Reklama

úterý 10. října 2017

Krátké, za to velmi pozitivní sdělení


Jiří Baťa
10. 10. 2017
Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.: "Já prostě nepodepíšu žádné programové prohlášení vlády za ODS, ve kterém se nedomluvíme na snižování daní,ve kterém se nedomluvíme na tom, že něco uděláme s byrokracií, která nás dusí, ve kterém se nedomluvíme, že nahradíme EET podnikatelskou licencí, ve kterém nebude dost peněz na vzdělání a ve kterém vzdělání nebude prioritou, nepodepíšu programové prohlášení, kde nedáme dost peněz na obranu, kde Česká republika nebude silná v rámci Evropské unie, kde se vláda nezaváže k tomu, že si vyjednáme výjimku z automatického přijetí eura. To jsou věci, které jsou podstatné a tady se na nás mohou voliči spolehnout, že tohle dodržíme."


Díky pane profesore. Pokud dodržíte své předsevzetí a to co voličům slibujete, máme záruku, že se vaše ODS do vlády nedostane a zase jen jako ukecaná, prudící a jisté části občanů modré z nebe slibující pravicová strana v opozici, budete jen vztekle kopat a bušit do poslaneckých lavic a hatit případné dobré (ne ovšem pro ODS) věci budoucí vlády. Tím však není řečeno, že nová vláda bude v každém případě lepší, než ta dnešní, protože upřímně řečeno, na to nemáme dostatečně rozumné a hlavně slušné lidi. Ti co takoví jsou se bohužel do vlády nedostanou a to je to nejsmutnější na naší politice. Proto bude pořád lepší, když se ODS do vlády nedostane a bude jen „státotvorně“ existovat v opozici!

27 komentářů :

 1. No tak přece jen díky. Konečně si přiznal, že už do vlády ani nepatří. Sice pozdě, ale přece. Ano, těchto lidí už má tato republika, opravdu plné zuby. Zřejmě jim ale nedochází, že těch tlachů polopravd a lží už bylo tolik, že jich poslouchá jen pár zoufalců. To je strana, která už je dávno po smrti, jen některým špičkám to ještě nedochází.

  OdpovědětSmazat
 2. Kdo bude volit ods která 28 let po převratu vše svádí na komunisty. Nýmand kubera řekl že presidentské volby vyhraje Zeman a že zvítězil socialismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nýmand Kubera má vcelku realistický odhad. Že Zeman vyhraje volby? Dost silně pravděpodobné. A že zvítězí socialismus ? Ten už v EU zvítězil. Ba ne, pro některé skupiny už tu máme komunismus. Kolik lidí se má relativně dobře a přitom nic nedělají. Cikáni, neziskovky, 90 % úředníků, politici, ... Zejména ti bruselští. Ti už žijí na jiné planetě.

   Smazat
  2. Pane vy si trochu pletete pojmy. Za socialismu pracoval každý a dokonce musel pracovat.

   Smazat
 3. Panevropan a soukmenovec Posselta dělá ramena v rámci zoufalého pádu do propadliště... Ani nos mezi očima Fialovi nevěřím... V té ODS už je to jen samý lokaj a bezvýrazná nula.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věřte že v té ODS samý nýmand není. Nejsem přívrženec ODS a vidím co všechno špatného tato strana pro tuto zemi udělala.Ale věřte, do parlamentu se dostane a získá hlasů, že se budeme všichni divit. Taková Merkel, podle mne zkáza pro Německo a vidíte stále na koni.Volič, to je zvláštní lidský druh!

   Smazat
  2. 15:07 "JUDr." Marek Benda jistě nebude v PS chybět. Co by si ti všichni "laici" z ANO, SPD, Pirátů, apod. přece počali ?!

