Reklama

čtvrtek 12. října 2017

Krvavý parlament: zvláštní sonda

12. 10. 2017

31 komentářů :

 1. Jistě zajímavá diskuse, já jsem proti válkám, které přináší odvetu, jsem obecně proti zabíjení. Z poslední doby vím, že to bylo řešení Jelcina, který tak nadchnul kapitál, když nechal tanky vystřílet dumu. Všimli jste si, že ti řezníci před zabitím prasete si dali cigárko? A jak to sám znám z venkova, museli se na to určitě posilnit i kořalkou. Tak jak jsem proti zabíjení, tak jsem také pro to, aby bylo hodně dětí. Hodně dětí potřebuje hodně loutkových divadel. Já bych poslal politické loutky do loutkových divadel, kam patří. Pokud chceme sociální spravedlnost, není k tomu cesta přes krvavý parlament, ale jen cesta, kterou popsal K. Marx. Je nutné odstavit oligarchii, tím se odstaví jejich politické loutky. Zkušebním krokem k tomu bych třeba viděl v analogickém dekretu o znárodnění, jaký byl přijat v říjnu 1945.
  A na okraj: Zeman použil slovo kunda v souvisloti s názvem, který si dala "světově proslulá" skupina Pussy riot - dovolil si českému posluchači přeložit název z angličtiny, jaké si tato skupina sexuálních deviantek sama dala. Problém české politiky tedy nejsou jen politické loutky, ale medializátoři, kteří si až moc často zahrají na blbce a pracují snad výlučně s tzv. polopravdou - jinak řečeno pololží.
  Natočte film raději o tom, jak muži a ženy uzavírají sňatky, přivádí děti na svět a mají radost z vytvořené rodiny. Natočte film, ve kterém sdělíte, že časné sžití dětí s jinými dětmi je otužuje na těle i duchu a že dětské kolektivy, které existovaly po statisíceletí rozvoje člověka dětem prospívají a rodině neškodí. Natočte film, že nemanželské děti sice nejsou horší, než manželské, ale manželské budou vždy šťastnější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musím říci, že s vámi souhlasím. To připomenutí Jelcina se mi líbilo, i když to byl trochu jiný případ, ale terorismus to byl taky. Po zkušenosti za posledních 28 let, bych chtěl režisérovi poradit, ať netočí film "Krvavý Parlament", lepší by byl film "Zasraný demokratický Parlament".

   Smazat
  2. Už pouhá myšlenka natočit ten film je morbidní a naprosto debilní, neboť vystřílet parlament bez nějakého dělení na poslance vládní a opoziční je čirá idiocie, hodná jen zpitomělého hereckého dorostu, bez praktického vzdělání a i minimálních životních zkušeností, odkojeného HollýmÚdem a tím prokazatelným deviantem Tarantinem...
   Jo, tak postřílet vládu, tu aktuální, tak to už nějaký ten smysl by mohlo mít, aby si ty ostatní zapsaly za uší, že to,co momentálně dělá Emanuel Moravec II a jeho trojbarevný abtajlung s tím lithiem a "Agendou 2030", je už hodně za hranou...

   Smazat
 2. Zadna nasilna revoluce NEbude !
  Vysvetlim vam proc - uvedenym prikladem z Ameriky.

  Cernosi jsou bojovni, emocoianalni, stale nazlobeni, plni nenavisti, ale neschopni jakekoliv politicke zmeny, protoze se vzdy vzajemne porvou o tenisky ze sportovnich klubu, o nejakou drogu, nebo logo na bunde.
  Oni vyhravaji revoluce pouze premnozenim, jako napr. v JAR !

  S charaksterickym psychologickym trendem mezi ceskymi obcany je to sice rozdilne v hodnotach, ale pouze castecne.
  Oni se nesjednotni kvuli poctu kraliku, kterych ma soused vice. (O dva.)
  Vzajemna nevrazivost a nejednotnost je v Cesku tak velka, ze ma druhe misto ve svetovem prvenstvi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HOVNOlulu, už zase tady rozdáváš své zapeklité rady?

