Reklama

pátek 20. října 2017

Jen hodiny do rozhodnutí: Zvedneme hlavy? Kdo zůstane doma, volí Kalouska, Merkelovou a muslimskou invazi. Proč se i Babiš a Zeman bojí Okamury? Vtáhneme za hradby koně? Stát, národ i rodiny v ohrožení

Petr Hájek
20. 10. 2017 ProtiProud

PETR HÁJEK připomíná, že v tuto chvíli opět platí KDO, když ne MY a KDY, když ne TEĎ – a pokouší se vysvětlit proč opět jenom „venkov“ má sílu a schopnost zastavit či alespoň zpomalit národní katastrofu.


Spíš pochopitelné než neuvěřitelné: na dvě stovky poslaneckých míst ve sněmovně kandiduje přes sedm a půl tisíců (!) lidí, našich spoluobčanů. Nejvíce v historii. Navzdory tomu, že politici v parlamentu mají ze všech institucí státu obvykle u veřejnosti nejmenší důvěru a nejhorší pověst.

Nebo právě pro to? Opravdu ony tisíce převážně neznámých tváří doufají, že právě jim voliči dají důvěru, aby „vyčistili Augiášův chlév“? Nebo to mnozí vnímají spíše jako levnou investici, která se časem zúročí a ještě jiní jako možnost alespoň trochu si sáhnout na peníze ze státního rozpočtu – i když se třeba do sněmovny nedostanou?


Ať tak či tak, enormní počet kandidátů signalizuje, že tentokrát nejde o volby jako kterékoli jiné. Vlna voličského rozhořčení „zapomenutých“ se valí přes Británii (brexit), Spojené státy (Trump), Německo (AfD poprvé v parlamentu) a Rakousko (Svobodní prakticky rovnocenní s dosavadními stranami establishmentu) celým euro-atlantickým prostorem. Zda se zvedne zítra a pozítří také u nás, může být pro budoucnost našeho státu a národa poměrně podstatné.


Rozhodne účast

Bez ohledu na to, jaké má kdo zájmy a preference, o žádoucím překreslení dosavadní zoufalé politické mapy rozhodne, kolik lidí k urnám skutečně přijde. Ta matematika není příliš složitá. Při volební účasti do šedesáti procent oprávněných voličů je pravděpodobné, že se toho zase tak moc nezmění. Přijde-li volit zhruba šedesát tři a více procent, mohou se dít věci:

Pak ze sněmovny téměř jistě vypadnou největší národní záškodníci – Kalouskovci (TOP 09) a možná i Bělobrádkovci-Hermanovci (KDU-ČSL) a jejich nepřiznaní spojenci a „náhradníci“ se do něj zároveň nedostanou. Řeč je teď především o Bartošovcích (Piráti) Starostech (STAN) či Stropničářích (Zelení). Mají totiž velmi omezené voličské jádro – ale o to odhodlanější. Týká se především velkých měst (jen v případě lidovců části Moravy). Vyšší počet voličů – bez ohledu na to, koho vhodí do urny – zisky havlistů a pražské (bruselské) Kavárny „smrtelně“ rozředí.

Lze tedy říci, že právě tak jako ve shora jmenovaných případech ostatních zemí, jež nás ve volebním klání předešly, půjde o souboj venkova a menších měst proti významné části „odnárodněných spoluobčanů“ v Praze, Brně a jejich několika málo dalších spojenců.

Jinými slovy jsme v podobné situaci, v níž jsme už historicky byli nejednou: Zemi musí zachránit „venkov“: Buď tím, že půjde volit, řekne mocným v politice a médiích STOP – a dosavadní směřování naší země k bruselskému plánu na zředění národa migrantskou apokalypsou přinejmenším výrazně přibrzdí. Nebo mu to nebude stát za to, znechuceně zůstane doma – a tak dá opět moc a vládu nad našimi rodinami do rukou „osvědčených“ kolaborantů.Všichni proti Okamurovi

Podle několikaměsíční brutální kampaně (policie, politiků a médií) vedené proti Andreji Babišovi by se mohlo zdát, že právě ANO je hlavním nebezpečím pro establishment, který nás dostal tam, kde nyní jsme: Na hranu státní a národní existence – shodou okolností právě téměř přesně sto let poté, co jsme na chvíli nezávislost získali.

