Reklama

sobota 14. října 2017

Nemecký minister vnútra de Maiziere navrhuje zaviesť moslimské sviatky tam, kde žije veľa moslimov

14. 10. 2017      HlavneSpravy
Nemecký minister vnútra Thomas de Maiziere (CDU) navrhuje zaviesť v Nemecku moslimské sviatky v tých oblastiach, kde žije veľa moslimov. Informovala o tom dnes agentúra Reuters. Kým de Maizierovo vyhlásenie viacerí politici vládnej Kresťanskodemokratickej únie (CDU) tvrdo skritizovali, jeden z najvýznamnejších nemeckých politikov, šéf SPD a bývalý predseda Európskeho parlamentu Martin Schulz je tomuto návrhu otvorený.

Ako dnes napísala agentúra DPA, podľa Schulza sa “nad týmto návrhom musíme zamyslieť”. Schulz uviedol, že v Nemecku by “sme mali byť schopní predložiť návrh a potom o ňom v pokoji a seriózne diskutovať”.

Schulz priznal, že ho prekvapilo, že takýto návrh prišiel práve od Thomasa de Maiziera, lebo podľa neho “nemá v tomto smere tú najväčšiu fantáziu.”

Vo videozázname de Maizierovho prejavu na zhromaždení pred nedeľnými parlamentnými voľbami v spolkovej krajine Dolné Sasko, zverejnenom na miestnej spravodajskej webovej stránke regionwolfsburg.de, minister tiež uviedol, že štátne sviatky Nemecka sú vo všeobecnosti kresťanské a malo by to takto zostať aj naďalej.

Sviatky v jednotlivých spolkových krajinách Nemecka sa líšia a celonemeckých ich je len pár. Platí, že prevažne katolícky juh má sviatky inokedy ako väčšinovo protestantský sever.

Podľa odhadov v Nemecku žije od 4,5 do päť miliónov moslimov, pričom nie všetci majú nemecké občianstvo.

24 komentářů :

 1. Uz maj vladu, nemci zasrani?

  OdpovědětSmazat
 2. Tak hlavně, že tam lidožrouti nebudou mít fastfoody.

  OdpovědětSmazat
 3. Německo jde rychle ve stopách Francie, Belgie, Nizozemí, Švédska a Británie. Nový světový řád, který vymysleli a tvrdě realizují velkobankéři světa, především přes svoje placené politické neziskovky a placené vedoucí elity z EU, již nám klepe na dveře ! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 4. Tak muslimské svátky a potom přijde na řadu šarija . Francie a Německo je stracené . A jak dopadne Česko ? Vše záleží na mladých . Volte SPD , Okamuru .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:03 Přesně tak to je třeba u voleb zabrat.

   Smazat
  2. Ve volbách zvítězila strana paní Merkelové a přání voličů je třeba demokraticky respektovat. Třeba poslanci za ČSSD v EU hlasovali za imigrační kvoty. Pokud povede vládu pan Zaorálek s TOP a KDU, tak imigrační kvoty jsou samozřejmostí a zase to bude přání voličů.
   Nemusíte se rmoutit, co se stane špatného, když se blbci přestanou rozmnožovat, lidí je jak ... včak to znáte.

   Smazat
  3. 23:29

   Blbost! Keller hlasoval proti -

   Smazat
  4. Vše záleží na mladých. To máte beze sporu pravdu, jenže právě komunita dnešních mladých lidí už nepřemýšlí v rámci národních zájmů. Jsou pohlcení multikulturou. A jak se tak dívám kolem sebe a poslouchám, jak se vyjadřuje generace jejich rodičů, tak ani ta úctou k mateřskému jazyku a naší zemi neoplývá. Jsme na tom trochu lépe než západní země, ale naše nenávist ke všemu východnímu a ruskému a prozápadní orientace nám vlastně předurčují cestu "muslimského vývoje" i v naší zemi, byť s jistým zpožděním.

   Smazat
  5. Ztracené je i Rakousko. Zůstává nám pouze spojenectví s Polskem a Maďarskem. Jinak naprostý souhlas.

   Smazat
  6. 23:29 píše: "Třeba poslanci za ČSSD v EU hlasovali za imigrační kvoty" zdroj informace, odkaz?

   Smazat
  7. 1/ Kdyz zacne intelligent mluvit o demokracii neberte jim to . Maji na to papir.
   2/ Jinak plati bod 1.
   Kapitoly z radeni demokratu.
   Kdyz se rekove temer osvobodili sami z hitlerovske okupace chteli si poridit demokratickou vlast a narod. Zajali tez hrdinve pres 25 tisic nacistu.
   Ale v tu ranu se objevili britove dosadili krale a pod jeho vedenim najali byvale kolaboranty z rad okupacnich profasistickych vlad , uradu , policie a armady.
   Kdyz rekove nesouhlasili nastaly masakry. Britove /Koleeebka Demokracie/,odsunuli z Italie v 1944 5 divisi aby se rekove neosvobodili !! Nejak boj proti fasistum nebyl dulezity. v 1941 se 130 tisic britu vzdalo 20 ticium japoncu kteri prijeli do Singapuru na byciklech.
   meziti vypukl hladomor v brity osvobozenem recku a 1 libra prisla na 175 Trilionu Drachem. Ceny stouply 250x...

