké pauze zamával bezmocně rukama, což ovšem náš malíř vidět nemohl, protože vrozená slušnost mu nedovolovala nahlížet na vážené pány klíčovou dírkou. Bručoun pokračoval vzpomínkou jak ... u oněch stál dlouho, radostně a a ochotněji, chacha...

Dnes jsme zase moudřejší vašnosto, povídá sněmovní druh. Vždy se nějaká ochotná najde, a když na to přijde, promine a dokáže zase ocenit jiné přednosti. A polární liškou neurazíš.

No jó, ale co říkáš na imáma, odskočil si z mešity, a vykřikoval na nás včera jako meluzín z minaretu. Jen mi pověz, jak to dělá se svými manželkami, má jich sedm a na bradě už také pár šediváků.

Kdybys poslouchal a nedřímal, tak víš, že máme bejt vstřícní, neskrblit, pomáhat jeho bědným a hlavně ne-zá-vi-dět. A abychom se zbavili pokušení, máme si pětkrát denně dělat na čele modřiny, též pít kozí mléko. Ty už z lodžie chlívek dělat nemusíš, využívej ji radši ke slunění. A z minaretu nehalasí meluzín, znalče, ale muezzín!

Mladej, seš nějakej informovanej a na můj vkus moc vstřícnej k přišelcům, to se nebojíš o svoji dceru?

Nelichoť, mám už vnučku a sotva o pětiletku méně než ty. O dceru nezavadí už ani manžel, jenže tvůj nejmladší je v ohrožení, není prej na holky.

Co to plkáš, je to hezkej kluk a ženský se za ním jen poženou.

Vím to od vnučky, tobě se hoch asi nesvěřuje .

Překvapením zalapal po dechu, pokropil stěnu a zakoktal ...to to nemůže být pravda.... No tak se přestěhujeme do chráněné zóny, opáčil.

To sotva, penzisty tam neberou, na to bych nespoléhal. Já raději konvertuji, jen se rozhoduji ke kterým, nic to nestojí, operace je to jednoduchá a dostanu se pod ochranou před kuffáry. Kdo neprojde v životě názorovou metamorfózou, jakoby nebyl. A moje vnučka je chytrá a vstřícná po dědovi, dětičky v barvě ovomaltiny jsou roztomilé a škola inkluzivní. Není se čeho bát.

Poslanče, kdybys měl nosit všechny kabáty, nevešel by ses mezi futra, máš na to ramena, v tom tě už nedoženu, ale nabízíš nápady k zamyšlení. Jen jak to podáme voličům?

Nestarej se o zpozdilce, něco jim vysvětlí ti zkušení z bezzisků co už získali postavení a my se jen přidáme. I náš předseda něco v tom smyslu naznačoval, do partajních stanov i ústavy chce vložit pár imámových nápadů a upřesní mu je muftí. Není přece jen takový blb jak se nám jevil, i strniště si přestal holit. Já věru nemíním čekat na nějakého nového Timura, který nám vnutí co potřebuje.

Co sem pleteš nějakýho pionýra?

Spal si ve škole a to ti zůstalo, žádnej pionýr, jak tě učili v partajní vyšší, ale Tamerlán, „Kulhavý Timur“, co se mohl vidět i s našim Karlíkem, jenže to bychom tu měli stověžatou z minaretů. On ten kulhavec byl sice vzdělanej, ale na kuffáry pěknej ras, děkuji, nechci.

Nechceš, nechceš, ale seš vstřícnej...

Jo, abych nebyl mezi odstrčenejma já, ani moji potomci, to bychom ještě platili i daň z hlavy. Sebevědomě se usmál a s otevřeným poklopcem zavřel dveře zvenčí...

A malíř ?, ten se vyprázdnil i horem...

50 komentářů :

 1. Pořád nechápu, že se neustále někdo snaží neco v Bruseli objahovat nebo vysvětlovat. Copak se tady v této zemi nenajde kdo by byl schope přeložit jednoduchou českou větu "Jděte s uprchlíky už konečně do prdele" a přeložit do všech unijních jazyků? Budete se opět vytáčet jako Sobotka?