To je ale jenom zdání. Babiš ve vládě se Sobotkou a jeho „Dienstbiery“, či s Bělobrádkem a jeho „Hermany“ několik let rukou společnou a nerozdílnou ořezával šílenými zákony zbytky našich občanských svobod a státní suverenity. Před volbami se jen formálně a hlasitě rozdělili, aby to vypadalo jako věrohodný souboj. Pokud jim to volební výsledek umožní, vzápětí se tak či onak opět spojí, protože jsou fundamentálně stejní. Občas to ze Zaorálků a spol. prosákne už nyní.

Jediný, koho – opět společně a „bratrsky“ – nenávidí a odmítají asi jako Merkelová AfD, je Okamura a jeho Svoboda a přímá demokracie (SPD). Je přímo k popukání, když se v médiích zrovna Andrej Babiš nyní spiklenecky ptá, jaký velký kapitál asi za Okamurou stojí. Přitom všichni vědí, že tento jistě nejednoznačný charismatický čecho-japonec si vzal na kampaň proti ostatním směšnou osmnáctimiliónovou půjčku, za níž ručí sám, protože mu prostě nikdo s jejím financováním nepomohl.


V čem je vtip?

Jde to tak daleko, že dokonce ani Zemanův Hrad Okamuru zrovna dvakrát nepodporuje – ačkoli pokud jde o cíle, mají je „verbálně“ v mnohém totožné. Společně totiž už pochopili, že Okamura skutečně stojí mimo „dohodnutý systém“ – zhruba tak, jako stál proti „washingtonským bažinám“ Donald Trump. Proto srovnávat s Trumpem Babiše je čirá mystifikace. A je samozřejmě otázkou – pokud Okamura skutečně výrazně uspěje – co proti němu establishment „nasadí“. A zda si povede (v našem malém domově) lépe než velký americký otloukánek, kterého by ale stále ještě byla chyba předčasně odepisovat, což je jen jiná kapitola téže knihy.

Miloš Zeman a všichni ostatní jsou totiž samozřejmě hluboce zakotvení v
establishmentu – jen proti sobě nyní bojují s různými zájmy, ale vcelku jinak poměrně shodným cílem. A všichni společně mají hrůzu z Le Penových, Kaczynských, či Orbánů, kteří to myslí s cestou z okraje propasti vážně – a mezi něž Okamura bezpochyby patří. Narozdíl od všech uměle vytvořených Pirátů a spol., kteří jsou, jak výše řečeno, „vyrobeni“ pouze jako náhradníci Schwarzenbergů a Kalousků, jejichž udržení je, přes mohutnou podporu České televize a jejích odvelených mediálních spolubojovníků Kavárny, už v podstatě neudržitelné.

Prostě místo „Karlova číra“ nasadili havlisté Bartošovy „dredy“. Nic víc. V tom je celý vtip pokusu o vtažení dalšího Trójského koně za rodící se národní hradby českého státu obléhaného muslimy a Bruselem. V tomto příměru je Okamura Laokoonem, který před „darem od Danaů“ (Řeků) varoval. Známe sice od té doby úsloví o „danajském daru“ – a je nám už vcelku jedno, že Laokoon byl drasticky zlikvidován, právě tak jako vzápětí Trója. Všechno se donekonečna – v jiných kulisách – opakuje.Jsme poučitelní?

Končící premiér Sobotka si dva dny před volbami zajel na „poslední večeři“ do Bruselu k Junckerovi, aby se ujistil, že jako dobrý soudruh má v Babylónské věži připraveno teplé místečko, pokud jej voliči na jižní Moravě (doufejme) z politiky „vykroužkují“. Zoufalec Zaorálek mezitím pokřikuje po všech televizích a dalších médiích své fantasmagorie, aby vznikl dojem, že se Sobotkou neměli socialisté vlastně nic společného.

