Reklama

.

.

sobota 7. října 2017

Jaký je rozdíl mezi ruskou a americkou holubičkou míru?

Ivan David
7. 10. 2017
Na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let se v Čechách vykládal takový vtip. Jaký je prý rozdíl mezi ruskou a americkou holubičkou míru? Celkem žádný, ta americká má plošší dráhu letu. 
Opět výborně vyargumentovaný a příkladně stručný článek pana Loudila ZDE je vlastně znovu na stejné téma, na téma dvojího metru. Propaganda této metody používá odnepaměti, jakmile je ovšem dvojí metr rozlišitelný na kilometrovou vzdálenost, je zřejmé, že argumentace je v tísni a soustředí se na blbce. Ti se dají dobře manipulovat a mají také volební právo.

Tentokrát upoutalo naši pozornost článek redaktora Seznamu.cz, ZDE, toho Seznamu, který se od řady webů, a také od Nové republiky distancoval a zrušil nám svoji reklamu na našich stránkách, protože jsme prý "desinformační". Na tomto článku vidíme, že desinformační je Seznam.cz, protože používá desinformační techniky dvojího metru.Protiruská propaganda z něj čouhá jako sláma z bot.  Adresátem zprávy o zločinném vynálezci Kalašnikovi, jemuž odporní Rusové dokonce postavili pomník rozhodně neměl být pan Loudil.

Nesouhlasím s Loudilovým přirovnáním autora článku Milana Šímy s Norem vstřícným k německým okupantům Widkunem Quislingem. To byl z našeho pohledu zločinec velkého formátu. Milan Šíma je velmi inteligentní novinář, ale jen řadový presstitut. Hluboko klesá za peníze, je to profesionál. My amatéři bychom se za podobné bláboly styděli. On se nestydí, jinak by to pod svým jménem nepsal.

Jak Jaroslav Loudil výstižně píše, "kalašnikovy" patřily ke zbraním, které zachránily nejen Rusko před vražednou mašinerií německé armády. Kalašnikov použil svého umu pro obranu obyvatel své země. Je nutné odlišit, kdo se bránil a kdo útočil. Rusům má ovšem být odepřeno právo na obranu, NATO má být přiznáno právo na útok, protože "my" jsme v tomto paktu a Rusko je bohaté surovinami a nechce se podrobit.

Ruský akademik Sacharov byl otcem ruské vodíkové bomby. Ta měla potenciál zabít mnohem více lidí než všechny kalašnikovy dohromady. Pomník Sacharovovi by ovšem nevadil, pokud by šlo o téhož Sacharova, avšak disidenta a nositele Nobelovy ceny míru (1975).

Nobel sám se svým dynamitem byl vlastně také "masový vrah". Byl ovšem také mírovým štváčem. Ach, kolik jen různých metrů by se dalo použít... Jen kdyby se člověk nestyděl a byl tedy "profesionál".

12 komentářů :

 1. Tihle pisálci jsou jen zrůdy.
  Peroutka byl taky zrůda. Milouš měl pravdu. Svého času sympatizoval s Němci a odsuzoval Židy.
  Pak v emigraci po válce "prozřel":-D
  Kohout, Ruml, Uhl, všechno bývalí opěvovatelé Pepy Stalina.
  Všichni jsou jako Marat, který byl takový předobraz moderní pisálkovských zrůd, koho ve svých novinách označil, ten přišel o hlavu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..zapomněl jste na Uhdeho...,ten se taky mimořádně vydařil a spousta jiných,kteří nakonec přecejen prozřeli a "pochopili význam Velké listopadové homosexuálně-sionistické revoluce" z r.89...

   Vymazat
 2. Masoví vrazi nejsou vynálezci,ale politici,jako je například ta roztomilá bábrle Krvavá Madla Albrightová,nebo ten její kámoš,poněkud roztržitý a nemotorný a rozpačitost budící hajzlík Havel...a spousta jiných,hodných tatínků a maminek,nebo starých jalovic,jako je Merklbába,Mayová atd.atd..je jich celé procesí...

  OdpovědětVymazat
 3. 21:15 Myslel jsem skutečně Uhdeho, ale omylem napsal Uhla.
  Uhl se nikdy svého komunistického přesvědčením nevzdal, což jej šlechtí.
  Ano, Uhde je jeden z těch hlavních zmrdů.
  A s tou velkou listopadovou-homosexuální revolucí máte naprostou pravdu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uhl je potrhlý trockista,nebezpečný všem a jen shodou okolností kolem sebe dodnes nemetá s Bader-Meinhofovou a jejími pohrobky bomby,zato podporuje s celou svojí potrhlou rodinou ten dnešní multikulti marasmus...Je to magor z přesvědčení a "dobroser"stejný,jako Soros,který dožene svět v zájmu "velkého obřezaného loutkáře" do záhuby...
   V KSČ nebyl ze zcela pochopitelných důvodů,protože ať byli komunisti jakýkoli,nebyli magoři a toho cvoka raději drželi pod zámkem déle,než šaška Havla a věděli proč...
   Kdyby byl pan doktor David i s celou tou svojí vědou co k čemu,tak toho Uhla měl dávno a už léta izolovaného v tom nejtužším blázinci...,pro pořádek...

   Vymazat
  2. Také by stálo za připomínku, že Uhl je krom profesionálního novináže takě profesionální
   lhář, jak dokazuje jeho fake s mrtvým studentem. Nakonec, ty dvé profese mají v "demokracii" k sobě hódně hodně blízko.

   Vymazat
 4. Uhl nikdy v komunistické straně nebyl. To jen tak pro pořádek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemusím být v koministické straně, abych byl komunistou. Stejně jako nemusím být v KKK, abych byl rasistou, nebo českým novinářem, abych byl lhářem. To také jen tak pro pořádek.

   Vymazat
  2. Kdysi jsem si Uhla vážil, protože za svoje přesvědčení seděl. V poslední době jsem ho slyšel v rozhovoru, kde se ho ptali zda nelituje rozšíření nepravdivé zprávy o úmrtí studenta Šmída. Uhl odpověděl, že nelituje. Kdyby to prý neudělal on, pak by tu zprávu vylhali jiní. Uhl není bezpartijní komunista, ale viník toho, že převrat byl zmanipulován tak, že jsme na to všichni doplatili.

   Vymazat
 5. Kalašnikov je nejlepší a nejspolehlivější zbraň na světě.
  Když je psáno o seznamu tak podle těch havloidů je nejoblíbenější politik kavárník a válečný štváč stropnický. My ale víme že ankety vyhrál Okamura.

  OdpovědětVymazat
 6. obě jsou cítit žumpou Jeruzaléma

  OdpovědětVymazat
 7. To 00:25 Hm hm, pokud to řekl, pak by nejspíš musel být řízen a musel by vědět, že jeho řídící má vícero možností kým dezinformaci zveřejnit. Byl někým řízen a pokud ano, kým? Ze Západu, nebo z Východu?

  OdpovědětVymazat