   Smazat
  2. Češi nemají za kým jít. Nemají koho volit, proto tak velká část Čechů nevolí. To je asi zřejmá pravda. Zkuste někoho uvést, někoho, za kým byste skutečně šli, za koho nebo pod koho vedením - velením byste bránili svou vlast. Upřímně? Přísahám, že nikoho takového v Česku neznám.

   Smazat
  3. Zase je tady ta filcka z Honolulu, nedá pokoj a nedá. Stokrát opakované výblitky a bludy. Ale vzácně zapomněl do toho zamíchat milého a všemi milovaného, nejlepšího presidenta v dějinách světa Trumpa.

   Smazat
 3. Už ses vyzvracel ty genetickej odpade??!!!!
  Mazej za Hovnodolním parazitem na ty vaše společný zvratky!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Revoluce není parlamentní záležitostí. Chci tím říci, že ani krev prolitá v parlamentu není revolucí. Může být, v případě nezbytnosti, jejím počátkem. K úspěšné revoluci je zapotřebí mnohem, mnohem, mnohem víc, než krvavý parlament.

  OdpovědětSmazat
 5. Mate male komunikacni schopnosti - krome jednoho z vas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HOVNOlulu, neopruzuj! Jsi jak rakovina.

   Smazat
 6. Ty nemáš žádný,ussackej přemlelo!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. 17:45... "Soudruhu" Zavorko ! HORNI DOLNI je velka autorita v sociologii a pracuje jako consultant pro svetove znamou osobnost. (On ma na me malo casu.)
  Po strance inteligence jsi na tom hure nez jeho vykal !
  Tak prestan becet - prikry se toaletnim papirem a zmizni.

  -------------------------------------------------------

  "Revolucionri" to zase navadite Cechy, aly udelali revoluci za vas, a vy si potom rozdate koryta na zaklade genove prislusnosti.
  Nemate tam nejakou chytrejsi strategii -
  ktera by inspirovala k premysleni ?
  Jste jako osvetlene akvarium. Samej zivocich !

  OdpovědětSmazat
 8. Musite vymenit vladu legalni zpusobem ! Jak to udelat aspon trochu Hitler, mezi lety 29-33, ktery mel legalitu.
  Takhle si Cesi budou myslet, ze jste Prosenkovi oblizkulky a navadite je na Majdanske udalosti.

  OdpovědětSmazat
 9. 18:18
  Ten blbl a sociologie???!!!:-)())
  Sám je leda sociopat u světové nevýznamný přemřelý slabomyslný nuly.....že by byl někde v ussackým blázinci?!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
 10. 18:39
  Starej se o ussacký okupanty a Trumpetu,Čechy si neber do huby ty smradlavá bulo!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. 17:59 -"Soudruhu" Zavorko ! Moje vyridilka je stejna, jakou mel Bob Hope ! Muj akademicky titul jsem ziskal za vliv na kreteny tveho druhu ! Presvedcil jsem je o nutnosti predcasneho zakoupeni rakve a oni me
  poslechli.
  Ty na to nemas, tak zusteneme u toaletniho papiru na prikryti pro tebe.

  OdpovědětSmazat
 12. 18:49
  Tak premluv sám sebe ty zdechlino....a ten ussackej vládní bordel ven sebou,nikdo tě ty ussackej budiž k ničemu oplakávat nebude,naopak!!!!!:-)))))

  OdpovědětSmazat
 13. 18:48.. prestan prestirat ze jsi Cech, kdyz kazdy Cech pozna, ze jsi polopice zijici v Cesku nelegalne !
  Ty jsi jeden z "Cechu", kteremu pomohla k existenci obracena diskriminace.

