Reklama

úterý 10. října 2017

K nářkům na prezidentův údajný výrok o kompenzacích za Krym

Ivan David
10. 10. 2017
Miloš Zeman chtěl některé politiky vyprovokovat ke stanovisku, že Krym je ukrajinský a nikdy jinak, a to se mu povedlo. Oni se k tomu vyjádřit musejí a nemohou říci nic jiného, než Miloš Zeman předpokládal. On myslí na několik tahů dopředu. Řekl prý, ať se Ukrajina s Ruskem dohodnou na kompenzacích za Krym.


To je jako v tom židovském vtipu, který mi poslal nedávno poslal Jan Schneider. Pan Roubíček si půjčil od pana Khona 1000 korun a neměl se k vrácení. Pan Khon za ním poslal svého příručího a Roubíček Khonovi vzkázal, ať mu vleze na záda. Pak se potkali a Khon bědoval: "Co vy jste to za člověka, půjčí si ode mne 1000 korun a když je má vrátit, tak mi ještě vzkáže, abych mu vlezl na záda..." Roubíček na to: "Ale pane Khon, to jsou jen takový řeči, já vím, že mi na záda nevlezete a vy víte, že vám těch 1000 korun nevrátím."

Toto jsou také jen takové řeči, Zemanova promyšlená provokace. Miloš Zeman a všichni ostatní dobře vědí, že Ukrajinci Rusy o kompenzace nepožádají a Rusové jim žádné nedají.

46 komentářů :

 1. Kdo má hlavu na svém místě má radost z ryku ukrajinských potentátů, dokonce další ambasador z jiné země zařičel v české kotlině po příkladu amerického Shapiro na Miloše Zemana. A k nim se připojil už Mirek, Mirka a bodejť by ne - Karel. A jinak nemohl ani Lubomír, jistě si své řekne i Bohumil a už , to bych zapomněl, zařičelze strnišť i Marián. Tak jenom houšť a větší kapky. Hrrrr na ně!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hrrrr na ně. Pusťte si koncert Daniela Landy. Nemám rád tu moderní muziku ale tohle je nářez a v hledišti tisíce skandujících mladých lidí. TO JE NADĚJE NA ZMĚNU. PRADĚDA.

   Smazat
  2. A co tak tohle :

   Oficiální právníci EU uznali ruský Krym

   http://www.aalep.eu/legitimate-case-recognition-crimea

   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/pravnici-z-eu-prokazali-legitimitu-pristoupeni-krymu-k-rusku/highlightSearch=kRYM/

   Smazat
  3. Vždyť je to jasné jak facka. Zeman vyprovokoval své odpůrce a dal jim na výběr: Buď se k němu připojí a dostanou nářez od svých páníčků nebo se přidají na Stranu ukrajinských banderovců (a jejich pomahačů v Bruselu) a dostanou ve volbách nářez od voličů. Krásně se všichni odkopali a pomohli si do volebního hrobu. Všichni normální lidé totiž vědí, že Krym se k Rusku připojil na základě referenda svých občanů a o své vůli. Rusové jen pohlídali, aby jim (Krymčanům) do toho nikdo nekecal...

   Smazat
  4. https://www.youtube.com/watch?v=zd9UO6sAUqk

   Smazat
 2. Kdykoli se po presidentově projevu ozývají tyto zaprodané flundry, tím má moje větší a větší sympatie.

  OdpovědětSmazat
 3. Prezident Miloš Zeman jasně!! prohlásil, že říká jen SVŮJ NÁZOR!! Ne názor české vlády. Zbytečně se to opět nafukuje a přehání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NO jasně že jo, česká vláda přeci žádný názor nemá a jen ti ubožáci čekají na noty z Bruselu a SSA.

   Smazat
 4. A to ještě nikoho nenapadlo navrhnout kompenzace za Kosovo, uloupené "Mezinárodním společenstvím", Srbsku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Docela bych věřil, že M.Z. měl i tohle někde aspoň vzadu v hlavě, když to říkal.

