Reklama

pondělí 30. října 2017

Katar odhaluje tajemství války v Sýrii. Co bylo na tiskové konferenci v Londýně v roce 2013


 30. 10. 2017      zdroj
Na povrch začala vyplouvat odhalení ve světovém měřítku. Ve středu 25. října na katarské televizní stanici v rozhovoru pro pořad Al-Hakka vysoce postavený úředník, bývalý premiér Kataru, šejk Hamad bin Jassim bin Jaber al-Thani otevřeně prohlásil, že ozbrojená opozice a džihádisté v Sýrii byli pod přímým velením a zajištěním výzbroje zahraničních států (jeho země, spolu se Saúdskou Arábií, Tureckem a USA) od samého počátku konfliktu v roce 2011.


V rozhovoru dal bývalý premiér al-Thani jasně najevo, že Katar má "všechny dokumenty" a záznamy, které potvrzují, že válka v Sýrii byla naplánována kvůli změně režimu.

Je příznačné, že tento rozhovor byl odpovědí Kataru na jeho obvinění z podpory terorismu v Sýrii ze strany USA a Saúdské Arábie. Al-Thani oznámil, že my (Katar), USA a Saúdové jsme zpočátku "byli ve stejném zákopu".

Dříve, v jednom americkém televizním rozhovoru, když byl al-Thani dotázán na podporu terorismu Katarem, odpověděl:

"V Sýrii chybovali všichni, včetně vaší země". Když vypukla válka v Sýrii, "všichni používali dva kanály: jeden v Jordánsku, druhý v Turecku".

Tisková konference v Londýně. Rok 2013

Premiér Kataru, šejk Hamad bin Jassim bin Jaber al-Thani s ministrem zahraničí USA Johnem Kerry. Už tehdy, pošta Hillary Clintonové, nabouraná "hackry"v roce 2014, potvrzovala dohodu o tom, že Katar bude působit jako státní sponzor DAEŠ.

Známý analytik a poradce ohledně syrského hospodářství se domnívá, že tento výbušný rozhovor je důkazem tajné dohody mezi čtyřmi zeměmi s cílem destabilizovat nezávislý stát, [včetně] možné podpory Nusry/Al-Káidy. Damašek to vidí jako útok na svou bezpečnost a svrchovanost, což bude základem pro nároky na náhradu škod při obnově Sýrie.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

18 komentářů :

 1. Jak jinak za každou podlosti je USA.

  OdpovědětSmazat
 2. Měly by se začit sbirat důkazy,že jměni ktere bude a je využivano k podpoře a vyvolavani valek musi byt majitelům velkych peněz zabaveno před soudem ne pote co vyvolaji valečne katastrofy ale předtim.

  To by mělo byt cilem tzv hnuti za mir,kterym se dnes majitele velkych peněz mohou posmivat jak jsou bezmocne!,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.
   Ernst Hemingway

   Smazat
  2. Re (17:32):
   Věřím v to samé! I kdyby ti darebáci byli zastřeleni bez soudu, pro civilizaci by to bylo cosi jako sanitární opatření. Odstranění zhoubného nádoru. Protože škoda takto způsobená je zanedbatelně malá v porovnání se škodami válečnými.
   Vzniká však otázka, kam zařadit politické loutky typu Stropnického či Hamáčka, kteří se mohou přerazit, jen aby vyhověli přání svých militantních loutkovodičů? O modrých ProMoPro a spol., co vyznávají ty jejich "hodnoty" raději ani nemluvit. Náleží i tito maňásci do houfu těch, co přispívají vzniku válek? Nebo že by snad nenáleželi? A to jen proto, že jsou "jen" loutkami (či, přesněji řečeno, všehoschopnými užitečnými idioty)? ...

   Smazat
  3. 19:27 Politická loutka také šíří zlo, protože člověk dostal rozum, aby ho používal. K jádru zla se nikdo nedostane, protože zločinnou organizaci může zničit jedině jiná organizace, nikoliv jednotlivec, stádo, které se musí řídit zákony, nemá na spravedlnost čas. Předpokládám, že víte jak dopadlo vyšetřování WTC. Dle indicií viník nalezen, ale jeho obvinění nepřipadá v ůvahu, protože by bylo nesmyslné.

