Reklama

.

.

neděle 1. října 2017

Med kolem huby

Dan Niel 
1.10.2017 Hearthis  a CFP
Znáte to? Určitě ano. Před rokem 1989 nám jedni komunisti kolem huby mazali, že frčíme lepším zítřkům a po roce 1989 nám jiní komunisti mazali zase, že rozvinutý západ doženeme do osmi let. Hned na to nás omedovali kupónovou privatizací a vysvětlili všechny klady medového rozdělení Československa. Potom nás ....


Potom nás od hlavy k patě pomazali, že Evropská unie je báječná věc, kde se po letech strádání dosyta namlsáme a že NATO je ještě sladší. Načež nám naposledy včera tvrdili, že islamisti v Evropě jsou pilné včelky a že jejich výbušné povahy nás stmelí, posílí a čeká nás s nimi jen sladký život.

Jak vidět, spotřeba medu je v kraji od roku 1948 opravdu vysoká, ale víte jakým medem nám namažou hubu zítra? A víte od koho ho lze čekat?

Mazaní medu kolem huby byla a stále je oblíbená disciplína podvodníků. Asi většinu na prvním místě napadl Slovák Andrej Babiš, ale nebude to o něm. A nebude to ani o Havlovi, Klausovi, Zemanovi a ani o Sobotkovi či Bělobrádkovi. Kupodivu to taky nebude taky o medu z České televize nebo Českého rozhlasu. Dokonce ani o novinových plátcích, profláknutých informačních serverech, bankách, pojišťovnách, farmaceutických firmách a podobných šmejdech. Nebude to o ničem, co by jste čekali. Ale nepředbíhejme - povězme si nejdříve "co" a až potom "kdo". Lépe řečeno - nejdříve jaký med budeme mlsat a pak až si prozradíme, který že "věrozvěst" nám ho přináší.

Tedy - "co"?

Přeci základní nepodmíněný příjem! Ano, 650 EUR měsíčně pro každého! Bude to Jednotná centrální dávka (JCD) a stane se tak díky islámský imigrantům, kteří už prachy na houbydělání dostávají. Jen je nutné to do budoucna sladit s občany všech států Evropské unie, kteří je budou dostávat také. To znamená, že když třeba v Rakousku jsou dávky nebo důchody vyšší, než než třeba v Maďarsku, tak se jim sníží. A naopak, tam kde je podpora nižší, než stanovená JCD, jako třeba u nás, tak bude muset být zvýšena. Popsané vyrovnávání rozdílů mezi jednotlivými členy EU zajistí evropská sociální politika, pod dohledem Evropského soudu. Zkrátka totální spravedlnost mezi všemi členy Unie bez rozdílu. Jseš černej, bílej, růžovej - všechno jedno. Prachy za nic a hezky všem stejně!

Chutná? To je dobře, ale pozor - to není ani zdaleka vše!

Dále bude spuštěna přerozdělovací funkce EU, což není nic jiného, než dotování chudobných členů Unie těmi bohatými. Bude fungovat normální Evropská vláda a bude se vybírat normální evropská daň. Všechny peníze budou normálně odcházet do Bruselu a ten je bude normálně přerozdělovat. Všechno bude úplně normální.

Je to dobrý med, že? A co dál?

No, dál by bylo dobré imigranty odsunout. Bylo by to sice dobré, ale to nemůžeme udělat, protože je vlastně potřebujeme. Bez nich jsme totiž nemožní, jelikož se neumíme rozmnožovat. A když je teda potřebujeme, nelze je přeci nechat bez střechy nad hlavou. Musíme je ubytovat a postarat se o ně. Nejdříve budou dostávat tu JCD, ale potom si najdou práci a budou přínosem pro celou společnost. A stejné to bude třeba i s cikány, kteří se za tisíc let nedokázali integrovat. Teď to ale dokážeme! Když budou cikáni z Bruselu dostávat JCD, jako islamisti a tak jako my všichni, tak se všichni konečně budou cítit svobodní. Už nebudou parazitovat. S tím je konec. Všichni se z ghet odstěhují do měst, začnou pracovat a stanou se platnými a zcela integrovanými členy lidského společenství. Tohle vše je nutné. Co nutné - je to nevyhnutelné! My musíme žít všichni pohromadě. Vždyť my všichni jsme ve své podstatě imigranti.

