Reklama

pondělí 16. října 2017

Média: Rusko uskuteční poslední pokus o odvrácení třetí světové války. KLDR zničí všechny nepřátele prosperity země


Alexandr Žirnov
16. 10. 2017          zdroj  a zdroj
Skupina ruských politiků v čele s předsedkyní Rady federace Valentinou Matvijenkovou uskuteční 16. října setkání se zástupci Severní i Jižní Koreje v Petrohradě. Tato jednání mohou být "posledním zoufalým pokusem", jak zabránit třetí světové válce, konstatoval list Daily Star. Setkání se bude konat na pozadí stále rostoucího napětí v regionu, způsobeného vzájemnými hrozbami KLDR a USA. Lídři obou zemí, Donald Trump a Kim Čong-un, si v podstatě navzájem slíbili zasazení úderů všemi dostupnými prostředky, uvedl list.


Daily Star zdůrazňuje, že lidstvo s nadějí upíná zrak k ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi, jehož zásah může zachránit planetu před další destruktivní a katastrofickou hrozbou - světovou válkou.

KLDR zničí všechny nepřátele prosperity země

Severní Korea se chystá rozhodně zničit všechny své nepřátele, kteří by mohli překazit šťastnou budoucnost země. Prohlásil to místopředseda parlamentu KLDR Ahn Dong Chun po skončení zasedání Shromáždění Meziparlamentní unie. Akce se koná v Petrohradě. Informovala o tom Gazeta.ru.

Viděli jsme vystoupení dětí a ruských dívek na závěr slavnostního zahájení 137. Shromáždění Meziparlamentní unie. Naše země chce také takovou budoucnost. Je to mír a prosperita. Proto, abychom toho dosáhli, všechny nepřátele, kteří by nám chtěli překazit takovou budoucnost, rozhodně zničíme, cituje list slova Ahn Dong Chuna.

Samotný poslanec hodlá ve zbývajícím čase obdivovat krásy Petrohradu a pořídit několik snímků jeho pamětihodností.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

30 komentářů :

 1. Nikdy bych si to nepřipustil, ale čím dál víc sleduji politiku USA západu a jejich poskoků, tím víc začínám Kimovi držet palce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Divím se že se to nebojíš napsat. Ty nevíš že nás šmírujou. Ty nevíš jak ti můžou uškodit. Je to nebezpečná mafie. Seberou ti řidičák, jestli vedeš soudní při, prohraješ jí a jestli ne, pošlou na tebe exekutora a jestli si slaboch, budeš jedním z tisíce lidí, které ročně tahle mafie soudců a exekutorů dožene k sebevraždě. Jediná šance, jak je porazit jsou volby. To je jediná možnost, jak tu sebranku postavit ke zdi.

   Smazat
  2. Prečo by sa to mal báť napísať ? Máš pravdu, že tak, ako v ČR, tak aj v SR žijeme krutej diktatúre podobnej tej severokórejskej, popísal si tie zločinecké praktiky našej demagogickej spoločnosti veľmi pravdivo. Ovšem hlas, ktorý sa nebojí tohto krutého režimu je potrebný ako nikdy= čím je väčšia tma, tým väčší význam má svetlo.

   Smazat
  3. My se nebojime my se jim postavime se zbrani . Dejte nam ty zbrane dali jsme si na ne .Nikdy jiz nam nebude Rusko hazet mandelinku bramborovou do nasich zitnych lanu jak pravil nas president Gottwald Klemente .Rychle popravil skudce naroda v rekordnim case 1/2 roku a jelo to od petiletky k petiletce po dvouletce ovsem.Tim jsem se projevil sdelenim meho nazoru jez musi vas vy opice z Limpopa uciti uciti uciti jak rekl s Lenim po pravde v Pravde
   Honolulu kuku retarded

   Smazat
  4. 22:11 Souhlasím s vámi též fandím KLDR.

   Smazat
  5. S Kim Čong Unem neouhlasím, ale chápu, že to je jediný způsob, jak si udržet USA od těla.