   Smazat
 3. Nic nového, jen potvrzení toho, co bylo lidem obdařeným selským rozumem již dávno známo. Sova kanárka nevyléhne a v SSA a jejich přátelích je dobrého jako v lejnu loja.

  OdpovědětSmazat
 4. takže to už není žádná náhoda, když byly najednou v r. 2011 organizovány cesty pro imigranty nejenom z Afriky (převrat v Libyi a v Tunisu), ale i z blízkého východu (rozvrat Sýrie), někdo se nám tu opravdu snažil udělat cestu do Evropy z obou těchto směrů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:25 Proboha člověče, Vy jste se včera probudil. Vyhledejte si migrační dokumenty EU, koncipované někdy před 10 lety. Imigrace z Blízkého východu je jen jednou z technik přeformátování Evropy, pokud nedopadne, budou je vozit oficiálně odjinud. Obecenstvo tleská, paní hlasatelka má hezké šaty a příjemný hlas, a ten pán v obleku, je pracovitý pán z té naší české vlády.

   Smazat
 5. Zdravím všechny lidi, kteří používají zdravý selský rozum. Na druhou stranu se ptám, kdo by měl sbírat informace, vždyť informace jsou, to co s nimi udělá tisk a jiné hloupé hlásné trouby kapitalismu je něco jiného. Prostě pravda je to co řekneme my. Nevím už přesně, který americký politik to prohlásil. Proč se západní země tak proslulé svoji demokracií a obhajobou lidských práv chovají tak jak se chovají? Já to prostě nechápu, a asi nebudu sama. Je to proto, že vlastně ten mír a lidská práva pro všechny vlastně nikdo nechce?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Západní hodnoty, Amerikanizmus30. října 2017 17:43

   ZÁPADNÍ HODNOTY
   Západní hodnoty jsou ty které především vyhovují západním státům. Kdo se postaví proti je označen za toho kdo je proti těmto hodnotám. Po 17.11.1989 jsme přijali západní hodnoty a to tím, že jsme se podle všech ekonomických kritérií stali kolonii Západu. A funguje to následovně. Oni nám dají evropské dotace v řádu milionů EUR za které musíme stavět cyklostezky, rozhledny a další nesmysly a my jsme jim darovali veškerý průmysl, zlikvidovali jsem si zemědělství a odvádíme na Západ zisky v řádech stovek milionů EUR. Takže to vypadá jak nám EU daruje peníze na ty cyklostezky, na kterých musí viset velká tabule jak to postavila EU, ale na miliardových ziscích, které plynou od nás na Západ žádná taková tabule není. Jinými slovy oni nám dají 10 EURO a MY ODVEDEM 10.000 EURO a ještě jim děkujeme a protože oni na Západě mají pořád málo tak naše centrální banka nám ještě korunu znehodnotí aby to, co dovážíme, bylo pro nás několinásobně dražší, a to co vyvážíme, aby bylo několikanásobně levnější a rozdíl jde bilionu korun o které jsme okradeni. NO A TO VŠECHNO JSOU ZÁPADNÍ HODNOTY, KTERÉ NESMÍ NIDKO KRITIZOVAT A NIKDO O NICH NESMÍ ANI DISKUTOVAT, PROTOŽE TYTO HODNOTY TO JE TO NA ČEM STOJÍ ZÁPAD. Mimochodem Západ vyraboval Afriku, Latinskou Ameriku, Asii, teď rabuje střední Evropu a chystá se vyrabovat Rusko a Čínu. A TO JSOU VŠECHNO ZÁPADNÍ HODNOTY.
   KDE JSOU ZÁPADNÍ EVROPSKÉ HODNOTY? Na zbytečných summitech, na shnilých bramborách, na přípravě války s Ruskem, na evropském zábavním podniku?
   Evropské hodnoty jsou shnilé brambory a podřadné jídlo pro nás - Slovany:
   • www.novarepublika.cz/2017/07/evropske-hodnoty-jsou-shnile-brambory.html
   AMERIKANIZMUS
   Amerikanizmus má kořene v neokonzervativní ideologií USA jako samozvaného světového hegemona. Podle neokonzervativců zhroucení komunizmu a socializmu dalo světu znamení, že dějiny si jako svou budoucnost vybraly „demokratický kapitalizmus“, který ovšem ve skutečnosti není ani demokratický, ani kapitalistický. Je to světový socioekonomický a politický systém, který by se dal nazvat amerikanizmem. A tento „amerikanizmus“ se nyní Washington coby svou světovou nadvládu chystá nasadit na celý svět.
   Rusko, Čína, Sýrie a Irán, které tuto nadvládu nad sebou odmítají, musí být destabilizovány a zničeny, protože americkému „amerikanizmu“ prostě stojí v cestě. Býv. prez. USA Obama to výstižně nazval "zkroucení rukou".
   USA svojí politikou destabilizují světový mír. Americká demokracie je podvod, který slouží komukoliv a kdekoliv.
   USA je nejškodlivější stát na Zemi, který nelegálně bombarduje a zabíjí civilisty v několika zemích současně, tajně vyzbrojuje teroristy na Středním východě a podvratně zasahuje do voleb v zemích po celém světě. Poučuje ostatní suverenní státy o čestnosti, čímž se vysmívá mezinárodnímu právu a pravidlům obchodu.
   Evropa se nechala vtáhnout do amerického protiruského tažení a nyní sklízí shnilé ovoce. „Humanitární intervence“ a „barevné revoluce“, sankce EU, vojenské provokace NATO, transatlantický „Drang nach Osten“, a nyní neví, jak z toho. Evropa se pod praporem EU stala nástupním územím Spojených států, které se podle potřeby ekonomicky i vojensky obětuje na oltář americké hegemonie.
   • http://aeronet.cz/news/video-statni-senator-z-virginie-natvrdo-odhalil-jakou-moc-drzi-nad-kongresem-deep-state-oligarchove-george-soros-a-zbrojari-trump-je-ztracen-tandemove-rizeni-svazkove-moci-v-usa-a-jeho-kopie

