Reklama

pondělí 16. října 2017

Marš UPA na Ukrajině dne 14. 10. 2017

Rado Miko
16. 10. 2017 Outsidermedia

Bojovníci za Evropské hodnoty na Ukrajině zorganizovali „Pochody slávy hrdinům“ u příležitosti 75. výročí Ukrajinské povstalecké armády (UPA).
KyjevPodle odhadů kyjevské policie se průvodu zúčastnilo cca 13 tisíc lidí.
Lvov


Sláva ukrajinskému národu! Sláva vojákům UPA! Sláva vojákům ATO!
Kramatorsk


Tady, na východě, to bylo s účastí trochu slabší, tak použili více dýmovnic.

15 komentářů :

 1. Poslední záchvěvy. Přišel čas, od kdy jich svět začíná mít plné zuby. Budoucnost - zemljanka s vařenou burínou. A hodně bohatej Porošenko někde ve světě.

  OdpovědětSmazat
 2. Podobně začali nacisti,je otázka zdali Porošenko jim dá práci a úroveň jakou dal Hitler zbídačeným němmcům ve 30 létech.Zdá se ale, že asi ne a bude tam hůř a oni celkem přestávají svět zajímat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem kolikrát přemýšlel, co to je dát lidem práci. Nejsem ekonom, zbraně jsou k ničemu a kdyby Hitler teoreticky dával ty peníze lidem za nic, tak by se rozjela ekonomika. Možná Hitler zbavil zem lidí, kteří stahovali peníze a vyráběli uměle krizi, dnes se to děje stejně a říká se tomu úsporná opatření, zase budují armádu na Rusa..

   Smazat
  2. 2,24
   V podstatě máte pravdu, ale pomíjíte několik důležitých bodů. 1) Hitler usiloval o moc. A to silně pravděpodobně celosvětovou. K tomu potřeboval silové složky v podobě soukromé policie (SA, později SS) a především silnou armádu.
   2) I když budoval národní socialismus, nikdy se nedotkl soukromého vlastnictví výrobních prostředků, vyjma majetku židů.

   Smazat
  3. Re (05:47):
   Pane Hricáku!, Hitler budoval 3. říši a její národní socialismus "na sekyru". Ochotně mu půjčoval anglosionistický bankovní (finanční) svět.
   Splácet to měli totiž všichni, které poté okupoval. Otrockou prací (totálně nasazených, pozavíraných i všech ostatních "ukázněných" ve fabrikách). Kradli jako ti banditi!, Formou válečné kořisti, též konfiskovaných soukromých i státních (družstevních) majetků. Bezpodmínečným podřízením výroby ve prospěch Říše. Dokonce i tu půdu loupili a např. z Ukrajiny odváželi po celých vlacích, aby tam (na oplátku) lifrovali zbraně na SSSR.
   Takže se nedotkl? ...

   Smazat
  4. 5:47Ked uz pises o tom A. Hitlerovi trocha informacii by si mal cerpat z internetu a viac citat nie len pisat co si videl na CT.Tak ti trocha napisem ja ako to to v skutocnosti bolo.(Ked nemecko prehralo vojnu muselo platit zapadu komenzaciu za vojnove skody volalo sa to Versailleska zmluva ktora hladovala Nemecko do roku 1936 kym sa dostal A Hitler k moci.Zastavil uzernictvo bankam.Podporoval rodiny.Rozvoj krajiny a mnoho dalsich veci.Preto sa povojnove nemecko dostalo tak rychlo na nohy. A vsetok lud ktory bol tak fanatizovany ako tomu hovoria dnes idioti to bolo len vzdavanie vdaky za jedlo vodu peniaze a moznisti ktore dostali.A Historia sa opakuje len je to teraz Rusko a iny vodca!!

   Smazat
  5. Taky jsem o tom něco přečetl třeba: Příčiny 2 sv. války od A.J.P. Taylora.Hitler chtěl z německa udělat velmoc jakou byly Anglie a Francie- které měly své kolonie- a protože se nechtěly tyto mocnosti dělit, musel si zřítit lebensraum jinde- na východě- půda, lesy, rudy.Tohle bylo jeho cílem.Jak se zachovávaly takzvané mocnosti je krásně uvedeno v té knize- a jedna poznámka bokem- když chtěli Sovětský svaz vedoucí představitelé zindustrializovat museli nakoupit stroje- jakpak si nechaly mocnosti zaplatit? Penězi? Zlatem? Kdepak- pšenicí- jak lidské -a máme tu hladomor na Ukrajině a jeho příčinu(jednu z příčin)

   Smazat
  6. Re Efpe:
   Ano, jednou z příčin hladomoru v SSSR je i to, co v závěru příspěvku píšete (je to ovšem i víc, a většina z toho byla vynucována dobovými okolnostmi).
   Jenže právě toho nechtějí rusofobové všech barev ani slyšet.
   Dnes zejména v banderistánu, kde se historická lež o příčinách hladomoru stala součástí státní ideologie. Dělá se to tak vždy, když světoví mocipáni chtějí postavit jedny proti těm druhým.
   A ti nacifikovaní ukři si ani na sekundu nepřipustí, že komusi za oponou tamního politického divadélka ze sebe dělají užitečné idioty a budoucí kanonenfutr pro příští válku.

   Smazat
 3. Tupé nemyslící stádo, kam jim poručí, tam půjdou a budou řvát sláva. Podobného sajrajtu je plná zeměkoule, co s tím ? ......bude se to pořád množit.

  OdpovědětSmazat
 4. ..a katolická církev si mne ruce*

  OdpovědětSmazat
 5. Čím dřív fašouni padnou tím líp.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V krajinach EU ako je aj chudobne Somalsko pardon(Slovensko).Osipane prasce kricia Kiska Fico Blaha Dako ako mame extremuzmus fasizmus a ja neviem co este a varuju v mediach na FB v novinach ake nebezpecenstvo u nas hrozi!TAK TEDA MOJA OTAZKA ZNIE.Kto je nas vychodny sused ktory nosi na (pochodoch) vlajky s hak.krizami na koseliach dva blesky.Ci maju zalepene oci nepocuju?Preco nepoukazuju na ukrajinu??? To nik nevidi co sa tam deje???

   Smazat
  2. 10:40 Přesně tak ale Slováci zvolily tyhle loutky fico+kiska.

   Smazat
  3. "...Slováci zvolily tyhle loutky fico + ... -
   Někteří Slováci si zvolili prezidentem tajtrlíka Kyšku. Ostatní se za něj stydějí.

   Smazat
 6. Ale no tak je nechte chudaky, museli si prece kuci jeste rychle trochu zahajlovat, nez jim zima zase jednou ukaze, ze jejich misto je vedle Ruska a nikdo jinej jim teplo za pul darma nedoda, kor kdyz se sami odstrihli od Donbaskeho uhli.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.