Reklama

pondělí 23. října 2017

Mladý Rakušan Kurz vyhání nejstarší dobytek světa Sorose a jeho agenty cizí moci z Rakouska

23. 10. 2017    vlasteneckenoviny      czechfreepress    původní
Sebastian Kurz (31 let), který je nejmladším lídrem Rakouska v dějinách informoval zločince George Sorose, že jeho Nadace otevřená společnost má 28 dnů k zastavení a ukončení činnosti v Rakousku nebo přistoupí k právním krokům za pokusy podkopat demokracii v zemi. O přidání se Rakouska k Maďarsku a Polsku, které přijaly kroky na vyhnání prodejných děvek Sorose ze země, informuje server: Zločinecká lidská zrůda George Soros daroval 18 miliard dolarů své Nadaci otevřená společnost, to jsou peníze na vměšování se do národních států, kterými v nich likviduje demokracii a nastoluje totalitní plutokracii.


Situace se stala kritickou, cituje Kurze, server yournewswire.com Soros investuje vše, co má, aby si zajistili globální kontrolu. Lži a manipulace s médii se již přes noc zvýšily exponenciálně. Je zřejmé, že rakouský kancléř se odvolává na počet národních ekonomik, které Soros zlikvidoval, aby získal obrovský osobní zisk a politický vliv.

Zpráva, že Soros uvolnil 75% svého obrovského bohatství, aby prosadil svou politickou a společenskou agendu, způsobila otřesy po celém světě, přičemž mnoho demokraticky zvolených představitelů vyjádřilo obavy, že bude obtížné bojovat s jeho miliardami a kupováním politiků a novinářů.

S tím Kurz souhlasí a to je důvod, proč podnikl rychlé kroky. Sorosův přízrak je největší výzvou, které lidstvo v roce 2017 světě čelí . Je to velký upír, chobotnice obepínající celou tvář lidstva, která neúnavně zasekává svá krvavá chapadla do všeho, co voní jako peníze, pomocí těchto peněz korumpuje politiky, novináře a veřejný sektor a snaží se vytvořit svět podle svého obrazu, míní s největší pravděpodobností budoucí premiér Rakouska. Rakouští obyvatelé odmítli nový světový řád (NWO) a je mou povinností a mojí výsadou podporovat jejich vůli, uzavřel Sebastian Kurz.

30 komentářů :

 1. Rakousko by mělo být co nejdříve členem V4-V5.V jednotě je síla proti takovému zlořádu.Co Slovensko a Fico?Půjde dobrovolně do Makrelostánu a její oprátky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fico začíná kličkovat. Bohužel.

   Smazat
  2. Oni se k nám nepřipojí, na to jsou moc nafrnění na svou vyšší životní úroveň. Ale alespoň v některých dílčích věcech by spolupracovat mohli.

   Smazat
 2. Super zpráva!!!
  Víc takových politiků v Evropě!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Hurá, tohle je zapotřebí napodobit... a rovnou u více nenažraných, protičeských "neziskovek".

  OdpovědětSmazat
 4. Jo třeba udělat v České zemi čistku a neziskovky zrušit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás má Soros silnou podporu z Kavčích hor.Koneckonců taková Drtinová je tváří jeho Open society foundatation v ČR. Doufejme, že jednou až padnou současné elity EU a sesypou se Havlisti, tak se podaří Drtinovou zadržet a bude moct občanům tohoto státu vysvětlit proč se tak aktivně a ochotně stala Sorosovým politrukem a roztleskávačem a vystupovala proti zájmům občanů ČR.

   Smazat
 5. Bravo Sebastian Kurz.

  OdpovědětSmazat
 6. Je zajimave ze i Rakusak umi prijemne prekvapit

  OdpovědětSmazat
 7. U nás Soroš financuje například tato média:
  info.cz
  irozhlas.cz
  forum24.cz
  stars24.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ma smolu...ani jednu z nich nečítam..o zvratky ním podporovanej produkcie nemam zaujem..

