Reklama

neděle 29. října 2017

Ministr sudetofil Herman překonal putimského strážmistra aneb "Ty náš zlatej kluku agentočínskej!"

Jiří Jaroš Nickelli
29.10.2017  ČNL

V jakési hře český génius Jára da Cimrman pravil o svém hereckém soku: "Kam se hrabe Bittner!"

Po výrocích pana ministra kultu, koryfeje sudetů, Mgr. Daniela Hermana na severu Eurozprávy.cz ("Jste drzý spratek! Proboha, to jsou výplody. Herman promluvil o agentechČíny a Ruska...") můžeme směle konstatovat: "Kam se hrabe strážmistr Putimi!"


Mám na mysli zfilmovaný obraz klasického Haškova díla. Tam putimský strážmistr pod obrazem mocnáře podléhá představě o zadrženém Švejkovi jako vysokém ruském oficíru v papaše s nezbytnou dýmkou, ověšeném carskými řády. A představuje si,jak bude za chycení ruského obragenta vyznamenán...

Copak to zase vyvedl náš koryfej landsmanů a obránce havlismu pan ministr Herman? Že se naň rozlítili páni voličové na serveru Eurozprávy a dali mu pěknou nakládačku. A pan ministr vysvětloval - a tím svůj výkon polepil ještě důkladněji. Pan Herman zamýšleje se nad zprávami BIS o naší "situation" dospěl k epochálnímu objevu, který by se snad mohl tesat rovnou na Hradě (??): "Aktivizace ruských a čínských tajných služeb je značná. Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny tomu odpovídají". Načež mu jeden blogger odvětil takto: "1,5 půl milionu důchodců a méně úspěšných nám řeklo, že se mají nedobře a sjednotilo se kolem mocichtivého Bureše. Čína a Rusko s tím nemají nic společného" (konec citace). Pominu-li názory pana bloggera na dosud neodsouzeného Bureše, a na jeden a půl milionu důchodců a jiných "neúspěšných", má pravdu jako mytický Poirot. O žádné Rusy a Číňany vůbec nešlo.

V čem je epochálnost páně ministrova blábolu? Právě v oněch Číňanech! Dokázal pan ministr jednoho jediného čínského agenta?? Zatímco bláboly o "ruských agentech u nás" jsou starší kamenného uhlí, čínský blábol je skvělou folklórní novinkou. Snad pan president neprosazuje kanál Odra-Labe-Dunaj jen proto, aby po něm mohly lépe proniknout čínské motorizované džunky s nákladem nových agentů??

Hrozně bych si přál vidět pana ministra kultu jak odvádí vlastnoručně zadrženého čínského agenta do vězení České republiky. Kam se hrabe Putim!

Další blogger ocenil myšlenkový metabolát pana ministra jinak:

"Takže za skromný úspěch (!!) KDU-ČSL ve volbách můžou Rusové a Číňani. Proboha, čtěte někdy po sobě své výplody" (konec citace, podepsal občan Vladimír Liška).

Zde je stručně jasně řečeno vše.

Pan ministr hledal a hledal - až dohledal. Universální viníky voleb jsou vedle omletých Rusů i nově Číňané. A jimi (Ministrem nedořečeno, leč v konotaci jednoznačně plynoucí!) "zblblý zmanipulovaný lid" - lid, jenž je třeba jako nepoučitelný a nezvladatelný vyměnit novou (třeba muslimskou??) populací. Jen tak dál, Herr Minister! My se ptáme - kolik čínských agentů zajistila kontrarozvědka ČR a kolik jich odsoudil stát za činnost proti republice?? Bohužel pan Herman nemá zajištěna ani jediného Rusa - nepočítá-li za ruského agenta samotného pana presidenta, jenž ovšem o sobě prohlásil, že je agent České republiky.

Prosím, my odbojáři se dále ptáme: Kdy skončí toto veřejné blbnutí, kdy skončí tato agentománie - nota bene o 99. výročí republiky?

V dalších - třeba i předčasných - volbách zajistí pan ministr nejen své straně,ale i další příbuzným panským stranám eurožaláře takové renomé, že jim ani zahraniční korespondenční hlasy havlofanatiků nepomohou, není-liž pravda? Ano, pane ministře...

Závěrem snad jen tolik. Na blábolech bez faktů nelze stavět povolební úvahy - natož analýzy.

Jiří Jaroš Nickelli
Historicko-dokumentační komise ČSBS Boskovice


23 komentářů :

 1. Her gott ten Her mann to je ale vůl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Herman je stejné neštěstí, jako orkán Herwart. Také nemá nic společného s rozumem, jen funí a škodí.

   Smazat
  2. na panbička dnes chytnete malokoho tak si museli vymyslet čerta v podobě šikmeho asiata či strašit ruskym medvědem chudi duchem se musi přeci někoho bat a k někomu vzhližet

   Smazat
 2. Pane Bože, to snad ani nejde, aby byl někdo takový obrovský idiot, zřejmě IQ se blíží nule. Vraťte toho vola do klece v Bohnicích a nacpěte něčím zklidňujícím. On si jinak ublíží. Není on to nakonec orangután, který zdrhnul ze zoo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musí se snažit, hledá zdroj příjmů, já to chápu.

