Reklama

.

.

neděle 1. října 2017

Nestačilo Letiště Ruzyně?


Zdeněk Hrabica 
1. 10. 2017
Zní komicky víkendové harašení o nadcházející celorepublikové stávce taxikářů a o jejich pomalé jízdě Prahou z Letiště Václava Havla a znovu na Letiště Václava Havla. To neustálé omílání do omrzení a do alelujá, že se vše dotkne Letiště Václava Havla a Airport Prague Vaclav Havel je skoro k zbláznění. Ne – li k smíchu. Myslím, že nic takového nám na světovosti nepřidává, spíše naopak. Jak mne život za jedenácti prezidentů přesvědčil, ani tahle trvalka není u nás na věky. Jako nic na tomto světě. Čím dřív se vrátíme do starých kolejí kolem jednoho z prvních letišť na tomto světě, tím bude líp. Třeba v mé rodné Jihlavě, pokud jde o letiště, zůstávají pořad konzervativními, nanejvýš dávají přednost názvu Letiště Henčov. Úplně to většině stačí. Nemáme tam Fero Feniče – ani názvoslovnou komisi, zaplať nám pánbůh za to! Máme pořád Letiště Jihlava sice malé, ale je pořád ještě naše!

Foto autor

50 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel ho dlužit nezůstal... Vrána k vráně sedá...

   Vymazat
  2. Stran onoho letiště tu byl docela podnětný nápad: prvním českým avionikem byl Jan Kašpar. Proto by se letiště v Praze Ruzyni mohlo jmenovat i na uctění jeho památky - letiště Kašpara Václava Havla.

   Vymazat
  3. souhlasím, zni to logicky a zabili by jsme dve mouchy jednou ranou, t.z. uctili oba dva nase velikány.

   Vymazat
 2. Zase článek o ničem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:16 zase jeden, který články o ničem nemusí číst a o svém zájmu nezájmu, nemusí informovat. Koho to má zajímat?

   Vymazat
  2. Jako většina zdejších canců místních rusofilních uslintaných zdegenerovaných strejců a tet, který hned na ulici či v sockách poznáte dle žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Tetky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do jejich rusáckýho ráje? Asi nikdy, oni uměj jen cyntat na netu, když jim ho Putler platí :)))

   Vymazat
  3. 7,33
   Zase ten potracenej mamrd nesvéprávný cikorky z Rumunska a přemeřeli Pauka????!!!!!.-DDDDD
   Otevři si flanděru Venzla chrchla a mazej na teplý stránky Venzla Moravce,tam takový kokoti z teplejch phuhů patří!!!!!!!

   Vymazat
  4. 8:17 Áááá -zas tyhle furt stejný rudocancy užgrynadanýho čechomužika! S flaškou samohonky běž sám blábolit někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)
   Vy mrdky rudé, co po vás zbude? Jen země zničené a národy chudé ...

   Vymazat
  5. 8,48
   A co tady blábolíš za sračky ty,přemřelo v posranejch trenkách s flanděrou Venzla chrchla???!!!!!!!
   Táhni za tím zrzavým šábesdeklem do Fuckintownu ať tě místní negři můžou demokraticky pověsit za koule do průvanu ty smradlavej podělanej psychopatickej havlozmrde!!!!!!!!

   Vymazat
  6. 9:22 Ale jinak má dějiny nastudované dobře a proto politice velice dobře rozumí! A mám za to že v jeho slovech je i klíč k pochopení toho co se říká: od přepadení mongolskými Rusáky v roce 1945 to šlo u nás z kopce! A začali nám tu vládnout ruští fízlové z KGB a GRU. A dodnes - byť se třeba Petr Cibulka mýlí a my dávno nejsme nikterak zaostalí, ale naopak jsme na vrcholu dějin co se týká ekonomiky a života našich lidí - nám se to tu snaží tihle gauneři sloužící Kremlu kazit jak se dá! To jak se dnes máme a co jsme dokázali bylo navzdory těmhle gaunerům a nikoliv s jejich přispěním!

   Vymazat
  7. 9:22 neboj, i sibenice se dockas

   Vymazat
  8. No ty jsi ale prase anonyme 7.33, 8.48 - nestydíš se trochu za svoje odporné, oplzlé a úchylné nadávky ostatním diskutujícím? Co jsi k článku za názor napsal ty? Tvůj inteligenční kvocient stačí akorát tak na ty perverzní nadávky a urážky. Jistě při tom psaní slintáš jak čuně přežraný pomyjí ty hnusnej sprostej mastrubante. Proč ty lezeš na čtení těchto článků a diskuzí k nim? Abys mohl urážet ostatní a sprostě jim nadávat? Od tebe to akorát dřepí ty slizoune odpornej! Bohužel se redakce soustředí jen na žvásty toho Honolulu a Horní Dolní, a unikají jí chlívárny perverzního prasáka - domorodce. Nestačilo by jen odstranit tvoje páchnoucí zvratky z diskuzí - tebe by měl někdo trhnout mezi dveřma jako prašivýho kocoura.