  OdpovědětSmazat
 14. Autor filmu zrejme mel na mysli ceske narodni rceni ze na kazdou svini se vari voda. Tudiz,pokud je v kleci tak je chranena ale az z ty klece jednou vyleze,tak je s ni amen!
  Poucny film.
  Klec pada panove,Amen se blizi :-).

  OdpovědětSmazat
 15. Zavorko ! Prece od me necekas, ze ti budu vysvetlovat, co se deje v nasi vlade ?
  Ze dvou duvodu to neni mozne !
  1) Byl bych smazan.
  2) Mas vyusteni zazivaciho ustroji v palici a ucit imbecila trojclenku neni mozne.

  OdpovědětSmazat
 16. Obcane v Cesku ! Mam zasluhu na tom, ze jsem nasmeroval politicke inklinace volicu spravnym protiglobalistickym smerem !
  Vase nespokojenost s nedostatky finannacnimi, ktere pocitujete je opravnena !

  Je treba rozeznat, kdo je vas nepritel a sesadit ho z pozice vlivu - legalne !
  Kdyz pro kratkozrakost to nezvladnete, tak vam bude hure.
  bye bye.

  OdpovědětSmazat
 17. 19:05
  Hele ty zombie,vaše vláda je jeden Velkej bordel a Trumpeta tomu dává korunu!!!!!
  Zajeď si do Kalifornie,tam teď řádí požáry,budeš mít zdarma pohřeb žehem ty hovne přemřelej emigrantskej lžidovskej!!!!!:-)

  OdpovědětSmazat
 18. Prave jsem ukoncil prehlidu na olympiade DLAZDICU !
  18:42, 17:45, 18:46, 18:40, 10:56, 18:48 jsou vyborni olympici a navrhuji, aby po jakekoliv revoluci uspesne, ci neuspesne, byli deportovani do Afriky mezi nase nepratele. Tuto morovou nakazu barbari v Africe nepreziji !

  OdpovědětSmazat
 19. 19:29
  Největší dobytek je ten tvůj Hornodolní vohon a ty seš to stejný v bledě modrým,takže zniz hledat papundekly,ať si zpravíš střechu ty snradlavej anální polype!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. My se nebojime pozaru, hurricanu, zemetreseni, povodni atd. My vsak vsichni panikarime pred I.Q. poloopic z prazske kavarny, kteri maji monopol na informace a ambice na pozice vlivu.

  OdpovědětSmazat
 21. 19:35
  Ussackej ksindl je celej tak debilní,že si vlastní debilutu ani neuvědomuje....inu samej lžidogenutální Rambo!!!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Ten poblbanej Trumpeta s s těma papírovejma utěrkama vyznamenal,celý Portoriko by ho nejraději nakopalo do držky,vola bezmeznýho....i ta jeho mladá nosí raději velký sluneční brejle,aby nebylo vidět,hak při těch jeho zvratcích obrací oči v sloup!!!!:-D

  OdpovědětSmazat
 23. oprava : timto DATEM...

  nick Holonulu

  OdpovědětSmazat
 24. Čeěi jsou ČEŠI nikdy nebudou piráti, kteří využívali souYpeření různých stran ke svému prospěchu. Vždy jsme bojovali za spravedlnost na to aby se nepoužívali odpustky za bezpráví. Prostě jsme slovani né nějací normandští vyvražďovatelé. BYLI JSME A BUDEM je nám jedno co si o tom myslí EU
  Ps. věřím, že se znovu objeví nový J. Žižka a požene ty hovada zpět. HR NA NĚ!!!! Nikoho nešetřete!

  OdpovědětSmazat
 25. Jsem rad a tesi me, ze jsem pro vas zoufalstvim.
  Velmi rad zde budu odhalovat dale, jak jse hloupi i kdyz jsem mazan a vy sprostaci nejste ! Prevysuji vas mentalne, moralne a i ethitekou.
  honolulu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.