   Smazat
  8. Ale britove se zhroutili a v 1948 museli uprchnout a misto nich nastoupili usaci.
   Hladomor, bida a nemoci neprestali ani masakry svobodomilovnych reku.
   Teorie o tom byli v USA dve. Mate naklad jablek a z nich je jedno nahnile . Okamzite nakazi ty dalsi treba tuny jablek. A domino efekt. Nekde zacnout zit svobodne a problem.
   Utoky pokracovaly s nejmodernejsimi zbranemi proti vsem rekum a tez policie vrazdila . Zlepseni hazenim Napalmu /ani fasiste nepouzili na reky napalm/,a mnoho reku vzpominalo jiste na daleko mirnejsi okupaci nacistu..
   Staitisece ze 7 mil. naroda muselo upchnout do zahranici pred silami Demokracie...Statisice nahnilych jablek...Atd.

   Smazat
  9. Nahnily jablka se vsak prestehovali do Vietnamu, laosu, kambodze atd.Vypukly straslive masakry milionu nevinnych ale nakazenych , kteri nakazovali jine antidemokraticky..
   Objevilo se ze afroamericani celkem uspesne paralyzovali armady USA , kseftovanim s drogami a dalsimi akcemia to dodnes a musi se schovavat v Syrii a bojovat proti bezbrannym ale nakazenym , o kterych se demokraticky nikdo nezminuje...
   Kdyz unikl komunismus, nedalo se nic delat a nahnila jablka se porad drzela v Rusku. V zemi kde si po staleti neprejou nic jineho nez mir a vodku..
   Mam dojem ,ze vedci uz nemusi nic vynalezat ,a odevzdavat psychopatum za ucelem zniceni sveta a mozna I cele Galaxie. Cyklotron , kde nejde o nic jineho srazenim castic a bombardovanim dalsich nez o vynalezy dalsich vrazdicich zbrani , jako by uz jich nebylo v demokraciich dost !!
   Ale nerikejte to inteligentum jako je ten De Mizerie , maji na to papir !

   Smazat
 5. Thomas de Maiziere si jednoduše spočítal, kolik takový návrh jeho CDU může v pro ně důležitých volbách přinést tureckých hlasů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NÁVRH
   ministra vnitra honem také podpořil
   M.Schulz z německé soc.dem., který projel volby
   a ani se nestal toužebně očekávaným kancléřem.

   Nedávno byl o něm v magazínu Der Spiegel obsáhlý článek a rozesmála mě mj.jeho informace o tom,
   že už si přes 30 let píše DENÍK,
   v kterém má den rozdělený na část pracovní
   a soukromou.
   Hned mě napadla ta spojitost s tím, kdy byly před lety uveřejněny ve Spieglu deníky A.Hitlera - falzifikáty a Spiegel za ně zaplatil balík v tehdejších DM.
   Je vidět, že tento papaláš odkojený Bruselem,
   s vizáží a emotivními projevy bachaře,
   myslí i na zadní kolečka...

   A jinak: Němcům už není pomoci.

   Smazat
  2. Jak se nechal De Mizera ZHNEDNOUT ABY SE ZAVDECIL !! A LIBIL ..Krasavec.Inteligentni.
   Vypada ted jako h..no..
   Dlouho jsem nevidel TV , ale dnes vidim , ze afroarabove tam se mezitim nechali zesvetlit jako napr. M.Jackson...

   Smazat
 6. Člen CDU - to mluví za vše. Vliv těchto pseudohumanistů vidíme po 27letech působení na naše školství.
  Nechci použít výraz, kterým ho tituluji v soukromí a to není žádný z vulgarizmů, ale jen diagnosa z psychiatrie.

  OdpovědětSmazat
 7. Není to takhle náhodou, směrem k muslimům, populismus?

  OdpovědětSmazat
 8. 23:29 žádal jsem Vás, abyste doložil tvrzení, že poslanci ČSSD v EU (parlamentu) hlasovali pro kvóty. Snad Vám to nedělá potíž?

  OdpovědětSmazat
 9. Včera jsem zaslechnul informaci, že v takovém Kolíně nad Rýnem jsou již dnes Němci menšinou (asi 48 %). Vzhledem k tomu, že to je z Kolína n.R. coby kamenem dohodil, tak se mně zdá, že bychom měli v rámci v rámci vzájemné internacionální bruselské spolupráce také už konečně otevřít stavidla pro barevnou imigraci (a pochopitelně přestat mluvit o nějakých kvótách). Západ musíme dohonit a předhonit co nejrychleji, zrychlit přijímání imigrantů. Přece i takový měkký Sobotka prohlásil, že chce do tvrdého jádra EU a přijmout euro co nejdříve. Pod tím tvrdým jádrem si mohou ženy představit víte co, že?Všichni proto k volbám volit strany, které otevírají své srdečné náruče imigrantům. Je z čeho vybírat, každý z vás si vybere: ČSSD, TOP, Piráti, ANO, KDU-ČSL atd. To by v tom byl čert, aby Češi v Praze nemohli být také za pár let alespoň největší menšinou.

  OdpovědětSmazat
 10. Vsadim boty že příští rok bude v Praze džamija , mešita . You tube : oj Aljo , Aljo

  OdpovědětSmazat
 11. Mulitkulturní znamená mnoho-kulturní. Tedy když muslimské svátky, tak také židovské, buddhistické, hinduistické a pro všechna další náboženství, včetně šamanismu a totemismu. Nebo je Německo jen doppel-kulturní??? A co svátky pro bezvěrce? Těch je přece v celé Evropě nadpoloviční většina!

  OdpovědětSmazat
 12. Ten ministr bude buď debil nebo snadno vydíratelný blb,na kterého má nádnárodní klika materiály.
  Zpíval by jinak pokud by měl přiložený nůž ke krku.

  OdpovědětSmazat
 13. Islamizace ztraceného zkrachovalého Záchodu-Západu, postupuje velice rychle ke zdárnému konci až k legálnímu řezání hlav původních obyvatel, kde jsou již někde již menšinou, bravo!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.