Reklama

.

.

pondělí 2. října 2017

Nenechme se zničit. Kardinál Duka řekl, ať se uprchlíci vrátí domů, a toto nám řekli kníže, Keller, Doubrava či Okamura..

2.10. 2017   PL,výběr z článku
Kardinál Dominik Duka při svém kázání a při přímluvách na svatováclavské pouti ve Staré Boleslavi řekl, že naději vidí v tom, že nám letošní „volby pomohou prosadit umlčovanou většinu“. „Jen tak nebude většina manipulována a ovládána rozmary různých menšin.“ V přímluvách prosil za evropské národy, kéž se navrátí ke svým křesťanským kořenům, znovu naleznou svou identitu a zachovají Evropu dalším generacím. Též prosil za vyhnance a uprchlíky, aby s naší pomocí našli odvahu vrátit se zpět domů a obnovit své země. Kněží i věřící by měli mít odvahu se postavit „zhoubě genderových ideologií“.
„Pan kardinál se modlí správným směrem, my ostatní bychom měli k modlitbě přidat činy a skutečně volit ty, kteří skutečně usilují o důstojné postavení a zachování našeho národa,“ míní předseda SPD a poslanec Tomio Okamura.
„Na panu kardinálu Dukovi mě velice mrzelo, když se před lety vyjádřil velice nevhodně o demonstrujících odborářích. Myslím si ale, že by bylo hloupé mu to teď vracet. Doba je velice vážná a cestu k sobě by měli hledat všichni, kdo si to uvědomují. Napříč policikým spektrem, křesťané i bezvěrci. Pokud budeme rozděleni, doplatíme na to všichni,“ upozorňuje europoslanec Jan Keller.

„Kardinál Duka našel odvahu postavit se proti oficiálnímu názoru Vatikánu; respektive papeže Františka. Velmi to oceňuji. Myslím, že v našem poněkud bezbožném prostoru udělal pro církev, v jejímž čele stojí, hodně pozitivního. Na rozdíl od pánů Halíků kardinál Duka pochopil, co ohrožuje naši kulturu a evropskou civilizaci vůbec. Je to člověk, který chápe obavy a rozumí myšlení většiny věřících i ostatních lidí,“ říká poslanec ANO Zdeněk Soukup. Celý článek  na PL

38 komentářů :

 1. Modlit bychom se měli,nebo mohli,ale jemu bych nevěřil ani pozdrav natož je, myslím tím lidovce volit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidovci jsou jako kazda jina pavicova strana, touzi po moci a jdou za svymi zajmy. A ja jako verici nikdy pravicovou stranu volit nebudu.
   Ale u emigrantu ma Duka pravdu:
   Zeme, co asijske a africke emigranty vytvorily ci pozvaly, by mely (a CZ je mezi nimi, nase dary USA pouzival IS k zabijeni, take nase zbrane, navic nasi vojaci byli v Iraku i Afganistanu, takze PRVORADNE by to mel prosadit hned kousek dal od sebe v Praze!!!!!!!!!! A jir vzorem)vystavet vse znova, vratit nakradene a pak se emigranti radi vrati, jako treba ja jsem cely stastny se vratil po 21 letech emigrace z USA.
   To je jediny zpusob, jak se da emigrace vyresit. I kdyz - po navratu z USA jsem si moc nepolepsil. Jenze - neni uz kam emigrovat. Jedine KOSTKA nasel jedinou cestu z "tohoto raje na zemi, v kterem ted zijeme".

   Vymazat
 2. Lidovce bych nevolil taky, je to vlastizrádná špína. Stejně jako je vlastizrádná i katolická církev.

  Ale tak trochu výjimkou je pan Duka, který mne už několikrát překvapil odlišnými názory od mainstreamu i většiny jiných "tváří" katolické církve. Duka a Malý, jenom tihle dva prochu napravují reputaci téhle prolhané zlodějské instituce.

  Duku sleduji už více než 30 let, od doby, kdy zaštiťoval překlad Jeruzalémské bible, a proto můžu říct, že on osobně určitě patří k těm světlejším a čestnějším představitelům své loupeživé církve.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Duka sice není jedna ruka s Vyšehradskou kapitulou, ale jako církevník z povolání, Primas, nevybočuje z mantinelů. Jenom si uvědomuje, jaké pohrdání k jeho organizaci a kolik nenávisti, ta loupežnická Církev katolická vyvolala mezi sekulární českou majoritou OLUPOVÁNÍM ČECH A ČECHŮ vydávanSým za tzv. restituce. A tak se řídí staletou taktikou - zákulisního tlaku. NEZAPOMÍNEJME, ŽE JE DOMINIKÁN A VELKÝ INKVIZITOR PRO SVOJI DIECÉZI. Jako Dominikán je spolubratrem Tomase TORQUEMADY, zakladatele ŠPANĚLSKÉ SUPREMY. Jenom nemá k disposici torquemadovu světskou terorizující moc...