  OdpovědětVymazat
 2. To mi hlava nebere21. října 2017 21:48

  Takže ten zkrachovalý expremier Sobotka tvrdí, že u nás je v této době pouze 12 migrantů. To mi hlava nebere. Vždyť jen v jednom dni a jenom v Praze potkal výše 20 černých a arabských humanoidů a zakuklených do černých hadrů muslimských panen (tipuji od 12 do 60 let). řž.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to mohou být taky turisti -ne? Nebo to považujete za vyloučené? Mnohem horší je, že starostou Teplic se stal nějakej Arab. Teplice - je vůbec pohroma. A kdo za to může? Vláda ne -kdepak! Nenažraní Češíci! Čeští tradiční snobáčkové,co musejí mít vždycky všechno lepší a víc než ostatní, pokud možno. Vláda snad jen, že někdo neuváženě vymyslel ty přiblblé restituce. Asi si ti naivkové mysleli, že Češíci touží vrátit půdu vzhledem ke své lásce k půdě a k rodné hroudě - a vono hovno! Průměrný Češík, jakmile dostane něco do drápů, hned to zpeněží, a tomu, kdo dá víc - ať je bílej, žlutej, hnědej nebo černej! To je právě ta naše česká láska k vlasti. Takhle vyprodali celé Teplice arabským zbohatlíkům, a nikdy -NIKDY! už jim to nikdo ze spárů nevyrve. Budou tam vytvářet svoji menšinu se starostou a arabským zastupitelstvem. Kolonie ČR rozhodně dobře nedopadne - díky nenažraným a vychcaným Češíkům, kteří se za váček s penězi třeba i vyserou z vlastní podoby.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Hele -zalez zase do svýho brlohu, ty exulantská svině, a odprejskni se svejma sprostotama! Naštěstí v ČR nejsi, tak přestaň dolejzat a otravovat vzduch na českých diskuzích. My jsme sebevrazi, a ty jsi hovado a blbec.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 21. října 2017 21:48
   Copak Sralbotka, ten už to má spočítané, ale vrchní guru Babiš tvrdil že u nás žádní utečenci nejsou a nebudou. On to v EU zařídí.
   A kdo tomu věří je naprostý duševní ignorant.
   Václav

   Vymazat
  6. Pro 22:07
   Pozor,pozor, kolego, nenadávej předešlému diskutérovi. On má ale naprostou pravdu. Né samozčejmě v tom, že to mohou být turisté, to možná, ale v tom, že český člověk je taková prodejná děvka, že za prachy udělá cokoliv. Jen se podívejme, kolik půdy je prodáno zahraničním investorům kolem hranic. Jak je možné, že se toto stalo? Kdo si dovolil z vládnoucích potentátů toto dopustit? A těm našim jelitům je to naprosto jedno.
   Jsem fakt zvědavý na Babiše, jestli on nebo vláda udělají s touto republikou něco pozitivního. Nyní se ukažte spáso národa, dostali jste na to mandát, tak do toho.

   Vymazat
  7. Zajeď se podívat do některého z níže uvedených zařízení a uvidíš co těch zakuklenců u nás v republice je. To vědí všichni asi jen mimo toho trouby Sobotky.

   https://zpravy.aktualne.cz/mapa-azylovych-zarizeni-v-cr/r~i:photo:38789/r~i:article:204375/

   Vymazat
  8. Ono to už není totiž jen v zařízeních, Stačí se projet v odpoledních a večerních hodinách směr od Německa do vnitrozemí. Směr od Ustí nad Labem, od Chebu a pod. Kdejaká přístupová cesta z německé strany
   je plná těchto individuí. Že memůžou vepřové? Zastavte se v Petrovicích na první benzině od německa a prozřete okamžitě. Valí tam do sebe klobásy a tvrdý chlast jak pominutí. Potom sednou do aut a jedou dál do vnitrozemí. Kolik je jich ve větších městech typu Praha,Brno,Pardubice a pod, I už v Omomouci jsou a není jich zrovna málo. Nás bude policie buzerovat za nějaké pivo a je to v pořádku. Chlast nemá na cestě co dělat. Oni chlastají tvrdý alkohol a nikde ani náznak reakce těchto orgánů. Je to normální?