   Smazat
 5. Jestli tomu rozumím dobře, tak si Rusko Krym jen půjčilo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne ne, Rusko Krym přijalo zpět na základě referenda obyvatel Krymu. Vzalo Krym zpět poté, co Krym o znovupřijetí do Ruska požádalo. Ukrajinec, politický komisař atd., bolševik Chruščov, v roce 1954 drze ukradl. Proto Krym BYL RESTITUOVÁN ... takže tím byla z vůle krymčanů zrušena ukrajinská anexe z roku 1954.

   Smazat
 6. Výborně,
  pan ministr Zazzvorálek má jedno vyjádření za sebou,
  těším se až se zpětně bude muset vyjadřovat o své angažovanosti na podporu Majdanu*

  OdpovědětSmazat
 7. Ani Charta OSN o sebeurčení národů se ani v náznaku nezmiňuje o nějaké formě kompenzací za to, že by ten který národ (který z mnoha dalších důvodů) opouští původní státní útvar, měl za své rozhodnutí platit kompenzace. Pokud kdy i platil, tak leda svou krví.
  Dovedu si představit i důstojnější formu obhajoby práv těch Krymských (a RF) než tuto (řečeno slovy dr. Davida) provokaci politiků ke stanovisku.
  Ze strany EU a banderistánu se jej prezident asi dočkal dřív než myslel, Rusko je zdrženlivě rozvážné.
  Jeho vedoucí představitelé taky nemusejí komentovat vše, co ze dne na den přinese M. Zemanovi slina na jazyk.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sebeurčení národů a anexe menšinou obývaného území jsou dvě různé věci. Sebeurčení národů je pro Kurdy, Katalánce, Basky, Iry, ale ne pro ruské anebo jiné menšiny, které by chtěly ukrást území pro svoji mateřskou vlast. Jinak byste nemohli nadávat na Mnichov, protože to bylo také "sebeurčení národů" ...

   Smazat
  2. 21,26 je přemoudřelý žvanil.
   Krym nikdo neukradl, neb to bylo samostatné autonomní území a jeho občané se mohli připojit, ke komu chtěli. Takže si dejte čípek.

   Smazat
  3. 21:31
   U Vás si naděje, že byste to pochopil nedělám, pan Opluštil má v hlavě víc než půl neuronu a pochopil, co se mu snažím vysvětlit.

   Smazat
  4. Nejake referendum, dokonce podle platnych predpisu, jka bylo analyzovano cera, nema zadnou cenu. Rozhoduje USA a EU. A to plati, to je zakon, ne sebeurceni narodu ci cokoliv jineho. PRAVDU MA VZDY usa. Kdo neveri, tomu to VOJENSKY ukaze!

   Smazat
  5. Víte jak to je, Krym je druhý Mnichov, ale není žádná síla, která by ruskému Hitlerovi zabránila v anexi "Sudetské Ukrajiny". Referendum? Jak myslíte, že by dopadlo v Českém pohraničí, které by Hitler přijel okupovat a přivést německému lidu svobodu a demokracii?

   Smazat
  6. 22:10 Myslíte referendum v Sudetské autonomní republice, která měla svého vlastního prezidenta a svůj vlastní parlament? A kterou jen tak mimoděk Hitlerův předchůdce škrtem pera daroval Československu i se všemi jejími obyvateli? Tak to potom ano, to je potom Krym opravdu druhý Mnichov.

   Smazat
  7. 22,42 - SKVĚLE NAPSÁNO, tomu totálnímu oslovi z 22,10 se snad konečně rozsvítí!!!

   Smazat
  8. A tady je ta mapa Tavridy názorně pro ty co se neorientujou ve starých mapách! http://neviditelnypes.lidovky.cz/foto.aspx?r=p_zahranici&c=A160831_203010_p_zahranici_wag&foto=WAG65aa07_5_Taurida_1900.jpg

   Smazat
  9. A co o tom říká Wikipedie?
   -
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Tavrick%C3%A1_gubernie

   Smazat
  10. Kolik zaplatili Američané Britům za anexi britských kolonií v Severní Americe... a kolik oni i Britové zaplatili Indiánům za anexi Indiánské země odpadem naplaveným ze zbytku světa? Kdy padnou pomníky Washingtona, Kinga a dalších okupantů Indiánské země? Kdy bude ODSOUZEN A POTRESTÁN INDIÁNSKÝ HOLOKAUST?