   Smazat
  3. To máte 15:07 pravdu.
   Když poslouchám mladého Klause, tak opravdu to není špatný názor. Jenže to je názor jednoho. Ale za to je to chlap z praxe a mám za to, že ve školství tomu opravdu rozumí a vychází ze skušeností pedagoga. Když si vzpomenu na Valachovou a inkluzi, je mi na zvracení. O jejím předchudci ani nemluvě. Myslím si, že jeho podřízené si užily "své". No když jsem jej viděk sedět opět za předsednickým stolem , ale za jinou stranu, musel jsem jit zvracet. Věřím, že Klause ml. to musí burcovat až běda. Přesně vím o čem mluvím a je to opravdu děs běs.
   Ale mám za to, že je to jen kapka v moři.

   Smazat
 4. Na druhé straně by to byla škoda. Kdykoliv totiž dostane v mediích prostor " Zděšená Mirka", tak se člověk aspoň pobaví

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No samozřejmě, vždyť co ona vypouštěla za teorie stačilo. Mám za to, že jsou to teorie O ¨h..... ně.
   Hlavně , že splnila úkol EU.

   Smazat
  2. Také jsme měli kdysi ve firmě
   takovou Mirku.
   Přezdívali jsem ji výstižněji : ŠÍLENKA.

   Smazat
 5. Volbou nenáviděných komunistů dáte najevo svůj odpor k milcům lichvářů, podvodníků a zlodějů, odesákům, topákům a lidovcům.
  Nijak jinak !

  OdpovědětSmazat
 6. Ten "Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M." musí být úplný negramota. Chce rozdávat stále více a více peněz a přitom chce snižovat daně.Připadá mi to, že dotyčný neabsolvoval ani základní školu, ale jen nějakou pomocnou kde se nemuseli učit počítat ani do deseti. Takže čím více titulů, tím větší trouba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.p.P, B.l.B...

   Smazat
  2. Problém pana Fialy je, že navzdory inflaci jeho titulů neví, co je to globální politika, natož co je KSB a DVTR. Tohle hloupé profesorátko nám chce řídít vzdělání.

   Smazat
 7. Univerzitní profesoři - obecně v politice a to za všech časů, byli profesoři ve své profesi neúspěšní a frustrovaní ze své pedagogické a vědecké impotence. To platí měrou vrchovatou o dr. Fialovi. Prostě když se nedokáže švec držet svého kopyta, tak..... Snížit daně, ovšem, pokud se zajistí jejich korektní výběr, který manko v rozpočtu dorovná - a nebo zase, jako již dříve, vytunelovat pokladnu důchodcům?Jenže s poctivým výběrem daní od podnikatelů, tedy fabrikantů a statkářů, se ODS už vůbec nechce. Jinak by musela hájit EET a s tou je na štíru. Souhlasím s redukcí byrokratů, zde si mohou vzít mustr u A. Zápotockého, který jich poslal do práce rovnou 300.000. No a pak se mohou těm zbylým zvýšit platy třeba o 50 %. No navyšovat výdaje na naše válečnická tažení, to já jsem pro neutralitu po boku Rakouska, Finska, Švédska, Irska, Švýcarska. Občané těch zemí si nevedou špatně, nemají černé svědomí z podílu na vraždění civilistů v dalekých zemích, nemají na svědomí stěhování muslimských národů do zemí EU. Jen to EUro skutečně nepotřebujeme, aspoň dokud nebudeme ekonomicky a sociálně na úrovni Německa.
  Já bych ještě zarazil ty transfery 300 miliard Kč ročně od nás do zahraničí na dividendách a zarazil bych i transfery dalších 200 miliard do daňových rájů. Vím jak je Bohoušovi těžké pomyšlení, že by přišel o spropitné z této soc. dem. (lidovců, ODS, TOP 09) nebohulibé činnosti. TAKŽE SEČTENO A PODTRŽENO - VÍME KOHO NEMÁME VOLIT, POKUD SAMI SOBĚ NECHCEME BÝT ZA IDIOTA. JO, TĚŽKÁ VOLBA JSOU TY LETOŠÍ VOLBY.
  JINAK TAKÉ ALE NESOUHLASÍM SE ZEMANEM, ABY EU VRÁCENÍ KRYMU PRÁVOPLATNÉMU MAJITELI, TEDY RUSKU, UKRAJINĚ KOMPENZOVALA. TO BY VATIKÁN MĚL NÁM KOMPENZOVAT VRÁCENÍ MAJETKU CÍRKVI, KTERÝ SI CÍRKEV PO BÍLÉ HOŘE NEJEN NA EVANGELÍCÍCH U NÁS NAKRADLA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, jsou i výjimky mezi akademiky, jsou i tací, kterým nebylo dovoleno publikovat kacířské, byť pravdivé a doložené odborné názory. takže prosím, nikdy neházejte nikoho do jednoho pytle podle visačky na krku...