Kromě členů a jejich rodin (právě tak jako u lidovců) je však může volit jen skutečný náměsíčník. Protože pokud chce někdo autentickou levici, má dnes k dispozici poměrně racionální „nepřekabátěné“ komunisty. Bez ohledu na to, že hra na levici a pravici je v blízké krizi passé. Ale opět – všichni jdou společně po krku jen jednomu „konkurentovi“.

Je pozoruhodné zaznamenat, že dokonce i bulvární Blesk, který se jinak tváří, že je mu politika v podstatě fuk (jako jeho domnělým čtenářům) uspořádal „velkou předvolební debatu“ se všemi šéfy stran – kromě Okamury. A přestože všichni vědí, že právě síla SPD rozhodne o tom, co se tady bude po volbách dít, nepozvou ho ani do závěrečného předvolebního duelu na Novu. A dál stínují, že jde primárně o souboj Babiš – Sobotka (v Zaorálkově převleku). Jedinou čestnou výjimkou se stala v tomto směru televize Barrandov.


Pojďme na NĚ

Co z toho plyne? Jde pouze o to, zda jsme alespoň trochu poučitelní. Jestli JIM znovu významná část veřejnosti spolkne známé „hry na demokracii“ – teď zrovna se tvářící jako nesmiřitelný střet a zásadní souboj o Babiše. Jediný, proti komu u nás establishment vede skutečný „boj do hrdel a statků“ – je totiž pouze Okamura. Muž mimo systém, a tedy zosobňující potenciální možnost, jak smrtelné nebezpečí, v němž se náš stát a naše rodiny „uprostřed blahobytu“ ocitají, přece jen ještě změnit. Nebo alespoň podstatně narušit.

Rozhodne účast. Pokud „venkov“ zůstane sedět na kanapi, nechá to JIM v rukou. A protože ONI vědí, že tentokrát přestává všechna legrace a lid by se mohl skutečně vzbouřit, zatočí s námi. Rychle a tvrdě. Tohle umějí.

Lze proto říci: Kdo letos zůstane doma, volí Kalouska, číro či dredy, Hermana a jeho Sudeťáky, zelené teroristy, soudružku Merkelovou a sovětský Brusel. Čili otevírá dveře migrantské invazi muslimů.

Takhle jednoduché to v pátek a v sobotu, léta Páně 2017, bude. Protože víc než kdy jindy dnes opět platí, že každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží.

Tak pojďme na to. Na NĚ.

- - -

42 komentářů :

 1. K čemu ta volební hysterie. Kam se podíváte, tam kategorické soudy. Kdo nejde k volbám, dává každému kousek hlasu, což je spravedlivé dělení, aby si nikdo nestěžoval, že se na něj nedostalo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omluv se čtenářům za svůj blábol, tupožvást a blbokec!

   Smazat
  2. pan hajek je ve sve velikosti a jajinkovstvi jako vždy mimo strašit lidi že se něco změni když pujdou k volbam je tak na urovni bububu na stareho dědka strašit babu když on sam vi nejlepe že se nezměni nikdy nic i oblbovani ze stejnych tlam a stejnych gezichtu je stejne jak dřive strašila cirkev svata peklem a zahořovym ložem

   Smazat
  3. Anonymní21. října 2017 8:02
   Pan Hájek nikoho nestraší, pouze vysvětluje úlohu Babiše, v záměru stávajících elit, zabránit změnám. Babiš není změna, jenom divadlo. Změna je však Okamura, proto se ho snaží vytlačovat z veřejného prostoru. Je nutno jít k volbám a tím vytlačit z parlamentu taková protilidová a protinárodní uskupení, jeko TOP09, Lidovci, STAN a ODS. P.K.

   Smazat
  4. Poktračování.
   Ve výčtu není ČSSD, protože za ty megazlodějny, ji snad zrekonstruuje justice. P.K.

   Smazat
  5. Přesně, 8,02, nehodlám si nechat vnutit nějaké pocity zoufalství, beznaděje a katastrofy. To se jim na to na celé raději co, raději .......

