Reklama

pondělí 9. října 2017

Klub "Nová republika" říjen 2017

9. 10. 2017

17 komentářů :

 1. Ve Sněmovně bude rušno a barevno.

  OdpovědětSmazat
 2. 14,07 14,32
  Dvě vemena z kachny v jednom tady do nekonečna hrající volezlá a vopejzalá lžidodeska zvrací bludy ussácký huliobludy!!!!!!
  Ale nebejt takovejch,tak se člověk ani nezasměje!!!!.-DDD

  OdpovědětSmazat
 3. Vy dvě filcky ussáckýho transbezmozka,mazejte ty srágory tapetovat na ten váš odpadní srágoronosič ala Otázky Venzla Moravce!!!!!!!!!
  Škoda,že vás vy dva retardi nesebral hurikán a nezavál vás mezi teplomilný slimáky!!!!!!!!:-DDDD

  OdpovědětSmazat
 4. 14:40 ZAVORKO, vzdyt ty neumis cist ! A take jsi jeste nikdy nic nenapsal. Az sem prijde nick VIRTUE, tak ti namlati klavesnici a zase budes postizen melancholii.

  OdpovědětSmazat
 5. 14,58
  Ty neumíš ani číst,ani psát a kdybys ty přemřelo nebral Viagru,tak si ani trenky neoblíkneš!!!!!!!!.-))))

  OdpovědětSmazat
 6. 14:56 ZAVORKO, ja vubec nevim, kdo je pan Moravec !

  ZAVORKO, v nasi moderni dobe je nepripustne, aby jsi zde delal promoci NACISTICKYCH praktik a zaviral nekomu
  hubu.
  Takove necivilizovane chovani je mozne pouze u Sorose v okrese Westchester stat N.Y. !
  On ma take rad, kdyz mu vlez-prdelky jako jsi ty lezou do zadku.
  NEZDELANCE ! Hurrican jde vzdy z jihu na sever.
  Hurrican potrebuje Praha na procisteni vzduchu od smradochu tveho druhu.

  OdpovědětSmazat
 7. 15:05 ZAVORKO, prestan na me mluvit neznamima slovama ! Ja nevim, kdo je viagru, Moravec a nestarej se o moje spodni pradlo ty PERVERTE ! Bez s timto thematem za dr. prof. Putnou !

  OdpovědětSmazat
 8. Vazena pani Prochazkova,
  V ceske republice existuje parta, zivocichu, ktera vytvari stat ve state a ovlada informace v demokracii nedovolenym monopolem !

  Tento system je tak do oci bijici, ze dokonce i ja politicky lhostejny, prumerny obcan zijici za velkou vodou to jasne vidim z dalky.

  Je treba na Vasi besede, tuto partu pohostit projimadlem a procistit jejich myslici ustroji, aby nebyli tak snadno k precteni a byli opatrnejsi.
  Prispevkar soudruh ZAVORKA, potrebuje dvojitou davku !

  OdpovědětSmazat
 9. Polistopadova garniture, je tak nepretelska svobodnemu projevu, jako ta predlistopadova !
  Tato mentalne opozdena garnitura se nedokazala preorientovat na demokracii.
  Ona je vsak uz v poslednim tazeni, coz zachrani reputaci zeme - po jejich vychcipani.
  Moc se mi zde libi, kvuli soudruhovi ZAVORKOVI - aktivistovi zachvacenemu vzteklinou, ale mam povinnosti na jinych webech.
  Tak zatim Bye Bye.

  OdpovědětSmazat
 10. Velice rád bych se účastnil,
  žel Bohu nevládnu ani vozem, ani majetkem...penězi, nemám je rád.
  Naší makroekonomiku a bankovní systém ovládají cizinci.
  Žádné volby tento stav nemohou změnit.!
  ...zkušenost z předchozího co jsme již zažili
  Uzavřením hranic a generální stávkou do odvolání senátu, parlamentu a vlády , vyvoláme v našich strategičtějších partnerech reakci že položí naší ekonomiku na lopatky.
  Do toho silný vnitřní tlak katolické církve.
  Prostě toho se bojí guvernér národní banky a tak je kurz jaký je.
  Řešení není složité.
  Po Rusko - Čínském kontraktu o splavnění ČR
  nám bez problémů půjčí bilióny.
  Staneme se opravdu bohatou, vyspělou zemí*