   Smazat
 8. Programové prohlášení vlády ... no ne, on se tam ten člověk už vidí, jak bude vládnout!!!
  Stokrát fuj!!!
  Dosud i s tou záplavou titulů mu nedošlo, že vláda jsou naši zvolení zaměstnanci a ne naši páni a vládcové - tak ať jde ... víte kam. ODS = nebrat!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Titl ohne Mittel. Čím větší poděs ve vědě a pedagogice, tím větší sbírka titulů, rád bych si početl v disertačních pracích těchto mozkových trustů. A mimochodem, kdo chce, může si titul zakoupit, nejen v Plzni, ale na internetu. Jen to stojí cca 80 tisíc, samozřejmě pro kamarády z politiky se dává sleva. Takže nenechte se ohromit tituly, ti správní je obvykle na veřejnosti ani nepoužívají, slouží čistě jen pro služební vztahy a bájnou "cizinu". Když už jsme u toho, tak se nenechte opít rohlíkem, i Nobelova cena není ani tak za vědu, jako za zásluhy o diktaturu kapitálu a rozkvět oligarchie.
  Zdraví HRC PRC Fanda BUM

  OdpovědětSmazat
 10. Jediný co mě uklidňuje je, že oni už o ničem rozhodovat nebudou.

  OdpovědětSmazat
 11. Počítám, že TOP 09 v parlamentu nebude, tak ODS spolu s KDU - ČSL se zhostí úlohy zemských škůdců.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 12. Bral bych za důstojnější, zabývat se víc volebními tezemi současné ODS, než prof. Fialou. Řekl bych, že blbec to není. A to pravici nefandím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to, kolik doslova parazitických a protilidových tezí prosazuje současná ODS, je jediný pozitivní krok - vystoupit z EU a odmítnout EURo, poněkud málo a velmi nebezpečné. Tihle služebníci globálních finančních elit pouze vysávají tuto zemi, trvale a velmi hloupě, protože to vídí každý, kdo má do pozadí díru. Odstranit EET, díky němuž se snižuje deficit rozpočtu? Tohle navrhne pouze vyslanec podvodníků. S NATO na věčné časy? Jako vystřižené z marxistické propagandy, pouze s jinou věrchuškou. Tak lze pokračovat ještě hodně dlouho...

   Smazat
  2. Jste schopen překonat prvotní dojem o ekonomickém efektu EET a domyslet skutečnou míru jeho ekonomického efektu? Těžko, protože jste řízen pocitem, jak byli přichyceni zloději, když se domníváte, že mezi takové ně nepatříte. S oblbovanými, za světlými zítřky skutečných zlodějů lidské práce, vpřed! Žráno to bylo ODS, žráno to bylo TOP 09, žráno to je Babišovi. Uniká vám, že „Babišovy ekonomické efekty“ nejsou nic jiného, než výsledek současné hospodářské konjuktury? Uniká vám, jak sám občan Babiš tvrdí to, pak zas ono, jak se hodí, když nakonec směřuje celou politiku tam, kam dnes už většina ani nechce? Nevidíte ten jeho pracovní tým?

   Smazat
 13. Důstojnější by měl být život nás šech, lidí s lidskou psychikou ctících mravnost a obracejících se ke svému svědomí. Důstojnost nikoho v ODS jsem ještě nezaznamenal, snahy o mocenské elitní pozice jsou naopak každodenní povinnou kratochvílí modroptactva. Volme AlianciNS a ČSNS.

  OdpovědětSmazat
 14. a copak asi dnes snida modra straka pan novak v raichu a jestlipak za nim jezdi ještě komunita motorkařu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.