   Vymazat
  9. Jenze tohle vsechno jsou TURISTI. Dostali azyl v Nemecku a sem jedou na vylet...

   Bohuzel jeste jsme nedospeli do stavu, aby na hranicich mohla byt cedule: ONLY FOR WHITE

   Vymazat
  10. Prohráli jsme volby . Teď na to chybí už jen čas, kdy to na svou kůži pocítíme samí ! Každý Čech to musí pocítit! jinak budou držet hubu ! Prý budou hlídat hranici ?kdo!!! Potřebují tisíce ale naopak ještě jích více odchází !!! Tak kdo nás bude chránit ? vláda ,parlament statní úředníci !!!

   Vymazat
  11. Naopak piskoři 12.21 - vyhráli jsme volby!!! Co pocítíš ty, a jestli ti nebude chutnat jíst, je nám srdečně fuk. Diskuze názorně předvádějí, jak každý Češík "drží hubu" tak o co ti jde? Přestaň tady šířit poplašné zprávy. V těch končinách, kde mají být "ti co žerou klobásy" jsem nic krajně nebezpečného a podezřelého nezaznamenal. V současné době lezou "turistické štěnice" po celém světě v obrovských kvantech, což dříve nebývalo, už začínají vadit i občanům v těch zemích, které se turistikou živí. Mnohem horší jsou nápisy v azbuce po Karlových Varech, v Marjánkách, všude zní jenom "něpanimaju" nebo němčina - čeština skoro vůbec. Teplice brebtají arabsky, a půl Prahy taky rusky.Tak drž hubu. Jestli se ti nelíbí EET - je to tvůj problém, a nežvaň tady o prohraných volbách. Já to naopak navzdory těm šileným až zhovadilým útokům medií proti ANO a zejména Babišovi považuji za vítězství zdravého rozumu - že konečně lidi ukázali, že nás mediální šmejdi ovládat prostě nebudou!

   Vymazat
  12. Hodně by i to přál 13.04 ale Evropu nikdy nepředěláš! ANO 2011 volby vyhrálo, ale uvidíme jestli se volby nebudou opakovat .

   Vymazat
 3. Záleží na burešovi jak sestaví vládu a jestli dostojí svému slibu nechci migranty a tím vyhrál volby. Liberální smažka už pomlouvala bureše a Okamuru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neznám "bureše" - byl bys tak laskav, a upřesnil, o kom píšeš? Tyhle přezdívky jsou něco neskutečně hnusného. Hlavně když ty jsi anonym - nejsi náhodou taky bureš? Nebo burák? Těžko někdo mohl pomlouvat "bureše" když nikdo takový není mediálně znám. To jméno jen koluje přiblblými diskuzními žvanírnami.

   Vymazat
  2. Já Bureše znám, je to pěknej prolhanec, myslím, že každý ví o kom je řeč a když ty nade mnou nevíš, tak neopruzuj

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 22:29 http://www.reformy.cz/zpravy/cely-spis-agenta-stb-andreje-babise-burese/

   Vymazat
  6. Jo tak z takový škváry ty čerpáš "zaručeně pravdivý informace?" Takových sraček můžu o každým vyrobit, co se mi zachce. Nehledě ani k tomu, že dříve tady byli co komouš, to estébák, a to všechno se jen změnilo na "demokratické" politiky a podnikatelské elity. Jejich estébácké přezdívky nejsou sice zveřejňovány, jenom snad kdyby v politice chtěli dosáhnout nějaké změny, by se to na ně vytáhlo a použilo. Jsou tím drženi v šachu a poslušnosti, a všichni tím navzájem propojeni. Byla to mafie, a je to mafie pořád - na tom se nezměnilo nic. Každý to ví, jen možná blb jako jsi ty, v tom tápe, a chytá se každý sračky na lidi, který nenávidí, ovšem z úplně jiných důvodů ( třeba EET - že ty jsi - ty sviňáku - neplatil daně - aha?) Takže nech na hlavě ty bureši, a jak píšu - takovejch sraček vyrobím na koho budeš chtít a jaký budeš chtít.Dnes jde podvrhnout všechno.