   Smazat
 8. 21:26
  Nauč se dějiny ty havlobanderovskej odpade!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. 21.26 Krym byl RESTITUOVÁN... Rusku, kterému je Ukrajinský bolševik, komisař Nikita Sergejevič CHRUŠČOV bezostyšně v roce 1954 UKRADL proti vůli občanů Krymu.

  OdpovědětSmazat
 10. Možná by bylo dobré, při úvahách o provokaci, vzpomenout si na rozdělení Československa. Na hecování, kdo na koho "doplácel" či kdo koho "živil". Ale vyrovnání, chcete-li kompenzace, se nakonec nějak mazi zástupci obou vlád dohodly. A v klidu.
  Krym byl součástí nějakého ekonomického prostoru, a může být, že zbylá část Ukrajiny může mít pocit, že něco tratí.(u Donbasu a Luhansku zcela jistě). Vždy je lepší se dohodnout,jednat, než se prát. A tam, podle mého soudu směřovala myšlenka prezidenta Zemana. Jenže dokud budou na Ukrajině vládnout banderovci a polofašistická svoloč, tak se dohodnout nikdy nemohou. To by je nejprve EU a USA museli přestat podporovat.

  OdpovědětSmazat
 11. Strašně se mi líbí, jak prezident, celkem jednoduše, dokáže nasrat hromadu fanatických pablbů.Jen víc a houšť, ať se ten smrad trochu provětrá :o)))

  OdpovědětSmazat
 12. Je to pár dní co skupina právníků z Bruselu přezkoumala po právní stránce odtržení Krymu od Ukrajiny a došla k závěru, že to bylo podle mezinárodního práva v pořádku. A když totéž, měkčeji, řekne prezident, tak jim začnou povolovat svěrače. Tak ať jdou i s plešounem do brusele!

  OdpovědětSmazat
 13. První pitvu na veřejnosti v Čechách dělal Jan Jesenský.....já ho budu nesledovávat ty mamrde ussackej!!!!;

  OdpovědětSmazat
 14. Jen ať těm západním poskokům zvedne president mandle.

  OdpovědětSmazat
 15. Zemana probírají v diskuzním pořadu "60 minut" na Rosii 1:

  https://www.youtube.com/watch?v=CgaoPjusX-g

  Nelíbí se jim, že Zeman hovoří o anexi. Díru do světa Zeman neudělal, hodnotí ho blahosklonně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není na světě člověk ten, aby se zachoval lidem všem. Udělal to dobře, naštval všechny spravedlivě.

   Smazat
 16. Pučistická vláda ukrajiny prošustrovala to co ji
  daroval Chruščov. Za Oděský masakr nikdo nepléduje,
  nikdo nestojí před soudem. Za masakr na majdanu, v
  Charkově ve Lvově niíkdo není stíhán. Mezinárodní společenství mlčí. Pániček nedal pokyn! Vrah Porošenko co má na svědomí 10000 lidí z Luhanska a Doněcka místo aby seděl v Hágu před mezinárodním tribunálem je vřele vítán v západních většinou protiruských zemích. Také sravedlnost. Hlavně že Miloševiče poslali na smrt. S úctou podpindostníci!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neotravujte Zemana s takovými maličkost mi.

   Smazat
 17. Může Putinovi prodat Prahu, zní z Ukrajiny
  „Jestli lze prodat Krym, tak český prezident může Putinovi prodat Prahu a Karlovy Vary. Putin dá peníze i ropu,“ zareagoval na Facebooku poslanec Oleksij Hončarenko z vládní strany ukrajinského prezidenta Blok Petra Porošenka. Zeman podle něj zaprodal památku obětí sovětské invaze v srpnu 1968, protože se mu zrovna hodí zapomenout na ruské tanky v českých ulicích - ale tyto tanky jsou nyní v ulicích ukrajinských měst.

