Reklama

čtvrtek 26. října 2017

Odvrácení rozvrácení

Jaroslav Loudil
26. 10. 2017
Polní tažení v Sýrii je u konce. Dá se označit za velké vítězství Vladimíra Putina a Ruské federace. Ještě před dvěma lety totiž  hlásné trouby západní propagandy masírovaly  vlastní národy  jednou lží za druhou o tom, kdo je vlastně  v Sýrii ten "dobrý" a ten "zlý".  Doktor Asad, který  v Anglii vystudoval na očního lékaře a který ani nechtěl prezidentskou funkci v Sýrii převzít / nebýt náhodné smrti jeho staršího bratra/ byl  v zemích NATO vykreslován jako zvrácená osoba toužící jenom po krvi, masových vraždách civilistů , mučení a znásilňvání nevinných. Osvětimský doktor Mengele či  obergruppenfuhrer SS a generál policie  Reinhard Heydrich byli proti němu  jako  nějací svatouškové z dětských večerníčků. To denně opakovaly hlásné trouby Západu včetně naší ČT.Uběhly dva roky a věci se mají zcela jinak. Kamarádi ve zbrani : Speciální síly RF, dobrovolníci hnutí Hizballáh, příslušníci Iránských revolučních gard  a vojáci Syrské armády zcela deklasovali nejen vojáky Islámského státu  ,ale i tzv. "umírněnou opozici", rozuměj fanatické islamisty nejrůznějšího kalibru, na které si  v Sýrii vsadily státy NATO.
Generál iránských revolučních gard Hosejn Hamedání - Padl v boji proti IS ve středu - 7.10.2015 večer u Halábu v Sýrii

Můžeme být spokojeni, NATO se tentokráte díky Putinovi nepodařilo zcela rozvrátit další zemi Blízkého Východu, jako se to kdysi povedlo s Irákem 2003 a Lybií 2011. 

V Sýrii je nyní situace tak stabilizována, že se tam začínají sjíždět podnikatelé  a plánovat  obnovu zničené země.

Iránské revoluční gardy ztratily  v boji proti IS  a  "Západem instalované opozici" asi 1000 mužů, Rusové kolem 40. Nikdy na ně nezapomeňme. Zatímco naši evropští  politici  i režimní masmédia  v pohodlném  závětří jenom žvanily a žvanily , oni bojovali  a také umírali. Umírali i za nás. Zpochybňovat oběti války proti tak zrůdné organizaci jako byl IS , to je jako zpochybňovat Holocaust. 
Genpor. Valerij Asapov. Padl v Ne 24.9.2017 v boji proti IS u města Dajr az Zaur v Sýrii

P.S. Vítězství sil RF a Armády SAR  snad konečně utne i Goebbelsovské žvásty našeho mainstreamu a našich politiků o  "krvelačném Asadovi".  Pro zasmání  "na konec" uvádím v odkaze jeden takový typický blábol   ,který má kydat hnůj na Asada. Jakási prý režimem týraná žena tam podává svědectví, že prý musela spát s dalšími 48  !!! vězenkyněmi v cele o rozměrech 3 x 4 metry, tedy na podlaze 12 metrů čtverečních.  No nevím, ale aby spalo 49 lidí na podlaze o 12 metrech čtverečních , to mi vychází, že spaly ve třech až čtyřech vrstvách - "na sobě". A to i pokud by spaly jen v sedě.

Pár foto v závěru na  hrdiny boje proti IS  v Sýrii a také na prý -  "masové vrahy, kteří se neštítí doslova  ničeho" ,  londýnského oftalmologa Bašára Asada a jeho manželku Asmu. 

https://zpravy.idnes.cz/zeny-muceni-vezeni-syrie-asad-d2b-/zahranicni.aspx?c=A170829_133108_zahranicni_ert

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ba%C5%A1%C3%A1r_al-Asad

https://www.youtube.com/watch?v=stH9Iagd6oE

11 komentářů :

 1. Před dvěma lety ušáci prorokovali, že RF opět uvízne v bahně jako před lety v Afganistáně.Zatím se oni posrali jako ve Vietnamu.

  OdpovědětSmazat
 2. Rozkaz je rozkaz. A rozkazy se musí plnit. Sklapnou se podpatky a zařve - ANO pane.