   Vymazat
  7. EU je jen dalsi Koncentracni Tabor fasistu a Germanu. Potrebuji nutne Dozorce a Kapa.
   To je vse.
   NATO je ozbrojena straz. Ukrajinci se hodi , byli vzdy nejlepsi hlidaci fasistickych koncentraku.
   Zkuste z Koncentraku odejit , nebo utect a uvidite.....

   Vymazat
  8. Estebák Bureš pude vod válu! Jasně proevropsko-atlantickou vládu složí paní Šlechtová s pány Stropnickým a Pelikánem, přiberou pány Bělobrádka a Fialu ... nebo Bartoše, kdo bude mít víc rozumu a míň požadavků:)

   Vymazat
  9. A nebo se to slozi jako domecek karet

   Vymazat
  10. 22. října 2017 7:53
   Neboj magore VSTANOU NOVÍ BOJOVNÍCI!!!!!
   Václav

   Vymazat
  11. Diskuse je jedna věc, a skutečnost jiná. Dostali moc, tak ať se ukážou. Jenže se děsím toho co vznikne. Včerejší přízpěvek mě ale dorazil. Bezprostředně po volbách se vyjádřil jeho náměstek, že by měli oslovit především ČSSD. PROBOHA k čemu ty volby pak byly? Opravdu mě chcete přesvědšit že k h.... nu? To nás čeká opravdu další zrada na českém národu?

   Vymazat
 4. Myslím, že po týchto voľbách už Brusel nebude mať dôvod Česko pranierovať.

  Andrej to istí, pracovnú silu bude dovážať, lebo dovoz migrantov je výmysel kruhov, do ktorých aj Andrej Babiš patrí.

  Verím, že kosačky máte udržiavané, aby ste si zarobili na dôchodok v dôchodkovom veku, ako sa svojho času minister Pilný vyjadril, čo by dôchodcovia čučali doma, nech kosia parky.

  A Eurom to spečatia ..... nech sa vám darí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:50 Nebojte fico+ kiska to je cesta do pekel.

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 6. Pěkné od Okamury je ho třeba podporovat dál:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Milovnikum-islamske-ideologie-a-vitacum-migrantu-se-nas-nepodarilo-zastavit-spustil-hned-po-volbach-Okamura-509119

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč s tou agitací už nedáte pokoj? Jste nemocnej?

   Vymazat
  2. 23:26 To není agitace Okamura poděkoval svým voličům. Když to není pro vás nečtěte to nereagujte nazdar.

   Vymazat
  3. Pokud vím, tak každý poděkoval svým voličům, i Kalousek. Budeme taky podporovat Kalouska?

   Vymazat
  4. Na rozdíl od Kalouse ušatého doufám, že pražský samuraj N E U H N E !

   Vymazat
 7. To chce obnovit Varšavskou smlouvu a oni se srovnají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ameriku Americanum
   Evropu Putinovi

   Vymazat
  2. Sakra, chlapy, kam na ty žvásty chodíte?

   Vymazat
  3. 5:52 prani neni zvast, asi si mel rymu kdyz se probirala logika

   Vymazat
 8. Na zvracení, ale vystihující realitu.
  O tom, kolik tady budeme mít muslimů se nebude rozhodovat v Praze, ale v Bruselu, potažmo v Berlíně. A nám plebejcům bude nabídnuto pouze dvojí. Chudoba bez muslimů, nebo ještě chvíli blahobytu s nimi.
  Neexistuje alternativa. Buď s muslimy v EU, nebo bez muslimů mimo ní. Ať si každý vybere.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesi to resi vic a vic sebevrazdou

   Vymazat
  2. vladimír hricák Tak bez muslimů a v bezpečí.