Nářez, co? Co? Že rádi mlsáte a máte málo? Tak pokračujeme...

...za třicet let se z nás stane země s výrobou produktů s vysokou přidanou hodnotou. Automatizace a robotizace je naše budoucnost, což znamená, že už nepotřebujeme obyčejné instalatéry, zedníky a podobné lopaty. Potřebujeme jen vzdělané lidi. Třeba z Ukrajiny. Nebo i z Německa. Je to jedno. Vysajeme všechny vzdělané mladé lidi z celé Evropy. I z celého světa! Hrdost národa znamená, že je schopen přijímat jakékoli migranty. My totiž půjdeme nahoru a staneme se rovnocennými partnery Číny a Indie.

Pořád nemáte dost? Nu, dobrá...

...a už za pár let nás čeká dlouhověkost, kterou zajistí vysoká úroveň lékařské péče a evropské sociální politiky. Vcházíme do Nové éry, kdy vše bude jinak. Stačí jen NOVĚ MYSLET a konečně skončit s naší malou a zaprděnou přízemní existencí.

Mám pocit, že to stačí. Mě teda určitě. A taky, že jste už jistě zvědaví, kde lze k podobnému školení přijít, že? Vždyť něco takového se nedoslechnete jen tak! Kdyby tohle začali šířit běžnými manipulačními prostředky, jako televize, rozhlas, tisk, tak v zápětí by následovalo celonárodní pozdvižení a tisíce nových vtipů. Něco takového lze slyšet snad jen na tajných Sorosových seminářích nebo jako člen Klubu mladého globalisty. Jinak přece ne!

Omyl. Velký omyl. Tohle již neplatí. Všechny tyto medové informace o Novém myšlení si konečně našly cestu i k prostému lidu. Již jsou i pro nás a my si konečně můžeme prozradit kdo je oním medonošem.

Budete se asi divit, ale je to alternativní medium Slobodný vysielač. Lépe řečeno dva pánové, Poláček a Králik, kteří v rámci jejich pořadu Medzipriestor ze dne 11. září (jak příznačné datum) 2017 všem vysvětlili světovou budoucnost a všem posluchačům osvítili jejich zaprděnou přízemnost.

Vše nám, po tomto silně medonosném pořadu, musí být v podstatě jasné. Už žádné záhady kolem našich, v pořadí již šestých světlých zítřků, neexistují...

...a já osobně vše pochopil. Tedy, skoro vše. Jedinou záhadou mi zůstává, kudy se ti dva neziskoví paraziti dostali do svobodného alternativního média a dokázali SV - Slobodný vysielač přetvořit na SV - Sorosův vysielač. To jediné fakt nechápu.Zdroj: https://hearthis.at/slobodnyvysielac/medzipriestor-88-2017-09-11/

27 komentářů :

 1. Jen douška tak trochu mimo k těm kladům rozděleného Československa popř. Jugoslávie. Držím palce lidu Katalánska a přeji jim svobodu a nezávislost. Věřím, že při případných potížích této země se Španělskem zasáhne NATO spolu s USA a humanitárně zbombardují Madrid. No pasaran!

  OdpovědětVymazat
 2. Přesně tak naše strany před volbami tak strašně lžou až to není hezký. Ať jsi strčí eu do zadní části těla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výzva - pro ženy v Evropě:
   https://www.youtube.com/watch?v=VlKIwLEJ3JE&

   Vymazat
  2. tím se netrap, po volbách nebude už žádná sociální demokracie, žádná buržoazní KSČM a ani o černých sviních už neuslyšíš.
   Tito papíroví čerti zmizí z dějin našeho národa, jako Kalousek, Benda, nebo Marvanová. A s nimi píseň společností, pražská kavárna a všichni její pohrobci.
   Jen nesmíme zapomenout všechny odměnit, tak jak oni pečovali o nás!
   Zabavit veškerý majetek, 11200 hrubého a doživotní práce bez nároku na vyjímky. Pro ně a jejich potomky taky. Práce přeci šlechtí.