   Vymazat
 3. Pane Hrabico, tak trochu se Vám divím. Jeden se musí bránit, aby si uchoval jasnou mysl. Ačkoliv v městě, kde žiji, postavili pro bezdomo-ovce předraženou lavičku, aby byli s dobou, tak jsem ji, na počest Letišti, nazval Lavička Václava Ruzyně-ho. Mnohým se ten název zažil. Stejně tak můžete nazvat Letiště přejmenovat na Ruzyně-ho´a světovost z nejstarších letišť na světě zůstane zachována, a přitom mnohým dojde, na čí vlastně počest přivlastňujete.

  OdpovědětVymazat
 4. Blíží se výročí 17.listopadu a Vy se zabýváte nesmysly, místo co byste se zastal demonstrující katalánské mládeže a odsoudili brutální zásah represivní policie na Národní třídě...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Separatisté v Jugoslávii byly podporovány západem . Separatisté na Ukrajině a ve Španělsku jsou tvrdě potlačené . Marcel

   Vymazat
  2. Marceli, co ten češtin?

   Vymazat
  3. Zásah na Národní třídě byl proti tomu, co bylo dnes vidět na záběrech z Barcelony, úsměvnou selankou. Zlatý pohotovostní pluk SNB - milí mazílkové!

   Vymazat
  4. Na Narodni tride, nezustalo lezet vic jak 730 zranenych, ale jen jeden "student". I to se pak ukazalo, jako fejk. Toz tak!

   Vymazat
  5. 21.26 Zdalipak jste vzpomněl v noci z pátka na sobotu (29/30. 9.) na výročí Mnichovské zrady a Mnichovského diktátu? A vy se tady zabýváte nějakou Národní třídou, kterou se marně snaží Posseltovi a Havlovi kámoši zamaskovat NĚMECKÉ ZAVŘENÍ ČESKÝCH VYSOKÝCH ŠKOL, PAMÁTKU JANA OPLETALA, DEPORTACI ČESKÝCH STUDENTŮ DO NĚMECKÝCH KONCENTRÁKŮ...
   jako komouši svého času maskovali 28. říjen 1918 jako Den znárodnění...

   Vymazat
  6. 8,53
   Tvůj věčně plnej nočník je Jeho Výsost???
   No ty máš dost ty havlobanderovskoussáckej smradlavej lžinegře!!!!!!!!!

   Vymazat
  7. 8:53 ty jsi mel byt s tim tvym Imperatorem ve sklepe kdyz se sel fotit

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  10. 9,49
   Za to ty znáš jen jedno....Putler!
   Seš halt nesvéprávnej kozomrd z bandrostánu!!!!!.-)

   Vymazat
  11. NO ale já jsem se na jiném místě na NR dočetl, že ten bordel v Katalánsku rozpoutal někdo zvenčí, účelově a úmyslně, a celej ten revoluční kompars zase financuje to prase Soros apod. Potřebujou prý přes Barcelonu dostávat do vnitrozemí a dál africký utečence, a proto celej ten mumraj. Pak do Katalánska nainstalujou zase svoji loutkovou vládu, a Evropa bude nahraná, až se sem povalí další davy hnědých gaunerů. Afrika se čistí od svejch kriminálníků a socek. Ostatně - na všech těch záběrech v TV jsou vidět jen řvoucí puberťáci, a samej mlaďoch. Střední a starší generace vůbec. Tak - jak to zase je doopravdy? Teenageři a další uřvanci chtějí samostatnost, ostatní obyvatelé ne?

   Vymazat
 5. Pro mě 17 listopad žádný svátek není jako že letiště je Ruzyně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Berte to jako výročí tragédie. Optejte se 100.000 bezdomovců, kteří nejdou k volbám, protože mají propadlé ofčanky a na nové nemají finance, zda slaví tento svátek.

   Vymazat
  2. Ve skutečnosti by se Ruzyně měla jmenovat Letiště Drahomíry Dražské,skutečné letiště V. Havla je v ložnici Obermannové.

   Vymazat
 6. Vývoj se zastavit nedá. Zásah na Národní třídě byl amatérský v porovnání s dnešním zásahem policie proti voličům ve Španělsku. A česká vláda mlčí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vláda mlčí, protože si ji zvolili debilové. Pokud příští vládu sestaví Kalousek s ČSSD a KDU, bude u mě Miroslav Kalousek nejpopulárnější politik!