   Smazat
  2. Anonymní 17:31
   Dolarové konto dělá divy,ale že si to musí tvrdě odpracovat,zasloužit,na pochopení toho nemají mozek,že vlastně pracují proti své vlasti.
   Velice dobrý příklad tvrdé práce,poskytli Ruským oligarchům,pokud nesesadí Putina,přijdou o své konta,co ji přeji.

   Smazat
  3. 17:31 Mír chce samozřejmě každý, ale kromě míru dostane i rozvrat, který ho zničí. Např. koupíte si zelí a dostanete také glyfosát. Lidská práva jsou speciálně konstruovaný nesmysl, který má působit pozitivně, ale dá se přetvořit v cokoli jiného, třeba na nástroj k rozvracení rodin. A proč je to nesmysl ? Protože člověk je od kolébky do hrobu součást společenství, nenarodil se jako entita na základě své vůle a sám by také nepřežil, resp. nepředal by život dál. Proto se jednotlivec musí přizpůsobit pravidlům společenství, která by měla být pokud možno spravedlivá, jeho lidská práva a svoboda se však odvíjí od úrovně technologie, kterou si celek dobývá chléb.

   Smazat
  4. 17:43 Úctyhodný počet slov, ale dá se říci stručně. USA je nový Řím a tak také skončí.

   Smazat
 6. Anonymní 17:43
  Přesně.
  Jenom dodám,na banány nebude stát frontu,ale na máslo,vejce,brambory co nevidět také a další produkty v kterých jsme byly soběstační.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:50 Tak to je za socialismu nebyly banány ale bez nich se člověk obešel.

   Smazat
  2. Zatím se stojí hlavně na pracáku.

   Smazat
 7. Ropa za 60 dolarů, naposledy tolik stála 1.1.2015.

  OdpovědětSmazat
 8. Katar, další důkaz přeskupování vztahů v tomto regionu. Ameriko, jen tak dál, za chvíli budeš jako kůl v plotě...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.