   Smazat
  6. Oceňuji Hájkovo sdělení: "...pokud chce někdo autentickou levici, má dnes k dispozici poměrně racionální „nepřekabátěné“ komunisty." Hodně skutečně levicových skutečných intelektuálů (což je něco jiného než ti vítačský magoři) skutečně letos volí KSČM.

   Smazat
 2. Paranoidni nacista Hajek je ten posledni, kdo by mel nekomu radit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já volím demokratického kamaráda pana Porošenka, pana Zaorálka. Ukrajina nám ukázala, že nedemokratické síly je třeba demokraticky upálit, kampak na mě s panem Hájkem!.

   Smazat
  2. Pan Hájek mi mnoho potěšení nikdy nenadělal, ale hlupákem rozhodně není. S volební účastí má rozhodně pravdu.

   Smazat
  3. Zato hlupáků na diskuzi je ažaž.
   lada

   Smazat
 3. Věřím silnému za bodování SPD Tomio ! Věřím že právě on a jeho strana toho dokáže hodně změnit !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zklames se

   Smazat
  2. To, bohužel neklapne. SPD chce prosadit přímou odpovědnost politiků. S tím Andrej nebude souhlasit. Leda, že by straničtí vůdci dostali rozum. A protože se do politiky ženou jen kariéristi, narcisové a ti co si chtějí nahrabat, těch pár poctivých hravě zlikvidují. Těch pár poctivců co se do parlamentu dostanou nevydrží tlak peněz. Někteří se prodají draho, jiní lacino.Nebo tam nebudou nic platní, když jsou neúplatní.
   Bude tím co dávno známe . Jen hlas volající na poušti.

   Smazat
 4. Politické názory českomoravskoasijského obhájce českých zájmů sleduji již léta a spolu se Stranou Práv Občanů je mým favoritem. Snad dnes budu mít čas jít volit. Juno

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NO TO BY SIS TEN ČAS TEDA NAJÍT MĚLA!!!! Nikdo jiný to za Tebe neudělá!!!

   Smazat
  2. Přesně tak - koukej jít volit místo sezení u PC!

   Smazat
 5. K nálepce 0:20. Jen proto, že jsem se vyslovila proti organizované migraci třetího světa do Evropy jsem byla nazvaná fašistou, rasistou a náckem co neumí anglicky. Juno

  OdpovědětSmazat
 6. 5:40 Ten kdo nikdy nedostal nalepku, ten nikdy nezil !
  Takovymi blbinami (nalepkami), byli obcane drzeni v umlceni a strachu ! Nedejte si diktovat nazor nikoho !
  Jednejte podle svedomi a presvedceni.
  At zije president Trump ! Mistr sveta v obdrzeni - millionu nalepek !

  OdpovědětSmazat
 7. 0:20 Splachni se, ty hovno z opice.

  OdpovědětSmazat
 8. Pohledem z Chufuovy pyramidy vidím, že Češi jsou jako obvykle rozhádaní a proserou to jako ba Bílé hoře. Opět nás čeká 300 let poroby tentokrát Bruselu. Cha.cha.chá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:08 - A právě proto musíme co nejdřív vypadnout z totalitní EU a zločineckého NATO.

   Smazat
  2. 6:21 bylo by to hezke ale cesi to nedokazou

   Smazat
  3. 6,21 - kdyby bylo referendum, tak věřím, že by to dokázali,lidi nejsou tak blbí, jak si myslíte, ale politický hnus to ví a proto lidi rozhodovat nenechá

   Smazat
 9. No tak naše rodina už SPD hlasy dala pan Hájek má naprostou pravdu.