   Smazat
 8. Nejsem si jistý, jestli to není falešná zpráva. Zatím jsem našel spíše opačné info o Sorosově podpoře...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedno ovšem máme jisté. Šéf vítězného ANO, pan Babiš prohlásil, že jestli Orbán vyžene Sórose univerzitu z Budapešti, pozve ji do Prahy. To jeho voliči, stejně jako mnoho jiného, ve své neinformovanosti samozřejmě přehlédli. Zajisté a například přispěvatel Kokotko.

   Smazat
 9. Koukám, a nestačím se divit. DDR bylo vyměněno za Österreich! Lidé nejsou moc chytří a ani si neuvědomují podstatu hry!

  OdpovědětSmazat
 10. Zombi do rakve a urychleně zatlouct víko prosím !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:22 co tím madam ráčila říci, prosím?

   Smazat
  2. Madam je těžce opilá, nesnažte se pochopit ...

   Smazat
  3. Madam tím chtěla říct,že nacpat Sororše do rakve a nebo to zombie zaživa zazdít by spoustu věcí vyřešilo,páni Všeználci!

   Smazat
 11. Rakousko se posune výrazně doprava teď. Jeho pozice bude podobná zemím V4. To je dobře. Zároveň bude proti další centralizaci v EU.
  Sen EU elit o superstátě dostal další trhlinu. Po slabém výsledku CDU a SPD v Německu teď vítězství pravice v Rakousku. Kurz už dokázal že není žádný vítač, například schválením integračního zákonu, takže mu celkem věřím. Uvidíme...

  http://www.epshark.cz/clanek/153/rakousko-integracni-zakon-byl-schvalen

  OdpovědětSmazat
 12. Ten rakouský kluk se mi začíná líbit

  OdpovědětSmazat
 13. Je to hoax, jinak by už probíhalo v EU médiích kvílení, úpění, spílání, atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslim ze je to fake.Reakce Bruselskyho chliva by uz tady byla. Oni tam jsou bytostne spjati s tim zombim.Nahrozi aby nekviceli kdyby dostal v rkousech na cunu..

   Smazat
 14. Je to evidentní fake. Možná by teď ještě bylo dobré obvinit všechny rakouské novináře z toho, že to zamlčují, protože jsou Sorosem podplaceni...?!

  - Patří snad šíření podobných podvrhů k výzkumu kolektivních paranoických jevů?

  OdpovědětSmazat
 15. je len otázka krátkeho času, kedy pán Kurz skončí ako Haider, ale na rozdiel od neho si možno ešte stihne objednať truhlu alebo urnu

  OdpovědětSmazat
 16. V5? Tak to skoro vypadá na obnovení Velké Moravy.

  OdpovědětSmazat
 17. hoax, samozrejme

  http://www.business2community.com/world-news/george-soross-open-society-foundation-banned-austria-youngest-world-leader-false-01940587#ZOKrkX7Opo4Xdg3F.97

  OdpovědětSmazat
 18. Fanatičtí redakční hitlerčíci začali používat nacistickou terminologii - v nadpise přirovnávají lidi k dobytku a šíří tak nenávist vůči velmi starým Chazarům, tedy vedle toho, že už před volbami začali důsledně nasazovat čtenářům náhubky a zacpávat ústa roubíky.

  Zároveň zuřivě mažou jakoukoli zmínku o konvertované Ivance a možnosti rituální obřízky Trumpových vnoučat, které se staly součástí vyvoleného národa - podaří se redakčním Koniášům (t.j. bývalému havlistovi a politickému trafikantovi), za mlčení k totalitním praktikám lhostejných, spálit každou Bibli a Tóru, kde se o tom píše, má to zůstat před schované před veřejností v Kabale?

  OdpovědětSmazat
 19. Redakce Nové republiky přičítá sionistům globální kontrolu nad světem jako to do rozhlasu hlásal Adolf Histler?

  OdpovědětSmazat
 20. Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil!V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 21. Překopírujeme zcela vylhanou zprávu a pak jsme zticha? Zajímavý přístup.....

  "...media je třeba vrátit k tomu, aby sloužila objektivnímu informování...", píše se v Manifestu Nové Republiky.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.