  „Bylo by zajímavé zjistit, zda by souhlasil, kdyby mu Hitler nabídl kompenzaci za obsazení Sudet,“ poznamenal na Zemanovu adresu ukrajinský poslanec Borislav Bereza

  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/zeman-milos-ukrajina-krym-kompenzace-dwm-/zahranicni.aspx?c=A171010_161342_zahranicni_aha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechtěl jste říct, že ukrajinské tanky stojí v ulicích ruských měst založených Kateřinou Velikou a ukrajinští nacisté okupují Malorusko a terorizují původní ruské obyvatelstvo, které je imunní k banderovskému projektu a odmítá přijmou haličské nářečí?

   Smazat
  2. 1:31 Jste hlupák, který si nedovede zjistit ani to, že henleinovští a banderovští vrazi českého národa jsou jedna a ta samá nacistická svoloč. Stejně jako jsou západem podporovaní ustašovci a bosenští muslimové.

   Smazat
  3. Tu poznámku v 1:31 musel napsat nějaký šplhavý redaktůrek ČT. Odpovídá to myšlení "angažovaného svazáka" z 50tých let. Předpovídám mu velkou budoucnost.

   Smazat
  4. Máte choroše na mozku.

   Smazat
 18. A jak to prosim pekne bude s kompenzaci za Katalanii?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve Španělsku už se demonstruje za jednotu království. Oni si to tam unionisti vydemonstrují, a po-trhlíky přemluví.

   Smazat
 19. I já nevím proč by mělo Rusko kompenzovat Ukrajině návrat Krymu právoplatnému vlastníkovi. Krym byl Ruský a je zase Ruský, byla jen anulována anexe Krymu Ukrajinou z doby vlády ukrajinského diktátora Chruščova. Konečně došlo na spravedlnost. To, že si USA dělaly zuby, jak zřídí velkou válečnou základnu v Sevastopolu proti Rusku a takto o ní přišla, je věc jiná a jistě důvod k uvztekání se toho fagana z poza velké vody.

  OdpovědětSmazat
 20. nechápu nenávistné reakce kvůli výroku Zemana ohledně "anexe" Krymu, Ať se ti nenávistníci zamyslí zda je a nebo není Krym "hotová věc". Je to hotová věc a žádné proklínání to nezměníCelá hysterie je jen kvůli tomu, že Putin přeběhl a doběhl Obamu, nic víc nic míň. Takže milí proklinači všeho ruského, šetřte síly, Brzy bude Babiš premiér a ledacos se tady změní, to potom budete mít tu svoji jedovatou pěnu u huby 24 hodin a denně, ale to bude tak všechno. Změny které přinese Babiš nás vrátí opět mezi suverenní státy a lidé to poznají na své "silnější prkenici" a vám nenávistníkům se zanítí žlučníky a naskáčou žaludeční vředy z té vaší nekonečné zlosti, kterou rozséváte kolem sebe už téměř 30 let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Boží prostoto 10:49 „Změny které přinese Babiš nás vrátí opět mezi suverenní státy“. To určitě, občan Babiš se bude příčit SRN a EU, aby ohrozil svoje majetky v Německu a pokazil si kšefty v rámci EU, aby úplně klidně a beztrestně porušovat embargo vůči Rusku. Sledujete vůbec, jak mění svoje výroky podle toho, jakou co má ozvu, ale jeho pohůnci pokorně, s jeho podporou, pracují linii EU? Perfektní past na blbce. Nic nechápete, protože nevidíte, nevíte a nemyslíte. Ne po řeči, ale po činech poznáte je! Takžeještě spolkněte jak zachránil státní rozpočet, když celý ten efekt je výsledkem současné hospodářské konjuktury, nikoli geniality Andreje Babiše.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.