   Vymazat
  2. Duka má pravdu. Souhlas!

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:06
   Co tady zas bleješ ty černopedelnická zdechlino?!!!

   Vymazat
  2. Prokristapána! Kde zůstal "blogger?" Když nechtějí aby se některý příspěvek vůbec objevil, vyskočí na diskutujícího "blogger" a příspěvek se neobjeví vůbec. Proč tady nechají neustále exhibovat toho zmetka, exulanta? Už mnohokrát přiznal, že ho baví na diskuze k NR lézt tím více, čím více mu ostatní nadávají, že z toho má radost, že může ostatní dráždit a štvát a my s tím nemůžeme nic dělat. Proč to redakce dopouští? Ukazuje se, že "blogger" je způsob, jak úplně zabránit publikaci příspěvku, a proč tedy toto nepoužívají na trio lumpů - honolulu, Horní Dolní, Brouk Pytlík ? Je drzej jak opice, dokonce leze i pod článek o vlastenectví od pí Procházkové, kterou dééésně obdivuje, ale sám z vlasti utekl hajzl jeden drzej! A právě tam se producíruje i "blogger" ale tohohle zmetka nepostihne nic - rozumí tomu někdo? Proč musíme snášet toto mrzačení diskuzí?

   Vymazat
  3. Re (16:52):
   Tomu trojjedinému to nemějte, prosím, za zlé!
   On je jen jedním z mnoha českých vychcánků, kteří se rozhodli, že celý život budou jako ty krysy přeskakovat z jedné bárky (blahobytu) na tu druhou. To když se ta předchozí potápí. Jako kdysi ten Titanic.
   Zítra se vám bude hlásit třeba i z Číny ... Jsou už takoví!
   K nerozeznání ode všech těch tuzemských dlouhých, kočárníků, stránských aj. ksidlů, co zas před listopadem předstírali, že jsou i komunisty. To tito trojjediní alespoň nepředstírali ...

   Vymazat
 4. Je to jednoduché, stačí si zvolit vládu, která řekne NE. Že to voliči nechápou? Mají smůlu oni, i jejich děti. Maďarsko má Orbána, my Sobotku.

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadni z diskuzí ty hajzle drzej!

   Vymazat
  2. 16:40
   Zavří tu latrínu ty negramotná přežívající zoombie!!!!!!!
   Česky jsi nikdy neuměl a blbej seš jako Onana,tak mazej zpátky do Fuckingtownu!!!!!!

   Vymazat
 6. Prokletý admirále Duko,
  z kriminálu si vylezl a do kriminálu patříš*

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadni z diskuzí ty hajzle drzej - zas už tady otravuješ, a nikdo další se účastnit nemůže. Jsi hnusnej mizera - americkej chcípák! Nikdo o tvoje žvásty nestojí! Přestaň kazit naše diskuze!

   Vymazat
  2. Souhlas s drzým hajzlíkem? Musíte být na hlavu.

   Vymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 10. Žádný z čelních představitelů KDU-ČSL veřejně kardinála nepodpořil. Nevím proč ho mnozí spojují s KDU-ČSL?

  OdpovědětVymazat
 11. Eminence videte tu zrudu jak fanaticky maze ?
  Eminence prijit sem je stejne, jako slapnuti do hovna.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč používáš nick, který ti nepatří? Potom si lidé příznivce pravdy a lásky spojují s hajzly.

   Vymazat
  2. 2. října 2017 17:14
   jenom úpný idiot leze tam kam není zván! Pokračuj v úklidu své haciendy a neser se menzi nás, kteří zde žijieme. A že šlapeš do hoven to je tím že se neumíš chovat na záchodě.
   Václav

   Vymazat
 12. 17:14
  To bysme museli každou chvíli šlapat do tebe.....aneb hovno pomlouvá samo sebe!!!!!

  OdpovědětVymazat
 13. Ten modlář je hrabě Dooku,
  představitel temné strany síly.
  Nelze mu věřit ani slovo, teď zrovna tohle.
  Je to prolhaný katolík, k tomu dominikán.
  To je nejhorší katolická sekta.
  Dooku každý rok vytáhne lebku knížete Václava a chodí s ní dokola, modlářství jako vyšité. Navíc se znaky nekromancie.

  OdpovědětVymazat
 14. Vse na Vasi podporu bylo smazano kardinale Duko !