   Vymazat
  3. Prospěchářští "komunisté", kteří měli nejvíce informací, aby co nejvíce získali při privatizaci pro sebe, již dávno nejsou v KSČM. Nebudu volit KDU-ČSL a TOP-09, které prosazují zájmy Německa a pomáhají k moci římskokatolické církvi. Drahé základní potřeby nemohou být kompenzovány levnou elektronikou. Pračka vyrobená v závodech "zahnívajícího" socialismu pere stále, zatímco západní spotřebiče jsou použitelné jen po dobu záruky maximálně 5 let. Máslo za 50 Kč a více, budu volit KSČM.
   bv

   Vymazat
 3. Teď slibují přímo pečené holuby,jenže po volbách,holuby odletí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. První ypsilon ve slově "holuby" ( slibují pečené holuby..) je správně, druhé ypsilon ( jenže po volbách holuby odletí) je hrubá chyba! Podstatné jméno holub se skloňuje podle vzoru pán - takže ..jenže po volbách holubi odletí.. ( holubi - jako páni) Zopakujte si pravidla českého pravopisu, nebo se vraťte do školy.

   Vymazat
  2. Anonymní1. října 2017 18:31
   Možná to je, řečeno slovy klasika, taková nepřeložitelná slovní hříčka. P.K.

   Vymazat
 4. Z článku mě nejvíce překvapilo, že za vše mohou komunisté. Na jednu stranu, je pravda, že před rokem 89 to dělali poměrně dobře. A po r. 89 dost špatně. Je otázka, zda po r. 89 to ještě byli komunisté, nebo jen ukomunisté.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dejte si prosím laskavě někdo práci, sestavte jmenný seznam vlád a vedení vládních stran od roku 1989, k tomu seznam nejbohatších čechů a z toho stanovte podíl bývalých členů KSČ. Pokud významně přesáhne 14 % (organizovanost v KSČ do roku 1989), může to znamenat jedině to, že v KSČ byli do roku 1989 soustředěni schopnější lidé, rozhodně ne to, že komunisté způsobili náš úpadek, když ten je dán systémem, do která ho jsme, ne díky hadráku, ale v důsledku zhroucení SSSR, propadli. Je někdo schopen vyvrátit, že právě to, co se děje, je vlastností kapitalismu? Co s tím co mají minulí nebo i současní komunisté, máte je za geniální? Když nejdřív to celé vedli 40 let nesmírně blbě a hned nato se toho celého hladce a ve svůj prospěch zmocnili? Nechte se oblbovat! Ten zloduch je uschován úplně jinde.

   Vymazat
  2. Bavíte se o stranických trikotech jako by to byl parametr systémové analýzy. Přitom je to prosté: prospěchářství spočívá ve schopnosti naskočit do správné strany, nikoli zachovávat věrnost myšlence. Počty bývalých komunistů v pravicových vládách a stranách vypovídají o neschopnosti rozpoznat a eliminovat bezpáteřní svině a převlékače kabátů, a to jak před 89' tak po něm. Jestli se něco v 89' nepovedlo, ba stal se pravý opak toužebně očekávaného, tak to bylo právě tohle.

   Vymazat
  3. 20:27
   A jako dovětek k Vaší myšlence bych doplnil. Průsakem morálky "bezpáteřních" do morálky většiny, se vytvořila ideální společnost pro ovládání. Vznikla nejednotnost a roztříštěnost.
   Podvod je považován za obchodního ducha, poctivost za hloupost a naivitu. Ti, kteří se živí vymýšlením podvodů způsobů, jak někoho "oškubat" je stále více, i přesto že jejich přínos pro rozvoj společnosti je spíše záporný ....
   ABC

   Vymazat
  4. Krajtl 20:27 - to snad nemyslíte vážně, o zachování věrnosti myšlence přece nikdy nešlo, nebo máte příklad, kdy to šlo?