   Smazat
  6. Kdyby ti, kteří nás tu šmírují věděli, kolik lidí je na naší straně, pomalu by připravovali evakuaci a začli by balit kufry. Žádnej samet nás už v téhle nebezpečné době už nečeká.

   Smazat
 2. Problém nastane, když se Jižní Korea s KLDR, zásluhou Ruska, vzájemně dohodnou ...
  Otázkou je, zda nebude, ze strany jejich dosavadních "spojenců", následovat bombardování Soulu ?!

  OdpovědětSmazat
 3. Kim je magor a psychopat.Jemu rozhodně palce držet nebudu. Komu je ale držím, jsou obyčejní lidé v KLDR. Současně je jasné, že "Západu" určitě o jejich dobro nejde. Jim jde jen o moc, prachy, zdroje... prostě hnus. Kim není o nic lepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jak to víš , byls tam ?
   žumpě už nevěřím ani dnešní datum a když novinář řekne dobrý den, tak se raději rozhlédni, může už být noc

   Smazat
  2. V S. Korei jsou po Číně druhé největší lithiové doly. Čína nic nevyváží a naopak skupuje lithium od Korejců. Zde je zdroj financi Kima. Proto tam je dle USA diktatura a ta slavná strašná lidská práva. Lithia se usáčkům zachtělo, samozřejmě zadarmo. Proto ta USA horlivost. Putin to bude mít těžké. Vosy se od lizu jen těžko odhánějí.

   Smazat
 4. Kde je pět vykřičníků s havlobanderovskou rákoskou, už tady měl být a salutovat na počest dvouhlavého mírotvůrce Kimputina

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už to nepij.

   Smazat
  2. Čaj? Proč? Však on se přižene a udělá tu vítr.

   Smazat
 5. Je to divadlo (i když pokleslého žánru). Pokud by dynastie Kimů byla nepřítelem světového (myšleno "západního") dobra, jak by mohl ctěný Kim Čong Un studovat ve Švýcarsku? Jak to, že se všem těm "našim" diktátorským zkurvysynům dostalo západního vzdělání?
  Pokud budeme přemýšlet jako ovce, tak se odpovědí nedobereme...

  OdpovědětSmazat
 6. Cesi, jste pripraveni? Jsme par minut od pulnoci.

  OdpovědětSmazat
 7. ...možná by bylo efektivnější konečně umírnit Američany*

  OdpovědětSmazat
 8. Panove , dnes jest 17. rijna 2o17 a v U.S.A. danas jesmo-sutra nismo PROPUKLA VRSR !!!!
  Vy to jeste U vas za peci nevite , protoze jste zapectnici ( Brouku Pytliku ) ale my,
  Atlantane jiz vime VSE !
  -------------------------------------------------------------------------------

  Vitej-te u Rannich zprav z Halasu Ameriky .... z hlasu Bozi !!!
  u mikrofonu nick HOLONULU
  -------------------------------------------------------------------------------

  Z domova : Donald TRUMP stale presidentem !
  Evropa po tme - casova pasma
  Makrela sedi si dal v Berline
  ... a mnoho dalsich zprav Vam vsem prinasi Svatlonos , Illuminal a Katulik
  nick HOLONULU - ze Smichova P5

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdravím z paralelního vesmíru, ve kterém je prezidentka Hillary Clintonová. Je to tu nafous stejné, jen hlasy se počítaly přímo, takže Donald Trump to projel. Teď dělá poradce pro domácí investice, a Hillary jezdí po celém světě, a sjednává mír a přátelství.

   Smazat
 9. Honolulu,zda se,ze se ti to v hlavicce pekne mele!Co to placas,mas IQ velke opice?Trump je nejvecsi hajzl sveta...Vladimir Vladimirovic Putin,muz c.1 ve svete,podle us magazinu Forbes!

