Reklama

úterý 10. října 2017

Jaké usnesení k lumpárně zvané LITHIUM přijmout?

Radim Valenčík
10. 10. 2017       RadimValenčíkPíše
Jedním z příznaků krize (degenerace a následného rozkladu) jádra globální moci je výrazné zpožďování reakcí mediálního mainstreamu (ČT a spol.) za vývojem událostí. Zjevné u katalánské krize, nyní víc než dva kroky pozadu u kauzy LITHIUM. Už neví, co je správné, a jsou ve vleku událostí.


Mj. velmi užitečné. Tříbí se charaktery. Někteří komentátoři mainstreamových medií se opravdu chtějí dobrat toho, o co jde. Mj. tak tomu bylo i v 68 (jsem pamětník). Z věřících se stali pochybující, z pochybujících vzpurní, ze vzpurných poražení a trestaní, ze vzpurných a trestaných osobnosti s nadhledem, kteří už při hrátkách s novou mocí byli hodně opatrní. Zaslouží si úctu. (Za všechny - Petránek.)

Tak si všimněte. Už dávno bylo potřeba medializovat otázku, jak bude znít usnesení Sněmovny či Senátu k lithiu. A mainstream se zde hodně opozdil. Bude to těžko dohánět.

To ti "obyčejní Čapkoví lidé či lidičky" už jsou mnohem dál. To je syndrom doby, kdy dochází k převratu. U nás velmi poklidnému a vyjádřenému hlasováním.

Předpokládám, že tak ve čtvrtek to teprve mainstreamu dojde a začne se mluvit o tom, jaké usnesení bude přijato. Přitom v tu dobu bude i laická veřejnost o dva kroky vpřed. Bude vědět, jaké usnesení by mělo být přijato.

Tak a teď se braň občánku! Ukaž, co umíš: Kunštekova analýzy kauzy Lithium:
http://radimvalencik.pise.cz/5063-kunstekova-analyza-kauzy-lithium-nejlepsi.html

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/5064-jake-usneseni-k-lumparne-zvane-lithium-prijmout.html

18 komentářů :

 1. Teda to hodnocení novinářů, nevím nevím. Já tam nevidím ani stín prozření, ale naopak zaťatost až merkelovskou. Asi nekoukám na správný kanál a nečtu správné noviny, ale za mě horší než hrozné.

  OdpovědětSmazat
 2. Bakalův spratek zaútočil!

  https://ekonomika.idnes.cz/lithium-tezba-pavlik-european-metals-holding-fa0-/ekonomika.aspx?c=A171010_124109_ekonomika_jn

  OdpovědětSmazat
 3. Vsaďte se, že za tím lithiem je Bakala!

  OdpovědětSmazat
 4. Nemůžete po zvrhlých parazitech chtít aby přestaly parazitovat. Jen jsem naštvaný na komouše že nereagovaly hned při jen náznacích zařazením na jednání v parlamentě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KS byla z většiny obsazená právě těmi parazity, příprava na kapitalismus začala hned po smrti Stalina. Nešlo to hned, lidé ještě na vlastní kůži zažili bídu a znali krutost pánů a tak se páni převlekli za komunisty a další generace už šlo oklamat.

   Smazat
  2. 19:41 fantasmagorie, jinak už to v tom tažení proti komunistům asi nepůjde. Jsou to oni, kdo ustavili a udržují kapitalismus, že?

   Smazat
 5. Tak tedy lithium, to byl ten pravý důvod k odvolání ministra Mládka, který toto memorandum odmítnul podepsat !!!

  OdpovědětSmazat
 6. Toz otevrit kauzo OKD a Altner aposlat v konecniko teho Boohosa lépe receno " HOVADO VE FRAKO " na Sibir do lágro na prevíchovo abe pochopel vo cem je zivot a dohnal duchodové leta.....hajzl jeden krivá....toz slonce v srdci....howk

  OdpovědětSmazat
 7. Jaký lid, taková vláda, a jaká vláda, taková rozhodnutí.

  OdpovědětSmazat
 8. Včera se v ČTV ministr ŽP (za ANO), R. Brabec, vyjádřil v tom smyslu, že až dosud byly vydány licence k průzkumu Li-ložiska několika společnostem.
  Memorandum o porozumění (které je mimo legislativní řád upravující průzkum a těžbu nerostů) však bylo podepsáno jen jednou z nich.
  Proč právě s touto?
  A proč právě před volbami?
  A proč vůbec není svěřen průzkum a následná těžba i zpracování Li rud českých firmám, resp. státní firmě DIAMO?
  Ty biliony korun, o než kráčí, jsou pro náš stát. rozpočet příliš velké? nebo snad zanedbatelně malé? ...

  OdpovědětSmazat
 9. Odhaduju, že ČSSD jako politická strana skončila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle v podstatě ČSSD zlomilo vaz.

   Smazat
  2. https://aeronet.cz/news/cssd-podepsala-memorandum-o-cinoveckem-lithiu-s-firmou-ktera-nema-zadnou-historii-jeji-akcie-drzi-schrankove-spolecnosti-a-v-cele-jeji-dcerinne-firmy-v-cr-sedi-clovek-ktery-pracoval-pro-bakalu/

   Smazat
 10. Jaké usnesení??? Jednoduché - pryč s ČSSD, ODS, TOP, KDU a dalšími parazity v naší zemi. PRYČ!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Možná, že líthium, je krycí název prokráděž rubidia. A toho je údajně pod Cínovcem za 103 bilionů korun.
  http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/11222-madera-akce-rubidium-kryci-nazev-lithium
  Vida ho Bakalu jednoho zlodějského.

  OdpovědětSmazat
 12. rozluštění tajenky, proč právě tato firma, je třeba hledat v: já na židovského bráchu a židovský brácha na mě

  OdpovědětSmazat
 13. Kauza Lithium = perfektně umístěná střela Mládka a Sobotky do vlastní branky těsně před volbami.To bude ČSSD stát pěkných pár procent.Je to z hlouposti těchto dvou pánů a nebo úmysl ze kterého budou mít osobní prospěch??

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.