  OdpovědětSmazat
 3. No, je potřeba, aby se všichni ti maloměšťáci a milovníci Západu dobře podívali jak to veškeré svinstvo v podobě války v Sýrii,které tam zatáhl Západ vypadalo, aby věděli, co je za nějaký čas potká také a aby se na to už pomalu začali chystat.
  S příchodem milionů nasraných musulmanů, toužících po pomstě Západu a příchodu zkušených a řádně otrlých džihádistů se bezpečnostní situace bude rapidně zhoršovat, neboť sionistům v USA a okolí v žádném případě nevyhovuje funkční a stabilizovaná EU spolupracující s Ruskem a Čínou, ale naopak chaos a ten tu také se sionistickou 5. kolonou "vítačů" zavedou, jak už nejednou zmínil náš známý šéf agentury Stratfor/filiálka CIA pod civilním krytím, v Budapešti narodivší se jewrej George Friedman, několikrát hlavní postava i v článcích NR...
  Jací kádři jsou sem přijímaní a dobře živení za peníze daňových poplatníků a to naprosto bez kontroly svědčí i to množství nejtěžších zločinů, jichž se dopouštějí statisíce ročně.
  Pro zajímavost v Maďarsku před pár dny zadrželi muslimské pako z Pakistánu, na nějž byl vydán mezinárodní zatykač za spáchání 70 !!! nájemných vražd...tak tomu chtěl dát debil Dienstbier a tlupy zelených a pirátských idiotů doživotní zaopatření volební právo a někomu ho strčit na vánoce do rodiny, aby si zvykal a správně pochopil křesťanskou dobrotu vystiženou tím "kdo do tebe kamenem, ty do něho chlebem"...
  I podle výsledků voleb mám obavy, že v Evropě minimálně značná část obyvatelstva a téměř všichni politici trpí chronickou formou nemoci "šílených krav"...,když tomuto odmítají čelit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tem politikum - SILENYM KRAVAM - se nic nestane , mají ochranku , pancerova auta atd. atd , pokud by ale přece jen nejakej muslim , afričan a jiny třeba i bily odpad , jak se hnusne vyjádřil německý gestapak ministr zahranici Gabriel při protestu voličů , tak , tahle evropska sebranka z Brusele a zap. Evropy bude a necha strilet policii na svoji ochranu , ti se znásilnit a podriznout nenechají na to mají sve bile lidske štíty , totalni hnus ! Volila jsem s rodinou OKAMURU a držím mu pěsti a palce. ...
   Hany

   Smazat
  2. Hany Přesně tak též jsem volil s rodinou SPD.

   Smazat
 4. Skvěle konečně pravda zvítězila Sýrie+Rusko.

  OdpovědětSmazat
 5. To si americkej ksindl zase popláče:-)).Zástupná armáda USA IS je definitivně v prdeli....Co teď budou dělat zrůdy Mc.Cain a Graham????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozpoutají prostřednictvím své musulmanské proxi armády konflikt v Evropě, buď přímo uvnitř EU, nebo poženou EU/NATO s Ukrajinou proti Rusku...
   18.3.2018 jsou v Rusku volby presidenta, pokud Putin vyhraje, budou ho chtít za každou cenu svrhnout...

   Smazat
 6. Západ - zvrácené hnojiště nejodpornější špíny vrahů a zlodějů.

  OdpovědětSmazat
 7. Teď je na čase, aby USA zaplatily reparace za veškerou škodu, kterou v Sýrii způsobily a 5 milionů dolarů za každého zabitého Syřana. Jenom na životech tedy dluží USA Sýrii 2500 miliard dolarů.

  OdpovědětSmazat
 8. Byl bych opravdu rád, pokud by páně Loudilův oslavný článek byl tou oprávněnou tečkou za válečným konfliktem v Sýrii. Obávám se ovšem, že vojenská přítomnost USA, zvaná mezinárodní společenství, neznamená nic jiného, než pokračující, vleklé vojenské operace na území Sýrie, nejméně s cílem vyčerpávat Ruskou Federaci vleklým vojenským konfliktem a nepřipustit obnovu územní celistvosti Syrského státu. Mám dojem, že se pan Loudil i tentokrát, poněkud neuváženě ocitá mimo mísu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.