  OdpovědětSmazat
 10. SPD, ANO a KSČM jsou zatím jediní, kteří prokazatelně nebudou škodit naší zemi. Ostatní jsou na dvě věci...... a na nic! Ale pouze SPD snad opravdu bojuje za naši zem bez mešit a minaretů, bez blokování Václaváku a jiných míst klečícími muslimy, vymýšlejícími, jakým způsobem co nejdříve pro sebe získat naši zem.( viz. Francie, Belgie, Anglie, Švédsko atd.) Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 11. Dobrý článek. Pan Hájek jen vytáhl na světlo fakta, která by měl každý volič znát. Doplnil pár sřípků do mozaiky. Ostatní je na každém. A jesti někdo půjde nebo nepůjde k volbám, je to jeho volba. Ale myslím si, že jen tak zahodit možnost něco změnit dobrá volba není. Představte si atleta, který není spokojen se svým předchozím pokusem a řekne si:" Nač se honit, ať si tu zlatou medaili klidně nechá soupeř!" Tak je to jednoduché, přátelé. Přeji vám hezký den.

  OdpovědětSmazat
 12. Cesi,zda sa,ze vas najvacsi nepriatel cr,je Ondra
  Babisu!Ale uvedomte si,ze cr,rozkradli,taky tie naj ceske geny,ako Kalous a Sasa Vondru v Promopro,z 360 melounu!Babis vrati svojich 50 melounu smahem ruky,ale jak vrati 360 melounu vase geny,ti nejpravejsi cesi?NIKDY NEVYDELALI SVIMA RUKAMA,ANI 1 czk!Ste nevdacny narod a obliz prdelky krvave juesj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak rychle sionisty přes jejich kágébáky instalovaným východním oligarchům přišli nakradené miliardové národní majetky, tak rychle peníze odejdou, když natistická marionetka Babis nebude poslouchat příkazy jewyorských poboček ve Fashingtonu a Brusele.

   Smazat
  2. 12:12 - je komické, jak lžeš a chráníš prolhaný oranžový sajrajt.

   Smazat
  3. 12:46-a kdo je to ten "oranžový sajrajt"?
   12:12-tak nevím, má to být výhrůžka Babišovi od sionisty? Zkuste se domluvit a mluvit jasněji.

   Smazat
  4. Je vůbec zapotřebí pořádat nákladné volby kvůli tomu, aby z několika tisíc uchazečů o „demokratické“ vládnutí bylo vybráno 200 dobytků? Náhodný výběr by tohle obstaral stejně spolehlivě, avšak podstatně levněji. Jedině snad, že by občané bez tohoto spektáklu nedokázali žít a nebyli z celé „demokracie“dokonale šťastní.

   Smazat
  5. Oranžový sajrajt je Březina, Poche, Hulda, Zaorálek a další pod vedením Sobotky ....co je na tom nesrozumitelného???

   Smazat
  6. 14:38 - je komické, jak lžeš a chráníš prolhanou natistickou koalici ANO + ČSSD + KDU-ČSL.

   Smazat
 13. Poslední nedávná návštěva Ukrajinských Banderovských fašistů zlomí Zaoralkovi a ČSSD vaz .

  OdpovědětSmazat
 14. můj hlas SPD již má.

  OdpovědětSmazat
 15. Oranžový sajrajt je Březina, Poche, Hulda, Zaorálek a další pod vedením Sobotky ....co je na tom nesrozumitelného???

  OdpovědětSmazat
 16. Vyslovuji souhlas s příspěvkem 13,41 - cituji:

  " Je vůbec zapotřebí pořádat nákladné volby kvůli tomu, aby z několika tisíc uchazečů o „demokratické“ vládnutí bylo vybráno 200 dobytků? Náhodný výběr by tohle obstaral stejně spolehlivě, avšak podstatně levněji. Jedině snad, že by občané bez tohoto spektáklu nedokázali žít a nebyli z celé „demokracie“dokonale šťastní."

  OdpovědětSmazat
 17. Tradiční pravice měla strach, že ve volbách dopadne špatně. Nestalo se tak. Osobně na výsledek voleb mohu doplatit tak, že se dohodnou na přímých platbách za zdravotní péči. Školné mne neohrožuje a penze nijak nezvýší, nemají na to. O sociální spravedlnost se budou starat Babiš, Okamura a Bartoš. Bělobrádka zajímají jen vícedětné katolické rodiny. Babišovi bude stačit do koalice jen ODS nebo si bude muset vybrat další dvě strany.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.