  OdpovědětSmazat
 11. Vazeni panove prispevkari ! Tato informace byla smazana uz 3x.
  Cenzor pod autorem Bartou z Broumova a Olserem svetobeznikem zmazal celkove vice nez 100 prispevku dohromady.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento příspěvek byl, jako mnoho jiných, vymazán členem polistopadové vládnoucí garnitury. Hanba. Stydím se, že jsem doporučoval NR jako Seznam samizdatu.9. října 2017 15:399. října 2017 22:08

  Nová republika není nic jiného než propaganda z opačné strany. Zde je důkaz, jak tahle alternativní dvojička cenzorů složená z bývalého havlisty a politického trafikanta trpí nezvladatelným nutkáním gumovat jinaké názory a chorobnou touhou nechávat mizet nepohodlné beze stopy. Ani bych se nedivil, kdyby takto zklamaní čtenáři nešli volit a to je možná cílem těchto morálně narušených osob snažících se vyrovnat totalitnímu Českému a slovenskému úřadu pro tisk a informace a polistopadově normalizačnímu Centru proti terorismu a hybridním hrozbám.

  https://web.archive.org/web/20171009055417/http://www.novarepublika.cz/2017/10/donald-trump-definitivne-jmenoval-za.html

  https://web.archive.org/web/20171009142008/http://www.novarepublika.cz/2017/10/mala-poznamka-k-velke-polemice-o-lithiu.html

  OdpovědětSmazat
 13. Tento příspěvek byl, jako mnoho jiných, vymazán členem polistopadové vládnoucí garnitury. Hanba. Stydím se, že jsem doporučoval NR jako Seznam samizdatu.9. října 2017 14:179. října 2017 22:22

  Zapomínáte, že v tom Novou republikou nekriticky propagovaném Rusku dostávají zahraniční těžařské společnosti k vyrabování rozsáhlá území a Sionem dosazení oligarchové dosud vlastní celá průmyslová odvětví. Touto cestou se spolu s vlastizrádci a jejich pomahači cenzory chcete pohybovat?

  https://web.archive.org/web/20171009055417/http://www.novarepublika.cz/2017/10/donald-trump-definitivne-jmenoval-za.html

  https://web.archive.org/web/20171009142008/http://www.novarepublika.cz/2017/10/mala-poznamka-k-velke-polemice-o-lithiu.html

  OdpovědětSmazat
 14. To se zase sleze Dvorak s Davidem a budou spiklenecky mluvit o cenzure
  Havlista s klecovym luzkem

  OdpovědětSmazat
 15. Sice se z důvodů (praha neení můj rajon nemám ji rád)nezůčastním, ale nechápu ty sprosté výlevy diskutujících k pozvánce. POdud mne přijde pozvánka tak odpovím dějuji přijdu nebo děkuji nepříjdu.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 16. Je to tak. Děkuju za pozvání, nepřijdu. Nicméně mám jasno v tom, že nebudu volit velké politické strany, které mají na svědomí rozprodání státního hospodářství do rukou cizích investorů, kteří vlastně nechali podniky zkrachovat ve prospěch svých zisků a zbavení se konkurence, protože naše hospodářství na výši bylo. Takže se vyplatí obětovat dnes čas a trochu spánku, vygooglit se nechá všechno. Jinak se může stát,že po volbách už nebudeme spát vůbec nebo nebude mít kdo spát.

  OdpovědětSmazat
 17. Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda lze komentovat zde i něco, co se týče voleb. Politici by rádi, aby bylo více voličů...Nemožné...A víte proč?Je to o lenivosti lidí...Přineste jim to pod nos a každý tam něco hodí...Ale spíše motivace je nesprávná...Když k volbám půjdete získáte za 1) procházku a pohyb, ale co je nejdůležitější za 2) právo na pozdější kritiku. Říká se ¨hod kamenem, kdo jsi bez vinny¨...Pokud jsi k volbám nešel, tak máš podíl viny na špatném vedení. Pokud půjdeš, tak ovlivnit nic nemůžeš, ale můžeš říci svůj názor...Pokud tvá strana vyhraje, je to pouze příjemný bonus. Říkat si později ¨jo,jo kdyby šli všichni, tak jste nevyhráli¨, to může jen hlupák...Ve volbách jde jen o to právo říci později svou kritiku...Pokud nejdete, tak pak mlčte... Svým hlasem právě získáte právo pouze na to, později diskutovat. Oni si to nahoře stejně udělají nakonec podle sebe...Je to však o tom, že podstatu voleb mnozí ještě nepochopili. Snad jsem tímto nikoho neurazila zde, já volit jdu, jen kvůli tomu právu, abych pak mohla říci, já s nimi nesouhlasila a nechtěla jsem to tak....

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.