  OdpovědětSmazat
 10. Ano, je to pravda:
  Kim je jako vosa, která sedí Donaldovi na čele. Donald může vosu zaplácnout, ale dobře ví, že Kim ho bodne. Donald ví, že to frajerské zaplácnutí bude HODNĚ bolet...
  ------------------
  Těch lidiček je mi líto. Ale myslím, že válka nebude. Oni ti hošíci si akorát ukazují soje šulínky, kdo ho má většího... Jenomže nás to jejich pokřikování otravuje.
  Ale těch lidiček je mi líto... Mimochodem byl můj známý v KLDR a říkal, že je to hezká země, s MIMOŘÁDNĚ HEZKÝMI děvčaty, že tam žádné hrůzy a děsy neviděl, Pchongjang je moderní, velice čisté a upravené město. Viděli i trochu venkova a prý spořádaná příjemná krajina, spořádaní a milí lidičkové... tož nevím. Pravda je, že ho mohli ožidit... ale turistů tam jezdí dost, a že by každého takhle židili? To by dalo moc práce... Reportérům a novinářům nevěřím ani datum, i kdyby říkali, že jsou zrovinka v továrně na kalendáře.
  --------------
  Takže kluci! Natáhněte si znova kalhotky, schovejte svoje šulínky a běžte dělat něco rozumného!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Viděl jsem dokumentární film natočený propašovanými kamerami tam kam turisty nevozí, a bylo to takové rumunsko za Cheauchesca plus děti na ulici bez domova, přežij jak dokážeš.

   PS: Antisemitismus detekován. Tohle bude u cenzora s odřeným....

   Smazat
  2. No právě, že to byl havlistický dokument naziČT a jeli tam navybíraní idioti. Uvažuj

   Smazat
 11. Jestli jsem dobře porozuměl, tak Putin podepsal včera sankce vůči Severní Koreji. Hned po přednáškách o tom, že země mají být partnery a nikoliv v sobě vidět konkurenty. Ať jde i z Usáky a dalšími nenažrranými imperialisty k čertu. Viz 10minuta https://www.youtube.com/watch?v=IWa-aY77sNE&t=1764s

  OdpovědětSmazat
 12. Taky si myslím, že všude by chtěli žít v míru- nikdo normální si nepřeje válku- trochu je tam podobnost s Rusko Polskými dějinami- Poláci jakoby taky zapomněli na příkoří, která jim v historii přinesli křižáci, a pak třeba Němci ve 2 světové.Pro ně není největší hrdina Jagelo, nebo Sobieski, ale Koscziuszko.Nevadí jim Oswietim, Majdanek, Treblinka, a další- vadí jim Katyň.V jisté době spolu Rusové a Poláci válčili a udála se příkoří na obou stranách- Bohulibý Polák na to jen tak nezapomene- a tady vidím podobnou analogii u obou Koreí.Udály se těžká příkoří- oboustranná a je otázka nakolik se nad ně budou umět politici i lidé přenést, a půjdou dál. Bez cizích základen na svém území a třeba bez válečného jádra.

  OdpovědětSmazat
 13. Pomáhat zahánět nějaký stát do kouta pomocí ekonomické války ve stylu USA dělá na světě naprostou většinu příkoří, která údajně nikdo nechce. Pak se jen pokračuje v nastavené cestě jinými prostředky..... Jen abychom za Putinovo zásadní selhání neplatili všichni.

  OdpovědětSmazat
 14. Sev.Korea se jenom brani !!! To usa napadlo a vrazdilo v 10-100-kach zemi!!! Kdo je lepsi !?!?
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
 15. Vidíte, a o takové zprávy, že se Rusko velmi aktivně angažuje v zásadním problémů mezi KLDR a USA se u nás v médiích vůbec nemluví. Naopak neomalenec Kalousek prohlásil, že jsme ve válce s Ruskem a že je Rusko pro nás větší hrozbou než migranti. Pokud vím, tak nás Rusko jako stát ničím neohrožuje. A pokud má Kalousek s někým z Karlových Varů nevyřízené účty, tak ať si své soukromé záležitosti řeší sám a netahá do toho celou zem. Navíc by měl mluvit sám za sebe a ne za celou republiku, protože nevím o nikom ze svého okolí kdo by s někým ve válce byl, ani s Ruskem.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.