  OdpovědětVymazat
 15. 16:52 = tento Satanuv vykal denne vola Krista pana !
  HUUU, ha, ha, ha.....
  16:32, 16:53, 17:13, 16:40, 17:19 ! AUTO-DA-FE vas nemine na odlehlem miste vy smradosi.
  Jste politicke stetky exportovane z Babylonu !
  INQUSITOR - vas soudce.

  OdpovědětVymazat
 16. 19:09
  Jestli něco chceš,tak blej do hajzlu ussacký přemřelo,tady NIKOHO NEZAJÍMÁŠ!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 17. Za tato slova nemohu jinak než kard. Dukovi poděkovat. Jedna vlaštovka sice jaro nedělá, ale co kdyby? ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2. října 2017 20:42
   souhůasím
   Václav

   Vymazat
  2. Jo chlapi souhlas i u nepřátel můžou být slušní lidé ale vítačskou kdu nevolit.

   Vymazat
 18. Předseda hnutí ANO Andrej Babiš na dotaz neodpověděl.

  Nereagoval ani předseda ODS Petr Fiala.

  OdpovědětVymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže církev svatá Římskokatolická, se uchopila (opět) svatováclavského kultu, prosadila spolu s podobnými takový ten „státní“ svátek a pan Primas Český, vstupuje nám čím dál víc do politiky, kde žádná církev nemá v sekulárním státě co dělat. Ani kdyby Jana z Nepomuku vytáhnouti ráčila, a namísto řeči bohulibé co nejvíc se řečí populistickou k lidu prostému tulila. Ano, Duka vyslovil něco správných vět, škoda jen, že není z těch věrohodných, škoda jen, že hřeje si polívčičku cestou, která církvím nenáleží

   Vymazat
 20. Jiří Jírovec3. října 2017 9:57

  Církev, tedy spolek povídkářů, se snaží dát nohu do dveří, kdykoli se naskytne příležitost. Proto žehná zbraním, kropí svěcenou vodou lékařské přístroje a tunely. Války církvi nevadí, možná kromě prokletého vatikánského Franty. Teď jí přišla vhod i protiuprchlická vlna. Přidá k tomu něco pěkných slov a skromě připustí, že i katolíci jsou ochotni bojovat. I exekuce zmíní, aby bylo spektrum zásahu širší.

  Duka mluví o splácení dluhů, ale jeho církev se dohamounila k restitucím a nenechá na ně sáhnout. To se zakryje tlachem o pilné práci, která nám pomůže dluhy splatit.

  Mluví o "boží pomocí", se kterou se tak nějak vyrovnáme s nadvládou menšiny nad většinou. Duka tedy zamává svatováclavskou fanglí a povede, jako jeden z mála hrdinů, národ do svatého boje. Asi to bude jiráskovské "proti všem", protože nikoho nejmenuje.

  Duka zakončil svoje kázání takto: "Dědic a hlavní patron naší země položil svůj život podle evangelia Ježíše Krista za ideál pravdy, lásky a úcty k bližnímu."

  Ale hovno, pane Duko, Václav jel za bráchou (jestli vůbec nějakého Boleslava měl) na nějakou chlastačku. Podle pověsti zůstal do rána a pak ho někdo zapíchl.

  Něco jiného by bylo, kdyby jel v čele své družiny, aby vysekal ze šlamastiky nějakého chudáka a padl v boji za právo.

  Podle jedné definice je pravda to, čemu lidé věří. Proto se pověsti upravují tak, aby postupem času byly věrohodné.

  Česko, to je Cimrman. Na podiu měl být při oslavách Petr Brukner a předvést svou kreaci sv. Václava ze hry České nebe. "Nedám, to víte že nedám, nedám", volá směrem dolů z nebe. "Nějaké obchodní jednání?", ptá se Havlíček. "Ne, to on jen odpovídá na modlitby nedej zahynouti, nám ni budoucím", vysvětluje Komenský.

  Sv. Václav se vrátí a říká: "Víte, já jim říkám, že zahynouti nedám, protože oni teď potřebují hlavně útěchu. Ale mnoho jich zahyne, když je ta válka, co si budeme povídat."

  Jsme s vámi, buďte s námi, říká Duka zdůrazňujíc druhou polovinu výroku tak přesvědčivě, že mu na to skočí i sám Keller.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Duka a jeho církev jsou s námi... jako blechy a zákožky svrabové s nešťastným psem. A když ten chudák pes při podrbání se shodí i nějaké pijavice, JE NAŘČEN Z ANTIHIRUDINEISMU.

   Vymazat
 21. 13:34 - Tak to mu neprojde ! T.j. horsi nes rasismus !
  T.zn., ne nesnasi piavice, cervi cizopasniky, infekci a masozravou infekci.
  Doufam, ze cenzor vedle neho chcipne ! !

  OdpovědětVymazat