   Vymazat
  2. Nejsi "na hlavu"?!

   Vymazat
 7. Výstižný článek

  OdpovědětVymazat
 8. Letiště Václava Havla, není moje letiště:)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi tak! Souhlas.

   Vymazat
  2. Jen houšť a větší kapky, jen ať se všichni ti trapní slouhové a zagitovanci řádně odkopají. Rád bych znal jména těch hrdinek a hrdinů, kteří konečným slovem rozhodli o přejmenování Ruzyně.

   Vymazat
 9. Pražský taxikář je vůbec výsostné a zvláště vážené povolání, viz Kubice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na ja, pražští drožkáři a fiakristé... ten se v Praze neztratí, ten kdo se drží opratí... prestiž povolání? Lidé ohrnovali nosy, ale drožkáři, katovi pacholci, nunváři a pohodní měli vždycky lepší vejvar než "počestní" nádeníci.

   Vymazat
 10. Já panu Hrabicovi rozumím. Letiště v Ruzini je symbolem mafie taxikářů a dnes ho zcela ovládne.
  Je to řetězec sahající od velkoopraven značkových vozů, které dávají k renovaci vozidla včetně přetočrní tachometrů největší spodině v branži na okraji měst a která nikdy nebude platit daně až ke obyčejným zlodějům a kurvám.
  Bojí se jich i magistrát.

  OdpovědětVymazat
 11. Proboha nedělejte z Airportu Václava Havla problém. Kdo ho používá? Ještě nikdi jsem ve svém okolí neslyšel např.: Letěli jsme na dovolenou z letiště Václava Havla!Stejně není v tomto státě síla, která to změní. A věřte, že nebude ani po volbách. Jenom samé kecy...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja to pouzivam
   Treba ve vete posral jsem se na Letisti Vaclava Havla

   Vymazat
  2. Navrhuji pojmenovat záchody v hospodách okolo Telče, kde chlastal Havel s Jirousem na "WC V.Havla" s pamětní tabulkou "Zde se posral a poblil V.Havel".

   Vymazat
 12. Narame se bavim
  Ceska komedie
  A taxikari jsou zlodeji

  OdpovědětVymazat
 13. Jak je to možné, že odpovídáte tomu vulgárnímu primitivnímu trollovi. Je to nasazený provokatér a za každou reakci na svoje ubohosti si dělá čárku. Nereagujme na něj a nebude mít na pivo. Poznáme ho naprosto jasně: je vulgární, sprostý, protislovanský, nehumánní. Tož tak. B

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja se budu bavit s kym chci a tvy smesny konspirace jsou k smichu

   Vymazat
  2. Správně 10.47 - bav se s těmi diskuzními masturbanty a przniči rozumných a slušných diskuzí. Tobě nevadí, že je to sprostej dobytek? Ty konspirace nejsou směšné, protože snaha o to, aby alespoň něco v téhle zemi bylo slušné a normální, není konspirace. Takhle když někdo začne číst tenhle hnus, a ještě větší hnus na novinkách, aby se styděl za celou českou společnost takových primitivů, i když si časem asi každý uvědomí, že diskuzí se účastí jen psychopati a primitivní šašci. Slušní a normální lidé se tomu vyhýbají. Zpočátku to celé snad mělo i nějakou úroveň, ale to se strašně zvrhlo, ostatně jako se v ČR zvrhne vždycky všechno. ČR už je jako přeplněná senkrůvna, odkud sračky tečou ven všema směry, a už to zastavit nejde.

   Vymazat
 14. 10,47
  Bafni Hovnopřemřelu za pazouru a skočte do zdi vy dva neužiteční nekrofilní mamrdi!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 15. Letiště Jihlava? Škoda, že se v Jihlavě nenarodil třeba Tříska. Za pár let by se mohlo jmenovat Letiště Jana Třísky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže ten nevykonal nic hrdinského, ani nebyl předním politikem - proč by se po něm mělo jmenovat letiště, případně cokoliv jiného? Jeden český zpěvák se utopil v Bratislavě, ostatně utopil se i Karel Zych, a žádná sláva. I Jirka Hrzán, Petr Svojtka nebo Jirka Wimmer zahynuli tragicky - a žádné pomníky nemají. I když? Tříska byl Havlův kamarád, ale to je slabý, ostatně to byl Landovský a řada dalších taky - a těch, co mu lezli do zadku, byly stovky!

   Vymazat
  2. Zřejmě myslíte celou lumpenkavárnu.

   Vymazat