   Vymazat
  5. polemika, kdo je či byl nebo nebyl komunista je zbytečná. Zvláště, když zjistíte jakou kádrovou politiku prováděli komunisté po roce padesát. To byl jejich hrob.
   Jací kádři asi byli Štětina, Moučková, Pithart, Šiklová, Just, Marvanová,......?
   celá charta 77 byla vlastně béčkem KSČ. Těch vyloučených.
   To co provedl Slánský a jeho grupa, zopakovali Dubček se Smrkovským a spol. a po roce 1989 chartysti se současnou bandou kolaborantů. Ať Filip se Skálou nebo Kalousek s Bělobrádkem. Zvláště markantní je etnický boj o koryta v posledním volebním období vidět u STAN.
   Potvrdí vám to už billboardy, když už ne jmenné seznamy kandidátek všech stran.

   Vymazat
 5. Tak nevím, ale zdá se mi, že článek je psaný ve stylu: "Hrr na ně, při nejhorším utečem!" Dle autora, domnívám se, že to nebude a ani nemůže fungovat, protože ekonomické reálie jdou jinou cestou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vvenci 18:21, ten článek je nadepsán "Med kolem huby". Zas jednou nedošlo?

   Vymazat
  2. Ad 18:21 - pro Vás podrobněji a znovu:"ekonomické reálie jdou jinou cestou", je hloupost tvrdit medově:" My totiž půjdeme nahoru a staneme se rovnocennými partnery Číny a Indie".

   Vymazat
 6. volím komanče ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Mě by ten nepodmíněný příjem ani moc nevadil, kdybych nevěděl, že se hned po jeho zavedení taky plošně zvednou nájmy bydlení, cena vody, tepla, a vůbec všeho co potřebuje každý. Takže je to jen další způsob tunelování státní kasy soukromým sektorem. Fakt že si to levičáci kteří to prosazují, nedokážou uvědomit, nebo to předstírají, ilustruje v čem spočívá krize systémové levice. Nečetli Marxe a proto neznají mapu. Proto je potřeba volit autentickou levici.

  OdpovědětVymazat
 8. Za těch prvních jsme šli alespoň od horšího k lepšímu, kdežto dnes naopak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pamatujete si to dobře. Po roce 1989 z osmdesáti procent platila legislativa předešlého režimu a demontovat právní stát se tehdy tahle mafie ještě bála. Alespoň na oko. Zato dnes justiční mafie maže deku s nejspodnějšími kriminálními živly! A celý národ jim tupě přihlíží. Je čas to změnit. Jděte k volbám a volte menší zlo!!!
   Třicet roků lžou, kradou a ožebračují Český národ a teď jim máme uvěřit, že přestanou. Běžte a vystavte jim účet!
   Oni se nejvíce bojí, že za své zločiny půjdou do kriminálu.

   Vymazat
 9. Ne obrazně, ale doopravdy, potřebujeme vládu národní odvahy !

  OdpovědětVymazat
 10. JCD. To mi připomíná dávno absolvované vzdělání. I když... Není to náhodou zkratka? Jednotná Crmná Dávka? Angličtináři vědí, že první C ve slově se čte jako K!

  OdpovědětVymazat
 11. uznajme to - po roku 1928 neostali na svete žiadni komunisti - len stranícke kádre - a Katalánsko, no predsa tak sa prejavuje demokracia, len nám to v 1989-tom nedošlo,

  OdpovědětVymazat
 12. Já bych to okomentoval slovy - kdo je u koryta, nechce ho ztratit a ten, co se jen mlsně olizuje, rád by si to s ním vyměnil. To je česká skutečnost a volby nic nezmění. Rozklad společnosti je tak velký, že už nemá cenu se tím zabývat. Bohužel, ti, co přecejenom si vydělávají skutečnou prací, zřejmě už ztratí nervy. Nechtějí živit levičáky ani pravičáky.

  OdpovědětVymazat
 13. Tak jsem si koupil v Max lékárně mast do řiti, zvanou Preparation H. 25 g. bratru za 160 Kč.
  Na dnešní ceny jsem si už zvykl, ale až doma jsem zjistil že EXP. je pouze do 06 / 2018.
  Tu mastičku co jsem měl předtím, byla koupena před třemi roky a exp. byla do konce roku 2016.
  Tím chci říci, že bych zase uvítal ten "komunistický" nedostatek, nejen masti do řiti.

  OdpovědětVymazat