   Smazat
  2. Ano, PANE BOŽE, pak má ta kultura k něčemu vypadat, když ji ministroval takový d-bil. Zrovna jako kdysi Tigrid, který půl roku po ustavení do úřadu řekl, že by bylo dobré ministerstvo kultury zrušit. I podle vzhledu vypadají jako z jednoho vrhu, z hnízda kolaborantů.

   Smazat
  3. Tigrid hned po nastupu do funkce zrusil jen v Praze 6 divadel
   .

   Smazat

 3. Nikdy som neposudzoval človeka podľa toho ako vyzerá,ale ten váš kultúrny minister je vo svojom vnútre naozaj taký ako vyzerá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=to1oPU5hd_Q

   Smazat
 4. Člověk, jako je Herman, je na dnešní poměry neskutečným antivlasteneckým padouchem na české politické scéně.Tolik zrádných, provokativních, lživých, smyšlených a na cti utrhačných projevů dosud neměl žádný porevoluční politik. A že byli tací, kteří uměli pustit páru, třeba Topolánek, Kalousek, Šláfenberg atd.
  Nejsmutnější na tom je, že v rámci naší (pseudo) demokracie se nenajde žádný žalobce, který by tohoto padoucha dostal před soud, potažmo do tepláků jako evidentního vlastizrádce. Ten člověk má na hlavě tolik smradlavého másla, že to musí smrdět i samotným "milým krajanům" z Landsmančaftu. Nicméně, Boží mlýny... a snad jednou dojde přijde i na toto zpupné hovado!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Herman je výjimečný jedině tím, že je tak sprostý, ve všech významech tohoto slova, že se se svým nehorázným vlastizrádcovstvím ani nijak neskrývá a před havlo-kavárníky na to je dokonce i evidentně pyšný.

   Herrmann je nebezpečný tím, že svým konáním pomáhá vytvářet povědomí, že to co dělá, je vlastně docela vpořádku.

   Je mezi námi ale hodně dalších vlastizrádců, kteří se přímo programově odtrhli od českého národa a vlasti svých předků, kteří jsou ale příliš zbabělí otevřeně to přiznat a podpořit to, co vlastizrádné hovado HerrMann podporuje otevřeně.
   Takže tyhle kavárenské sračky, typicky voliči jeho maximální milosti pána Černé hory a jeho wildhütera Kalouska, namísto přímé podpory vlastizrádného konání podporují "jenom" vlastizrádného Herrmanna.

   Není divu, že suverénně nejvíc hlasů kalousci dostali na velvyslanectvích po celém světě a od rezidentů nejvnitřnějších částí Prahy.

   Smazat
 5. Komentovat "elitu" KDU nemá ani smysl, to je stejné jako pražská kavárna "umělců". Tam je buď jasné zadání od "majitelů" zeměkoule, Soroše a spol., včetně jeho mediálních chapadel, např. DVTv nebo jen pouhá absence fištrónu. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 6. Jen se ale podívejme na líheň KDU-ČSL. Kalousek, Pithart, Gabal, Herman, Bělobrádek. Církevní restituce. TOP 09, ODS. No, nevolte je!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím a taky říkám, nevolte je...

   Smazat
 7. Nepochopím věřící co jim dají hlasy. Prověřeno historií že se spojí i z peklem aby zůstaly u lizu. Možná jsou i tito věřící zaprodanci mamonu.

  OdpovědětSmazat
 8. Holt agenti a hekři jsou všichni jen z Ruska a Číny. A když tohle pochopíš, dokážeš chápat i pražskou kavárnu.

  OdpovědětSmazat
 9. Jo a placené informátory mají též vede je jistý janda a slouží pod ním Jozefové Vyskočilové. A papouškují stejné hlouposti jako tento rádoby ministr.

  OdpovědětSmazat
 10. Už to "name", "gesicht" a "partai" je všeříkající.
  A pak že to byly zločiny, když takové zrádce posílali komanči do práce.

  OdpovědětSmazat
 11. A co když má pravdu. Zadržení několika agentů ruských a čínských zpravodajských služeb je doposud předmětem státního tajemství. Je zkoumána možnost jejich získání jako dublerů a následném využití v operativních operacích proti zpátečnickým a reakčním systémů v RF a ČLR. S takovým postupem by jistě souhlasil i putimský vachmajstr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-D
   vy teda máte o našich protektorátních strukturách vysoké mínění,
   skvělý sarkasmus...

   Smazat
  2. On sám je největším agentem Kremlu. Dokud nezačali všichni tihle oslové hýkat, dost jsem Rusy nesnášela (srpen 1968). Ale pak přišel Majdan, všichni tihle Rusobijci to začali oslavovat (já viděla jen pochody fašounů a upálené v Oděse - to je spíš k pláči, než na oslavu). No a najednou se ukázalo, kdo je kdo. A já si ve své duši uklidila a konečně odpustila Rusům. (koneckonců, kdyby nám "bratrskou pomoc" poskytli USA, moc by nás asi nepřežilo).

   Smazat
  3. 17:13 Naprosto správný názor, Rusům je potřeba odpustit. Není potřeba zkoumat současnost, stačí ujasnit si pojem "osvobození Plzně".

   Smazat
 12. katolik a takovy nechutny prase ostaně cirkev vždy byla mirně řečeno nechutna a to jakakoliv to že měla vždycky pravdu i když lhala bylo jaksi statnim tajemstvim stejně jako metody vymitani satanu dnes přejmenovane na rozkazy z brusele

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.