   Vymazat
  3. 10,07
   Malinko předběhnu dobu. Dejme tomu, že se Bruselu dokážeme vzepřít. Pak máme pouze jedinou možnost. Z EU odejít. Vydržíme dopady takového počinu? Nezačnou davy, v okamžiku, kdy se jim radikálně sníží životní úroveň volat po návratu? Dejme tomu, že vydržíme. Francie, Německo, ale i celá řada dalších zemí bude do nějakých 50-70 let většinově muslimská. Dokážeme vzdorovat čtvrt miliardové muslimské přesile doslova za humny? Jak dlouho? S Poláky, Slováky a Maďary nás bude dohromady nějakých 60-70 milionů.

   Vymazat
  4. K 10:23
   Odpověď je v celku jasná. DO KONCE !!!
   Doslova s.....u na to, abych měl ještě chvíli na to, abych žil v relativním klidu a sledoval, jak nás zaplavuje ten černý mor. Tady už není na co čekat. I kdybych měl žrát do smrti, jen suchý chleba a vodu, tak jsem za to, když to nepůjde jinak, tak postavit plot typu USA-MEXIKO, třeba 7 metrový, od Polska, až po Maďary. Toto je naše zem a jestli ji nechají obsadit témto barbarským zvěrstvem, bůh s náma.
   Co to je za logiku. " Já se budu mít ještě chvíli dobře a po mě potopa"?
   Co naše děti a vnoučata, ne to jste nemyslel?

   Vymazat
  5. Bez Rusu to nepujde.

   Vymazat
  6. 10,42
   I myslel, myslel. Jenom jestli na to myslí i většina z těch, kteří mají dnes plnou hubu obrany proti "černému moru". Zatím po nás nikdo nechce, aby jsme šli skutečně bojovat (a umírat). Zatím je to jenom v rovině utahování si u držky. Češi si za ta staletí "poroby" tak nějak zvykli na určité pohodlí "poroby". Řada z nich už nechce ani přinést "oběť" v podobě účasti při volbách.
   11,23
   I o tom jsem přemýšlel. Jenom jsem se to bál napsat na plnou hubu. S nepřátelskou velmocí za humny si udržet alespoň nádech nezávislosti se rovná utopii. Mimochodem, ne že bych přítomnost Sovětských vojáků schvaloval, ale všiml jste si, jak v Německu přibylo lidí volajících po revizi závěru II. sv. války? Dokud tady byly stovky tisíc ruských vojáků, nebylo je nějak slyšet. Nebo je to jenom náhoda?

   Vymazat
  7. V tom máte pravdu 12:16
   A není to náhoda, to můžu rozhodně potvrdit. A sami starší němci 40 a více jsou z této skutečnosti nervózní. Hnědý mor začíná kvést. Sere se to všude a strana shora tomu ještě přizvukuje. Na druhé straně se podívejme co se děje na Ukrajině. Jak se najednou rozmnožuje omladina z této země. Zajímám se o politiku bezmála 25 roků. Mám procestovaný jak západ, tak i východ, ale jsem velmi znepokojen z toho co se na nás valí z ukrajiny, když většina mládeže byla vychována v tom smyslu, že Bandera je národní hrdina. Věřte mi, že vím o čem mluvím, mám to v rodině, když se čistilo pohraničí a jeden člen to dostal do plic. Průstřel plic 4x. Nejsem z toho zrovna odvázaný, i když většina z těchto mladých přišla přece jen za prací. Naši lidé si to opravdu nedovedou ani představit, jaká je tam bída. Když tady dostane ukrajinec 10.000 Kč výplaty, u nich je to už oligarcha a většina z tamních obyvatel si takovou částku ani nedokáže představit.
   Nevěřil jsem tomu, když mi jeden mladík vyprávěl o tom, že ani vlastně výplatu nepotřebuje. Vše si vypěstuje, vykšeftuje, vymění. Jako možná snad v jedíné zemi evropy ještě existuje výměnný obchod. Samozřejmě jiná situace je ve městech. Neexistuje sna rodina, které by neměla někoho v zahraničí a tento člen rodiny ji fin. nepodporoval. A pak se někdo doví, že se lidé bouří. No proč asi.

   Vymazat
  8. 22. října 2017 10:23
   Prosím- všechno semusí řešit postupně, nepředbíhejte dobu. Nemyslete si, že tamní obyvatelstvo se po určité době třeba nevzpamatuje to ukáže čas.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.